Skocz do zawartości
zdun

Nienawidzę Ludzi = 100 Hejtu

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mnie wnerwia moja stara klawiatura (podlaczylem sobie kompa oprocz lapka, ktory pojecal do serwisu). Nie dziala literka obok G, strzalki a takze alty. -.- Ale przynajmniej znalazlem swojego 4-gigowego pendrajva, wlasnie podczas podlaczania kompa, ktorego szukalem rok. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ostro wyjebane i wbite w moich klientów którzy dziś a:

- pozjadali wszystkie rozumy "wiedząc lepiej"

- podpitych którzy ledwo mówili i jebali łajnem

- upierdliwych zabierających mi czas 30+ minut

- no i generalnie pozdrawiam brudasów(małżeństwo około 40-50 lat) którzy dziś do mnie wpadli z czarnymi paznokciami i jakimś grzybem na ręku

i generalnie kij im wszystkim w oko!!!

nienawidze również mojej kochanej koleżanki z pracy która znów wywaliła L4 na tydzień i muszę nakurw*ać 12 godzin dziennie do końca tygodnia...

+ ludzi w sandałach + białych/czarnych skarpetkach i dodatkowo spodenkach powyżej kolan...

+ "oszczędnych" klientów, dla których zakup gumy do żucia, pasty, mydła, antyperspirantu lub czegokolwiek związanego z higieną to zbędny wydatek...

+ (kolejny raz) starych, grubych i dyszących za uchem bab...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+nienadających się do pracy ludzi którzy zwalają swoje błędy na innych i nic nie robią...

+frajerów chwalących się jacy to oni nie są i kogo znają

+ludzi którzy chwalą się ile to wydali na coś drogiego

+ludzi którzy za 5zł puścili by bąka w kościele a za 10zł gonili żabę po torach

+ludzi odpowiedzialnych za puszczanie kiczu w radiu i tv

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 5zł bym bąka w kościele puścił :P ba za darmo bym to zrobił jakbym się już tam jakimś cudem znalazł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj tam taka metafora xD że za pieniądze wszystko by zrobił, nawet matke sprzedał xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wk*rwia mnie jak mój brat i inni gówniarze o 7 lat młodsi mówią: zaraz to zrobie, za 15 min i mają mnie w dupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeżeli on ma 16 lat a młodsze rodzeństwo to 9 latkowie ? XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet o tym nie myślę patrz parę stron temu co pisałem w tym temacie o wieku forumowiczów tu... Regulamin mówi: jest to forum przynajmniej dla pełnoletnich (sam regulamin mówi nawet że od 21 roku życia) więc wychodzę z założenia że rozmawiam z ludźmi dorosłymi...

A jeżeli piszę z 16latkami cóż... Żona mówiąc że "na tym twoim gównianym forum jesteś niczym pedofil bo tu wszyscy mają lat 12-16" miała niestety rację a mam nadzieję że się myli gdyż przyjemnie mi się tu siedzi i przynajmniej z moim głównymi współ - konwersatami się dogaduję i domniemam że mają więcej niż te 21 lat...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, mam 25 (chociaż mogę też mieć 13, co innego miałbym powiedzieć w takiej sytuacji?) :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet o tym nie myślę patrz parę stron temu co pisałem w tym temacie o wieku forumowiczów tu... Regulamin mówi: jest to forum przynajmniej dla pełnoletnich (sam regulamin mówi nawet że od 21 roku życia) więc wychodzę z założenia że rozmawiam z ludźmi dorosłymi...

A jeżeli piszę z 16latkami cóż... Żona mówiąc że "na tym twoim gównianym forum jesteś niczym pedofil bo tu wszyscy mają lat 12-16" miała niestety rację a mam nadzieję że się myli gdyż przyjemnie mi się tu siedzi i przynajmniej z moim głównymi współ - konwersatami się dogaduję i domniemam że mają więcej niż te 21 lat...

No to możesz mi przez pan mówić małolacie,heh. 38 lat. Nienawidzę ludzi co za 5zł mogą puścić bąka w kościele. Jak muzułmanie zaleją EU to bedziesz miał wybór - walić 5 x głową dziennie w stronę Mekki lub obetną Ci łeb. Doskonały wybór.

Poza tym ludzi co za 10 zł daliby se jajca tępą żyletką ogolić też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nienawidzę ludzi co za 5zł mogą puścić bąka w kościele. Jak muzułmanie zaleją EU to bedziesz miał wybór - walić 5 x głową dziennie w stronę Mekki lub obetną Ci łeb. Doskonały wybór.

Poza tym ludzi co za 10 zł daliby se jajca tępą żyletką ogolić też."

nie rozumiem, możesz wyjaśnic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego wszystkiego co już wcześniej napisałem (a sporo tego było :biggrin: )

-nienawidzę szkoły rodzenia do której uczęszczam z małżonką - ale to jest qurwa bagno!

-I te stare debilki co patrzą na mnie jak na recytywistę (dla nich tatuaże to chyba nadal symptom penitencjarny),

-ludzi przychodzących do mnie (klienci) i w trakcie rozmowy widać/czuć alkohol... Kur*wa czy tak trudno wytrzeźwieć aby pozałatwiać swoje sprawy....

-palaczy na przystankach - sam rzuciłem jakiś rok temu (mam ochotę okopać mordy takim co jarają w miejscu publicznym i myślą że ludzie nie czują)

-liżącego się i prawie ruchającego w centrum miasta "dzieciarni squad". 16 latki na tych ławkach prawie stosunki odbywają (często to głośno komentuje w stylu "jeszcze mi się tu przeleccie na moich oczach")

-młodzieży szkolnej/ studentów która/którzy mają zaraz wakacje (nienawidzę was!!! ;) ) a ja ciułam aby zrobić sobie z 3 miechy wolnego (styczeń/luty moja ma termin porodu) i wtedy żegnajta forum welcome pieluchy squad!

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - lepszy odór alkoholu, niż potu, niepranej odzieży czy spożywanego parę dni wcześniej posiłku - można by o braku higieny w naszym kraju powieść napisać...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Zawsze gdy chociaż troche się spoce to odrazu zmieniam ubranie jeśli mam możliwość oraz prysznic. Najgorzej jak jestem poza domem i nie mam takiej możliwości - męczarnia.. nie kumam ludzi którym to nie przeszkadza =/

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie denerwują neosy w TDU2. Jeżdżą jak barany swoimi Veyronami błyszczącymi się jak psu jajca, na lotnisku na Hawajach ciągle spychają, gonią i nie dają spokoju, nie wspominając o tym jak wyzywają nas, normalnych graczy... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzają ludzie żyjacy facebookeim , fanboje Messiego ,wojny na ytb na koncie Tedego czy Peji , wkurza mnie Tusk , wkurza mnie polska mentalnośc, a najbardziej eksperci w TV , ktorzy po meczu gadaja ponad 30 min pierdolą* z górki zdrowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha podczas euro 2012 to takich telewizyjnych "ekspertów" się namnożyło... nawet maryla rodowicz wypowiadała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat Maryla Rodowicz interesuje się piłką nożną nie tylko na czas Ojro, ale także na codzień :) Ale fakt tych pseudo ekspertów trochę się wtedy namnożyło. Osobiście nie lubię w ludziach i w społeczeństwie stereotypów a także naginania rzeczywistości przez telewizję. Niektórym to można wcisnąć wszystko i łykają to jak młode pelikany.

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W telewizji nadają, że kryzys, że ludzie biedni to niech ktoś spróbuje znaleźć jakieś wolne miejsce w pensjonacie, ośrodku wypoczynkowym, spa, gdziekolwiek na lipiec-sierpień.

Właśnie jestem po 5 godzinach dzwonienia po Polsce i nic nie znalazłem i nienawidzę ludzi...

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to z ludźmi jest...narzekają że na nic kasy nie mają ale na fajki,alkohol i wycieczki zawsze się znajdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W telewizji nadają, że kryzys, że ludzie biedni to niech ktoś spróbuje znaleźć jakieś wolne miejsce w pensjonacie, ośrodku wypoczynkowym, spa, gdziekolwiek na lipiec-sierpień.

Właśnie jestem po 5 godzinach dzwonienia po Polsce i nic nie znalazłem i nienawidzę ludzi...

To wakacje wczesniej zamawiaj sobie, a nie czekasz na ostatnia chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×