Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Do wszystkich narzekających, że w online grają tylko przeciwko Realowi i Barcelonie: każdy gra tą drużyną którą lubi grać i tego się nie zmieni.

PSG w tamtym roku prawie nikt nie lubił grać a teraz nagle wszyscy polublili ;). Konami powinno coś z tym zrobić, np. dać możliwość opuszczenia ekranu wyboru druzyny gdy ktoś wybiera ekipę która nam nie odpowiada. Myśle, że by to trochę ucywilizowało rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzygać mi się chce jak patrzę na tych oszołomów co grają Realem i Barca :/ Farsa. Competition: wchodzę i patrzę, zapisanych 500 graczy. Mówię ok wybieram team United. Wchodzą dalej w tabelę i widzę 60% Real i 40% Barca. Wychodzę z Competition. Wybieram szybki mecz łudząc się, że wejdzie ktoś normalny, wchodzi gość. Wybieram Flamengo on Real. Gram. Klepię typa 2:0 ale nie mam satysfakcji. Tak to mniej więcej wygląda. Czekam na patcha online i nowy system rankingowy. Pozdroo

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzygać mi się chce jak patrzę na tych oszołomów co grają Realem i Barca :/ Farsa. Competition: wchodzę i patrzę, zapisanych 500 graczy. Mówię ok wybieram team United. Wchodzą dalej w tabelę i widzę 60% Real i 40% Barca. Wychodzę z Competition. Wybieram szybki mecz łudząc się, że wejdzie ktoś normalny, wchodzi gość. Wybieram Flamengo on Real. Gram. Klepię typa 2:0 ale nie mam satysfakcji. Tak to mniej więcej wygląda. Czekam na patcha online i nowy system rankingowy. Pozdroo

Mordeczko ja jak na razie to online gram, tylko ze znajomymi bo tez mnie c*uj strzela od tych reali i barc... czekam do pazdziernika na tego patcha, a w miedzy czasie nadrabiam zaleglosci i patrze jak przez te lata co nie gralem w PESa zmienily sie tryby do gry offline... Bylem swiecie przekonany, ze tryb kariery w fifie jest lepszy niz ML w PESie i teraz wiem, ze bylem w bledzie.... ML jest kosiorowaty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czy będzie polegał ten nowy system rankingowy ??

Pzdr.

Tego nie wiedzą najstarsi górale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSG w tamtym roku prawie nikt nie lubił grać a teraz nagle wszyscy polublili ;). Konami powinno coś z tym zrobić, np. dać możliwość opuszczenia ekranu wyboru druzyny gdy ktoś wybiera ekipę która nam nie odpowiada. Myśle, że by to trochę ucywilizowało rozgrywkę.

spiewka stara jak świat...najgorsi są obecnie wiadomo kibice Barcelony bo co drugi okazuje się sezonowym przydupasem- co potwierdza oficjalna polska strona FC Barcelony, informując, że od czasów Guardioli przybyło im 50 % userów- wiadomo co to oznacza. Skąd wiecie, że ma sie pojawić nowy system rankingowy bo ja słyszałem o nowych trybach sieciowych, czy wy sobie sami czase nie dośpiewaliście, że będzie nowy matchmaking? I którego października to ma wyjść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, czy na prawde tak trudno jest dodać możliwość np losowego wyboru drużyny w meczach online? Albo dobieranie drużyn wg osiągów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W*urwia mnie to też konkretnie. Zabita przyjemność z gry zupełnie i ręce opadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy jest już gdzieś dostępny Option Files do Pes13 ? Jeśli tak to podajcie linka. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy jest już gdzieś dostępny Option Files do Pes13 ? Jeśli tak to podajcie linka. Z góry dzięki

Link: http://www.mediafire.com/?95pe65ss2p77ai2

Panowie z tym online to trzeba niestety czekac do tego patcha, bo nikt tu nic na razie nie wymysli... pozostaje grac ze znajomymi, offline, albo wlasnie 30 razy dziennie gran derbi ;)

Pytalem juz o to, alee sie przypomne ;), jak macie ustawione support settings?? Bo ja mialem na poczatku tak samo jak w demie, ale po kilkunastu meczach cos mi juz nie pasowalo i kombinuje jak to optymalnie ustawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wkur.wić nikogo nie zamierzam ale spróbujcie mojego sposobu , nawet w ramach testów- włączcie wszystko na manual i zaznaczcie opcję by losowało wam kogoś o podobnych ustawieniach (wyłączona mam za to opcję by losowało podobnego umiejętnościami, spory rozrzut mam - kolesie z ratingiem 600 oraz 300 :P ). W tym momencie jestem niemal pewny, że to nie przypadek, że na 18 meczy rankingowych miałem 1 raz barcelonę , zero reali, raz city. Dziś z rańca jeden meczyk pyknełem, facet wybrał Milan ja Arsenal, wczoraj koleś wybrał Turcję, drugi Chelsea. Spróbujcie też nie wybierac barcelony/ Realu , może to działa tak, że jak kod "widzi" w waszych meczach Barce to wam takich bez oporów podsuwa...potestujcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupa a nie kod. Ja często gram Wisłą na Barce więc to nie ma nic do rzeczy ;).

na manualu pełnym? Ale zgadzam sie, dupa nie kod , ludzie odpowiedzialni za ten kwas powinni być gwałceni analnie 3 razy na dobę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na manualu. Zawsze z asystami. Jak nie poprawią tego trybu online to będzie porażka na całej linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po ostrym ogrywaniu pes'a przez weekend stwierdzam, że gra jest rewelacyjna, manualne podania L2, cała kontrola na boisku świetna sprawa! Niebawem zmieniam neta i wtedy dopiero wejdę na online. Może mi ktoś powiedzieć co będą zawierać następne patche?

Edytowane przez Jason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na manualu. Zawsze z asystami. Jak nie poprawią tego trybu online to będzie porażka na całej linii.

no to chyba wiem już na 100 % dlaczego nie mam Barcelony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wgrywał ktoś tego patcha?

https://hotfile.com/dl/173340084/3841df4/PESFan.it_FO_v2.zip.html (z drugą liga włoską i bundesligą)

są tam może już aktualne składy? i czy jest duża różnica miedzy nim a tym pierwszym OF?

prosił bym o odp bo nie chce od nowa usuwać i wgrywać,jak ktoś go instalował był bym wdzieczny za info.

a tak po za tym ,wie ktoś może kiedy pojawi się jakiś patch z akutalizajcą transferow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał_Anioł - właśnie wypróbowałem Twój sposób i faktycznie działa! Rozegrałem 2 mecze: ja wybierałem Dynamo, a rywale Torino oraz OM. Do tego pełen manual. I chociaż mecze są zdecydowanie mniej efektowne to radocha z każdej udanej akcji (z każdego celnego podania czy strzału w światło bramki :) ) jest nieporównywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że tutaj prawie każdy gra na manualu... a okazuje się, że dla wielu to zupełna nowość... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy instalacja Game Data czy co to tam się instaluje (System Settings>Install) wpływa jakoś na płynność gry? Bo puściłem instalację i coś tam się wgrywa na dysk ale w sumie nawet do końca nie wiem co :)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał_Anioł - właśnie wypróbowałem Twój sposób i faktycznie działa! Rozegrałem 2 mecze: ja wybierałem Dynamo, a rywale Torino oraz OM. Do tego pełen manual. I chociaż mecze są zdecydowanie mniej efektowne to radocha z każdej udanej akcji (z każdego celnego podania czy strzału w światło bramki :) ) jest nieporównywalna.

no to supero :) mam b.duże doświadczenie z piłkami (co nie znaczy, że jestem jakimś maderfakerem, nie myśleć proszę że się przechwalam , mówię o stażu) i od zawsze tak było (tzn odkąd pojawiły się opcję wyłączenia ułatwiaczy) , że gracze którzy zdecydowali się na grę bez nich grali "przyjemniej" -wiecie, raczej starając się bawić , nie grac na czas, nie trolowac itd. I czesto też tacy osobnicy lubują się w grach słabszymi drużynami. Oczywiście nie zawsze tak jest ale prawidłowość jest az nadto widoczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy instalacja Game Data czy co to tam się instaluje (System Settings>Install) wpływa jakoś na płynność gry? Bo puściłem instalację i coś tam się wgrywa na dysk ale w sumie nawet do końca nie wiem co :)

Ja zawsze instaluje grę na HDD. Jest ciszej to na bank, a czy płynniej? Nie wiem, bo zaraz jak dostaje Pes to właśnie od tego zaczynam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyda wam się trochę głupie to pytanie ale... w starych PES'ach (od 3 do 6 na pewno tak było) w Master League można było samemu układać sobie jakie drużyny grają w jakiej lidze, można było mieszać, Division 1 i Division 2 też. Czy to już się zmieniło czy ja nie potrafię znaleźć już tych ustawień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wgrywał ktoś tego patcha?

https://hotfile.com/..._FO_v2.zip.html (z drugą liga włoską i bundesligą)

są tam może już aktualne składy? i czy jest duża różnica miedzy nim a tym pierwszym OF?

prosił bym o odp bo nie chce od nowa usuwać i wgrywać,jak ktoś go instalował był bym wdzieczny za info.

a tak po za tym ,wie ktoś może kiedy pojawi się jakiś patch z akutalizajcą transferow?

Nie ma ligi włoskiej czy niemieckiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×