Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Bramka Sedorfa - zobacz jak sobie wypuścił piłkę na 3-4 metry żeby na nią nabiec.... inaczej taki strzał byłby nie możliwy...

Bramka Pirlo - również z nabiegu choć mniejszego ale strzał techniczny i dystans mniejszy...

Drogba strzał z powietrza... uwierz mi że z ziemi by tak nie uderzył...

http://www.youtube.com/watch?v=OF07Rg0IRaY

jakieś pytania ?

dlaczego tylko podburzasz wszystkich na tym forum.idz na forum o temacie fifa 13 i wstawiaj te drętwe filmiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak skad wiesz, zeby tak nie uderzyl jestes wrozbita? :rofl:

po prostu grałem trochę w piłke a nie tylko oglądałem ją w TV.. dzięki temu że strzał był z powietrza to

a. piła spadała na nogę a nie stała w miejscu więc zwiększyło to siłę uderzenia

b. stopa była idealnie ułożona na piłce od spodu, piłki na ziemi nie da się uderzyć w ten sam sposób...

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie idealizujcie w tego PES'a.

Sporo grałem w Master League Online w edycji 2012 i też były schematy. Szybki skrzydłowy dobiegał do linii, wchodził w pole karne z boku pola karnego, podawał do tyłu na 10 metr i gol. Irytowało mnie to na równi z wchodzeniem piłkarzy do bramki podczas strzelania z rzutów wolnych. Taki easy mode ;)

O ile w pierwszej sytuacji dało się ustawić tak formację i taktykę, żeby zminimalizować możliwość zastosowania tego schematu, to w drugim byłem już bezradny.

Na szczęście w PES 2013 te rzuty wolne poprawili. A czy schemat rozgrywania akcji bokiem? We will say what time will tell

Edit: bardzo irytujący był też błąd z poruszaniem się podczas gry obronnej graczy na pozycji RW lub LW. Mam nadzieję, że go poprawili, bo byłem zmuszony grać LMF lub RMF... co nie do końca mi odpowiadało.

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś pytania ?

Chris czemu tak to strasznie wszystko przeżywasz, analizujesz, szukasz bugów, błędów , dowodów na to że to jednak FIFA to ta jedyna? Co się z Tobą dzieje chłopaku? Sobie samemu chcesz coś udowodnić chyba, bo nam nie koniecznie ;)

p.s. Koleszka najpierw pisze że wybór ciężki , ze Pro też jest spoko, a potem na podstawie jednego filmiku stwierdza "brak realizmu". Zwykły filmik z youtub'a. Nie to że wiecie ograł to demo i nagle przestało mu się podobać. Po prostu jeden filmik :D Stary ja skatowałem demo Pro konkretnie i takiej bramki w życiu nie strzeliłem (z miejsca). Poza tym Co cię tak martwi ten brak realizmu na asystach? Przecież i tak grasz na manualu. Ba! jesteś w czołówce polskich graczy! " nie grają na manualu jakby to była dla nich bariera psychiczna jakaś" - twoje słowa. Więc skup się na swoim manualu w Fifę. Teraz piłka wreszcie odskakuje. Jest co ćwiczyć ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko da sie z nabiegu strzelac gole z dystansu, pozatym to jest zenada ze w Fife nie mozna strzelic z dystansu bez przygotowanej pilki nie uwazasz?

Rivaldo uderzał z krótkiej nogi ale technicznie i nie z takich odległości...

Co do strzałów z dystansu z nieprzygotowanych piłek to nie bardzo wiem jak mam to rozumieć... strzał z dystansu zawsze jest w jakiś sposób przygotowany...

- podobna bramka do tej Pirlo.

- myślę że tą można nazwać "nieprzygotowanym" strzałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam Cię daj już spokój w tym temacie z filmikami FIFA 13 :sick: To jest jakieś chore zachowanie.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorwał juz ktos swoja kopie ? ja bede mial moze kolo 20-19 ;)

Edytowane przez Th3r0xPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale kompletnie źle odczytujesz to co piszę :biggrin: Po pierwsze nigdy nie napisałem, że Pes "rządzi", po drugie, że FIFA jak to miałeś przyjemność określić "ciągnie wirtualnego pisiorka." Wyraźnie napisałem, że PES pod względem gameplay'u jest lepszy, a FIFA jako pakiet gry w szczególności patrząc pod kątem technicznego wykonania oraz online. Czytaj ze zrozumieniem to co piszę odnośnie tych dwóch gier. FIFA 13 jest dobrą grą, ale mi osobiście nie podchodzi stricte gameplay tej gry. Błagam nie wkładaj mi w usta słów, które nie wypowidziałem :biggrin:

mój boze, nic ci do ust nie wkładam, a fe swintuchu :P na przyszłość użyj zwrotu o imputowaniu kwestii, nie ma tego jak strolować...chyba :biggrin: a serio- robisz tak robisz, nie przeszkadza mi to bynajmniej , mam strasznie lajtowe podejście do zycia (gdybyś mi przeszkadzał to bym cię po prostu nie czytał , ot co) ale to dostrzegam. Masz takie fale jak przypływ bałtycki- pes rzadzi, fifa też dobra, potem fifa kupa bo ma tylko licencję itd :P mówisz "czytaj ze zrozumieniem" (gosh, co za wyświechtany tekst, boooring) a ja mógłbym bez problemu ci tu powklejać serię postów twego autorstwa , które by dowiodły mej tezy...co może i kiedyś zrobię , gdy w pracy będę miał nudy. Stay tuned :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie pisać w tym temacie o tej Fife! proszę Was! ja swoją giere będę miał najpóźniej w czwartek, także szykować się powoli na baty ode mnie Panowie :square: :square: :square: :square:

apropo tej ligi: Akurat będę w trakcie zmiany neta, czy mogę się zapisać i zacznąć rozgrywke z kilku dniowym opóźnieniem?

Edytowane przez Jason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Allegro jest aukcja PES 2013 za 120 zł, wysyłka tydzień po premierze (stąd cena jak tłumaczy sprzedawca) , jak ktos ma ograniczony budżet można się zainteresować (jedna gra dostepna, kto pierwszy ten lepszy) . Linka nie daję z wiadomych względów. Ryba wejdź na Allero, widzę tam aukcję z Poznania , piszą, że 18 gra dostepna, pewnie odbierzesz osobi.ście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Allegro jest aukcja PES 2013 za 120 zł, wysyłka tydzień po premierze (stąd cena jak tłumaczy sprzedawca) , jak ktos ma ograniczony budżet można się zainteresować (jedna gra dostepna, kto pierwszy ten lepszy) . Linka nie daję z wiadomych względów. Ryba wejdź na Allero, widzę tam aukcję z Poznania , piszą, że 18 gra dostepna, pewnie odbierzesz osobi.ście

w tamtym punkcie jeszcze nie maja bo juz z nimi rozmawialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba źle wróży nowemu pesowi jak już tydzień po premierze tak lecą ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Allegro jest aukcja PES 2013 za 120 zł, wysyłka tydzień po premierze (stąd cena jak tłumaczy sprzedawca) , jak ktos ma ograniczony budżet można się zainteresować (jedna gra dostepna, kto pierwszy ten lepszy) . Linka nie daję z wiadomych względów. Ryba wejdź na Allero, widzę tam aukcję z Poznania , piszą, że 18 gra dostepna, pewnie odbierzesz osobi.ście

Gość jest osobą prywatna i ma 11 komentarzy, uważam że nie jest to uczciwa aukcja.

Edytowane przez maniekAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w PES 2013 jest jakiś online pass, czy grę można będzie bez problemu odsprzeda/odkupic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo tej ligi: Akurat będę w trakcie zmiany neta, czy mogę się zapisać i zacznąć rozgrywke z kilku dniowym opóźnieniem?

Tak.

I zgadzam się, dajcie spokój z ta FIFą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie prawie wszystkie oceny :

videogameszone.de - 90/100

gamestar.de – 90/100

gamesaktuell.de – 9/10

eurogamer.de – 9/10

play3.de – 9.0/10

playstationfront.de - 88/100

pcgames.de - 9/10

CVG – 9.1/10

NowGamer – 9.1/10

Inthegame – 9/10

thesixthaxis – 9/10

VGZ – 90/100

IGN – 8.5/10

PlayStation Universe – 8.5/10

Shopto – 5/6

OPM – 8/10

OXM – 8/10

Videogamer – 8/10

Metro – 7/10

Eurogamer.it – 8/10

JeuxVideo – 15/20

Gamekult – 7/10

Gamingbolt – 8,5/10

Inthegame.nl – 9/10

X360Magazine – 9/10

MaSonicGamer – 9/10

Godisageek – 9/10

Spaziogames.it – 8,5/10

Thesixthaxis – 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku mamy takie dobre obie gały ,że chyba nie wyjdę w tym roku na sanki :)))) nie wyniosę ani razu śmieci , a o żonie to już wcale zapomnę :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może gdzie w Trójmieście dostanę najszybciej pesa???

W trójmieście to najszybciej w Euro Rtv, gdzie ma być prawdopodobnie 20.09.2012 za 199

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w PES 2013 jest jakiś online pass, czy grę można będzie bez problemu odsprzeda/odkupic??

nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×