Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

J/w, jakbym mial analizowac klatka po klatce zachowanie pilki w FIFIE to tez wyszło by mnostwo bugów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J/w, jakbym mial analizowac klatka po klatce zachowanie pilki w FIFIE to tez wyszło by mnostwo bugów.

ale tu nie jest analizowane klatka po klatce zachowanie piłki a zwrócenie uwagi na poważny problem jakim są bramkarze w PESie już od wielu lat... i Konami ma to w dupie bo z bramkarzami nic nie robią... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Fifie jest podkrecony strzal tsubasy :) nie do obrony nawet jak wykonujesz daleko spoza pola karnego :):)!!

w Fifie jest podkrecony strzal tsubasy :) nie do obrony nawet jak wykonujesz daleko spoza pola karnego :):)!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Fifie jest podkrecony strzal tsubasy :) nie do obrony nawet jak wykonujesz daleko spoza pola karnego :) :)!!

hehe ja rozmawiam o PESie nie Fifie... ale spoko, udowodnij... pokaż jakiś filmik z Fify 13 który pokazuje o czym wspominasz...

a może o to ci chodzi ? :]

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prosze Cie. O finezyjnym z 30m z ukosa wiedza chyba wszyscy. Tylko roznica miedzy pes i fifa jest taka, ze w fifie13 ta akcja juz nie wchodzi, bo ea wyciaga wnioski. Konami nie poprawilo bramkarzy od kilku lat.

ps pisze z tel, wiec nie widze filmikow.

Edytowane przez chmurowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem kilkanascie meczy w pelna wersje PES 13 i nie zauwazylem , zeby zachowanie bramkarzy było drastycznie gorsze niz w fifie, moze niektore animacje wygladaja troche dziwnie, ale samo zachowanie prezentuje się dobrze.

PS. Chyba masz jakies bonusy od EA patrzac na Twoje posty tu i w watku fify chris de... :)

Edytowane przez human

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale spoko, udowodnij... pokaż

Pokazywałem jak byłem mały...

Chris de la rosa zaszczyca nas znów swoją obecnością ! Ten jedyny w swoim rodzaju, inteligentny jak nikt, znający się na piłce, kibic Realu Madryt naprawdę tu zajrzał! Jest to niesamowity zawodnik- ścisła czołówka "manuala" w Polsce. W wiadomościach mówili że pierwsza dziesiątka? Plotka mówi że ostatnio spędza czas na oglądaniu filmików z PROEVO i analizie trajektorii lotu piłki po strzałach. To właśnie te filmy skutecznie go zniechęciły do tej gry. W wolnych chwilach poświęca swój czas także na analize bramkarzy. Jest to jeden z nielicznych zawodników, którzy nagrywają każdą powtórkę po strzelonej bramce. Mimo braku "chemii" pomiędzy nim a ProEvo, czasem (uwaga!) zdarza mu się włączyć demo tej gry. Oceny piłki KONAMI nie pozwalają mu spokojnie zasnąć. Musi coś udowodnić. Pytanie komu? Czy sobie , czy nam?

p.s Nie próbujcie rozmawiać z nim o piłce. On grał w piłkę. Nie został piłkarzem tylko dlatego że pojawiło się na rynku ps3. "Manual" wymaga poświęceń! Pozdro Chris, trzymamy kciuki!!!

Edytowane przez pezlwh
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazywałem jak byłem mały...

Chris de la rosa zaszczyca nas znów swoją obecnością ! Ten jedyny w swoim rodzaju, inteligentny jak nikt, znający się na piłce, kibic Realu Madryt naprawdę tu zajrzał! Jest to niesamowity zawodnik- ścisła czołówka "manuala" w Polsce. W wiadomościach mówili że pierwsza dziesiątka? Plotka mówi że ostatnio spędza czas na oglądaniu filmików z PROEVO i analizie trajektorii lotu piłki po strzałach. To właśnie te filmy skutecznie go zniechęciły do tej gry. W wolnych chwilach poświęca swój czas także na analize bramkarzy. Jest to jeden z nielicznych zawodników, którzy nagrywają każdą powtórkę po strzelonej bramce. Mimo braku "chemii" pomiędzy nim a ProEvo, czasem (uwaga!) zdarza mu się włączyć demo tej gry. Oceny piłki KONAMI nie pozwalają mu spokojnie zasnąć. Musi coś udowodnić. Pytanie komu? Czy sobie , czy nam?

p.s Nie próbujcie rozmawiać z nim o piłce. On grał w piłkę. Nie został piłkarzem tylko dlatego że pojawiło się na rynku ps3. "Manual" wymaga poświęceń! Pozdro Chris, trzymamy kciuki!!!

Chciałes zabłysnąć ale Ci się nie udało... Otóz nie gram w piłkę zawodowo bo w dzieciństwie miałem raka złośliwego wątroby i to mi uniemożliwiło trenowanie... Co do PESa to chemia między mną a ta serią - była od lat dzięwięćdziesiątych aż do 2007 roku... Więc mam pojęcie jak kiedyś ISS był dobry (jak na tamte czasy i możliwości) a jak teraz Konami robi z tej marki conajwyżej średni tytuł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakieś różnice widzicie między OF od Paula a tym z pes.com.pl? Na jakim poziomie stoi jakość wykonania trykotow. Co ze skladami? Jakieś inne różnice zauwazyliscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie twój rak złośliwy wątroby. Nie interesuje mnie kiedy była chemia między tobą a Pes-em. Nie interesuje mnie to jaki kiedyś był ISS.Nie interesuje mnie to że teraz (wg Ciebie) KONAMI robi średni tytuł. Interesuję mnie tylko to czy w tym roku znów będziesz w pierwszej dziesiątce na manualu ? i ewentualnie (bo na to nie ma co liczyć) kiedy skończysz wrzucać, odkrywcze filmiki ze swoimi teoriami i analizami? Pozdro Chris i koniec spamu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej może ktoś potwierdzić, że w trybie Become a Legend zaszły jakieś zmiany? Na jednym z forum Fify śmieją się, że to kopia tego co w poprzedniej części, że nic się w ogóle nie zmieniło. Gral już ktoś, bo chciałbym mieć jakieś argumenty wykłócając się o swoje racje :) Do mnie gra jeszcze nie doszła mimo iż powinna być wczoraj :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpisujcie temu typowi,graj w fife czlowieku.Tam Impact engine pokazuje swoje pazury.Zobacz filmiki na youtube jakie tam sa walki,a pozniej oceniaj gre od konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral już ktoś, bo chciałbym mieć jakieś argumenty wykłócając się o swoje racje :)

Jest taki fajny cytat, że "kłócenie się przez internet jest jak udział w olimpiadzie dla upośledzonych - nawet jeżeli wygrasz to i tak nadal jesteś upośledzony" ;)

Bramkarze, licencje, matchmaking itp itd nic mnie nie ruszają, bo samo rozgrywanie piłki sprawia mi przyjemność, a jak się chce to się znajdzie sensownych ludzi do gry sparingów czy ligi. Ale jedna rzecz mnie zaniepokoiła - na innym forum pisały osoby, które ogarniają grę i mówiły, że nadal prostopadłe przechodzą obrońcom tuż przed nogami i często nie da się tego przechwycić. I nawet czytanie gry nie pomaga. Jakie Wasze opinie w tym temacie? Ja po kilku meczach z CPU albo kumplem, który tak jak ja grał przez 4 lata w fifę, za często tego nie doświadczałem. Ale domyślam się, że jak ktoś ogarnia taktykę i podania długie, to może być to bardzo drażniący element.

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mimo wszystko gra jest tochę za szybka online. Ma ktoś takie odczucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mimo wszystko gra jest tochę za szybka online. Ma ktoś takie odczucie?

Tak :) Wszystko przez "turbo" ktore nadal speeduje zawodnikow. Szkoda, ze nie jest to tak rozwiazane, jak w NBA od 2K, gdzie turbo mozna stosowac doslownie przez kilka sekund i w duzych odstepach czasu (w przeciwnym razie zawodnik jest zajechany). W PES niektorzy maja R1 wcisniete chyba na stale...

Na szczescie to tez zalezy od tego, z kim sie gra. Rano ogral mnie ktos online, rozgrywajac tak pileczke, ze nawet turbo nie musial wciskac (mialem ustawione "similar" ale nie wydaje mi sie, zeby jednak mial ustawione manual pass)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem recenzję na głównej i te wszystkie wyliczone minusy w ogóle mnie nie ruszają, akurat na te rzeczy nie zwracam uwagi. Za to plusy powodują, że jeszcze bardziej nie mogę się doczekać kuriera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki fajny cytat, że "kłócenie się przez internet jest jak udział w olimpiadzie dla upośledzonych - nawet jeżeli wygrasz to i tak nadal jesteś upośledzony" ;)

Bramkarze, licencje, matchmaking itp itd nic mnie nie ruszają, bo samo rozgrywanie piłki sprawia mi przyjemność, a jak się chce to się znajdzie sensownych ludzi do gry sparingów czy ligi. Ale jedna rzecz mnie zaniepokoiła - na innym forum pisały osoby, które ogarniają grę i mówiły, że nadal prostopadłe przechodzą obrońcom tuż przed nogami i często nie da się tego przechwycić. I nawet czytanie gry nie pomaga. Jakie Wasze opinie w tym temacie? Ja po kilku meczach z CPU albo kumplem, który tak jak ja grał przez 4 lata w fifę, za często tego nie doświadczałem. Ale domyślam się, że jak ktoś ogarnia taktykę i podania długie, to może być to bardzo drażniący element.

Siema, słuchaj nie chce się wypowiadać bo mam za mały staż w proevo ale miałem podobny problem z tymi piłkami na początku. Wydaje mi się że "x" odpowiada za ruch obrońcy do piłki i odpowiednie go wciśnięcie (odpowiedni time'ing w momencie podania prostopadłej) przecina takie podanie. Kumaci się na pewno jeszcze wypowiedzą na ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy kumaty w temacie dobrze wie, że PES 2013 nie jest bez wad. Każdy kumaty wie, że Pes 2013 działa na starym silniku. Każdy kumaty wie, że animacje bramkarzy są średnie i ogólnie animacje nie należą do topowych. Nie zmienia to faktu, że PES w tym roku daje radę. Wycisnęli z niego co się dało i efekt jest widoczny gołym okiem. Pomimo tych wszystkich braków/archaizmów to daję frajdę z gry. Jeżeli uda im się w przyszłym roku to frajdę utrzymać, a poprawią techniczne wykonanie gry to będzie to na co czekali chyba wszyscy prawdziwi fani Pes od lat.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falcon zero problemów w tej kwestii , jak jesteś mądrym graczem szybko opanujesz te kwestie (nie wolno grac ust possesion game i podobnymi )

lol a co ma do tego ten słynny stary silnik? Lons błagam cie , przestań powtarzać za tym fanbojo gejuchami z europejskiej sceny pesa

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich moze mi ktos powiedzec jak mozna grac online ale np z kumplem bo w 12 bylo comunity a tu tego nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam o to, bo ja miałem ten problem z CPU na początku grania w demo, ale zmieniłem Defensive Line na Deep(6 na 20 kresek) i problem zniknął jak dla mnie. Przy czym nie grałem jeszcze z nikim kto katował PES ostatnie lata :D Ale pogra się kilka tygodni i będzie dobrze. Najważniejszy feeling, strzały i multi bez lagów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Michał

Nie żartuj sobie bo ma znaczenie i to duże bo samo KONAMI o tym mówi, że silnik ten ich ogranicza w działaniu. Nie mogą robić rzeczy, które by chcieli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Michał

Nie żartuj sobie bo ma znaczenie i to duże bo samo KONAMI o tym mówi, że silnik ten ich ogranicza w działaniu. Nie mogą robić rzeczy, które by chcieli.

oni NIE UMIEJĄ KODOWAĆ, zrozum to i ciesz się z KAPITALNEGO pesa 13 a spodziewaj się FATALNEGO pesa 2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×