Skocz do zawartości
Patricko

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

a jak z poziomem trudnosci ?

Tutaj jest tak, że jak grasz ostrożnie, robisz wszystkie questy i zwiedzasz każdy kąt w grze, to nie będziesz miał problemów.

Mimo tego i tak padałem bardzo często, bo jak obleci Cię grupką 10 zombiaków to naprawdę jest ciężko.

Szczególnie jak nie ma w pobliżu żadnego miejsca, na które mozna wejść.

Ale bez obaw. Zdecydowanie gra jest dla każdego. Nie ma tutaj nic z czym byś sobie nie poradził.

@pack

Ja mam wersję z UK i mimo tego miała polskie napisy, więc zapewne wersja z PSN'u również owe posiada.

Ewentualnie napisz na oficjalnym forum PlayStation, albo Dead Island, tam Ci powiedzą na 100%.

PS.

Swoją drogą trzeba być desperatem, żeby tyle płacić za wersję cyfrową kiedy wersja w pudełku kosztuje połowę taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka nie moge wbic pucharku kazdy oryginalny...pare razy juz widzialem opcje do wbicia do pokoju jednak ani razu nie moge sie z nim polaczyc...ktos wie o co kaman ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka nie moge wbic pucharku kazdy oryginalny...pare razy juz widzialem opcje do wbicia do pokoju jednak ani razu nie moge sie z nim polaczyc...ktos wie o co kaman ?

Nie ma reguły. Tak gra już tak ma że czasem nie da rady wbić do grupy. Po prostu trzeba próbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś posiada dlc krwawa łaźnia bądź jeszcze gra w tą grę to prosiłbym o pomoc w pucharkach z co-opem.Ludzie często wychodzą a 25 questów z randomowymi osobami wydaje się niemożliwe.PSNid w profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij nową postać, a następnie szukaj nowej gry tą postacie. Masa ludzi gra na samym początku, najłatwiej wtedy kogoś trafić.

Początkowe questy są bardzo krótkie, więc zrobienie 25 questów to chwila moment.

Ja osobiście wszystko zrobiłem z randomami. Nawet 4 różne postacie w jednej grze.

Trzeba po prostu poszukać odpowiedniej gry, a potem jak ktoś nie wychodzi to siedzieć i robić póki puchar nie wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj pograłem w grę i jeszcze popróbuję.Ale mam takie pytanie może głupie ale zadam.Ogólnie chodzi mi o 2 rzeczy.

Jak założyć własny pokój gry bądź jak wyszukać grę ogólnie dzisiaj chciałem pograć z kumplem ale nie wiedziałem jak to zrobić,oraz gdzie dokładnie można znaleźć wejście do tej areny z dlc? jestem dopiero na początku gry ale chciałbym te "podstawy" wiedzieć.

Edytowane przez Asull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę zakładasz normalnie, jak zaczynasz to musisz mieć w opcjach ustawione opcje sieciowe na PlayStation Network.

Wtedy Twoja sesja jest widoczna dla wszystkich. Możesz tam też sobie zmienić na Invite (czyli tylko dla znajomych) albo Public.

A z areną to nie wiem, ale na 99% trzeba iść do tej tablicy z teleportem i pewnie tam będzie nowa miejscówka z arenami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystkie inne dodatkowe bronie z dlc muszę gdzieś w ekwipunku.Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Patricko moglbys mi przetłumaczyć bo nie kumam tej broni do Xian bo tez nią gram tylko ze mam wersje gry po polsku i niewiem jaka to bron ktora jest w opisie podana przez Ciebie jako najlepsza dla tej postaci a mianowicie "Eviscerator + Deathstalker Mod, Zed's Demise + Deathstalker Mod" ??? Z góry dzięki za pomoc

ps3_Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do wspólnego zdobycia pucharków on-line :)

Potrzeba 4-ch graczy

Edit: Już nieaktualne, ekipa dobrana :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie chce zrobić wszystkie pucharki w dead island.i robie puchrek ten zabij Rama za pomoca specjalnego skilla oraz zabij samobójce za pomoca granatu.Ten drugi to zabijam go za pomoca butli z gazem ale nie wpada mi pucharek oraz zabijam rama za pomoca skilla Sama B i tez niechce mi wpać pucharek czy wie ktoś czemu tak jest?Siedze już nad ta gra 40godzin a tu zonk chyba nie zrobie platyny:(

Edytowane przez piter23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie chce zrobić wszystkie pucharki w dead island.i robie puchrek ten zabij Rama za pomoca specjalnego skilla oraz zabij samobójce za pomoca granatu.Ten drugi to zabijam go za pomoca butli z gazem ale nie wpada mi pucharek oraz zabijam rama za pomoca skilla Sama B i tez niechce mi wpać pucharek czy wie ktoś czemu tak jest?Siedze już nad ta gra 40godzin a tu zonk chyba nie zrobie platyny:(

Sprawdzałeś opis do trofeów w Poradniku?

"Oh, no you don't / Tylko spróbuj!

Mówiąć "specjalny skill", chodzi tutaj o umiejętność, którą posiada tylko i wyłącznie Sam B.

Dlatego pucharek ten zrobicie tylko i wyłącznie tą postacią, żadną inną.

Przede wszystkim trzeba dawać punkty do środkowego drzewka aż nie odkryjemy 3 rzędu.

W 3 rzędzie, środkowe kółko, robicie na maksa. To jest właśnie skill, o którym mowa w trofeum.

Działa on na zasadzie, że wbiegamy po prostu na zombiaka, a ten się wywala, czyli mówiąc krótko - taranem go.

Pierwszy Ram znajduje się na samym początku Aktu II, na placu przed kościołem.

Najlepiej jest najpierw osłabić go jakąś normalną bronią, a potem cały czas tylko korzystać ze skilla.

Czyli robimy unik, on w coś uderza, my bierzemy rozpęd i w niego uderzamy. I tak aż nie padnie.

Catch! / Orientuj się!

Od razu mówię, że nie musi to być granat. Mi wpadł ten pucharek jak zabiłem grupkę zainfekowanych przy użyciu butli z gazem.

Rzuciłem blisko nich i szybko zmieniłem na pistolet i strzelałem w beczkę. Pucharek wpadł zaraz po tym.

Także wydaje mi się, że może to być cokolwiek co tylko robi wybuch.

W każdym razie pierwszy granat dorwiecie dopiero w Akcie II i to dużo później, bo w rezydencji, gdzie zabarykadowała się "elita".

Jak jeszcze Wam mało, to dopiero jak wrócicie tam za drugim razem, kiedy ludzie "znikną" z tego miejsca.

Będziecie szli przez coś w rodzaju balkonu, powinien tam właśnie leżeć granat.

Pamiętajcie też, że chodzi o Infected, nie o zwykłego Walkera.

Jeśli zabijecie Walkera granatem czy innych środkiem wybuchowym to pucharek Wam nie wpadnie.

To samo dotyczy innych rodzajów zombiaków."

1. Sprawdż czy podbiłeś tego skilla Sam`owi B jak w opisie - opis chyba jest logiczny?

2. Jak nie wchodzi z butlą to szukaj granatu - pełno (no dobra trochę) w akcie II można ich znaleźć. O ile dobrze pamiętam to zombiak musi zginąć od granatu czy też butli - no nie może już wstać. No i nie może to być zwykły Walker...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem opis w poradniku umiejętność SAMA B zrobiłem na maxa.I zabiłem rama ta umiejętnosćią 2 razy i nie wpadł mi trofeum.A co do drugiego nie sprawdzałem granatem bo nie moge nigdzie znaleść a w poradniku piszę że nie musi to być granat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spojrzałem w inny poradnik i jest napisane, że MUSI być granat. Gdzie go znaleźć też piszą:

"Vargass side quest in the Jungle"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo ja ani razu w tej grze granatu nie użyłem i jakoś pucharek mam.

Kolega wyżej na bank robi coś źle, albo zabija nie tych co trzeba, nie wiem.

Nie słyszałem nigdzie, żeby te pucharki były zbugowane.

Patche zainstalowane? Grasz single czy w coopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz filmik, od 1`05``.

Nagraj sobie stan gry tak żebyś nie stracił granatów jak ci coś nie wyjdzie.

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pucharek z umiejętności wpadł tylko dziwne bo dopiero za 3 razem.A samobójce musze granatem rozwalić bo czerwona butla nie wchodzi trofeum bo probowalem.Spróbuje bombe z dezydorantu tak jak na filmiku.Dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deo-bomb też nie zadziała... Znajdź granat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×