Skocz do zawartości
zdun

Nienawidzę Ludzi = 100 Hejtu

Rekomendowane odpowiedzi

^ Z tego właśnie powodu większość ludzi zaczyna piracić.

Charakter zbyt podatny na opinie innych (czyt. z kim przystajesz, takim się stajesz), ale nadrabiam brakiem empatii, więc wychodzi na zero :)

 

Dobrze że nie jestem w tej większości XD ja po prostu nawet jak nie kupię a bardzo bym chciał to nie mógłbym spiracić...bo miał bym jeszcze większe wyrzuty ;D

 

Ostatecznie to co chcę kupić i tak kupię, a to w jakiejś promocji albo coś...ale i tak wtedy siebie nienawidze XD

 

@ExVitallin_PL nice ;D

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-kasjerów nie mających wydać grosika

-sapiących nade mną bab w autobusie

-'tuningowanych' bmw e36 i golfów 3

-debili blokujących przejścia korytarzy na metrze w BF3

-ludzi nazywających motocyklistów dawcami

-człowieka który ukradł mi koszyk w castoramie dla 2zł siedzących w nim

-wielkich panów policjantów schowanych w krzakach z suszarkami

Tak na szybko to by było na tyle. :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego zamulonego laptopa. Muszę zrobić formata ale ciągle to przekładam i tak już od kilku tygodni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modnych i idealnych ludzi (z wyjątkiem modnych kobiet ale też bez przesady), kobiet materialistek, kobiet gadających jak katarynki o jakichś pierdołach, kobiet nie przywiązujących się do niczego i nikogo, ludzi szukających zwady  :yes:   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-kasjerów nie mających wydać grosika

 

 

Ja tutaj bym dodał też pseudo bogaczy którzy za zakupy wielkości 3-5 złotych płacą stówą ponieważ chcą pokazać jak to im dobrze się powodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z całego serca hejtuje żuli/śmierdzieli w autobusach/tramwajach.

Ja rozumiem, że komuś się nie powiodło w życiu, ale w większości przypadków sami nic nie zrobili, aby było lepiej. "Szefie/dyrektorze/profesorze/etc. poratuj' daj 2zł". Ale kuźwa, na nalewkę? I jedź z takim śmierdzielem w lato w dusznym autobusie/tramwaju. Ja rozumiem w zimę, ale jest lato, jeziorko, więc raz dupę na tydzień można w niej zanurzyć. Ale PO CO?! Oni do smrodu się przyzwyczaili to mają w dupie innych. Co najlepsze, że ja co miesiąc kupuje bilet miesięczny, a taki żul jeździ za free i ma w dupie wszystko, bo kanary widzą śmierdziela który nie ma z czego zapłacić, wiec oblewają i łapią innego, porządnego obywatela, który zawsze ma bilet, ale raz zapomniało mu się skasować lub zapomniał przedłużyć biletu miesięcznego. I nie mówię tutaj o sobie bo mnie jeszcze nigdy kanary nie złapały (odpukać) bo zawsze bilet mam.

No, zeszło ze mnie. Dziękuję za uwagę :-)

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- kretynów niszczących dla uciechy samochody/elewacje budynków/przystanki/śmietniki i wszystko co da się rozdupczyć

- braku obiektywizmu lub hejtowania dla samej zasady. Szczególnie fanbojów platform

- debili powtarzających kwestie "ja zagłosuję na Palikota bo co prawda w kraju nie będzie lepiej ale będzie śmieszniej" czy "nie pójdę na wybory bo to i tak nic nie zmieni".

Edytowane przez Firo.
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Dźwięku otwieranego w busie/banie piwska z rana ;

- Dźwięku otwieranego w busie/banie piwska po południu;

- Dźwięku otwieranego w busie/banie piwska wieczorem;

- Publiczności pod moim oknem, wyśpiewującej serenady do kasjerki w nocnym;

- Prawych i Sprawiedliwych obywateli, którzy non stop zwracają uwagę na groźne jamniki rzucające się wszystkim do gardeł - Panie, gdzie ten pies ma kaganiec, ja się pytam!?! - a wypierają ze swej świadomości stojących kulturalnie nieopodal dresów i pijaków niszczących wszystko wokół;

- Tych samych Prawych i Sprawiedliwych, którzy zarzucają mi, że nie sprzątam po psie, kiedy ten kuźwa jeszcze nic nie zrobił - przecież stoję z tym kupo-worem w ręku niczym łapacz w baseballu! Panów szczających pod/nad/obok/na ławkę już hipokryci nie widzą.

 

Poza tym, kocham poniedziałki.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×