Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Tja... tyle co sprzedadza w tydzien, gdy desperaci (mojego pokroju) nie beda mogli doczekac sie nowej fify i sprobuja konkurencji, to pewnie jakas 1/4 calego wyniku. Ja naprawde jestem mile zaskoczony gameplayem offline nowego pesa. Calkiem przyjemna gra. Natomiast pamietam coroczne obiecanki Konami i ich olewanie graczy. Niemoznosc zaimplementowania od x lat najprostszych usprawnien w kwestii online i ogolnie "mienie wyjeba**" na rozgrywke wieloosobowa. Taki potencjal, jak mieli po PES 6, gdy FIFA nie byla w stanie wyczyscic im nawet butow. Ten kto to zepsul powinien byc wychlostany publicznie. I w tym roku bedzie jak co roku. Teraz jest 5 min PESa. Za kilka dni wyjdzie FIFA i skutecznie pozamiata, a o pilce Konami malo kto bedzie mowil- garstka zapalencow. Sprzedadza moze z 600tys kopii i zgasza swiatlo. Za rok nowy silnik, a to sie wiaze z niemilym faktem, ze pewnie wszystko tak popierd***, ze my bedziemy testerami, a oni beda łatac. Gdzies tak w polowie roku dojda do wniosku, ze nie ma sensu i wypuszcza nastepnego PESa poprawionego.W nastepnym poprawia czesc bugow z poprzedniego, ale rzeczy, ktore byly w nim ok spieprza... i tak do usranej smierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W competitions mozna zagrac,ale nie mozna ustawic np turnieju na 3 osoby(konami cup).Żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w rankingowych jest patent podobny jak u konkurencji tzn. zeby grac druzynami o podobnej sile ognia? ;)

A czy w rankingowych jest patent podobny jak u konkurencji tzn. zeby grac druzynami o podobnej sile ognia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W książeczce pesa jest napisane że dojdzie Community ale ONLINE. Pewnie w najbliższym update dojdzie.

Pachnie że konami cup zastapi na dobre community offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Community i inne nowe funkcje online przyjdą dużym patchem przynajmniej darmowym Chris De Larosa.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Community i inne nowe funkcje online przyjdą dużym patchem przynajmniej darmowym Chris De Larosa.

Etam darmowym. Przeca zabuliles prawie 200zl za gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jeden mecz a teraz nie działa. Po co jest ten kod? Mam komunikat o jakieś niepoprawnej konfiguracji ale na Boga wcześniej grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tez macie tyle slupkow/poprzeczek? Bo ja co mecz to ze dwa slupki/poprzeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie zagrac jeden mecz online przy ustawieniu podobnych ustawien odnosnie pass support (tylko to i ogolny poziom byl do wyboru)- mecz byl ciezki bo wyraznie bylo widac, ze obydwaj gracze za wczesniej wyszli na wirtualne boisko- po chaotycznym meczu wynik bezbramkowy. NIestety nastepnego meczu nie udalo mi sie zagrac- widocznie nie bylo ludzi z wylaczonymi asystami podan. Z czasem bedzie wiecej graczy to i latwiej bedzie znalezc przeciwnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jeden mecz a teraz nie działa. Po co jest ten kod? Mam komunikat o jakieś niepoprawnej konfiguracji ale na Boga wcześniej grałem.

Prawdopodobnie wszystkim nie działa, wszedłem na tę stronę http://www.konami.jp...3/?tg=ar&pf=ps3 i jest napisane na górze serwer status "DOWN" ;/ Znowu dwugodzinna przerwa.

Edytowane przez nazarssj2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nabyłem w Katowicach swój egzemplarz. Wszystko śmiga aż miło. Zagrałem 6 meczy w MLO. Fajnei się gra, wygrałem 5 meczy i raz przegrałem (chociaż jakiejś większej róznicy w porównaniu do 2012 nie widzę). Trochę powycinali. Nie ma na razie integracji z facebookiem. Jest mniej statystyk. Plusem jest to, że forma zawodników nie zmienia się raz na tydzień, tylko z kazdym meczem może być inna. Wcześniej było tak, że danym tygodniu każdy miał Cristianaldo, bo miał czerowną strzałkę.

Jest już nowe option file działajace z wersją 01709. Przetestowałem, działa. Radzę nie kopiować pliku systemowego z tej paczki, bo można stracić możłiwowość zdobywania trofeów. Tu to option file http://www.pesgaming...ead.php?t=91074

Aktualnie przerwa na serwerach.

Edytowane przez gunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Community i inne nowe funkcje online przyjdą dużym patchem przynajmniej darmowym Chris De Larosa.

Dzięki za info , a orientujesz się kiedy można się spodziewac tego patcha?

I kiedy wyjdzie patch który uaktualni składy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A quick run through what you can expect from the first DLCs and the PC demo release.

Hi PES fans! First of all we wanted to apologize to our PC fans for the delay in our second PC demo. But we bring you good news! The second PC demo will be available tomorrow, September 20th, for download.

The reason for this unfortunate delay was due to a security breach in the demo. On the first demo, some of the hidden elements in the build were exposed, releasing information that was still not made official by our own channel. For this reason, given that we did not have the time or resources to technically enhance the security of our second demo, a decision was made to release the demo after launch.

But as the saying goes, better late than never, so we would like to take the opportunity to thank all our PC fans for their patience and understanding in this issue.

2 DLCs are scheduled for release on September 20th and mid October

Our first DLC will be available on release and will be packed with goodies, including 3 new Spanish stadiums, from the newly promoted teams, and the latest kits for 37 licensed clubs, including Marseille, AJAX, FC Porto, Besiktas and Corinthians.

The second DLC, released in mid October, will enhance the online aspect of the game. It will not only make finding friends to play with easier but also include a brand new Ranking system. You will be able to play a simultaneous match with up to 8 different people and be able to create Communities with your friends to track and monitor their results. The DLC will also fix existing issues found in the Step-up tutorials.

The latest DLC will also activate the myPES Facebook app which is completely revamped this year, adding a whole set of achievements for the ultimate bragging rights!

Online Pass Activation delayed for PS3

The Online Pass authentication will not be available until after our mid October patch for PES2013.

Until the patch becomes available, Konami servers will not require an Online Pass authentication, so they will not be requesting the Online Pass code from our users, who will still be able to access the online content.

After the patch is released, the Online Pass authentication process will be in place, however the activation date will be different depending on your territory:

North America, South America and Asia: starts from October 11

Europe: starts from November 13

So please make sure you keep your Online Pass code in a safe and secure place until the authentication is required. Remember that Konami will NOT re-issue a new Online Pass code in the case that the original code is lost or misplaced.

Don't forget that the game releases tomorrow September 20th in EU and September 21st in UK! So get ready to jump on the pitch with PES 2013!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem pierwszy mecz i przegrałem 2-1 , tak pomyślałem, ze chcecie wiedzieć :P grało się cudownie , chciałem się odegrać po czym padły serwery :/ niesamowita sprawa, wolniutkie tempo -to tak jak pytali Pudziana czego się obawiał po pierwszej walce: "obawiałem się, ze będzie ganianie się po ringu". Tu Pudzian mógłby pograć , jest mega SYMULACYJNIE! Michał Anioł jest zakochany w pierdolonym wirtualnym kodzie :P zamierzam tej grze wyrzeźbić laurkę, Pieta (kojarzycie :P ) będzie niczym przy nowym pomniku :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszła komuś gierka od 4console dziś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni przeglądam ten temat i oferty sprzedaży na allegro. Aż w końcu dzisiaj powiedziałem sobie "Kogo ja chcę oszukać?" ;) I zamówiłem PESa :)

Rok akademicki się zbliża i już nie mogę się doczekać na te turnieje z kuplami :) Mam nadzieję tylko, że sama gra mnie nie zawiedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem i pierwszy szok: tylko dzień i noc? :/ I do tego znów nie widać deszczu -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z 4console nie doszła, ale zamowilem w srode po 16 dopiero. Mam nadzieje, ze jutro dojdzie już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem kilka dni temu, mam nadzieje że dojdzie jutro! a jako ciekawostke dodam, że na jednej aukcji 4console 155 osób kupiło 200 sztuk PES'a w 6 dni. Can't wait!!

Edytowane przez Jason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozegraniu kilku meczyków śmiem twierdzić,że gra jest super ! Pod każdym względem.Niektórzy moim znajomi twierdzą,że zbyt łatwo można podać piłkę prostopadłą :triangle:,ale ja jak dotąd tego nie zauważylem :biggrin:

A teraz pytanko: czy wie ktoś gdzie mogę znaleźć statystki rozegranych meczy online ? mecze,gole,rywale itp tak jak to było w pesie 2012 ? szukam szukam i znaleźć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już nowe option file działajace z wersją 01709. Przetestowałem, działa. Radzę nie kopiować pliku systemowego z tej paczki, bo można stracić możłiwowość zdobywania trofeów. Tu to option file http://www.pesgaming...ead.php?t=91074

Do tego OF link dawał bodaj lons, jest też instrukcja. Jest sposób na tego EditData tak żeby nie blokowało trofików. Wg. instrukcji kopiujecie wszystko na ps3 włącznie z plikiem EditData, po czym usuwacie z pena plik EditData (przez konsole czy PC, nie ma znaczenia) i kopiujecie plik EditData z konsoli na pena. Usuwacie plik z konsoli i kopiujecie tylko i wyłącznie ten plik z pena. Nie będzie już informacji na temat możliwości zablokowania trofeów.

Nie mam gry, nie sprawdzałem ale wydaje mi się że ten kto pisał ten poradnik wie o co chodzi i można mu zaufać. W każdym razie chodzi o to że na początku konsola odczytuje to jako plik z innej konsoli (są tam dane użytkownika itd) ale po skopiowaniu go z konsoli na pena za tamte dane nadpisują się dane naszej konsoli i przy ponownym skopiowaniu pliku z pena na dysk ps3 EditData ma nasze dane.

Ponad to jest informacja w tej instrukcji że przy pobraniu DLC od KONAMI w grze pojawi nam się pytanie czy chcemy zaakceptować zmiany. Po wybraniu "nie" dostaniemy takie rzeczy jak buty, piłki czy koszulki dla drużyn a nowo dodani zawodnicy pojawią się w grze jako "Gracze bez kontraktu". Natomiast nie wgrają się zmiany składów i formacji od KONAMI, dzięki temu zachowamy nazwiska zawodników, które zostały poprawione w OF. No i oczywiście po takim DLC pobieramy udpate do OF'a który jego twórca zapewne wypuści niedługo po łatce od KONAMI i wtedy w online i offline wszystko działa ok.

Przy zaakceptowaniu zmian nazwiska itd zmienią się na te surowe czy oryginalne jakie macie na gołej grze.

Jakby mój wywód był mało zrozumiały to zaraz mogę podrzucić linka do instrukcji w j.angielskim ;)

Edit: Aha przy tej całej zabawie z EditData przypuszczam, że dobrze byłoby nie włączać gry dopóki nie zrzucimy z pena kopii EditData zrobionej z naszej konsoli. Nie ma takiej informacji w tej instrukcji jeśli dobrze pamiętam ale coś mi się wydaje że może to być istotne w całym tym procesie.

http://www.mediafire...n7kt56f06ouwaaq - instrukcja w j.angielskim. Te informacje są na samym dole, strona 9.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozegraniu kilku meczyków śmiem twierdzić,że gra jest super ! Pod każdym względem.Niektórzy moim znajomi twierdzą,że zbyt łatwo można podać piłkę prostopadłą :triangle:,ale ja jak dotąd tego nie zauważylem :biggrin:

A teraz pytanko: czy wie ktoś gdzie mogę znaleźć statystki rozegranych meczy online ? mecze,gole,rywale itp tak jak to było w pesie 2012 ? szukam szukam i znaleźć nie mogę.

też szukałem :D znajdziesz je w...Gallery :P ach Konami ma poczucie humoru :P R. V Persie w Arsenalu to też jego element :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszczie czy jak wybierzecie jakis slaby zespol to czy nie wylosuje wam typa co wezmie real jak to jest z tym balansem zespolow wczesniej juz ktos pytal oto ale nie padla zadna odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×