Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

No to spoko. Bo mam w domu drugą wirtualną gwiazdę i każdy ma swoje konto. Git że nie będzie problemu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest moja pierwsza styczność z PES-em i mam pytania. Jak przepuścić piłke pod nogami, a drugie pytanie jak wypuścić zawodnika na dobieg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisać youtube i poszukać, tam pełno poradników. Ja już też mam swoją kopie :) i Redbulla od Games4you zaraz odpalam i zaczynam zabawę :) Dobrze że córeczka już śpi :) a żona ma komputer :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest moja pierwsza styczność z PES-em i mam pytania. Jak przepuścić piłke pod nogami, a drugie pytanie jak wypuścić zawodnika na dobieg?

wciskasz prawego analoga w wybranym kierunku wybierając piłkarza. Jest jeszcze opcja dla prosów, możesz kontrolować na raz obydwu piłkarzy, tego z piłką i tego wychodzącego na pozycję (hardkor) , trzeba włączyć to w opcjach........ech panowie, ta gra jest dla mnie mega , no dosłownie jaram się tragicznie. Ultra symulacja, granie na pałę jest mało efektywne, piłki bite na pałę przeciają obrońcy...a co najlepsze online działa przecudownie, kod sieciowy jest DOSKONAŁY. W PES 2012 lagów raczej nie było ale działał ewidentnie gorzej niż PES 2013.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal_Aniol: ale wiekszosc randomow gra Barcelona, Realem,MC i PSG, czy wybieraja rozne inne druzyny? I pytanie nr 2. Czy w momencie kiedy najedziesz na swoja druzyne... dajmy na to Polske, koles najedzie na Kamerun, ty potwierdzasz Polske on moze sie szybko wycofac z kamerunu i wybrac np Brazylie, czy przy jego kombinacjach Twoj wybor Polski automatycznie sie anuluje i mozesz wybrac inny team?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóż ja nie zagrałem jeszcze meczu rankingowego z Barcą czy Realem :) wprawdzie raz facet wybrał Barcę ale to było wczoraj i padły serwery he he. Nie wiem od czego to zależy, może matchmaking jest tak zrobiony, że jak gra widzi, że ja wybieram słabsze teamy w ostatnich meczach to mi takiego samego faceta wylosuje? Trudno mi powiedzieć bo zagrałem tylko 5 rankingów i wybierali mi Fiorentine, Brazylie, CSKA i dwa razy Arsenal...w towarzyszkach też nie trafiłem na Barcelonowca ale tam to już napewno kwestia farta bo wybiera się z pokoi meczowych...

za to ja mam pytanie: czy grając singla raz czy dwa ne mecz przytnie animacja? Nie wiem czy to moja konsola czy po prostu taki kod (bo np w taki AC: Revelations tez mi czasem przycieło)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Zdarzało mi się biernie przeglądać forum, teraz wraz z premierą PESa przyszedł czas na rejestrację :) Czy będziecie może robić jakieś community wspólne? Chętnie bym pograł z kimś kto nie ucieka (choć mnie już zdążyło naliczyć pierwszą ucieczkę przez to co się póki co dzieje na serwerach). Jestem chętny również na grę słabszymi drużynami. Miałem nie kupować 13, ale jak ograłem demo to sprzedałem poprzednią wersję i poleciałem do sklepu po nowego PESa. Jest dobrze, Konami dało radę! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kod sieciowy jest DOSKONAŁY. W PES 2012 lagów raczej nie było ale działał ewidentnie gorzej niż PES 2013.

Mialem przyjemnosc a raczej nieprzyjemnosc pograc w sieci i nie widzialem tej doskonalosci na 12 spotkan 6 razy gralem z Barcelona 4 z Realem i 2 z PSG . Aby grac z inna druzyna niz ta swieta trojca musialem pykac z moim kolega pesolubem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem przyjemnosc a raczej nieprzyjemnosc pograc w sieci i nie widzialem tej doskonalosci na 12 spotkan 6 razy gralem z Barcelona 4 z Realem i 2 z PSG . Aby grac z inna druzyna niz ta swieta trojca musialem pykac z moim kolega pesolubem .

bardzo fajnie, że cytujesz fragment i odpowiadasz całkiem coś innego bo ja pisałem o tym, że działa doskonale w sensie płynnie itd, ty zaś o gruszce i pietruszce nawijasz mi tu panie :Ppodbijam raz jeszcze: jakieś dropy animacji macie grając z konsolą (z 2 na mecz, sporadycznie)

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co wtym złego.Ja kocham Barce i będę nią grał.A ty jak kochasz wisłe czy Polske to graj nim i.Proste!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drako: problemem jest, ze jak grasz Polską i trafiasz ciągle na Barcelone, to najwyzej mozesz za pilka pobiegac. Taka luzna dygresja. Moze jest tak, ze tafiacie ciagle na Barcelony i Reale bo sami nimi gracie, albo teamami o podobnych wspolczynnikach.

Michal_Aniol: a ty kim zwykle grasz?

Edytowane przez chmurowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal dla mnie doskonalosc to oprocz plynnosci takze matchmaking najzwyczajniej w swiecie japonczycy w tej grze nie osiagneli noritsu, drobne freezy sie zdarzaja ale nie jest to dosyc czeste kolejna dziurka w "doskonalym kodzie"

Chmurowski kilka razy wybieralem Fluminense i kilka razy Santos nie sa to druzyny z najwyzszej polki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, albo niewielu jest graczy, ktorzy graja kims slabszym, albo Konami "ma wyje*ane" na matchmaking. Znajac zycie opcja nr 2 ;/.

Ciekawe, czy mieli w planach ulepszony online, czy wpadli na to ulepszenie np przedwczoraj. Bo jak ten pomysl zrodzil sie w ich glowach kilka dni temu, to beda jaja.

Edytowane przez chmurowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszecie o gameplayu i online , a jak usłyszałem Beglina i Championa to myślałem że zejdę . Komentarz to jedna z największych porażek PES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja malo gralem, ale w istocie za duzo sie w tej materii od kilku lat nie zmienilo. I czasem tak sie zastanawiam, ze ludzie narzekaja na komentatorow w fifie, ale to co tu mamy to rzeczywiscie kibel :). Z tym, ze nie widzialem jeszcze pilki, w ktorej by komentarz podpasowal graczom. Zawsze jest marudzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszecie o gameplayu i online , a jak usłyszałem Beglina i Championa to myślałem że zejdę . Komentarz to jedna z największych porażek PES

Ja już ich od dawna nie słucham. To jest najmniejszy problem z PESem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ktos wczesniej tutaj, albo w watku o Fifie dobrze podsumowal. Tu maly problem z komentarzem, tam problem z matchmakingiem, tu problem z chrupaniem gry, tam problem z community, tu problem z licencjami, tu ze skladami aktualnymi i sie okazuje, ze z bardzo dobrej gry robi sie bubel. To "ojszczywanie" nas jako klientow przez Konami mnie wrukwia niemozebnie. Obserwuje je od bardzo dawna i w tej kwestii nic sie nie zmienia. Placisz za pelna gre pelna cene, a otrzymujesz niedorobke, bo komus sie nie chcialo, albo nie zdazyl, albo Bog jeden wie co.

W tym roku, po obczajeniu gameplaya mialem chec kupic PES oprocz FIFY. Spodobal sie, jakos bym te 200zl wysuplal. Ale pogralem, poczytalem, poogladalem, posluchalem i przeszlo mi.

Edytowane przez chmurowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka luźnych uwag co do multi:

- zdecydowanie za długi czas oczekiwania na wybór drużyn, chyba 120 sekund można czekać aż druga strona łaskawie zatwierdzi

- brak możliwośći grania dogrywek i rzutów karnych

-zbyt krótkie połowy (5minut), mogłobybyć conajmniej 6 tak jak w Fifie

- nałogowi sezonowcy Barcy Realu i ...PSG

Oczywiście gra jest sama w sobie świetna, mam nadzieje że z patchem poprawią trochę i będzie jeszcze lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ktos wczesniej tutaj, albo w watku o Fifie dobrze podsumowal. Tu maly problem z komentarzem, tam problem z matchmakingiem, tu problem z chrupaniem gry, tam problem z community, tu problem z licencjami, tu ze skladami aktualnymi i sie okazuje, ze z bardzo dobrej gry robi sie bubel. To "ojszczywanie" nas jako klientow przez Konami mnie wrukwia niemozebnie. Obserwuje je od bardzo dawna i w tej kwestii nic sie nie zmienia. Placisz za pelna gre pelna cene, a otrzymujesz niedorobke, bo komus sie nie chcialo, albo nie zdazyl, albo Bog jeden wie co.

W tym roku, po obczajeniu gameplaya mialem chec kupic PES oprocz FIFY. Spodobal sie, jakos bym te 200zl wysuplal. Ale pogralem, poczytalem, poogladalem, posluchalem i przeszlo mi.

Kurwa dlaczego....... Stary jakbyś napisał pograłem i...... tu twoje uwagi a nie ktoś podsumował, poczytałem, pooglądałem posłuchałem. Powiem tak demko PES 2012 super. Potem kupiłem zresztą jak co roku kolejną pełną wersję i mieszane uczucia, które finalnie układają się w stwierdzenie PES 2012 marnota i największe nieporozumienie. Jednak taka ocena przyszła po kilku..... set meczach. A nie bo ktoś, gdzieś coś chlapnął.

Może to nie miejsce ale muszę :biggrin: Odpaliłem demo FIFY. Po meczu stwierdziłem ARCYDZIELO. Gram dalej drugi mecz i kolejne. I co....... Odbiór piłki. Wciskam :square: i nieważne jaką drużyną gram czy nawet którym zawodnikiem zawsze tak samo zawsze identycznie nóżka hoop. Po kilku meczach miałem wrażenie że gram zawsze tym samym zawodnikiem. Nuda........ i jak dla mnie FIFA taka właśnie jest. W PES-sie to nie wali tak po gałach. Mam tylko nadzieję, że po ograniu PES-a nie stwierdzę, że jest to najgorsza odsłona ( jak w PES 2012 ) bo chyba trzeba bedzie wrócić do GOAL! ( dla nie wtajemniczonych najlepsza piłka kopana na AMIDZE :biggrin: ).

N awiasem mówiąc będę miał tak PES 2013 jak i FIFE 13 bo mój syn ( 7 lat) stwierdził że FIFA jest lepsza i ją kupi ( a ma za co :biggrin: ). Pogram ocenię i przytulę to co będę uważał za lepsze........ Bo żeby ocenić finalnie to trzeba ograć obie gry i będę miał taką szansę choć wydaje mi się że wynik jest oczywisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ktos wczesniej tutaj, albo w watku o Fifie dobrze podsumowal. Tu maly problem z komentarzem, tam problem z matchmakingiem, tu problem z chrupaniem gry, tam problem z community, tu problem z licencjami, tu ze skladami aktualnymi i sie okazuje, ze z bardzo dobrej gry robi sie bubel. To "ojszczywanie" nas jako klientow przez Konami mnie wrukwia niemozebnie. Obserwuje je od bardzo dawna i w tej kwestii nic sie nie zmienia. Placisz za pelna gre pelna cene, a otrzymujesz niedorobke, bo komus sie nie chcialo, albo nie zdazyl, albo Bog jeden wie co.

W tym roku, po obczajeniu gameplaya mialem chec kupic PES oprocz FIFY. Spodobal sie, jakos bym te 200zl wysuplal. Ale pogralem, poczytalem, poogladalem, posluchalem i przeszlo mi.

aktualne sklady - bedzie dlc. licencje- kazdy potrafi sciagnac patcha i go zainstalowac na konsoli. chrupanie gry? nie ma takiego czegos. komentarz- to tylko dodatek do gameplayu, lepszy w pesie ten niz duet polski w fifie. matchmaking- jedyne z czym mozna sie zgodzic:) jaki znow problem z community?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie pogram z kims, kto nie wybiera tylko Realu i Barcelona, ale takze slabsze druzyny :) Narazie mam 400 pktow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×