Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodze z roboty i chce się odprężyć w PES, tryb online.

To się uśmiałem - przy tej grze online w rankingowych nie da się odprężyć bo to jest tryb przejęty przez gimbaze :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodze z roboty i chce się odprężyć w PES, tryb online.

1. Arsenal (ja) - Bayern (ktoś) - 60 minuta, prowadze 3-0, a koleś kosi mnie w swoim polu karnym (czerwona kartka). Rzutu niewykorzystuje, a typ... zaczyna sam wbijać sobie bramki!!! Jest 6-0 i wybija gre wraz z komunikatem, że on mi się PODŁOŻYŁ! Co prawda zaliczyło jako zwyciestwo, ale niesmak pozostał.

2. Chelsea (ja) - Real (super gracz, top coś tam, frajer co nabił sobie 700 pkt grając Realem metodą 'na trójkąt byle jak byle do przodu'). Druga połowa wygrywam 4-2, typ... wyciąga chyba kabel z routera (przez całą grę 0, podkreślam ZERO lagów) i mam zaliczone jako Disconected.

LUDZIE! JAK NIE UMIECIE GRAĆ TO NIE GRAJCIE!!! A JAK UMIECIE WYGRYWAĆ 'DEBESCIAKAMI' TO NAUCZCIE SIĘ RÓWNIEŻ NIMI PRZEGRYWAĆ!

Jak grasz mecze rankingowe to spoko- ale ja dzis gram Mater leagoe online z typem co nie wiem jak to zrobił ale w składzie jest messi,ronaldo,eto itd a o grze pojęcia nie ma zadnego... i co ? 90 minuta, prowadze swoimi cieniasami 1:0 a tu lost conectoin.... nosz k**wa chce sie krzyknąć !!! ranking spada cała druzyna ma zaliczone ze zagrała pełne 90 minut co ma znaczenie przy przedłużaniu kontraktów, czyli straty na kasie do tego wszystkim dochodzi zmęczenie a ja zostaje oznaczony jako frajer który sie rozłacza... niewiem jak wy ale ja gram w pesa ponad dekade i czuje sie przez konami za przeproszeniem dymany a po tym co sie dzieje z serwerami i tymi data packami i niedziałającymi jeszcze usługami typu MyPes mam wrażenie zakupu wadliwego i niepełnowartościowego produktu... i zamiast sie relaksować przy grze to człowiek tylko mięsem rzuca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś edytor na ps3,który pozwala przerzucić staty ze stronki http://pesstatsdatabase.com do wszystkich zawodników w grze.Mam patcha WENB ze stronki pes.com.pl,ale statystyki są średnio aktualne.Czy jest jakiś patch na ps3,który posiada staty z tej stronki.Czy WENB w przyszłości będzie aktualizował formacje i statsy :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1The Multi-Talented

Przyznawane za zdobycie nowej umiejętności (New Skill) w [become a Legend]

2Mr. Versatility

Przyznawane za nauczenie się gry na innej pozycji w [become a Legend].

3Wheeler and Dealer

Przyznawane za pierwszy podpis (signing) w [Master League Online].

jak zrobić te trofea

POMOCY!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ERT44- a zawsze tak miałeś że to tobie zalicza jako porażkę? bo mi nigdy nie zaliczyło. Zawsze jak jakis frajer przegrywa i sie rozłącza to zawsze mi wygrana zalicza czyli prawidłowo. To dziwne bo niepierwszy raz słysze o tych przypadkach a mi zawsze ok przydziela wygrana. Może to wina Neta twojego sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema , jak zrobic zeby gadac z kims z kim gram przez headseta w czasie gry ? jak to wyglada headset w pro evolution

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały czas mnie wywala z meczu online

wył. juz zapore itd pomóżcie mam liveboxa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy!!!Dołączyłem do community założonego przez Grzybu.Na tą chwilę nie ogarniam tematu.Jak zagrać mecze z Wami w tym community - proszę o wytłumaczenie krok po kroku?Wchodzę w community ale nie widze żadnej opcji gdzie moge zagrać mecz.Naprawde mam juz dosyc grania przeciwko realowi i barcelonie i napalonym gimbazom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy!!!Dołączyłem do community założonego przez Grzybu.Na tą chwilę nie ogarniam tematu.Jak zagrać mecze z Wami w tym community - proszę o wytłumaczenie krok po kroku?Wchodzę w community ale nie widze żadnej opcji gdzie moge zagrać mecz.Naprawde mam juz dosyc grania przeciwko realowi i barcelonie i napalonym gimbazom

wybierz odpowiednie community ja mam do wyboru np. KRAKÓW i pes.com.pl i wtedy naduś R3 jeden problem w tym że nie będziesz mógł zmienić ustawień meczu. Dla Twojej wiadomości ,wszytko co napisałem nie jestem tego na 100% pewien, he he he

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zgadza się, nawet od razu jak odpalisz grę to w menu wbij R3, pokaże ci sie okno z pokojem do którego się przyłączyłeś i wciśnij Xem Join game, kwestia tego że musisz poczekać aż ktoś inny obecny też wciśnie Join :)

A mam pytanie odnośnie pokoju pes.com.pl.... Zna ktoś hasło żeby do nich dołączyć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siema , jak zrobic zeby gadac z kims z kim gram przez headseta w czasie gry ? jak to wyglada headset w pro evolution

musisz go dodać do xbox live party w pesie i możesz grać i rozmawiać jednocześnie

kto zrobił te trofea to prosze o pomoc

1The Multi-Talented

Przyznawane za zdobycie nowej umiejętności (New Skill) w [become a Legend]

2Mr. Versatility

Przyznawane za nauczenie się gry na innej pozycji w [become a Legend].

3Wheeler and Dealer

Przyznawane za pierwszy podpis (signing) w [Master League Online].

POMOCY!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja te ostatnie mam, zresztą jak większość osób. wystarczy kupić gracza i trofeum gotowe :) a te wcześniejsze to chyba zrozumiałe co nie, tylko że ja nie gram become a legend. czego nierozumiesz? jak to zrobić zapewne...wydaje mi się że jeśli chodzi o nauczenie się innej pozycji to np. jesteś napastnikiem CF ale w meczu uciekasz np na flanki LMF RMF, coach zapewne po paru meczach to dostrzeże że nie trzymasz się swojej pozycji i da Ci nową :) tak to kminie hy

a skills to dużo drybluj lub strzelaj itp to też uzyskasz nowego skillsa, tylko nie wystarczy pare meczy oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały czas mnie wywala z meczu online

wył. juz zapore itd pomóżcie mam liveboxa :(

W innych grach też masz ten problem? Ja miałem odpowiednik liveboxa z netii i też cały czas mi rozłaczało neta, nie tylko podczas grania, również przy przeglądaniu internetu na laptopie. Kupiłem nowy ruter i od tego momentu jest wszystko w porządku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W innych grach też masz ten problem? Ja miałem odpowiednik liveboxa z netii i też cały czas mi rozłaczało neta, nie tylko podczas grania, również przy przeglądaniu internetu na laptopie. Kupiłem nowy ruter i od tego momentu jest wszystko w porządku :)

w inne gry gram normalnie nigdy nie miałem żadnych problemów z laptopa tez mnie nie wywala

tylko w pes mnie wywala :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Mam ściągniety OF Paula ostatni i wszystko fajnie poprawione stroje i nazwiska ale problem jest taki że grajac online zawodnicy Holandii juz jednak nazwisk nie mają poprawnych za to koszulki juz tak. Jak to jest mozliwe że w online OF na koszulki działa a na nazwiska już nie? w grze ze znajomymi na kanapie wszystko jest ok wtedy holandia ma poprawne nazwiska. Czy to jest mozliwe że wchodząc na neta od razu wykrywa poprawna wersje tzn ta na którą licencje ma konami czyli bez oryginalnych nazwisk(w typ przypadku akurat holandii)?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online działają tylko stroje i nazwy drużyn z patcha. Reszta już nie (w tym głównie chodzi o staty, bo ktoś mógłby sobie zrobić zespół z samymi skillami 99).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak chce dodac jakiemus pilkarzowi w ML energy drinka czy cos innego to gra mi sie zacina?

Wysłane z mojej Nokii 3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz grać w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz grać w nieskończoność.

Brakuje mi tylko opcji dostepnej chociażby w FMach, czyli newgenów. Po 8-10 sezonach kupowanie zawodników polega na ściąganiu do drużyny 17-letnich Pirlów, i innych Del Dierów przez co ten tryb szybciej mi się nudzi niż BaL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś starał się wgłębic w to nowe community online ?

Jest tam możliwośc tworzenia roomów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak nazywa się Community założony przez Grzybu? Jest jakies ewentualnie hasło? Dosyc mam grania z Barcami i innymi Realami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×