Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie sciągnąłem tego patcha od poula i jak mam go w grac na ps3? :happy:

Rozpakowujesz to co ściągnąłeś(najlepiej na pulpit

Nastepnie na pendrajwie robisz takie o to foldery:

PS3 ---> SAVEDATA.(jeśli ich nie zrobisz konsola ich nie rozczyta)

Nastepnie do SAVEDATY wklejasz te pliki które rozpakowałeś(one powinny być w folderze)

Wkładasz do konsoli Pendrajwa i odszukujesz w Menu: GRA ---> NARZEDZIA ZAPISANYCH DANYCH ---> URZADZENIE USB (nastepnie kopiujesz wszystkie pliki po kolei na konsole,po nacisnieciu trójkąta bedziesz mógł wybrać "kopiuj kilka" ,bedzie szybciej)

PAMIETAJ!! -> nie kopiuj pliku SYSTEM DATA.

Po skopiowaniu wszystkiego,wyjmij pendrajwa

Włącz gre i graj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukasz0 - jesli nie sterowany przec ciebie zawodnik, to zawodnik sterowany komputerem z twojej druzyny. Wiec ja bym ci polecil bys smienial (prawy analog) zawodnik az do tego co idzie za rywalem pod bramkarzem i wtedy sterujesz tym goscie i wychodzisz do srodka pola i rywal zostaje zlapany na offside :)

Nie chodzi o to ze nie moge go zlapac na spalonym tylko oto ze koles przy rzucie wolnym ustawia swojego zawodnika obok mojego bramkarza nie ma tam mojego obroncy i wtym momencie koles jest na spalonym ale nie dotyka w ogole pilki , nie bierze udzialu w akcji ,tylko stoi przy bramkarzu widac ze koles przesuwa go tam prawym analogiem(moze zaslania bramkarzowi pole widzenia????)bo nad nim jest nazwisko i numer polega na tym ze w momencie wykonania wolnego pilka leci w swiatlo bramki a bramkarz zawsze stoi jak kolek .Nie wiem czy nie jest to zbyt chaotycznie napisane ,sproboje znalezc cos pdobnego na youtube i wrzuce linka .Ktos musial sie z tym spotkac mi sie to zdarza raz na 4-5 meczy .

Miałem podobną sytuację w MLO. Wydaje mi się, że podczas rzutu wolnego zamiast strzelać, dośrodkowują na zawodnika który jest ustawiony prawie na linii bramkowej. Jeżeli nie dotkie piłki to sędzia nie dyktuje spalonego. Tak straciłem bramkę.

Edytowane przez lukas6660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas meczu jako element dopingu słyszycie jakby pogwizdywanie o charakterystyce zbliżonej do tego jakie oddje zadwolony człowiek podczas wizyty w WC? Niesamowicie mnie to irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Społeczności! Apeluję do Was... Grajcie ze mną sparingi!

PSNid

HaKaU

Dziękuję

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam prośbę. Otóż PS3 mam bardzo krótko wciąz okdrywam ta konsole jak i PESa, którego maltretuje dzień w dzień:) Ponieważ zabawa z samym kompem jest nudna postarałem się podłączyć czarnulke do netu i pograc online. W zasadzie nie wiem od czego zacząc, jestem totalnie zielony. Jest tyle trybów gry a ja po porstu bym chciał pograć dla przyjemności, nie dla żadnych rankingów itd. Rozegrałem 2 mecze już, w trybie w którym dobrano mi przeciwnika (0:0 i 3:0 dla mnie :). Chiałbym miec możliwośc doboru "pod siebie przeciwników", gdzie będe mogł zagrać sobie nie tylko z Realami, Barcami i innymi dzieciakami. Jeśli ktoś by mnie poinstruował po całym trybie online krok po kroczku i by miał ochotę pograc nie tylko "potęgami" ale poklepac też średniakmi to zachęcam do kontaktu gg 7767179 Pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam prośbę...

Poczytaj ten watek- kluczem jest zjechanie z pomocami w podaniach, wtedy latwiej znalezc rozsadnych ludzi. Wlasnie rozegralem trzy mecze grajac Newcastle (pozniej udalo mi sie tez zagrac fajny mecz Aston Villa vs Barca i Anglia vs Niemcy), przeciwnicy widzac czym gram, wybierali druzyny podobnej klasy. Oczywiscie pozniej trafilem na goscia z Barca, ale jednak to byl jeden gracz na czterech- mozna powiedziec, ze dzis wieczor mi sie udal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się dzisiaj zirytowałem. Strzeliłem najpiękniejszego gola do tej pory - 35 metrów, knuckle shot, bramkarz na 11 metrze przelobowany i poniżej okienka od słupka. Mecz skończył się 3-3 (online), wchodzę w highlights, żeby zapisać. 5 bramek w powtórkach zamiast 6, oczywiście brakowało tej jedynej :| Co za bezsens z tym zapisywaniem nie wszystkich bramek do powtórek :|

Mam \pytanie... Od czego zależy czy piłkarz ma "petardę w nodze"? Mam takiego gracza: klik (brak skilla long ranger). Sadzi bramki z dystansu aż miło i często właśnie uderza mocniej niż inni gracze. Mimo, że w składzie mam zawodników o sile uderzenia większej niż u tego (80) i nawet z long rangerem... Wydaje mi się, że np. taki Welbeck również ma mocniejsze uderzenie choć kicking power też nie jakieś zawrotne.

Edytowane przez matit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj ten watek- kluczem jest zjechanie z pomocami w podaniach, wtedy latwiej znalezc rozsadnych ludzi. Wlasnie rozegralem trzy mecze grajac Newcastle (pozniej udalo mi sie tez zagrac fajny mecz Aston Villa vs Barca i Anglia vs Niemcy), przeciwnicy widzac czym gram, wybierali druzyny podobnej klasy. Oczywiscie pozniej trafilem na goscia z Barca, ale jednak to byl jeden gracz na czterech- mozna powiedziec, ze dzis wieczor mi sie udal :)

A czy jest jakiś tryb online, który tak dobiera przeciwników między sobą, żebym nie musiał grac ciągle Realami i innymi takimi kwiatkami :)? Może zadaje banalne pytania ale to moje dopiero początki z PESem jak i z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakiś tryb online, który tak dobiera przeciwników między sobą, żebym nie musiał grac ciągle Realami i innymi takimi kwiatkami :)? Może zadaje banalne pytania ale to moje dopiero początki z PESem jak i z PS3.

Kolego po 11tym bedziemy duzo mądrzejsi jak wyjdzie patch od Konami ;)

Czy podczas meczu jako element dopingu słyszycie jakby pogwizdywanie o charakterystyce zbliżonej do tego jakie oddje zadwolony człowiek podczas wizyty w WC? Niesamowicie mnie to irytuje.

Kolego zagraj sobie mecz druzyna z Hiszpanii lub Włoch. Jak sie gra przykladowo MIlanem to mozna uslyszec na trybunach wloska wersje "szkola, praca, dziewczyna...." :D ... super sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, który dotyczy Barcelony. Wczoraj grałem rankingowe mecze i prawie każdy z Barcą. Znacie jakis dobry sposób na tą drużynę robokopów tam prawie każdy ma overall powyżej 95 zwykłą drużyną trzeba się namęczyć żeby coś ugrać. Aż odechciewa się grać;/ Co polecicie ? Może jakąś taktykę ? Bo dosłownie turbo Messi i spółka są wszędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gralem z takim gosciem. Ja Newcastle a on Barca. Stwierdzilem, ze nie ma wyjscia- trzeba grac z kontry. Nie bedze to latwe, ale moze sie uda... Ustawilem 4 obroncow w jednej linii mocno cofnietych (srodkowi byli na linii pola karnego, do tego dwoch defensywnych pomocnikow przed nimi (w takich trojkatac miedzy srodkowym a lewym i miedzy srodkowym a prawym- wyszly takie zasieki :) ) na srodku jeden srodkowy pomocnik (w dolnej polowce srodkowego kola) dwoch skrzydlowych na linii polowy po bokach i jeden napastnik z przodu (tzn ciut powyzej srodkowego kola) Do tego w ustawieniach wylaczylem offsides i ustawilem druzyne maksymalnie defensywnie (w tym pasku wyboru, to sie nazywa ultradefensive czy cos takiego? nie pamietam dokladnie, ale chodzi o maksywamlna wartosc). I juz sobie Messi nie poszalal za bardzo, bo miniecie na turbo, oznacalo wpadniecie na innego mojego zawodnika- po prostu zrobil sie taki tlok, ze ciezko bylo wykorzystac predosc zawodnikow. Niestety momentami robi sie tak ciasno, ze ciezko zapanowac nad tym co sie dzieje i tak wlasnie stracilem bramke- w ogromnym zamieszaniu pod bramka). Pozniej bronilem sie dzielnie, probujac czasami wychodzic (bardzo wazna jest dyscyplina w obronie, zeby zawodnik nie biegal za kims z pilka, zostawiajac swoja pozycje nominalna, bo pozniej niby jest asekuracja, ale latwo przy takiej zmianie o dziure w obronie). Mialem tez pod koniec meczu szanse na remis, kiedy udalo mi sie zrobic szybka kontre i wyproadzic napastnika jakims cudem do sytuacji sam na sam. Niestety tak sie podpalilem, ze strzelilem prawie w narozna choragiewke, zamiast do bramki :D No ale manualne strzaly nie pozostawiaja marginesu na blad... Przegralem, ale gralo sie ciekawie. Nie ganialem messiego, nie wkurzalem sie na to, ze on z pilka jest szybszy niz moi obroncy bez itp. Moze jest to jakas metoda? Chetnie poczytam jak inni sobie radza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gralem z takim gosciem. Ja Newcastle a on Barca. Stwierdzilem, ze nie ma wyjscia- trzeba grac z kontry. Nie bedze to latwe, ale moze sie uda... Ustawilem 4 obroncow w jednej linii mocno cofnietych (srodkowi byli na linii pola karnego, do tego dwoch defensywnych pomocnikow przed nimi (w takich trojkatac miedzy srodkowym a lewym i miedzy srodkowym a prawym- wyszly takie zasieki :) ) na srodku jeden srodkowy pomocnik (w dolnej polowce srodkowego kola) dwoch skrzydlowych na linii polowy po bokach i jeden napastnik z przodu (tzn ciut powyzej srodkowego kola) Do tego w ustawieniach wylaczylem offsides i ustawilem druzyne maksymalnie defensywnie (w tym pasku wyboru, to sie nazywa ultradefensive czy cos takiego? nie pamietam dokladnie, ale chodzi o maksywamlna wartosc). I juz sobie Messi nie poszalal za bardzo, bo miniecie na turbo, oznacalo wpadniecie na innego mojego zawodnika- po prostu zrobil sie taki tlok, ze ciezko bylo wykorzystac predosc zawodnikow. Niestety momentami robi sie tak ciasno, ze ciezko zapanowac nad tym co sie dzieje i tak wlasnie stracilem bramke- w ogromnym zamieszaniu pod bramka). Pozniej bronilem sie dzielnie, probujac czasami wychodzic (bardzo wazna jest dyscyplina w obronie, zeby zawodnik nie biegal za kims z pilka, zostawiajac swoja pozycje nominalna, bo pozniej niby jest asekuracja, ale latwo przy takiej zmianie o dziure w obronie). Mialem tez pod koniec meczu szanse na remis, kiedy udalo mi sie zrobic szybka kontre i wyproadzic napastnika jakims cudem do sytuacji sam na sam. Niestety tak sie podpalilem, ze strzelilem prawie w narozna choragiewke, zamiast do bramki :biggrin: No ale manualne strzaly nie pozostawiaja marginesu na blad... Przegralem, ale gralo sie ciekawie. Nie ganialem messiego, nie wkurzalem sie na to, ze on z pilka jest szybszy niz moi obroncy bez itp. Moze jest to jakas metoda? Chetnie poczytam jak inni sobie radza?

Muszę wypróbować Twoją metodę bo jest to jakis sposób chociaż na szybkość messiego. Cały czas grasz na manualnych strzałach? Czy po prostu przytrzymujesz L2? Bo widziałem , że w opcjach można włączyć manual..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj sposob na Barce to utrzymywanie sie jak najdluzej przy pilce, wiadomo rywal bez niej nic CI nie zrobi ;). Kiedy juz ją strace to :r2: :x: ;) i oczywiscie taktyka na kontry i jak najszybsi zawodnicy na skrzydlach. Barca w domyslnej formacji ma bardzo wysoko obrone wysunieta wiec jak im nie wyjdzie spalony to hehe praktycznie gol ;) . Powiem wam szczerze, ze trudniej mi sie gra przeciwko Realowi :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z tym Realem czy Barcą jest na rzeczy. Grałem z gościem 3 mecze On wybrał City, a ja United. Dostał 3:0. Następnie Milan i tez dostał lanie. Przy trzecim meczu nerwy mu puściły i klasycznie wybrał Real :biggrin: Dostałem tym razem ja 3:0 :rofl: Grał tak samo jak dwa poprzednie, ale przez to, że wybrał tych koksów każdy jego strzał był zamieniony na bramkę. Śmiech na sali. Czekam na tego patcha bo zaczyna mnie to już na prawdę irytować :biggrin:

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj sposob na Barce to utrzymywanie sie jak najdluzej przy pilce, wiadomo rywal bez niej nic CI nie zrobi ;). Kiedy juz ją strace to :r2: :x: ;) i oczywiscie taktyka na kontry i jak najszybsi zawodnicy na skrzydlach. Barca w domyslnej formacji ma bardzo wysoko obrone wysunieta wiec jak im nie wyjdzie spalony to hehe praktycznie gol ;) . Powiem wam szczerze, ze trudniej mi sie gra przeciwko Realowi :confused:

Taką taktykę stosowałem w pes 2012 i przyjemnie się grało.

Ogólnie niech sobie grają Barcą czy Realem ale najbardziej wkurza mnie to ze chcesz sobie miło spędzić wieczór z pesem a tu każdy mecz to Barca.... wczoraj to już pech 5 razy miałem ta drużynę;/ rzygać się chce.

Coś z tym Realem czy Barcą jest na rzeczy. Grałem z gościem 3 mecze On wybrał City, a ja United. Dostał 3:0. Następnie Milan i tez dostał lanie. Przy trzecim meczu nerwy mu puściły i klasycznie wybrał Real :biggrin: Dostałem tym razem ja 3:0 :rofl: Grał tak samo jak dwa poprzednie, ale przez to, że wybrał tych koksów każdy jego strzał był zamieniony na bramkę. Śmiech na sali. Czekam na tego patcha bo zaczyna mnie to już na prawdę irytować :biggrin:

Lons mam pytanko będzie mozna zorganizowac turniej na pes.com.pl 2v2??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons mam pytanko będzie mozna zorganizowac turniej na pes.com.pl 2v2??

Jak będzie taka wola ludu to czemu nie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę wypróbować Twoją metodę bo jest to jakis sposób chociaż na szybkość messiego. Cały czas grasz na manualnych strzałach? Czy po prostu przytrzymujesz L2? Bo widziałem , że w opcjach można włączyć manual..

Gram tak, ze mam wlaczone manualne strzaly i dodatkowo strzalke pod L2. Jak jest czas to mierze L2 a najczesciej strzelam na czuja, bo nie ma czasu na mierzenie... (myslalem nawet zeby zakleic sobie L2 jakims plastrem na stale :biggrin: )

Edytowane przez ChuckD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie jaką drużyne polecicie z Ligi Angielskiej do gry online?? W 2012 grałem Manchester City ale w tej wersji chciałbym zmienic tylko nie wiem na jaką;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie jaką drużyne polecicie z Ligi Angielskiej do gry online?? W 2012 grałem Manchester City ale w tej wersji chciałbym zmienic tylko nie wiem na jaką;/

West Ham!

:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

West Ham!

:)

Ja bardzo polecam Newcastle- nie jestem jaims wielkim fanem, ale bardzo fajnie mi sie nimi gra. Sporo gralem tez QPR, ale tam jak sie trafi niebieska grypa (strzalki) to ciezko czasami sensowny sklad zestawic.

Z mocniejszych najfajniej gra mi sie Arsenalem.

ps. wlasnie zdalem sobie sprawe, ze do tej pory gralem w pes2013 tylko druzynami angielskimi, albo reprezentacjami :) Na szczescie przeciwnicy zadbali, zebym poznal inne ligi ;)

Edytowane przez ChuckD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestuje dziś wieczorem :)

Oj nie, ja żartowałem :). West Ham to padaka. Ja bym grał Chelsea. Chelsea jest ogólnie mocna ale atak ma osłabiony statystykami. Za to Hazard wymiata! Dlatego nie jest moim zdaniem (@UniteD ;) ) przepakowana jak Barca, Real, PSG czy choćby Man City. Chyba że to zmienią w update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, ja żartowałem :). West Ham to padaka. Ja bym grał Chelsea. Chelsea jest ogólnie mocna ale atak ma osłabiony statystykami. Za to Hazard wymiata! Dlatego nie jest moim zdaniem (@UniteD ;) ) przepakowana jak Barca, Real, PSG czy choćby Man City. Chyba że to zmienią w update.

Dobry żart ale i tak będę testował ekipy z Anglii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie przecież na Mesiora jest bardzo prosty sposób -tj na ludzi myślących, że jednym kosem przebiegną pół boiska (a są tacy). Sposób pierwszy to stanąć z R2 (piłkarz nisko na nogach) i spróbować odebrac poprzez 2 razy x , jednocześnie kontrolując kwadratem innego stopera by stał blisko (wiadome- puszczamy na chwile kwadrat jak się zbliży, ma stać blisko ale nie atakować). Jeślio nas minie błyskawicznie wciskamy kawadrat i na 90 % Messi nie ma piłki a my mamy bardzo dobrą kontrę :) sposób drugi -to ten sam wariant tylko, że atakujemy "konsolowym obrońcą" (kwadrat) a sami robimy za asekurację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry żart ale i tak będę testował ekipy z Anglii :)

To mi się podoba! Ja sam gram w większości drużynami z Anglii (bez City). Premiership to potęga xD. Ostatnio sporo grałem Liverpoolem i musze przyznać, że jest on takim 'czarnym koniem' :). W lidze cieńko, w PES niezłe staty, naprawdę można coś ugrać. No i te strzały Gerrarda z połowy boiska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×