Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie ma zadnego sladu na konsoli po fifie. 12stke wymienilem na Deus Exa i nawet demo 13stki skasowalem ;)...

eVi wysle Ci pozniej zaproszenie, ok?? to szarpniemy jakiegos spara w najblizszym czasie ;)

Pany a jaką formacją gracie przewaznie?? :P , ja to 4-2-3-1 oczywiscie po moich drobnych modyfikacjach :)

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-3-3, 4-2-3-1... i eksperymentalne 4-2-2-1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma zadnego sladu na konsoli po fifie. 12stke wymienilem na Deus Exa i nawet demo 13stki skasowalem ;)...

eVi wysle Ci pozniej zaproszenie, ok?? to szarpniemy jakiegos spara w najblizszym czasie ;)

Pany a jaką formacją gracie przewaznie?? :P , ja to 4-2-3-1 oczywiscie po moich drobnych modyfikacjach :)

nom okey chetnie zagram :) ja w zasadzie tez stosuje czesto 4-2-3-1 z czego 4 obroncow plus dwoch cofnietych bardzo gleboko defensywnych pomocnikow ( juz mi zarzucano ze gram 6 obroncami :D ) i musze przyznac ze gra z ta formacja sie u mnie sprawdza zaskakujaco dobrze :)

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym PESie najbardziej podoba mi sie to w formacjach, ze mozna ja modyfikowac na dowolny sposob, lepiej niz w niektorych managerach :D

kurka wodna ;) serwery nie dzialaja :/ , a chcialem jeszcze szybko szarpnac spara przed wyjsciem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym PESie najbardziej podoba mi sie to w formacjach, ze mozna ja modyfikowac na dowolny sposob, lepiej niz w niektorych managerach :biggrin:

kurka wodna ;) serwery nie dzialaja :/ , a chcialem jeszcze szybko szarpnac spara przed wyjsciem :/

dokladnie. mozna sie bawic z formacjami na rozmaite sposoby. jakos od 19 powinienem byc na PSN :) za pare dni patch , w koncu bede mial Oscara w Chelsea :biggrin:

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie. mozna sie bawic z formacjami na rozmaite sposoby. jakos od 19 powinienem byc na PSN :) za pare dni patch , w koncu bede mial Oscara w Chelsea :biggrin:

jak chcesz oscara do gry offline to sciagnij sobie OFa od Paula ;) .. uaktualnione transfery sa nieco ;)

jednak serwery dzialaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz oscara do gry offline to sciagnij sobie OFa od Paula ;) .. uaktualnione transfery sa nieco ;)

jednak serwery dzialaja ;)

sam zrobilem transfery :) ale online jednak by sie przydal tez takze z niecierpliwoscia juz czekam na przyszly czwartek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurka wodna ;) serwery nie dzialaja :/ , a chcialem jeszcze szybko szarpnac spara przed wyjsciem :/

no ja pomarudzę, bo głupota ludzi z Konami od online mnie przeraża. Gram z kimś ranking , remis , faceta rozłącza (bo chyba nie wychodzi). zalicza mi zwycięstwo , dostaję punkty ale....w statystykach meczy nieukończonych z low skoczyło na medium "cos tam". Co to ma być, czy oni mają choć odrobinę rozumu? Wywalić na zbity pysk cały ten oddział bo co oni robią to ludzkie pojęcie przechodzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam w końcu pesa. Nie będę przekopywał się przez ostatnie strony, bo idę zagrać :D Wklejcie mi jakiś link z najlepszym na chwilę obecną patchem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam w końcu skoro kilka dni temu juz pisałeś, ze ciupiesz w PESika? :P

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale dlatego za rok europejskie studio będzie min odpowiedzialne za kwestię online :D Dziwne odczucia mam z tym Pes. Pierw wielka podnieta po ograniu dem szczególnie z numerem 1, potem przy drugim takie trzeźwe podejście do sprawy i po odpaleniu fulla po tygodniu kryzys :D Teraz jestem zauroczony tą grą. Przyszło mi to z czasem, a osiągneło apogeum po zagraniu 3 meczy z Grzybem :D Gra jest pod względem gameplayu mega grywalna. Ta swoboda w konstruowaniu akcji jest świetna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam w końcu skoro kilka dni temu juz pisałeś, ze ciupiesz w PESika? :P

Na laptopie mam cały czas :P Ale na konsoli nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym i chwała bogu bo tych obecnych kaumuków to dosłownie bym zagazował :Ptak swoją drogą- ci b.dobrzy gracze nałapią masę "ucieczek" bo im na pewno często będą wychodzić...super system, super

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja brameczka strzelona na online. Sorry za jakość.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wchodzicie do pokojów meczowych to jakie macie okreslone zazwyczaj połączenie do przeciwnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poor lub very poor.Raz chyba widziałem good ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie tylko mi tak dlugo szuka przeciwnika zawsze? denerwuje mnie to mocno. Pass support mam na 1 kreske,reszta OFF a czekam i czekam. nie wiem czy to przez moje polacenie z internetem,mam 12mb/s a ciagle jedna kreska zasiegu, probowalem robic cos tymi portami na routerze ale nie pomoglo. ktos moze ma jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co właśnie widzę ( i w szoku jestem) choc lagów nie ma to wszyscy mają jedna kreskę, bardzo rzadko notując dwie. Nadal siedzę w Polsce ale jak wrócę do Anglii to przetestuję na połaczeniu z uploadem 60 mbs..z tym, że to nic nie pomoże bo w PES 2012 też miałem jedną kreskę. No ale to niewazne, lagów nie ma a o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak lagów właśnie też nie zauważyłem podczas gry, tylko bardzo długie wyszukiwanie przeciwnika. Myślałem,że jest to może związane z tym 1 kreskowym zasięgiem. No ale jedna potencjalna przyczyna odpada jeśli u Ciebie jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no długo ci szuka bo graja kutafony na asystach większych niż jedna kreska, imo lepiej, że szuka dłużej a znajduje ci odpowiedniego kolesia niż gościa 4 kreskami -to bys zobaczył innego pESa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica ile jest kresek ważne ze w ogóle nie ma lagow.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda z tym, że znowu ta ciemna strona Konami daje o sobie znać ...acha zapomniałem- dlaczego mając 500 gb dysk w konsoli mogę zapisać mniej formacji niż na PSxie- bo tam można było o ile się nie mylę 15, tu mamy 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak słów na ten cały matchmaking. Gram MLO - poza bramkarzem wszystkich zawodników mam defaultowych (dopiero zaczynam). Wybieram quick match i wyszukiwanie według podobnego ratingu i siły zespołu (już nie zaznaczam nawet według pass support bo wtedy nikogo nie znajduje). I na kogo trafiam? Gość o ratingu 1000 (mój to 100, same porażki jak narazie :P) do tego w składzie: m.in. Messi, CR, Rooney, Aguero, Silva, Robben, Essien. Patrze na skład i już mi się odechciewa grać. Przecież taki Paccini czy inny Castolis nie są nawet w stanie ich dogonić. Ehhh i do tego ciągle męcze tego manuala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

gra ktoś może BAL offline?

chodzi mi o początek,czyli o tworzenie zawodnika.udało się może komuś uzyskać na samym początku więcej niż 70?

mi parę razy wybierając bodajże prawego lub lewego pomocnika i w specjalizacji drybling bądź shooting star ustawiało overall na 70-71 ale to był chyba max.

wie ktoś może co i jak trzeba ustawić żeby ten overall był większy dla innych pozycji,np środkowy ofensywny pomocnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem tu już że miałem lagi (raczej to takie zamulenie ostre było niż lagi).Po zainstalowaniu gry na dysk tego problemu jak na tą chwilę nie ma(rozegrałem 5 spotkań od tamtej pory).Jak grałem na asystach to czekałem i 10min cz\asami .Teraz gram na 2 kresce jeżeli chodzi o podania i nie ma problemów z szybkim znalezieniem gracza.Jednak nie widze różnicy między 2,a 3 kreską.Prawda jest taka że największa frajda z gry jest na manualu z tym że strzały musza być na asyście bo wszystko leciało w złym kierunku :) .Niestety gra przeciwko osobom grającym na asyście mijały się z celem...

Michał ja mieszkam w UK i jak wchodzę na lobby angielskie to z osobami ,które mieszkają w UK mam good ,ale tam wchodzi dużo osób z całej europy i dlatego jest w większości poor....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×