Skocz do zawartości
zdun

Nienawidzę Ludzi = 100 Hejtu

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dlaczego nienawidzicie ludzi?? co was wpienia??

taki temacik dla rozluźnienia napięcia po ciężkim dniu z np. z autobusową wycieczką z wielkim spoconym i śmierdzącym grubasem który się o was "ociera" kiedy próbujecie skasować bilet...

Ogólnie wylewamy terapeutycznie czego niecierpimy/kogo, niekoniecznie o grach ale tych zyjebanych małolatów fpsowych którzy drą się co fraga przeze mnie zdobytego "you faggot, your mom itp" wykastrowałbym a same jaja zjadł na ich oczach... 100% hejtu...

Temat nie ma obrażać tylko pokazywać głupotę ludzką, zapraszam do solenia :) , aby moderatorzy się nie krzywili nie obrażamy tylko piszemy co was w ludziach wnerwia....

tekst kumpla z jego kapeli jak najbardziej adekwatny:

"kto powiedział że trzeba mieć spięte poślady żeby wykrzyczeć nienawiść, ja mogę top robić z uśmiechem na ustach..."

Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wnerwia w ludziach obojętność,mentalność i chamstwo którego nie brakuje.Dużo jest ludzi pozbawionych jakiejkolwiek kultury i wnerwia mnie też nie sprzątanie odchodów po psach w parkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

o właśnie te gówna po zimie na moim podwórku, gdybym wiedział które to z chęcią sam bym pozbierał je do wora i wysypał na wycieraczkę takiego delikwenta :biggrin:

bardzo prawdziwa scena

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dla hejcących:) komiks mojego kolegi który pokazuje prawdę (pierwszy numer jest za już free stąd mogę zalinkować :) - na rynku pojawiły się do tej pory 3 numery )...

pierwsza historia pokazuje niechęć do piratów i naprawdę dużo w niej prawdy!

ostatnia jest stricte na temat :)

http://dl.dropbox.co...6544908/NL1.pdf

co o tym zinie myślicie??

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wkurza mnie niesamowicie hejtowanie Activision i Koticka. Kompletnym idiotyzmem jest nazywanie go idiotą, głupikiem i podobnymi. Typ "wygrał życie", w chuj zarabia, ma gwaracje przyszłości, a polaczki wyzywają go od nieudaczników tymczasem to oni są ma dnie i to oni mogą mu tylko zazdrośić, i to oni są nic nie liczącymi się pionkami.. Nie żebym był jakiś pro Activision ale jednak mi to się nie podoba..

Wkurza mnie pseudo-profesjonalizm redaktorów na gamezilli oraz ps3site.. Hejtowanie w newsach, podłudzanie do wojenek w komentarzach, oraz całkowity brak obiektywizmu czasami..

-//- mnie cholerni hipokryci.. Np. osoba która opieprza jakiegoś chłopaka w autobusie, nie szczędzi ku*ew itp. a co chwile nawiązuje do braku wychowania. WTF ?

I najbardziej wkurzają mnie ludzie którzy nie potrafią normalnie rozmawiać, kulturalne, nawiązać dyskusji. W jakich kolwiek dyskusjach nie mają żadnych argumentów i pozostają tylko wyzwiska...

-//- zwracanie uwagi że za dużo przeklinam.. może nie wygląda to zbyt dobrze, ale czasami nie umiem dobrać innych słów, prymityw ze mnie :/

-//- mówienia że jestem aspołeczny.. prawdopodobnie taki jestem, ale po cholere ludzie mają mi to wytykać ? boli ich do cholery ?

"co was wpienia??" Wpienia ? Wpienia mnie rozpadający się pad, niektórzy ludzie mnie po prostu w*******ą!!

"taki temacik dla rozluźnienia napięcia po ciężkim dniu z np. z autobusową wycieczką z wielkim spoconym i śmierdzącym grubasem który się o was "ociera" kiedy próbujecie skasować bilet..." Stary jeśli to miało by mnie stresować to bym był cholernie szczęsliwy...

BTW. fajny temat

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem tylko przykład z tym grubasem, ja się wypowiem za jakiś czas bo przykładów z życia jak i przypadków mam od groma :) póki co czekam na wasze "preferencje".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie niesamowicie hejtowanie Activision i Koticka. Kompletnym idiotyzmem jest nazywanie go idiotą, głupikiem i podobnymi. Typ "wygrał życie", w chuj zarabia, ma gwaracje przyszłości, a polaczki wyzywają go od nieudaczników tymczasem to oni są ma dnie i to oni mogą mu tylko zazdrośić, i to oni są nic nie liczącymi się pionkami.. Nie żebym był jakiś pro Activision ale jednak mi to się nie podoba..

Zazdrościć paskudnego ryja, pokaźnego brzucha i multum kasy zebranej z kieszeni ślepych i głupich fanów? Dziękuje, ale postoje.

Wkurza mnie pseudo-profesjonalizm redaktorów na gamezilli oraz ps3site.. Hejtowanie w newsach, podłudzanie do wojenek w komentarzach, oraz całkowity brak obiektywizmu czasami..

To jest raczej amatorka. Teraz prawie każdy polski portal chce być tak fajne i lubiane jak CDA i żeby to zrobić, zamieszcza pełne byków teksty, które mogą rozśmieszyć co najwyżej zdechłego żółwia. No ja rozumiem, że każdy chce być zabawny, ale jak widzę co się dzieje na poly (typu dawanie NAPRAWDĘ bardzo dobrym grom ocen rzędu 7/10 tylko po to, żeby serwis zdobył popularność) to mi ręcę opadają.

Wkuwia mnie, jak gram w Payne Killera, robie sobie killstreak Paynem a tu wejdzie kilka padalców na serwer i biegają za mną jak jakieś zyeby i spamują trójkąta... Czyli kolejna gra doczekała się swojej plagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Codziennie coś mnie wkurza niestety - wkurzają mnie nieumyci ludzie od których nie dość że wali potem i ogólnie brakiem mydła, to jeszcze jak otworzą paszcze i zaczną do ciebie mówić, masz ochotę zwymiotować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie sprzątający po psach! Rowerzyści ,którzy jak mają ściezki a i tak zaśmiecają swoją osobą ulice. Hipisi. Ludzie bez dystansu. Nowo-bogactwo, na zasadzie pójdę do najdroższej knajpy w mieście,a potem glamie, siorbie nie potrafi się zachować i generalnie słoma z butów wystaje. Biedne dzieci ,które nie mają na słuchawki i puszczają swoją "muzykę" z telefonów, głownie tam gdzie nikt nie chce tego słuchać. Wszyscy lewicowi "wolnomyśliciele" z "otwartym umysłem", którym wepchnie się każdą debilną bzdurę o ile ma przedrostek, eko,homo,femi itd. Eko-terroryści. Hejterzy windowsa (to na prawdę jest dobry system dla zwykłych userów, półtora roku siedziałem na linuxie i to świetny os ale można o nim powiedzieć wszystko tylko nie to ,że jest przyjazny użytkownikowi i broń boże prosty oraz dla każdego.). No i wszyscy "szaleni" , "wariaci" co wszystkich znajomych mają "alkoholików" i podkreślają to na każdym kroku i każdym z 24234 zdjęć na FB, żeby zakryć swoją miałką i nudną osobowość. Debili ,którzy nie potrafią normalnie zaparkować. Oraz mój osobisty nemezis, czyli śmierdzące grube baby, które wsiadają do tramwaju na przystanku przy rynku bałuckim i NIE MOGĄ poczekać 4 min. jak wrócą do domu, tylko rzucają się na siedzenia i wpierdzielają brudnymi rękoma kiszoną kapustę z jakieś siaty i przy okazji kawał tłustej, epicko czosnkowej kiełby, zabijając tą wonią wszystkie inne formy życia w wagonie. post-21475-0-33146400-1338304779_thumb.j

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wsioq nie wiem ile lat mieszkasz w Łodzi, ale ja ze swoich 27 w Łodzi przeżyłem 27 :P i jedyne co mogę powiedzieć na twój post to "Witamy w Łodzi".

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja z moich 22 przeżyłem 22 :P i uwielbiam to miejsce, no ale jednak. Łódź to nie miasto, Łódź to stan umysłu :P

Edytowane przez Wsioq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie laski, które po 2 dniach "chodzenia" XD Wskakują kolesiowi do łóżka. Jeszcze bardziej wkurzają mnie osoby dla których to normalne. Wkurza mnie moj brat, który uciekł z domu w butach własnej siostry n/c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

antysemityzmu i nazizmu (neo-nazi w naszym kraju)....

Pewnie 80% tych nienawidzących nawet nie wie że ich wielki przywódca religijny Dżizus też był narodowości pejsowej...

no i neonazizmu : tacy ludzie nazywają się patriotami?? chyba przespali lekcje historii ;)

patrząc na avatary paru użytkowników tego forum też bym wywalił na odstrzał :) (popiepszeni naziole którzy chyba nawet nie wiedzą że w naszym kraju szerzenie takich poglądów jest nielegalne ) no i generalnie:

poza tym subkultur młodzieżowych z hipisami i właśnie naziolami na czele! Gówniarstwo nie mające pojęcia o swoich poglądach....

I po prostu mistrzostwo pokazujące tępote takich jednostek:

http://www.youtube.com/watch?v=viDg7mSxR-I

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że zaraz w tym temacie rozpęta się wojna światopoglądowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że zaraz w tym temacie rozpęta się wojna światopoglądowa.

Nie kuś... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdun1983 "Dżizus też nim był..." to zabrzmiało jakby Jezus był nazistą :P, a tu infografika:

post-21475-0-17928300-1338322780_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszła mi ochota na kolekcjonowanie gier na PS3 ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi przeszła ochota na hamburgera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszła mi ochota na kolekcjonowanie gier na PS3 ;)

Albo chory, wtedy bardzo współczuję i życzę powrotu do zdrowia.

Albo świniak z wyboru, wtedy zasadzić kopa w bambol i zbudować zagrodę.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temacik :D można odreagować codzienność :D

============================================

Wkurza mnie:

- chamstwo pracowników MM, ME, S... - Podchodzisz do gościa i uprzejmie prosisz o pomoc - on się pyta w jakiej sprawie, odpowiedź: chciałbym kupić dysk twardy zewnętrzny - Jego odpowiedź: Nie... No ku..a!...

- drugi przykład z życia wzięte - Tesco - Ojciec chce kupić nawigację GPS, niestety nawigacja jest za gablotą i aby się do niej dostać potrzebny jest pracownik na sklepie... szukasz takiego capa 20 minut a jak go znajdziesz to mówi: "chwileczkę, jestem zajęty (pomijając fakt że stoi jak kołek i nic nie robi)... Szukasz kolejnego gościa - trafiasz na babę i mówisz że chciałbyś kupić nawigację gps...a ona tekst - bardzo proszę to sklep samoobsługowy... Ojciec na skraju wytrzymałości - wtedy ja wkraczam: Czyli jeżeli towar który chce kupić jest za gablotą i klient nie ma możliwości do niego się dostać to nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności jak (wypowiedź oryginalna) "WYPIERDOLI szybę w gablocie, zabierze towar i pójdzie do kasy zapłacić???" - Facetka oczy jak pomarańcze, twarz jak pomidor czym prędzej pospieszyła otworzyć gablotkę...

- Wkurza mnie że jak sprzedaję coś na allegro i ktoś zakupił coś ode mnie, zwleka z kontaktem/zapłatą... Jeśli miał do jasnej ciasnej czas na to aby znaleźć coś co go interesowało to zapewne ma jeszcze czas na to aby się skontaktować z osobą od której coś kupił żeby ustalić wszystko...

- Wkurza mnie mój promotor od magisterki... Pytam się go coś o czym zapomniałem lub uprzejmie go proszę aby mi przypomniał to ten zamiast mi pomóc wali tekst: Jest pan magistrantem, pan powinien to wiedzieć...

- Wkurzają mnie laski które mają ok. 5 warstw tapety na twarzy i uważają że są ach, och , ech! A nie potrafią "policzyć do 10ciu"

- Wkurzają mnie laski które wyznają zasadę: "Skóra fura i komóra"

- Wkurzają mnie serwisy reklamacyjne

- Wkurza mnie moja była :D

- Wkurza mnie jak piszę do jakiejś laski uprzejmie i bez żadnych podtekstów a ta nie potrafi odpowiedzieć na e-mail choćby jednego słowa...

- Osoby gadające w tramwajach, autobusach przez telefon i narzekające przy tym że jest głośno - jak mam nie być kurna głośno skoro siedzisz w tramwaju!

- jedno czynne okienko na 4 w oddziale poczty :/ :/ :/ przy czym przy pozostałych siedzą pracownicy a przed nimi plakietka: "Okienka nieczynne - Przepraszamy"

- Wkurza mnie jak mam naprawić 4 raz pod rząd komputer ten sam w ciągu 3 miesięcy mimo iż tłumaczyłem użytkownikowi jak krowie na rowie że jeśli będzie się z obchodził z komputerem nie tak jak trzeba to będzie mógł go wywalić na złom... (Swoją drogą nie rozumiem ludzi którzy kupują komputer za 4000zł a po miesiącu wygląda ten komp jakby miał z 10 lat :/ :/ - wychodzę z założenia że niektórzy nie powinni zbliżać się do komputera dla ich własnego dobra)

- Wkurza mnie kiedy zgłasza się do mnie laska chcąca mieć u mnie sesję zdjęciową i pierwsze co pisze to czy robię zdjęcia TFP ("Time For Pictures") - (Za darmo umarło, nie dostałem aparatu pod choinkę, tylko go kupiłem i teraz ma się zakup zwracać do jasnej ciasnej kobieto!!! - chcesz mieć zdjęcia TFP - kup aparat i rób sobie w swojej łazience! )

- Wkurzają mnie osoby które przypominają sobie o mnie tylko wtedy jak czegoś chcą ode mnie...

A dziś jest niedziela, jestem zmęczony bo całą noc czuwałem przy moim psiaku po operacji i wpienia mnie dziś wszystko - nawet moja osoba (wykluczają mojego psiaka bo to mój najlepszy przyjaciel)

Pozdrawiam

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jadę do MM po sprzęt - jak nie będzie na sklepie kompetentnego pracownika to ich tam ROZNIOSĘ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×