Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

@Falcon

Widzałem jak grałeś w demo Fify, potem w demo Pesa, teraz full wersja na PC, dyskusja z samym sobą na maksa co? :P

Co roku ta sama rozkimna co wybrać - przewidywalną fifę czy pesa z jego wkurwiaczami :P Tylko w tym roku chciałbym uniknąć kupowania i sprzedawania PESa dwa razy jak to miało miejsce przez ostatnie 3 lata. Pogram trochę w fifę, stwierdzę, że znowu to samo, kupię pesa, na początku nie będę mógł się oderwać, a później zacznie mnie drażnić odbiór, matchmaking itd. Sprzedam pesa, pogram w fife, znowu stwierdzę, że ile można grać w to samo... itd itd :D I co roku to się kończy, że zostawiam fifę, a jestem w plecy 50-80 zł :P

Wczoraj zagrałem trening w obronie i chyba muszę spróbować używać Hold up play, mniej trzymając R1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie te darmowe dlc od Konami to pobieramy z PSS czy z poziomu gry( w sensie gdzies w menu tego szukac)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie te darmowe dlc od Konami to pobieramy z PSS czy z poziomu gry( w sensie gdzies w menu tego szukac)???

Information>druga opcja od góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a data pack w sensie?? :D .... tak myslalem ;), tylko wiecie chcialem sie upewnic :D

w ogole szwagier wpadł i mowi " Ty wez sciagnij demo fify 13 to sobie zagramy" :/ ... ale sprobuje go przekabacic na PESa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, dzisiaj odpaliłem MLO, wygrałem pierwszy mecz, dostałem ok. 600 k za mecz. Po meczu sprzedałem 2 zawodników bo chciałem wymienić ich na jednego lepszego i ku mojemu zdziwieniu budżet transferowy nadal wynosi 500k. Przy sprzedawaniu dodawało mi kase i miałem już coś około 2.5 mln E. Zauważyłem, że to idzie w net budget, możecie mi powiedzieć o co chodzi? Trzeba odczekać jakiś czas na tę kasę, czy ona idzie na "zarządzanie" klubu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie oco chodzi z tym "embargien" na zakup zawodników w MLO ? nie czaje myslalem ze sa do zakupu tam w wyswietlonym terminie o okreslonej godzinie no ale godzina minela a zakupic ich nadal nie mozna potrafi to ktos wytlumaczyc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagralem dzisiaj 3 mecze rankingowe - TRA-GE-DIA -dobieralo 3 x Real Madrid - jak w pazdziernniku nie bedzie patcha z filtrowaniem po sile ognia wybieranego teamu to online bedzie nie grywalny(poza znajomymi), 2 ga sprawa Estetyka tej gry na ps3 - to jest cos strasznego - plynnosc kuleje bardzo( chodzi o wszelkie przerwyniki, powtorki i ta niebieska plansza PES miedzy powtorkami) i grafika sami wiecie jak wyglada - odpalilem ta gre na PC w 1920x1080(TV 46'') i chodzi bardzo plynnie i wyglada o niebo lepiej ,wrecz jak jakas inna gra - na bank jak stanieje to kupuje wersje na pc zeby grac w jakis ludzkich warunkach. Swoja droga zabawne ze gra ktora powstala na psx po kilkunastu latach na ps3 wyglada najgorzej ze wszystkich liczacych sie platform.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to godzina czasu ang, wiec roznica jest godzine wiecej ;/ Wam tez padl server, bo mnie wywalilo z ML ?

Mnie też wywaliło, a na stronie http://www.konami.jp/we/online/ jest napisane, że nie ma żadnej przerwy technicznej ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagralem dzisiaj 3 mecze rankingowe - TRA-GE-DIA -dobieralo 3 x Real Madrid - jak w pazdziernniku nie bedzie patcha z filtrowaniem po sile ognia wybieranego teamu to online bedzie nie grywalny(poza znajomymi), 2 ga sprawa Estetyka tej gry na ps3 - to jest cos strasznego - plynnosc kuleje bardzo( chodzi o wszelkie przerwyniki, powtorki i ta niebieska plansza PES miedzy powtorkami) i grafika sami wiecie jak wyglada - odpalilem ta gre na PC w 1920x1080(TV 46'') i chodzi bardzo plynnie i wyglada o niebo lepiej ,wrecz jak jakas inna gra - na bank jak stanieje to kupuje wersje na pc zeby grac w jakis ludzkich warunkach. Swoja droga zabawne ze gra ktora powstala na psx po kilkunastu latach na ps3 wyglada najgorzej ze wszystkich liczacych sie platform.

ja mam ustawione full manual wszystko i wybieram by losowało podobnego przeciwnika i Real mi się nie trafił, raz miałem Barce i ograłem ja 3 -0 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak się odpychać podczas biegu? Za każdym razem gdy biegnę flanką z piłką obrońca jak mnie już dopadnie to za każdym razem mnie odpycha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz go walić w tyte, aż padnie. Bodaj l1 i spamujesz trojkat :).

Przepraszam to było, slabe... nie powiniennem był tak sie zachować...

.

.

.

miało być r1 i trójkąt :):)

A tak bliżej tematu, odpowie ktoś kto pograł dłużej i na wyższych poziomach, czy cpu robi inne akcje bramkowe niż z podania na dobieg do osamotnionego napastnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz go walić w tyte, aż padnie. Bodaj l1 i spamujesz trojkat :).

Przepraszam to było, slabe... nie powiniennem był tak sie zachować...

.

.

.

miało być r1 i trójkąt :) :)

A tak bliżej tematu, odpowie ktoś kto pograł dłużej i na wyższych poziomach, czy cpu robi inne akcje bramkowe niż z podania na dobieg do osamotnionego napastnika?

Robi, potrafi też robić akcje skrzydłami, walić z dystansu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz go walić w tyte, aż padnie. Bodaj l1 i spamujesz trojkat :).

Przepraszam to było, slabe... nie powiniennem był tak sie zachować...

.

.

.

miało być r1 i trójkąt :) :)

A tak bliżej tematu, odpowie ktoś kto pograł dłużej i na wyższych poziomach, czy cpu robi inne akcje bramkowe niż z podania na dobieg do osamotnionego napastnika?

Ty chciałeś żeby mój bramkarz grał w polu??? Przecież po wciskaniu trójkąta bramkarz wychodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można dodawać własna muzyke?

można, poszukaj w opcjach, playlist editor ;) .... ja dodalem to nosa nosa jeszcze cze cze cze czerecze Gustoavo Limy :D

Panowie, czy support settings macie tak samo ustawione jak w demie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 da sie wgrać nowe piosenki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :) miło że tęsknisz. Zamilkłem bo milczenie jest złotem, nie świadomie zacząłem dziś temat w fifie 13 z którego wynikła niezła ro*pierducha i poleciały bany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Pezlwh

Coś tak ucichłeś ostatnio?

ostatnio wiecej na temacie fifa 13 siedzi :P .... dzisiaj poszla tam dobra dyskusja, posypaly sie bany 7daysy, a na szczescie nie bylem to ja, jak ostatnio :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie byłem ciekaw czy znów Ty dostałeś bana haha co tam wogóle potem zaszło? napisz na priw jak coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×