Skocz do zawartości
zdun

Nienawidzę Ludzi = 100 Hejtu

Rekomendowane odpowiedzi

ja dzisiaj już miałem dość debili piszących do mnie ma tablica.pl.

chciałem wymienić telefon ma inny ale nie gorszy a ludzie mi wyskakują z jakimiś starociami za 300 zł a jak im delikatnie zwracasz uwagę że ma gorszy nie zamieniasz to mieszają Cię z błotem.

ogólnie ostatnio widzę, że nasze społeczeństwo robi się coraz głupsze

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wqurwia mnie EA polska za podwyżke ceny gier,a potem się dziwia ze piractwo rośnienie

niemiec czy francuz też by pobierali piraty jakby musieli płacić 200-239 EURO za grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wqurwia mnie EA polska za podwyżke ceny gier,a potem się dziwia ze piractwo rośnienie

niemiec czy francuz też by pobierali piraty jakby musieli płacić 200-239 EURO za grę

Nie dosc, że coraz droższe, to jeszcze coraz gorsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzają osoby które znają się na wszystkim.Kiedyś miałem taką nauczycielkę,która potrafiła się na każdym temat wypowiedzieć,nawet na temat komputerów,chociaż sama mówiła że w komputerach jest zielona,a na pendrive mówiła patyczek.

Że już o takich pseudo kozakach,którzy się tylko przed kumplami popisują,nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię takich ludzi, którzy twierdzą, że FPS rządzą i nigdy się nie nudzą.

Co z nich wyrośnie! Zero mądrości w takich grach.

Nie zrozumcie źle. Ja też gram w FPS'y. Ale inne gatunki też są dobre.

np. mam kolegę, co mówi "w Heavy Rainie to tylko chodzisz i chodzisz cały czas i nie ma w ogóle akcji, sama nuda i nuda...."

strasznie mnie to wkurza :scare:

Wkurzają mnie też koledzy, którzy od razu mają coś do mnie (i nie tylko) jak np. nie uda mi się trafić w bramę na wu-efie

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurwia to, że nie mam gwarantowanej roboty po skończeniu uczelni technicznej ;p. I nie jestem leniem lub nierobem. Bardzo chcę robić a jednak nikt nie daje mi takiej możliwości mimo miesięcy poszukiwań.

Znajomości - to jest to.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzają tacy popierdoleni ludzie jak zdun którzy jak zadaje pytanie i chce dostać pomocną odpowiedź wypisują mi jakieś ta gra to gówno itd w tym przypadku to COD:MW3 mój net jest za słaby na inne FPS'Y. i denerwują mnie takie wpisy. Na takich ludzi mógłbym tyle wyzywać... ale niestety to forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzają tacy popierdoleni ludzie jak zdun którzy jak zadaje pytanie i chce dostać pomocną odpowiedź wypisują mi jakieś ta gra to gówno itd w tym przypadku to COD:MW3 mój net jest za słaby na inne FPS'Y. i denerwują mnie takie wpisy. Na takich ludzi mógłbym tyle wyzywać... ale niestety to forum

A pokaż, w którym to wpisie CoD:MW3 został nazwany gów*** przez Zduna ?

Bo jakoś tego nigdzie nie widać - a obrażanie kogokolwiek bez potrzeby (a nawet z potrzebą) raczej o autorze (czyli Tobie w tym wypadku) świadczy niezbyt dobrze delikatnie mówiąc...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzają tacy popierdoleni ludzie jak zdun którzy jak zadaje pytanie i chce dostać pomocną odpowiedź wypisują mi jakieś ta gra to gówno itd w tym przypadku to COD:MW3 mój net jest za słaby na inne FPS'Y. i denerwują mnie takie wpisy. Na takich ludzi mógłbym tyle wyzywać... ale niestety to forum

głupie pytanie głupia odpowiedz,proste?

a "popierdoleni" używaj sobie w Gimbazjum

Edytowane przez LionelPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poranne narzekanie...

Nie trawie Facebooka - wszędzie gdzie tylko się da, wciskają tą deb***ą ikonkę i możliwość logowania z wykorzystaniem tego tworu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurwia to, że nie mam gwarantowanej roboty po skończeniu uczelni technicznej ;p. I nie jestem leniem lub nierobem. Bardzo chcę robić a jednak nikt nie daje mi takiej możliwości mimo miesięcy poszukiwań.

Znajomości - to jest to.

Wiesz to nie tak pewnie że nie możesz znaleźć pracy ponieważ ona jest wszędzie...może masz tylko za duże wymagania albo chcesz pracować w zawodzie jaki umiesz ? XD

@up kloose czasami ta opcja logowania przez fejsa sie przydaje...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za wygłupy. Sorry, ale według mnie wszyscy (prawie) zachowaliście się jak dzieci z gimnazjum. Zdun, nie lepiej było by troszkę spokojniej podejść do tego.

Oszczędź tych nerwów. W takiej sytuacji pomyśl, że masz to gdzieś zamiast wyżywać się na nim. Po prostu wyluzuj. Miałem wiele problemów w szkole, ale najłatwiej powiedzieć sobie, że masz to gdzieś!

@2x up. Też nie trawię facebooka, używam go TYLKO do logowania na gt :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupie pytanie głupia odpowiedz,proste? ...

Jakie pytanie, jaka odpowiedź? Link? Ktoś zaraz dostanie po łbie i po tym co zobaczę spróbuję dociec kto kogo prowokował, z góry dzięki za naprowadzenie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi nie warto dociekać.... bo to była pierdoła w stylu "co mam zrobić jak mi cod nie działa" w statusie (nigdy nigdzie nie wypowiadałem się o tej serii źle w tematach więc powodzenia w szukaniu jak coś :P )... Każdy dał odpowiedź w stylu "wywal śmiecia przez okno bo to słaba gra... Jeżeli jest o taką sprawę spina i hejt ze strony młodocianego jegomościa nie mam więcej pytań i ręce opadają... A wulgaryzmy + dowalenie się do konkretnie mojej osoby to jedynie pokazówka małego ogarnięcia jednostki...

Gdyby był temat "suchar roku" myślę że ten użytkownik dostałby co najmniej 2 z trzech pierwszych miejsc na podium...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wczytałem się ...

Pytanie jak pytanie, nie stwierdzam w nim nic głupiego, Wasze odpowiedzi pasują jak ulał do tego tematu (hejt poziom Hard). Wszyscy jesteście siebie warci, pozostawiam to więc bez interwencji - musicie się nawzajem dalej znosić. COD'a nie znam i omijam jego tematy szerokim łukiem, polecam podobne rozwiązanie. Jak macie problemy emocjonalne to wyżyjcie się na siłowni, rowerze lub idźcie na spacer.

A jak tak Wam śpieszno do nabijania się z CoD'owców to nawrzucajcie KILL'owi - on lubi te serię. Dawno nie widziałem Dynamite Monkey na forum a widzę że jej wizyta by się tu przydała.

Bez odbioru ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grach:

DLC - chciałem sobie kupić Deus Ex w Summer Sale, ale jak zobaczyłem chyba z 4 DLC :nuke:. Twórcy wykorzystują w 100% możność internetu everywhere. Stworzą sobie grę i by dorobić dorzucamy misje dodatkowe, ME 3 też ma mieć DLC za jakiś tydzień. Nie tworzymy pełnego produktu, tylko małą namiastkę z dużą możliwością rozbudowy :down:.

W ludziach:

Chwalenie się - jak ja się nasłuchałem kolegi, co przez 7 godzin lekcyjnych do każdego faceta idzie i mówi: "Teraz robię takie specjalne brzuszki, ale mnie dzisiaj mięśnie bolą" i tak jeszcze z 4x w ciągu dnia było.

Rodzina też mnie wczoraj dobiła. Wczoraj skończyłem biegać i cały zasapany usiadłem sobie przed domem, by złapać oddech, a tu mama wychodzi z dom i patrzy się na mnie jak na ćpuna. Potem wychodzę spod prysznica i położyłem się, by trochę się zregenerować, a tu dostaje wykład typu "I widzisz? Nie możesz tak szybko biegać. Musisz wolniej. Czy ty chcesz bym ja zawału dostała?". Ale gorsze są teksty mamuśki, która jedyną rzeczą, którą się przejmuje, jest to, co ludzie powiedzą. Jakoś przez całe wakacje używałem dziurawych butów do gry/biegania, ale jak przychodzi rok szkolny, to nagle musisz buty nowe zmienić, bo co ludzie sobie o mnie pomyślą, jak syna w dziurawcach wypuszczę. Czasami się czuję, jakby moja otoczka była dla niej ważniejsza niż ogół.

Edytowane przez LONG3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..............Rodzina też mnie wczoraj dobiła. Wczoraj skończyłem biegać i cały zasapany usiadłem sobie przed domem, by złapać oddech, a tu mama wychodzi z dom i patrzy się na mnie jak na ćpuna. Potem wychodzę spod prysznica i położyłem się, by trochę się zregenerować, a tu dostaje wykład typu "I widzisz? Nie możesz tak szybko biegać. Musisz wolniej. Czy ty chcesz bym ja zawału dostała?". Ale gorsze są teksty mamuśki, która jedyną rzeczą, którą się przejmuje, jest to, co ludzie powiedzą. Jakoś przez całe wakacje używałem dziurawych butów do gry/biegania, ale jak przychodzi rok szkolny, to nagle musisz buty nowe zmienić, bo co ludzie sobie o mnie pomyślą, jak syna w dziurawcach wypuszczę. Czasami się czuję, jakby moja otoczka była dla niej ważniejsza niż ogół.

Szokujące. Nie wiem jak ty sobie z tym dajesz radę. Mama Ci chce kupić nowe buty - a ty nie chcesz (żywot ascety normalnie).

A tak na poważnie, to że piszesz bzdury to może twój wiek za to odpowiada.

Ale żalić się na własną Matkę publicznie na forum za to że cię kocha i chce dobrze dla Ciebie - ? - wstydź się.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szokujące. Nie wiem jak ty sobie z tym dajesz radę. Mama Ci chce kupić nowe buty - a ty nie chcesz (żywot ascety normalnie).

A tak na poważnie, to że piszesz bzdury to może twój wiek za to odpowiada.

Ale żalić się na własną Matkę publicznie na forum za to że cię kocha i chce dobrze dla Ciebie - ? - wstydź się.

278.gif

Tak, jestem skończonym idiotą i nie wiem, czy twój post to czysty trolling czy twój czysty tok rozumowania. I primo nie gadaj o mojej sytuacji rodzinnej, jak jej nie znasz. Zawsze mam problem z takimi typami postów (o twoim mowa), bo próbuję coś konstruktywnego napisać, ale na twój komentarz się po prostu nie da, więc zostawię gif parę linijek wcześniej. Dzięki za poprawienie humoru :laugh:.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A pokaż, w którym to wpisie CoD:MW3 został nazwany gów*** przez Zduna ?

To trzeba troszeczkę lepiej poszukać......

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro już znalazłeś sam to go wklej tu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba troszeczkę lepiej poszukać......

To lepiej już nie szukaj...

I odłóżmy już te kłótnie i wycieczki osobiste...

LxPwM.jpg

Edytowane przez kloose
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×