Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli można zgrywać z OFem od paula?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym community jednak nie wcisnąłem Warszawa tylko Krakow :/ i da sie to jakos zmienic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE i jak tam wszyscy zadowoleni. do grzybu: no nie wiem czy tam na początku nie pisało coś o jednorazowym wyborze ale nie jestem pewny też nie mogę zmienić ale ja za to wybrałem kraków najbliżej mnie. to dopiero by był kwas jakbyś juz nie mógł zmienić ale jak coś to wyrzucić wszytko z konsoli i na nowo wgrać. Pytań ciśnie się cała masa: co z kodem w pudełku, jak wogule stworzyć jakaś ligę. overalle zawodników niezmienione co akurat byłem pewny ale mógłbym przysiąść że falcao miał 78 a ma 80. ktoś potwierdzi?? to samo tyczy się lucio miał chyba 89 a ma 88. ogólnie lipa ta data pack jestem pewny że jak się wejdzie w pokój to raczej będzie cieło i znowu zostaniemy i tak z match szybkim online gdzie nam odnajdzie z najlepszym łączem. o matchmakingu po sile drużyn to można zapomnieć no chyba że tego nie odnalazłem. Nic się w tym nie zmieniło nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur... poczekajcie pare dni a wrzuce na strone cały nowy OF kompatybilny z tym DLC.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mecz rankingowy , mam 5 poprzeczek i remisuję 1-1 . Witaj Fifo .

Sugerujesz Michał, że grzebali coś w samej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze pogrzebali w grze to chyba by leciała przez okno ale niczego niemożna być pewnym jeszcze po tych patchach data packa itp nie grałem na necie nawet niestraszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mecz rankingowy , mam 5 poprzeczek i remisuję 1-1 . Witaj Fifo .

a co to niby ma do update czy data packa? sugerujesz że przez to niby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem jeden rankingowy i większych zmian w samej grze nie zauważyłem. Ale oczywiście wybierając Kolumbię grałem przeciwko Realowi.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jakiś free match w comunity(Warsow) i grałem tylko jednym zawodnikiem OCB?NIe mogłem się zmieniać itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie widzę, że podkręcili bramkarzy na poziom z Fify , tj strzał na słupek z 10 metrów? żaden problem :/ powiem tak - to nie dla mnie, jesli me spostrzeżenia się potwierdzą, to PES nie jest dla mnie , sorry jak chce pograc w Fifę to mam lepszą - tą od EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dołączacie do community to jest info, że do końca sezonu nie można go zmienić na inne. Pytanie tylko kiedy jest koniec sezonu w community, nawet nie wiem o co chodzi to już nie wytłumaczę :]

Swoją drogą też mam pytanie, czy jak chce pobrać Data Pack 2.0 na of'a od Paula i wyskakuje mi Communication Error to chodzi o to że muszę wywalić of'a żeby poszło dalej czy coś innego jest skopane?

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Communication error to communication error. Wyżej hunteriarz pisał, że nie działają, więc to nie przez OFa. A co do spostrzeganych przez Was zmian w gameplayu. Nie dajcie się ponieść placebo, bo potem się okaże, że nic nie zmienili, a Wam gra chodzi inaczej. Poczekałbym z ocenianiem parę dni, bo w jednym meczu może się wiele wydarzyć (jak 5 poprzeczek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ofa Poula i nie wyrzucałem.Wszystko działa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Communication error to communication error. Wyżej hunteriarz pisał, że nie działają, więc to nie przez OFa. A co do spostrzeganych przez Was zmian w gameplayu. Nie dajcie się ponieść placebo, bo potem się okaże, że nic nie zmienili, a Wam gra chodzi inaczej. Poczekałbym z ocenianiem parę dni, bo w jednym meczu może się wiele wydarzyć (jak 5 poprzeczek).

oby oby oby, z tym że drugi mecz wygrałem i z kolei Buffon cuda wyczyniał , uratował mnie z niewiarygodnych sytuacji ..gdyby tak było to mielibyśmy Fife, tj random , bez rozkminy strategicznej, nastawiony na naparzanie...a ku...a w tym Fifa jest lepsza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ;/

ja mam:

data pack 1.0 ver 1.01

i za chol*re nie moge pobrac data pack 2 bo wychodzi communication error :(

Pomocy... czy wina lezy z mojej str czy cos z serwerami Konami ?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skasowali Packa bo zawieszał grę, ech Konami. Jest w informacjach.

Notification on the cancelled relase of Data pack 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czytajcie troche... Przeciez na starcie gry pojawia sie komunikat:

"Otrzymalismy informacje, ze gra sie wiesza po dodaniu data pack 2.0

Szukamy przyczyny, ale zatrzymalismy wypuszczanie tego data pack, ktory prawdopodobnie jest przyczyna problemow" (sorry za koslawe tlumaczenie, ale tak na szybko, zeby wszystko bylo jasne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ;/

ja mam:

data pack 1.0 ver 1.01

i za chol*re nie moge pobrac data pack 2 bo wychodzi communication error :(

Pomocy... czy wina lezy z mojej str czy cos z serwerami Konami ?

pozdro

Przy uruchomieniu gry wyskakuje komunikat, że Konami wstrzymało możliwość ściągnięcia Data Pack 2.0 ze względu na informacje o freezach występujących po instalacji. Data Pack 2.0 będzie ponownie dostępny jak uporaja się z problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że jeśli ktoś się zapisał nie do tego Community, do którego chciał (Warszawa, Kraków czy inny Bukareszt) to można to zmienić wchodząc w: Online community -> transfer open community (czy jakoś tak).

Edytowane przez matit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×