Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Grzybu zapisałem sie do comunity Twojego i jak jestem w comunity to jak z kimś zagrać?????

Miałem ten sam problem:) wciskasz :r3: i tam masz opcje żeby zagrać(np 1 vs 1)wtedy pojawia się nowe okno w którym czekasz lub juz ktoś czeka na Ciebie żeby zagrać.Jedyny minus to czasami długi okres oczekiwania na kogoś żeby zagrać ale myślę, że to sie zmieni wraz z przybywającymi osobami do tego community.Osobiście uważam to za super sprawę- gra sie miodnie bez koksiarskich drużyn.Ja powinienem mieć dzisiaj czas ok 16:00 żeby zagrać wiec kto wie może sie spotkamy i zagramy:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem:) wciskasz :r3: i tam masz opcje żeby zagrać(np 1 vs 1)wtedy pojawia się nowe okno w którym czekasz lub juz ktoś czeka na Ciebie żeby zagrać.Jedyny minus to czasami długi okres oczekiwania na kogoś żeby zagrać ale myślę, że to sie zmieni wraz z przybywającymi osobami do tego community.Osobiście uważam to za super sprawę- gra sie miodnie bez koksiarskich drużyn.Ja powinienem mieć dzisiaj czas ok 16:00 żeby zagrać wiec kto wie może sie spotkamy i zagramy:-)

No ja zawsze grał od 19 do 24. a jakimi drużynami można grać no wiadomo nie barca i real ale poza tymi ?? Czy MU i MC Arsenal?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zawsze grał od 19 do 24. a jakimi drużynami można grać no wiadomo nie barca i real ale poza tymi ?? Czy MU i MC Arsenal?????????

rozegrałem dopiero 6 meczy w tym community i ze wszystkimi, z którymi grałem do tej pory preferowaliśmy raczej średnie teamy np Liverpool - Quens park lub Olimipque Marsylia - Tottenham.Osobiście przejadło mi się granie przeciwko napakowanym drużynom a MC niewątpliwie taką jest więc dołączyłem do Community Grzyba choć nie zawsze mam dużo czasu na granie. Jednak jak mam czas tylko na jeden mecz lub w community długo nikogo nie ma chętnego to gram rankingowy online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z rzutami roznymi. Miałem ostatnią o to taką sytację, przyszło mi zagrac z jakimś dzieciakiem co jak zwykle wyskoczył mi z Realem. Wziąłem więc Bayern ale grało sie z typkiem beznadziejnie (on klapki na oczy i tylko :triangle: na CR7, żadnego konstruowania kacji, zadnej logiki w rozgrywaniu ) Było długo bezbramkowo aż miałem różny. Byłem juz tak wyluzowany, na grze z takim pajacem, że już srednio mi zalezało, więć postanowiłem się pobawić i wkręcić rogala Robbenem z przekonaniem, że nie wejdzie. O dziwo mi weszło :laugh: Piłka leciała na wysokości rąk na krótki słupek, Iker wystawił ręce do jej łapania i zonk :laugh: Radośc i zaskoczenie było duże, jest to moja pierwsza przygoda od czasów ISS z Pro Evo wiec nie wiem, czy takie bramki często wchodzą. Po tej bramce zaczałem bardziej przyglądac się na rożnych, czy mozna to powtórzyć. Zauważyłem, że czasami obrońcy stoja na krótkim słupku przy rożnym a innym razem już nie. Czy jest więc z góry mozliwość postawienia na słupkach obrońców przy roznych, niezaleznych od mojego sterowania w danym momencie innym zawodnikiem? Bo wiem, że sam tez mogę stać na słupku ale nie o to mi chodzi.

rozegrałem dopiero 6 meczy w tym community i ze wszystkimi, z którymi grałem do tej pory preferowaliśmy raczej średnie teamy np Liverpool - Quens park lub Olimipque Marsylia - Tottenham.Osobiście przejadło mi się granie przeciwko napakowanym drużynom a MC niewątpliwie taką jest więc dołączyłem do Community Grzyba choć nie zawsze mam dużo czasu na granie. Jednak jak mam czas tylko na jeden mecz lub w community długo nikogo nie ma chętnego to gram rankingowy online.

Wczoraj pykneliśmy 2 mecze, powiedz mi z ciekawości, na ilu kreskach PASS SUPPORT grasz? może dziś jakis rewanzyk? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram na 2 kreskach a jak wygląda to u Ciebie?Fajne meczyki wczoraj rozegraliśmy(jeden dostałem w plecy a drugim był remis) popraw mnie jeśli się mylę.Jeśli dysponujesz czasem ok 16:00 to możemy zagrać 1 lub 2 meczyki.Na więcej nie będę miał raczej czasu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie dzisiaj późniejszym wieczorkiem też zagram w community (może być to od Grzyba - jestem zapisany). Gram na 2 kreskach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie dzisiaj późniejszym wieczorkiem też zagram w community (może być to od Grzyba - jestem zapisany). Gram na 2 kreskach :)

postaram się też późniejszym wieczorkiem dołączyć ale mam dzisiaj trening na 20:15 i zanim ogarnę się ze wszystkim to będzie po 23:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram na 2 kreskach a jak wygląda to u Ciebie?Fajne meczyki wczoraj rozegraliśmy(jeden dostałem w plecy a drugim był remis) popraw mnie jeśli się mylę.Jeśli dysponujesz czasem ok 16:00 to możemy zagrać 1 lub 2 meczyki.Na więcej nie będę miał raczej czasu :(

Pamiętam, że był jeden remis ale mecze dobre były:-) Gram też na 2 kreskach, dziś akurat będe po 19 ale znajdziemy się jeszcze na rewanżyk :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie dzisiaj późniejszym wieczorkiem też zagram w community (może być to od Grzyba - jestem zapisany). Gram na 2 kreskach :)

Jaka jest różnica między graniem na 2 czy 3 kreskach rozumiem że chodzi o asyste podań?? Ja zmieniałem i w sumie różnicy nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niewielka, ale czasem zdarzy się podać w kierunku, w którym nikogo nie ma;) Nie grałem wiele na 3, ale zapewne różnica nie jest ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niewielka, ale czasem zdarzy się podać w kierunku, w którym nikogo nie ma;) Nie grałem wiele na 3, ale zapewne różnica nie jest ogromna.

ja grałem na 2 i 3 i różnicy nie widzę dużej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie z kimś z forum zagram, za 20 minut jestem wolny ! ;-)

Gra ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Sluchajcie mam mega problem z gra Online. MLO jak i gry w community po rozegraniu ok. 20 minut tracę łaczność z serwerem. O co zapier.. ?? Gra nie prosiła o podanie kodu, mam najnowszą aktualizacje. Gre mam od tygodnia i w sieci nie pograłem :(. Pomóżcie!!! Pozdrowalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi, byłem od początku przypisany do pokoju warszawskiego, po czym dziś, odpalając PESa pokój warszawski zamienił się na krakowski, mimo tego że nic nie zmieniałem. Moge jakoś wrócić i z powrotem grac w warszawskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem, ale wiele ludzi strzeliło mi grając w napadzie: Mphela, Petrobenov, Doumbia. Jaki masz poziom zespołu? Bo w zależności od tego ja miałem gracza Afeiron, który dużo z dystansu ładował, ale ma tylko ~70 i nie jest koksem. W pomocy ze skrzydłowych to np. Babiany.

Poziom mojego teamu to 707, Doumbia już pare brameczek mi władował to fakt jest szybki i ma mocne uderzenie, Biabiany jest szybki ale go nie mam, Mphela to standard - przeciętniak, Van Der Mirch się sprawdza tylko strasznie zle u niego z celnością !

Petrobenov tez bardzo popularny jest widze ale nie mam go w swoim składzie, Barreto dobry grajek jeszcze w 2012 latał.

A tak zeby się dorobić dobrego teamu to chyba trzeba rozegrać ponad 1000 meczy - straszne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia ,że gra przy najmniejszych lagach jest bezsensu ?? Grałem z Matit dzisiaj online-pierwszy mecz wybrałem QPR -Matit Atl.Madryt -gdy tylko zauważyłem ,że konsola tak jakby mi pomagała zacząłem strzelać z różnych pozycji ( nawet Granero strzeliłem gola chyba z 40 m z wolnego) ,Matit naciskał ale mój bramkarz wyciągał wszystko-efekt wygrana 4-1. Gramy następne dwa mecze tym razem wybierając Palermo-Matit Siena (tym razem konsola gra przeciwko mnie :( ) wyniki to 4-0 oraz 3-0 dla Sieny.

Dla odmiany gram następne dwa mecze z Kondziu82 (gra bez najmniejszego laga) obydwa mecze w miarę wyrównane ( 0-0 ,3-2 dla kondziu82) Tu jakby konsola nie wybierała sobie faworyta.

Jak tu teraz zagrać jakąś lige ?? Trafi się mecz z małymi lagami prawie nie zauważalnymi praktycznie a szanse na wygranie meczu znikome. Wiem ,że łącze Matita nie było tu w ogóle winne (on był hostem). Wiem to dlatego bo mam łącze 50 mb z UPC i też będąc hostem nie raz tak lagowało .Jest to ewidentnie wina serwerów konami . Jak dla mnie granie ligi dopóki nie zrobią coś z tym jest kompletnie bezsensu.

Macie też takie odczucia a może to tylko mój wymysł ??

Edytowane przez Nelsonn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nelsonn mnie tez powoli zaczyna irytowac ten caly online... wlasnie mialem podobna sytuacja jak Ty/Wy... mianowicie gralem Juve a koles Man $hity i kuzwa napieralem go caly mecz i nic kompletnie mi nie wchodzilo, a tamtem zrobil chyba z 5 alcji ogolnie i mecz przegralem 2-4... Jakos przed ta cala aktualizacja lepiej sie gralo... teraz w ogole to tempo jakies takie dla mnie za szybkie.... musze stwierdzic, ze to co kiedys pisal Michal Aniol byl poczesci prawda i zgadzam sie z jego niektorymi spostrzeżeniami...

Nikt nic nie wiem czy Konami szykuje jakas aktualizacje gry do ver 1.02 ??

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze ,że nie ma dnia ,żeby coś nie kopali na tych serwerach a efekt mizerny.Tam chyba teraz dyżurują stażyści na tych serwerach a odpowiedzialni za te serwery bawią się na Hawajach za naszą kasę......A stworzenie myPes 2013 na konsole to już dla nich kompletnie kosmos.

Edytowane przez Nelsonn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia ,że gra przy najmniejszych lagach jest bezsensu ?? Grałem z Matit dzisiaj online-pierwszy mecz wybrałem QPR -Matit Atl.Madryt -gdy tylko zauważyłem ,że konsola tak jakby mi pomagała zacząłem strzelać z różnych pozycji ( nawet Granero strzeliłem gola chyba z 40 m z wolnego) ,Matit naciskał ale mój bramkarz wyciągał wszystko-efekt wygrana 4-1. Gramy następne dwa mecze tym razem wybierając Palermo-Matit Siena (tym razem konsola gra przeciwko mnie :( ) wyniki to 4-0 oraz 3-0 dla Sieny.

Dla odmiany gram następne dwa mecze z Kondziu82 (gra bez najmniejszego laga) obydwa mecze w miarę wyrównane ( 0-0 ,3-2 dla kondziu82) Tu jakby konsola nie wybierała sobie faworyta.

Jak tu teraz zagrać jakąś lige ?? Trafi się mecz z małymi lagami prawie nie zauważalnymi praktycznie a szanse na wygranie meczu znikome. Wiem ,że łącze Matita nie było tu w ogóle winne (on był hostem). Wiem to dlatego bo mam łącze 50 mb z UPC i też będąc hostem nie raz tak lagowało .Jest to ewidentnie wina serwerów konami . Jak dla mnie granie ligi dopóki nie zrobią coś z tym jest kompletnie bezsensu.

Macie też takie odczucia a może to tylko mój wymysł ??

Najlepsze, że potem włączyłem kilka meczów MLO - lagów brak. Jak to działa, że ludzie teoretycznie z bliskiej lokalizacji (w stosunku do ~cały świat) mają gorszą jakość meczu?! Ale MLO mnie wkurzać zaczyna bo mam skład ~760 złożony z kilku lepszych i kilku średniaków, a ciągle trafiiam na Eto, Zarate, Luis Fabiano itp. Latają tylko skrzydłami, wchodzą do środka i taka gra... :/

Btw. ten strzał z wolnego to był knuckle shot?

Edytowane przez matit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. ten strzał z wolnego to był knuckle shot?

Niby tak ,zawsze tak strzelam -wyszło pierwszy raz.Ale w instukcji nie ma takiego strzału opisanego w zakładce wolne ,tak więc sam nie wiem. Z początku trenowałem sobie wolne tak po 20 minut na treningu i te strzały najbardziej przypadły mi do gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×