Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już wcześniej pisałem. play-off kontuzji.

Wygra ta drużyna która uniknie ich u czołowych zawodników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ten sezon NBA przegrało z kontuzjami. Co jakiś czas jakaś ważna postać wypadała. Teraz już chyba po zawodach pewnie skończy się w 4/5 meczach. NO CHYBA ŻE LEBRON :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i proszę. 1:1, znowu po dogrywce. końcówka mega, Curry słabo, co prawda pięknie wywalczył OT, ale potem pod koniec przy jednopunktowej stracie najpierw airball a potem źle podał w ostatnich sekundach (zamiast biec samemu) i stracili piłkę..

 

teraz 2 w Cleveland, będzie grubo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rekord nba curry pobił. Najwięcej niecelnych rzutow za 3 punkty w meczu finałowym. Lebron pociągnął drużynę do zwycięstwa. Drugi mecz, druga dogrywka. Cos mi sie wydaje ze 7 spotkań moze być.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff dopiero wstałem. Wielki mecz, znów OT :biggrin: Radość Jamesa po końcu meczu = bezcenne. Teraz to GSW muszą się martwić :biggrin: No Love. No Irving. NO PROBLEM :D

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Cavs dwie wygrane u siebie i będą krok od mistrzostwa. Curry to przeszedł w ogóle obok meczu, a GSW moim zdaniem nie zasłużyli nawet na tą dogrywkę. Zresztą w pierwszym meczu też nie byli drużyną jakoś specjalnie lepszą, liczę na końcowy wynik 4-2 dla Cleveland.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy że Curry wróci i po Cleveland ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ciekawa końcówka.

Ładnie gsw gonili w 4q. Jak juz doszli cleveland na 1 punkt myślałem ze wygrają (chyba 17 punktów straty po 3q mieli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto to k... jest Dellavedova????

 

GSW nie ma gonić tylko uciekać. Curry widać ma lekki kryzys, za dużo niecelnych rzutów, dopiero w końcówkach nie wystarczy. Mam nadzieję że się ogarnie już od następnego meczu bo 1:3 by było zbyt demoralizujące jak na pierwszy występ w finałach.

 

No a LeBron jest 2 mecze od żywej legendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dellavedova - nieogolony australiczyk, zastepujacy irvinga. O dziwo dobrze kryjacy currego.

GSW - wychodzi brak doświadczenia w meczach finałowych. W pierwszym meczu ledwo doprowadzili do dogrywki. Dwa nastepne przegrali. W cleveland gra juz paru zawodnikow obytych w finałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cavs mogli prowadzić 3:0 w tej serii. WOW. Jestem w szoku to co robi James i banda kolegów :D Dellavedova przypomina mi trochę Jeremy'ego Lina z NY Knicks :D Tak wyskoczył i już robi hałas na całą ligę. James jest 2 mecze od tytułu dla Cavs, gdzie w 56 letniej historii tego miasta ŻADNA drużyna (MLB,NFL) nigdy nie zdobyła mistrzostwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie w 56 letniej historii tego miasta ŻADNA drużyna (MLB,NFL) nigdy nie zdobyła mistrzostwa.

 

Historia Cleveland ma chyba jednak więcej niż 56 lat ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia Cleveland ma chyba jednak więcej niż 56 lat ;)

Hehe, nie dospałem po meczu to głupoty piszę :biggrin: Chodziło mi, że od  tylu lat mają drużyny w zawodowych ligach xD

Edytowane przez jodzio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Cavs to wygrają to James przeskoczy Jordan level.

Żaden klub w historii nie zdobył tytułu w takim osłabieniu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gsw w koncu się przebudzilo. Grali tak jak powinni i lebron w koncu dobrze przykryty

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i elegancko! wracamy do Oakland :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie gsw zmienilo taktykę. Zagrali bec centra (stąd tyle punktow mozgova), za to podwoili lebrona. Jak widac opłacało sie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak. lepsze 28 Mozgova niż 40 LeBrona :). A Steph też widać że złapał rytm i ładnie czarował. co prawda nie narzucał za wiele ale drużyna narzucała i tak ma być.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwowi cleveland rzuclili cale 7 punktów. Lebron osobistymi tez nie szalał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy 2:2. Kerr pierwszy zaryzykował zmianą w S5. Small Ball okazał się dobrą receptą na Cleveland. Ta seria jeszcze nas zaskoczy :D To co teraz GSW faworyt ;D ? Zmienia się co chwilę, Game 5 w Niedzielę o 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto było zarwać nockę :). jeszcze tylko jeden! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy zasłużone mistrzostwo Golden State Warriors :). BRAWO!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się odnosicie do MVP finałów, które dostał Iggy? Niby ze zwycięskiej ekipy był największym zaskoczeniem i dawał dużo w ofensywie, bo o defensywie chyba nie muszę mówić. Ale z drugiej strony Lebron sam ciągnął swój wózek i pomimo słabej skuteczności, dzięki niemu wygrali chociaż te 2 mecze i jakoś się w tych finałach trzymali. Także moim zdaniem dość kontrowersyjna decyzja, co nie znaczy że nie zasłużona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×