Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

O kablu nie pomyślałem. Router zrestartowałem i dalej ten sam zonk. No i inne urządzenia śmigają. Własnie teraz piszę z lapka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kablu nie pomyślałem. Router zrestartowałem i dalej ten sam zonk. No i inne urządzenia śmigają. Własnie teraz piszę z lapka.

spróbuj wejśc w opcje konsoli i wyszukac router i sprawdzi połączenie.

O kablu nie pomyślałem. Router zrestartowałem i dalej ten sam zonk. No i inne urządzenia śmigają. Własnie teraz piszę z lapka.

Taka podpowiedź na pewno błąd podaje konsola. Wpisz w google i będziesz wiedział co jest przyczyną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ma tego tradycyjnego numeru a tylko NIE MOŻNA NAWIĄZAĆ POLACZENIA.

W opcjach sprawdzania leci sobie w prawym rogu ten zegareczek a potem pisze upłynął czas, po drugiej próbie napisało w pozycji NIEPOWODZENIE.

Stan nie połączony.

Restartowałem już wszystko co mogłem restartować i to samo... Już kuźwa nie mam pojęcia co mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World Footballer of the Year

League Best Eleven

Proud Skipper

Mr. Versatility

The Multi-Talented

Jesli ktoś wbił te osiągi to prosze o pomoc kto ma nawet jedno to prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam problemu z celnością Van Der Mircha, gdyby nie ten gościu to czasami było by krucho, na początku podobał mi się też Eduardo (Chorwat - bo jest kilku) fajnie się przeciska bark w bark ale strzał to już porażka. Ponad pół paska a on strzela jakby miał w butach koopę.

Barreto na skrzydle robi dobrą robotę ale trochę go ztuningowali w dół. W 2012 miał SPEED MECHANT a tu już nie ma.

Ciekawi mnie też gdzie podział się Varela. W 2012 z speed merchantem był Varela i Wagner Love. Wagner po aktualizacji zniknął, Varela został a teraz w 2013 nie ma Vareli a jest Wagner. Rozumiem jest liga Brazylijska a Wagner gra we Flamenco ale Varela gra w Porto i jest piłkarzem reprezentacji Portugalii to chyba powinien być?

Wczoraj trafiłem na gościa któy punktów miał ze 20 więcej ode mnie. Mecze to miał 72 wygrane, 40 remisów i 151 przegranych. Patrzę a u gościa lata Villa, Walcott, Alex i jeszcze paru innych wcale nie tanich zawodników. Ciekaw jestem jak on to zrobił?? Na dodatek gość był tak cienki że szok. Strzelił mi dwa gole bo Villa kilka razy dobrze robił w konia moich obrońców ale ja mu też pyknąłem 2 i był remis. Gość grał tak lekceważąco i ułomnie że szok.

Iceman31 piszesz że trafiles na gościa który miał na 150 meczy rozegranych 70 zwycięstw i samych kozaków w składzie i grać nie umie... w pesie 12 miałem lepszą sytuacje bo gra w dzien premiery wylądowała w mojej konsoli,pierwsze co odpalam MLO licząc że jak wszyscy zacznę od zera a tu co ? trafiam na gościa który na w składzie 30 najlepszych i najdroższych piłkarzy w grze :pinch: może mi to ktoś wyjaśnić lub chociaż spróbować ? bo nie ogarniam... :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lukash_PL1 Wpisz w google to może coś znajdziesz. Na pewno dojdziesz do tego szybciej niż spamując co kilka stron albo co 20 minut postami w różnych kolorach :P

Pewnie większość jest z Master League np. World Footballer of the Year. Jak sama nazwa wskazuje Twój zawodnik ma zgarnąć tą nagrodę w ML zapewne.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wszystkie co podałem to do [bal] a w googlach tego nie ma grałem już kilka sezonów i jeszcze nie wpadł pucharek za footballer of the year

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World Footballer of the Year

League Best Eleven

Proud Skipper

Mr. Versatility

The Multi-Talented

Jesli ktoś wbił te osiągi to prosze o pomoc

World Footballer of the Year - bądź najlepszym strzelcem w lidze lub player of the mach w prawie każdym meczu , do 11 sezonu sie załap, czyli poprostu bądz najlepszy he łatwo powiedzieć , to z pewnością już po dwóch sezonach zdobędziesz tytuł najlepszego piłkarza roku

League Best Eleven - po sezonie znajdź się w najlepszej 11 ligi, czyli musisz wysokie noty w meczach zdobywać

Proud Skipper - zostań kapitanem w swoim zespole ( długa droga Cie czeka w jednym zespole bo zmieniając drużyny co sezon ciężko będzie o opaske kapitana)

Mr. Versatility - czyli bądź wszechstronnym zawodnikiem, człowiek orkiestra he,wiele pozycji, sklillsy itp

The Multi-Talented - nabądź oczywiście poprzez granie i trening talenty typu gra głową zdolność itp

Edytowane przez kszaq7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World Footballer of the Year

League Best Eleven

Proud Skipper

Mr. Versatility

The Multi-Talented

Jesli ktoś wbił te osiągi to prosze o pomoc kto ma nawet jedno to prosze o pomoc

chyba ci się google zwiesiło leniu, pierwsza strona po wpisie w google:

http://(spam)/trofea/retail/Pro-Evolution-Soccer-2013/pelna/

http://hcgamer.pl/gra/pro-evolution-soccer-2013-ps3-17362

Edytowane przez radkos77
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba stało się. Konsola sama w sobie działa ale nie widzi netu. Coś się spier....ło. Chyba czeka mnie wysyłka do serwisu.

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba stało się. Konsola sama w sobie działa ale nie widzi netu. Coś się spier....ło. Chyba czeka mnie wysyłka do serwisu.

No i chyba stało się. Konsola sama w sobie działa ale nie widzi netu. Coś się spier....ło. Chyba czeka mnie wysyłka do serwisu.

Masz możliwość podłączenia przez kabel??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za podwójną wiadomość. Pisze z telefonu i mi się dwa razy klikło a nie mam tu możliwości edycji. Poprawie to jutro z kompa.

Nie mam. Musiałbym 10 metrów kabla pociągnąć.

Kurde co jest z tym telefonem..... podwójnie mi wiadomości wkleja. Dziś mam chyba ten jeden z czarnych dni.

No juz chyba wszystko jasne na 100%. Konsole chooy strzelił. Pada nie widzi nawet przez kabel, nie widzi dem gierek pobranych na twardziel, chyba zdechła konkretnie.

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za podwójną wiadomość. Pisze z telefonu i mi się dwa razy klikło a nie mam tu możliwości edycji. Poprawie to jutro z kompa.

Nie mam. Musiałbym 10 metrów kabla pociągnąć.

Nie mam. Musiałbym 10 metrów kabla pociągnąć.

Kurde xo jest z tym telefonem..... podwójnie mi wiadomości wkleja. Dziś mam chyba ten jeden z czarnych dni.

No juz chyba wszystko jasne na 100%. Konsole chooy strzelił. Pada nie widzi nawet przez kabel, nie widzi dem gierek pobranych na twardziel, chyba zdechła konkretnie.

No a jaki kolor mają kontrolki?? przeczytaj to http://www.ps3site.p...-ylod/49371����

Wpisz w google PS3 (ylod- Yellow Light of Death)

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz kolego jak Ty to zrobiłeś, ze masz tyle kasy już ?????

Ja już mam więcej niż kolega, bo 182 mln. Kupiłem 3-4 dobrych zawodników na początku. Miałem serię 17 zwycięstw. Teraz już nie jest tak dobrze. Polecam kupno Asamoaha jako wysuniętego napastnika. Ma dobrą szybkość i potrafi się przepchać.

Warto kupić zawodników z wysokim Form, wtedy drużyna nie będzie miała dużych wahań formy.

Na początku dobrzy zawodnicy byli tani. Losowało mi zawodników na dość niskim poziomie, przegrywałem tylko wtedy gdy się nie do końca skupiłem. Teraz gram na similar level. Wygrywając z kolesiem, który ma same gwiazdy można zarobić 3-4 mln. W dodatku w meczu z bonusem, można zarobić kolejne 4 mln. Co daje za jeden wygrany mecz około 8 mln.

Edytowane przez gunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jaki kolor mają kontrolki?? przeczytaj to http://www.ps3site.p...-ylod/49371����

Wpisz w google PS3 (ylod- Yellow Light of Death)

Dzieki za link. Przeczytałem. Po powiazaniu faktów i tego co się z konsolą dzieje czeka mnie serwis. Sam nie będę grzebać bo się na tym nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem Schalke w rangingowym i ograłem Barce. Pojawił się jakiś komunikat z herbem klubu i informacja o community do którego jestem zapsany. Więcej nie pamiętam bo odruchowo dałem X. O co tu chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Zagrałem już kilka spotkań w Community Tarchomin i muszę się przyznać, że to spora frajda w porównaniu z meczami rankingowymi z kolesiami wybierającymi Barcelone/Real i klepiącymi :triangle: na pałe do przodu :). Myślałem, że będzie katastrofa bo nie miałem PES'a w domu kilka lat ale na razie dramatu nie ma bilas po 4 meczach to 1Z/1R/2P. Także duże :drinks: dla założyciela.

Można by zrobić jakiś community room dla forumowiczów :) Co wy na to ?

jest już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niezłą historie - właśnie grałem rankingowy, koleś najechał na Atletico Madryt i czeka, ok to ja daje Seville (myśle sobie spoko wyrównane teamy). Zaakceptowałem, a typ myk jedna kratka w bok i wybrał Barcelone :biggrin: . Generalnie przeciętnie grał ale mega przewaga szybkości i skilli więc 2 bramy na zasadzie :triangle: i jedna jakaś gdzie Messi z obrońcą strzela obok bramkarza u mnie brak skuteczności i niestety 3-1 w plecy. Bardzo wkurzają porażki z takimi delikwentami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak to jest...... tzn podejrzewam, że tak będzie ale chciałbym się upewnić.

Dajmy na to konsola do naprawy bądź nowa. Na swoje konto się zaloguję co nie stanowi problemu ale cała reszta pójdzie się kochać? Drużyną zaczynam świeżą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak to jest...... tzn podejrzewam, że tak będzie ale chciałbym się upewnić.

Dajmy na to konsola do naprawy bądź nowa. Na swoje konto się zaloguję co nie stanowi problemu ale cała reszta pójdzie się kochać? Drużyną zaczynam świeżą?

Jeżeli chodzi o drużyne MLO to na pedriva zgraj save . Z resztą zgraj to co się da.

Można by zrobić jakiś community room dla forumowiczów :) Co wy na to ?

Prosze bardzo comunity: "Tarchomin" Graja tu normalni ludzie :)

Dzieki za link. Przeczytałem. Po powiazaniu faktów i tego co się z konsolą dzieje czeka mnie serwis. Sam nie będę grzebać bo się na tym nie znam.

Jak ci naprawią to daj znać co było przyczyna awarii. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem Schalke w rangingowym i ograłem Barce. Pojawił się jakiś komunikat z herbem klubu i informacja o community do którego jestem zapsany. Więcej nie pamiętam bo odruchowo dałem X. O co tu chodzi?

do końca nie wiem ale pokazuje że drużyna jest odblokowana w community, tyle że nie wiem co to za odblokowanie , bo w community można wybrać każdą drużynę. Miałem tak kilka razy i teraz jak gram rankingowy mecz lub turniej online to przy herbie kilku drużyn(chyba te którymi odniosłem zwycięstwo w sieci) mam symbol otwartej kłódki. Może ktoś rozkmini to dokładniej?

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×