Skocz do zawartości
schranz

Rainbow Moon

Rekomendowane odpowiedzi

Grindowanie jeszcze będzie. Masz dopiero 17 poziom gra Cię jeszcze zaskoczy - ja skończyłem na 762, bo nie miałem już sił na grindowanie, ale dużo kontentu nie ominąłem. Animacje ataków będziesz mógł przewijać po kilkudziesięciu użyciach danego skilla. Jeśli chodzi o taktyczne RPG'i to nie jestem fanem, ale dobrze bawiłem się przy Vandal Hearts.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, ze Rainbow Skies biorę w dniu premiery.

 

 

Kurde nawet nie wiedziałem, że Sidequest robi nowego Rainbowa. Super wiadomość.

 

 

From the makers of Rainbow Moon comes a brand new fantasy role-playing game. Rainbow Skies is a completely new game that is set in a new world with new characters and a new story. It will offer an even deeper and more versatile gameplay experience, while staying absolutely true to its roots.

 

Here are just some of the new features that you can expect from Rainbow Skies:

 

Monsters can be caught, upgraded, and become part of the player's party

An advanced battle system with new combo attacks

New treasure-hunt quests and an improved side quest system

Various buildings can now be entered and explored

A lot of new and exciting dungeon elements

New mini games

Tons of new and exciting content that will keep gamers hooked

 

 

http://www.indiedb.com/games/rainbow-skies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też pierwsze słyszę.Zapowiada się rewelacyjnie,zmiany powinny dodać tylko kolorytu rozgrywce.Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych dodam tylko, że na tygodniach (są to tylko moje spekulację) pojawi się Rainbow Moon na PlayStation Vita. Może nawet SideQuest Studios i EastAsia Soft zrobią mała niespodziankę i wydadzą wersję na Vitę w dniu premiery gry z zeszłego roku, czyli 4 lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczę na premierę typu limbo iczy jak i daxter trilogy w ramach zakupu wersji na ps3 bedzie cross ;) jakoś 2x tej samej gry az tak mi sie kupować nie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie RM to klasyka turówek na sequel czekam z wywieszonym jęzorem choć nieco już o nim zapomniałem, małe studio to i nie czyta się codziennie newsów o tej produkcji .

Sam RM jak dla mnie był rewela blisko 150h na hardzie (i pewnie + 50h save/load :D) 

Trudny ale zajebiście satysfakcjonujący . 

Co do muzyki to sie nie zgodzę była dobra kilka utworów z dungeonów bardzo mi się podobało .

Grindowania jest cała masa choć większośc w post game, również skończyłem w okolicach 900 levela ale zaraz mi ziko wypomni że uber bonus bossa nie ubiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ubiłeś bo nie był wymagany do platyny i to Ci będe wypominał trofikowy nerdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tylko mi tu fabuły nie zdradzać :) Gram 155 godzin, mam 25 lvl i jestem w Tafar gdzie odkryłem loterię :). Czyli aż ruszę po końcowy finał sporo jeszcze potworków do pokonania, ale co ważniejsze powoli wspinam się i wyprzedzam nielicznych rodaków w rankingu pod względem wygranych walk czy przebytych mil. Małe rzeczy zawsze cieszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. 155 h? Chyba jedna 5 za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyszło i trafiło, że przy tej grze nie zabrałem się za fabułę lecz za rozwijanie statystyk i wyprzedzanie innych graczy w rankingu. Może kiedyś mi się odechce i ruszę z kopyta z fabułą. Na ten czas celuję w pierwszą dziesiątkę wygranych walk. Powoli acz sukcesywnie powinno się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w rekord Guinessa w wolnym przechodzeniu gry ;) O matko i córko, to jakby pierwszą płyte FFVII katować 200h  :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie śmiej ja kiedys użyczyłem kumplowi 1 cd ff7 i wyjechałem w miedzy czasie na wakacje z rodzicami (rok 1997) i co?? Kolege tak wciągnęło że w 2 tygodnie miał ponad 100 godzin na pierwszej płycie i około 70 lvl postaci...

 

Velans - chyba nie tędy droga  ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Velans - chyba nie tędy droga  ;)

To zależy, poszedłem tą drogą która jest już coraz bardziej zapominana czyli pakowanie bohaterów, zaś fabuła i trofea to drugi plan. Osobiście zmienie taktykę jak mi się znudzi, ale narazie z tego czerpię fun. Warto zwrócić też uwagę, na to, iż Rainbow Moon pozwala swoimi możliwościami na takowy rozwój swoich bohaterów, czyli odnajdą się tu graczę core'owi jaki i casuale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyszło i trafiło, że przy tej grze nie zabrałem się za fabułę lecz za rozwijanie statystyk i wyprzedzanie innych graczy w rankingu. Może kiedyś mi się odechce i ruszę z kopyta z fabułą. Na ten czas celuję w pierwszą dziesiątkę wygranych walk. Powoli acz sukcesywnie powinno się udać.

 

Gdzie można sprawdzić ten ranking?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy, poszedłem tą drogą która jest już coraz bardziej zapominana czyli pakowanie bohaterów, zaś fabuła i trofea to drugi plan. Osobiście zmienie taktykę jak mi się znudzi, ale narazie z tego czerpię fun. Warto zwrócić też uwagę, na to, iż Rainbow Moon pozwala swoimi możliwościami na takowy rozwój swoich bohaterów, czyli odnajdą się tu graczę core'owi jaki i casuale.

 

 

Gram 155 godzin, mam 25 lvl

 

 

:sweat:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili zawitałem na forum Rainbow Moon, i znalazłem bardzo ciekawą informację. Post z przed czterech dni temu, a w nim informacja o prawie gotowym ozłoceniu Rainbow Moon na Vitę. Można powoli oczekiwać na bardzo dobry RPG na Vicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na kontynuację, nie za wiele o niej słychać bo to jednak nie jest przhypowany kotlet za grube $$ ale jestem pewien że zarządzi i biorę w ciemno .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma opcji cross buy :( wtedy z chęcią odnowił bym sobie ten tytuł na handhelda sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×