Skocz do zawartości
Patricko

Yakuza 5

Rekomendowane odpowiedzi

Zajebiste info, aż sobie przypomniałem, że muszę w końcu Y4 ograć na PS3 bo mi umknęło, a na Yakuze potrzeba sporo czasu i spokoju, żeby chlonac ten genialny klimat.

Ciekawe tylko z jaką ceną wyskocza...

No to jeszcze Ishin na PS4 i panowie odzyskają całkowicie twarz :P

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz...

Dlaczego na zachodzie bez problemu wypuszczają jakieś kolorowe jrpg dla pedofilii, gdzie taka genialna seria dla dojrzałego odbiorcy jest pomijana? Bo nie uwierzę, że odbiorców tego kolorowego badziewia jest więcej niż genialnej pod każdym względem Yakuzy.

BTW

Gdzie do cholery obiecane remake Yakuzy 1 i 2, które miały być?

O Shenmue nawet nie wspominam, bo po żyletke sięgam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku E3, który był zlepkiem wielu różnych trailerów, był kawałek z Kamurocho, dosłownie 1 sekunda, ale wychwyciłem go.

Tylko nie wiem, czy to była Yakuza 5 dla Europy, czy Yakuza Zero. W obu wypadkach byłbym w niebie, ale chciałbym bardzo zobaczyć Y Zero u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie wiadomo kiedy dokładna premiera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stanach już pobierają 23GB preload. Cena wynosi 34 USD więc około 136zł, za taką cenę to nawet bym kupił, ale jak znam życie dadzą nam jakieś bombowe euro i pewnie na nic będzie czyszczenie konsoli z kurzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

169zł!? Śmiechłem, i tyle miałem z grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

140zł przeca to kosztuje a nie 169zł. A dokładnie 143zł z tego co widzę w sklepie.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla plusowiczów 143. Wczoraj, jak sprawdzałem, jeszcze tej oferty nie było ;)

Swoją drogą, w amerykańskim sklepie promują Y5 od kilkunastu dni. W europejskim trzeba do gry się dokopać. :/

Edytowane przez korwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

143,65 dokładnie kosztuje Y5 dla plusowiczów...ja już kupiłem a czy Wy spełniliście swój obowiązek wobec Yakuzy ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten tytul...w grze mozemy czytac normalna i prawdziwa mange albo grac w realne gry jak virtua fighter 2 i taiko no tatsujin. Mega gierka i polecam kazdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goń się Trace :P mi jeszcze 4 została do przejścia która też jest wypaśna, ale  jak na razie Toukiden mnie pochłonął, bo muli w tej grze to  małe mistrzostwo świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile poziomy trudności?

 

Trzy poziomy trudności tak jak standardowo.

 

 

Goń się Trace :P mi jeszcze 4 została do przejścia która też jest wypaśna, ale  jak na razie Toukiden mnie pochłonął, bo muli w tej grze to  małe mistrzostwo świata.

 

Ja bym kupił i tak ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po drugiej postaci.... WOW!!! Epickość, wielkość i rozbudowanie tej odsłony sprawiają że... Nawet brak mi słów. W sumie jest to ostatnia część Yakuzy której jeszcze nie skończyłem (ishin, 0 itp za mną) i czuje że będzie to jedna z bardziej epickich przygód :biggrin: aż nowe xeno oraz disgaea5 odeszły chwilowo na dalszy plan. Nie no to co się dzieje i wyprawia Kaz na koniec pierwszego chaptera. Kupować, brać i grać tyle powiem a ty alucard/banzaj/cezar czy jak cie zwą... Kupuj ps3 znów! 

Edytowane przez zdun
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dopiero 20 godzin za sobą i skończyłem zabawę pierwszą postacią ;D coś czuje że to będzie gra na setki godzin ;D 

 

EDIT: Powiem tak...zastanawiałem się jak wyrazić moje wrażenia z pierwszych godzin gry. Nie chciałem po prostu napisać "gra warta każdego grosza" więc razem z kumplami zebraliśmy się i godzinę o niej rozmawialiśmy :)

 

http://rozgrywkapodcast.pl/axr-1-antlers-x-rozgrywka-atakuje/

 

 

 

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Piętnaście godzin za mną, a ja ledwo ruszyłem główny wątek, bo tak wciągnęły mnie misje taksówkowe. Te rozmowy z pasażerami są świetne. No i tuning bryki i wyścigi na autostradzie. A tu jeszcze czekają na mnie inne postacie, pewnie jakieś inne poboczne działalności plus fabuła. Wspaniała gra. 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yakuza 6 ma pozamiatać wszystkie inne, także to co pokażą na PS4 to będzie pewnie orgazm dla fanów :D

NIe mogę się doczekać, ale wersja dla normalnych ludzi z normalnym językiem pewnie dopiero pod koniec generacji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem całego podcasta o Yakuzie, eh nakręciłem się strasznie a nie mam juz ps3 .... może to i lepiej i wersja ps4 mnie pozamiata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsza część serii fabularnie, chociaż końcówka mnie rozczarowała, i najgorsza gameplayowo. Pierwsza od której musiałem odpocząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem całego podcasta o Yakuzie, eh nakręciłem się strasznie a nie mam juz ps3 .... może to i lepiej i wersja ps4 mnie pozamiata :)

Ja dla tej Yakuzy ponownie kupiłem ps3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×