Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie ! Jeżeli są jakiekolwiek zmiany na " + " w porównaniu do DEMO 2 to już w ogóle nie mam wątpliwości żeby kupić FULL. Zbieram pieniążki i mam nadzieję jak najszybciej ukulać te 170 zł :D

Pytanie : Jak wygląda tryb LM ? ładnie to wszystko dopieścili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze to nie wersja na ps3 :)swoja droga ciekawe czy beda duze roznice :)

Edytowane przez michaliskox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devdas<--- Kupiłem w Świecie Gier na ulicy Chmielnej. Wersja na PS3, 185 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PES 2013, 175zł na miejscu w Białymstoku. Chętni do gry online piszcie PSNid: Nazarro19

edit: online jeszcze nie działa, pozostaje szlifowanie formy z konsolą :D

Edytowane przez nazarssj2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie: napisze ktoś czy generalnie w PES sa jakies online passy, czy grę można odkupic/odsprzedać jako pełnoprawną kopię??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"mam i ja"

Jak ktos szuka, to Bemowo przy Wroclawskiej (Robson) za 176pln bez kolejki ;)

Edytowane przez ChuckD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie: napisze ktoś czy generalnie w PES sa jakies online passy, czy grę można odkupic/odsprzedać jako pełnoprawną kopię??

nie ma online passa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja napisze swoje wnioski po 2 rozegranych meczach z kompem:

-Gra się trudniej ale ciekawiej,w budowanie akcji trzeba wkładac więcej wysiłku.

- Inna fizyka strzału, strzały są mocniejsze. Fajnie się strzela z daleka

-Składy częsciowo aktualne. Brakuje transferów z końca sierpnia

-Chyba zostały zlikwidowane te rajdy i ostre wbicie piłki po ziemi w pole karne , nie jest łatwo.Piłkarz szybciej sie meczy i nie przebiegnie ci na pełnym spricnie boiska.

Trudno się gra w tego pesa ,bardziej trzeba kombinowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, będzie trochę czasu potrzeba żeby opanować grę, zwłaszcza jeśli ktoś PESa będzie miał pierwszy raz w życiu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden mecz już rozegrałem. Pierwsze wrażenie to wolniej, wolniej i jeszcze raz wolniej niż w demie :D Strzały idealne, balans rozgrywki też wyważony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym meczu:

Troche wolniej, strzaly sa idealne- jak pozycja do dupy to strzal tez, ale jak sie da uwolnic Yaya Toure przed polem karnym i ma troche miejsca to potrafi taka bombe zasadzic, ze az strach. (btw City ma zmienione logo w stosunku do poprzedniego pes'a- oczywiscie nie ma nic wspolnego z oryginalnym).

Na minus jak narazie tylko jedna rzecz- sedzia. Facet daje kartki za takie rzeczy, ze jak moj zawodnik ma zolta, to juz nim nie robie wslizgow do konca meczu, bo to zawsze jest 50/50 czy trafie czysto czy nie i bedzie druga zolta.

Najwiekszy plus to podania na wolne pole (ktos wie, czy przy pelnym manualu jest jakas roznica w podawaniu :x: lub :triangle: ?) bo ja nie widze... Ciezko wyczuc sile podania, ale jak sie uda to jest boooosko!

Gra sie fantastycznie!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, żebym tak dobrze się bawił grając w jakiegokolwiek z ostatnich PESów, nawet w 2011, które katowałem bez znudzenia 2 lata :P

KING IS BACK.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy,ocenianie tej gry po paru meczach jest nie na miejscu. Zawsze się jarałem pierwszymi meczami w nowego PES'a, a potem wychodziło tyle ułomności że... i tak nie przestawałem w niego grać,mimo tego że bolało. Oby nie dotyczyło to najnowszej odsłony. Muszę czekać do piątku #!@%?#!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz tylko czekać aż serwery ruszą :) i przetestujemy online. Każdy mecz w to proevo jest inny , zawsze czymś zaskoczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest już PES w MM lub Saturnie? Albo gdzie można dorwać go w Poznaniu? Nie chce mi się czekać za listonoszem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja juz mam swoja kopie tez :) zaraz zabieram sie za testowanie:) jeszcze dostalem koszulke smycz i dwa energy od gamestopu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wytłumaczyć jak dokładnie działa to wypuszczanie zawodnika na pozycje? Rozumiem że odpowiada za to przycisk R3, czy ma znaczenie jeśli zmieniam ustawienie przycisków czy zawsze jest to R3? Bo jakoś jak naciskam to nie zauważam żeby ktoś mi się wysuwał, oczywiście mam na myśli demo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja juz mam swoja kopie tez :) zaraz zabieram sie za testowanie:) jeszcze dostalem koszulke smycz i dwa energy od gamestopu :)

Powiedz mi jaki masz BLES?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wytłumaczyć jak dokładnie działa to wypuszczanie zawodnika na pozycje? Rozumiem że odpowiada za to przycisk R3, czy ma znaczenie jeśli zmieniam ustawienie przycisków czy zawsze jest to R3? Bo jakoś jak naciskam to nie zauważam żeby ktoś mi się wysuwał, oczywiście mam na myśli demo :)

R3 i następnie przechylasz prawego analoga w stronę zawodnika, którego chcesz wypuścić na pozycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R3 i następnie przechylasz prawego analoga w stronę zawodnika, którego chcesz wypuścić na pozycję.

A na wciśniętym R3 możesz kontrolować wychodzącego zawodnika gdzie ma biec.Można w ten sposób rozciągać obronę przeciwnika -jednak sterowanie dwoma piłkarzami na raz wymaga trochę wprawy ale pracuje nad tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×