Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

no i znowuż wychodzi zaprzaństwo Konami - takie coś jak datapack powinno sie ściągac automatycznie jak we ...WSZYSTKICH znanych mi grach. No wymieńcie mi grę , gdzie updaty same się nie ściągają- w sensie, że dostajemy na samym początku pytanie czy chcemy pobrac. Jak widać nie każdy wie o takiej konieczności:/ a "najlepsze" jest to, że o tym wszystkim wiedzą zwykli userzy, piszą to na wszelakich forach, Konami jednak wpaść na to nie potrafi :/ przyznam, że mnie to wszystko frustruje bo mało rzeczy mnie wkurza w zyciu tak jak głupota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasword- wiadomo chodzi o hasło.

DATA PACK INCOMPATIBILE- odpalasz grę wchodzisz w menu Pro Evo potem informacje i musisz pobrać data pack 1:)

Data Pack sciągnięta wielkie dzięki, zaś hasło wiadomo o co chodzi. Właśnie niewiadomo :biggrin: hasło które mam z grą? bo jeśli tak to jest ono za długie niż to 8 znaków które mam wpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data Pack sciągnięta wielkie dzięki, zaś hasło wiadomo o co chodzi. Właśnie niewiadomo :biggrin: hasło które mam z grą? bo jeśli tak to jest ono za długie niż to 8 znaków które mam wpisać.

Co do hasła to po prostu ktoś sobie założył hasło żeby mu się nie wbijać do pokoju i tyle. Jak masz data pack ściągnięty to na pewno znajdziesz przeciwnika :biggrin: powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do hasła to po prostu ktoś sobie założył hasło żeby mu się nie wbijać do pokoju i tyle. Jak masz data pack ściągnięty to na pewno znajdziesz przeciwnika :biggrin: powodzenia :)

a to dzięki :) ale tak kombinowałem z tymi hasłami, że jednemu typowi przez przypadek złamałem hasło i dostałem się do pokoju :laugh: ale dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do przeciwników w MLO... Słabe początki miałem i po wyjściu na prostą mam ranking ~360 (marnie, ale co z tego). Dostaję gościa z 810... Do przerwy wygrywam 2-0, składem nawet niewiele lepszy ode mnie. W przerwie wpuszcza Ronaldo, ten strzela 4 gole, 2 razy asystuje i 2-6. Eh... Przynajmniej mu 45 minut z kontraktu zużyłem, może nie będzie go stać na następny:P

edit: rozegrałem mecz z drużyną o sile ok. 940. Wszyscy tam byli, Iniesta z Pirlo rzucali tylko piłki. Zagrałem podobnie jak ktoś wyżej pisał. Podawałem między obrońcami, jak podszedł to kontra. Jedna wpadła ok. 70 minuty. Wpuszczenie Eto, Ronaldo za Lavezziego i Aguero nic mu już nie dało i udało się wywieźć 1-0 :) Dostałem 17 punktów do rankingu (:P) oraz... 3,5 miliona! Normalnie mam 1 - 1,2 M, więc różnica jest :)

Edytowane przez matit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kiedy bedzie nowy patch i czy poprawia sie staty niektorych druzyn? Miedzy innymi mojemu Bayernowi bo to super druzyna a w pes-ie typowy średniak. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kiedy bedzie nowy patch i czy poprawia sie staty niektorych druzyn? Miedzy innymi mojemu Bayernowi bo to super druzyna a w pes-ie typowy średniak. Pozdrawiam

Patch 11.10.2012 :biggrin: a co do statystyk to nie mam pojęcia jak to będzie. Tylko dwa dni więc niedługo będziemy wiedzieć co KONAMI wymyśliło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do statystyk to konami raz na pewno wrzuciło patch zmieniający statystyki ale miało to miejsce w zimowym okienku transferowym. Jakoś nie chce mi się wierzyć że teraz to uczynią, prędzej znowu w zimie. Wrzuca tego packa i oleją raczej temat. Teraz wszystkie siły zapewne pójdą w PESA 14 w studiu w londynie czy liverpoolu a tym patchem zapewne pożegnają się z nami. no i w zimie wiadomo jeszcze jeden i może wtedy tam coś się jeszcze pobawią ale tez jakoś mam mała wiarę w tych malutkich zółtków...(cała para zapewne pójdzie w 14-stke)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kiedy bedzie nowy patch i czy poprawia sie staty niektorych druzyn? Miedzy innymi mojemu Bayernowi bo to super druzyna a w pes-ie typowy średniak. Pozdrawiam

Średniak to Schalke albo Zenit a nie Bayern ze skrzydłowymi w okolicach 90-95 :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kiedy bedzie nowy patch i czy poprawia sie staty niektorych druzyn? Miedzy innymi mojemu Bayernowi bo to super druzyna a w pes-ie typowy średniak. Pozdrawiam

jedyny Gomez do zboostowania i to niedużego. Swoją drogą Neuer rewela broni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, do ziomków co grali albo grają Arsenalem. Grałem wczoraj po necie i dość dobrze mi się grało tylko trochę mam problem z ustawieniem strategii pod tą drużynę ponieważ środkowy napastnik nie wychodzi do piłek np prostopadłych i skrzydłowi również rzadko się podłączają. Próbowałem grać długą piłką z kontry i czasami się uda ale rzadko. Proszę o jakąś podpowiedź co robię źle. I jeszcze jak grałem przeciwko Realowi (wynik 1:1 :biggrin: ) to koleś podawał z połowy boiska piłke prostopadłą do Benzemy i on mu zajebiście wychodził a piłka mijała moich 3 obrońców;/ nie czaje tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj o godzinie 00 coś tam pojawiło się info o pierwszym dlc, ajkoby było juz dostępne- miały byc transfery i koszulki kilku drużyn po czym gra się zawiesiła w menu (dało się wyjść do XMB). Po ponownym odpaleniu info o dlc nie było, nie dało się go też pobrać ;) a propos ARS to jutro odejdzie ci V.Persie :)

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj o godzinie 00 coś tam pojawiło się info o pierwszym dlc, ajkoby było juz dostępne- miały byc transfery i koszulki kilku drużyn po czym gra się zawiesiła w menu (dało się wyjść do XMB). Po ponownym odpaleniu info o dlc nie było, nie dało się go też pobrać ;) a propos ARS to jutro odejdzie ci V.Persie :)

wiem, że Van Persi odejdzie nawet nim za dużo nie grałem. Potrzebuję jakąś dobrą taktykę na ten team:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że Van Persi odejdzie nawet nim za dużo nie grałem. Potrzebuję jakąś dobrą taktykę na ten team:)

Ja przewznie gram 4-2-3-1, a Arsenalem tez sie zdarzalo :P... przede wszystkim kontratak, boczni szybcy obroncy w tym przypadku tj Sagna i Gibbs, srodek obrony to Vermalem i Koscielny, na DMF rewelacyjny Arteta, a towarzyszy mu na CMF Wilshare,, dalej na skrzydlach Walcott i Podolski, rozgrywajacy Rosicky, chyba, ze kiepskka forma to na AMF daje Van Persiego i zmieniam mu pozycje na cofnietego napastnika SS i z przodu Gervinho :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przewznie gram 4-2-3-1, a Arsenalem tez sie zdarzalo :P... przede wszystkim kontratak, boczni szybcy obroncy w tym przypadku tj Sagna i Gibbs, srodek obrony to Vermalem i Koscielny, na DMF rewelacyjny Arteta, a towarzyszy mu na CMF Wilshare,, dalej na skrzydlach Walcott i Podolski, rozgrywajacy Rosicky, chyba, ze kiepskka forma to na AMF daje Van Persiego i zmieniam mu pozycje na cofnietego napastnika SS i z przodu Gervinho :biggrin:

Dzięki będę testował :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sa ustawione podania domyślnie na 2 czy 3 kreski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest (chyba) jeden ogromny kwas :/ czytałem gdzieś coś takiego: koleś pisał , że złapał rating C- 5 razy mu wyszli (kurde Konami, nie mam słów, żeby coś takego zaliczać OBYDWU osobom :/ ) , raz go rozłączyło. Rozegrał jak pisze 70 meczy rankongowych bez utraty połaczenia, koncząc mecze i rating nie wrócił do A, nawet nie do B, zostało mu C. Ponoc nie łaczy go nigdy z zawodnikami A i B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole to jest parodia z kim nas łączy...Co drugi mecz mam spowolniony i nawet nic nie mogę zrobić.Jakby po piasku biegali i każde naciśniecie opóźnione o sekundę.Dolosowuje mi chyba graczy z końca świata:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, do ziomków co grali albo grają Arsenalem. Grałem wczoraj po necie i dość dobrze mi się grało tylko trochę mam problem z ustawieniem strategii pod tą drużynę ponieważ środkowy napastnik nie wychodzi do piłek np prostopadłych i skrzydłowi również rzadko się podłączają. Próbowałem grać długą piłką z kontry i czasami się uda ale rzadko. Proszę o jakąś podpowiedź co robię źle. I jeszcze jak grałem przeciwko Realowi (wynik 1:1 :biggrin: ) to koleś podawał z połowy boiska piłke prostopadłą do Benzemy i on mu zajebiście wychodził a piłka mijała moich 3 obrońców;/ nie czaje tego

Gram Barcą i mam ten sam problem co kolega,widać to szczególnie w online ,przegrywam mecze tracąc bramki w łatwy sposób, samemu rozgrywając niezłe partie..I często jest tak,żę gram dobrą piłkę mając optyczną przewagę a przegrywam,często tracąc bramki w frajerski sposób.Jestem graczem trochę starszym wychowanym Na ISSach( w ,które wymiatałem) tam czegoś takiego nie było.W te cześci juz mi tak zajebiście nie idzię i nie króluje już na osiedlu:p Krew mnie zalewa jak kogoś cisnę a przegrywam mecze. Grałem we wczesniejsze części i na PS3 i na PC tam nie zwracałem na to uwagi bo nie wciągneły mnie tak jak część tegoroczna.Mógłby mi to ktos wytłumaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy to może ja: krok pierwszy nie graj Barcą bo taka sama lameriada jak Brazylia w ISS z R.Carlosem w ataku . Jeśli pamiętasz te czasy to wiesz jak traktowano Brazylijczyków, dość powiedzieć,że na szanowanych turniejach Brazylia była niedostępna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ja, mam pytanie do osob o zmyśle menadżerskim.Mianowicie do osób ,które grają Barceloną albo zespołem stawiającym na grę z dużym posidaniem piłki prowadzącym atak kombinacyjny-jakiej używacie taktyki bo mam wrażenie ,że przegrywam mecze już w szatni.Może dojdę do tego z czasem ale nie ma na to czasu bo rating spada:(... haha.

P.s. nie miałem ostatnio czasu wertować tematu (może ktoś wcześniej pisał) ale dałby ktoś tutorial nt. taktyki, wyjaśnił co danymi "suwakami" się reguluje. Z góry dziękuje;)

yyy to może ja: krok pierwszy nie graj Barcą bo taka sama lameriada jak Brazylia w ISS z R.Carlosem w ataku . Jeśli pamiętasz te czasy to wiesz jak traktowano Brazylijczyków, dość powiedzieć,że na szanowanych turniejach Brazylia była niedostępna

Pamiętam Majkel to były czasy, chociaż ja wtedy grałem Holandią:) A Barcą gram dlatego, nie z tego powodu,że mają bd skład ,tylko jestem ich zagorzałym fanem i zawsze nimi grałem i nie idę w tej kwestii na kompromisy nawet jak jakiś znajomy do nas wpadnie na osiedle i gra Barcą... to graja wtedy dwie Barcelonki:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ale to były czasy, Carlos w ataku nie tracił nic, ze współczynników, czasem ludzie montowali obronę z wysokich napastników. A mówiliśmy, że to ultra realistic football jest :) musisz nyć uważny w rozgrywaniu bo possesion game = obrona stojąca na 45 metrze, stracisz , masz kontre

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd mam wziąć wersje 1.1 do Pesa? Mam 1.0 a do patcha potrzebna 1.1. Skąd pobrać/zainstalować?

Skąd mam wziąć wersje 1.1 do Pesa? Mam 1.0 a do patcha potrzebna 1.1. Skąd pobrać/zainstalować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×