Skocz do zawartości
Patricko

Need For Speed: Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Grę na szczęście już sprzedałem za grosze, ale przestrzegam innych przed tym crapem. Najgorsza produkcja od Criterion. O kpinę ociera się każdy aspekt tej produkcji. Latanie autami niczym F16? Żaden problem, ale amatorów arcad'u ostudzę najgorszym wykonaniem trybu multi jak i totalną monotonią i powtarzalnością singla. Ogółem wielkie dno. Żałuje każdej minuty przeznaczonej na ten shit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeden z najlepszych NFSów w które grałem :) Polecam wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nie zgodze, że to crap. Świetna gra z nie wykorzystanym potencjałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi odpowie czy w tej grze są jakieś kody, bądź haki ?? Bo jak gra się po multi, to same niezniszczalne auta, albo wręcz teleportujące się.... Chyba że to wina takich wielkich lagów ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż sobie wzmocnione podwozie, bo jak jeździć na aero to jesteś na jeden strzał.

Przeskoki to na bank wina lagów, ogólnie online w MW jest słabej jakości, a Autolog woła o pomstę do nieba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystkie trofea online, zostało jeszcze kilka :biggrin:. Powiem tak: gra fajna, ale gorsza od oryginalnego NFS MW :P

Multi zlagowane, śmieszne jest to, że czasami jechając w przeciwną stronę do kierunku w jakim inny kierowca jedzie i omijając inny samochód (nawet nie ocierając go) pisze "wyeleminowano gracza". Albo rozpędzam się i uderzam z prędkością 300km/h stojący w miejscu samochód i... mój samochód się rozwala a przeciwnik dalej stoi w miejscu.

 

Ale tryby w multi bardzo ciekawe. Największy skok, rozwalanki i inne wyzwania to dobry pomysł :-)

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadła platyna, więc teraz czas na przemyślenia :P Z racji, że gra była robiona przez Criterion, po pograniu chwilki nasunęła mi się myśl, że faktycznie mamy do czynienia z kolejnym, lekko zmienionym Burnout-em. Zasadniczo mechanika gry jak w serii Burnout, czyli: nitro i pi*da do przodu xD Już samo ulokowanie event-ów w mieście i ściganie się w granicach miasta i (o zrgrozo) "zamkniętej" międzystanowej jest rozwiązaniem żywcem wyciągniętym z paradise (nie mówiąc już o tłach rejestracji, które przestawiają okładki poprzednich odsłon B.). 

Dobra, co do całej rozgrywki to jest bardzo dobrze. Eventy poza kilkoma perełkami (jak np. "needle point", czy "Getaway"), są zasadniczo proste (szczególnie grając offline). Jak zaczynałem grać to bardzo mi się podobał wątek z glinami, niestety później jak już trzeba było jeździć wolniejszymi furami, to zaczęło być frustrujące bo nawet szeregowi gliniarze wyprzedzali mnie jak chcieli. Dlatego najbardziej lubię grać Koenigsegg-em lub Bugatti ze wzmocnionym podwoziem i nadwoziem.

Największym plusem jak dla mnie jest multi. Szereg (przeważnie) ciekawych eventów i oczywiście gra z innymi ludkami (i takedown-y xD). O lagach było już pisane :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, każdy samochód ma swoje własne wyścigi, które muszę ukończyć, aby zdobyć trofika za to? Co zmienię samochód, to widzę nowe wyścigi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak każdy ma swoje wyścigi, ale niektóre wyścigi można przejechać dwoma lub trzema samochodami i wtedy dla samochodu nr 1 jest on np. łatwiejszy a jadąc samochodem nr. 2 jest on nieco trudniejszy. Spis bodajże 61 unikalnych wyścigów masz w bardzo dobrym poradniku napisanym przez Patricko na forum:  http://www.ps3site.pl/forum/topic/77866-need-for-speed-most-wanted/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś solucję do problemu odnośnie 155/156 billboardów? Przeszukałem całą mapę, wszystko się zgadza, a jednak brakuje tego jednego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś solucję do problemu odnośnie 155/156 billboardów? Przeszukałem całą mapę, wszystko się zgadza, a jednak brakuje tego jednego.

 

Czy rozwaliłeś billboard który jest na autostradzie ten ustawiony bokiem ?

Może masz tak samo jak ja z billboardem który znajduje się na budowie rozbiłeś go a nie został ci zaliczony.

17 minuta 30 sekunda: http://www.youtube.com/watch?v=o9s_v5OXR_0  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozwaliłem. Ten drugi również. Glitch? :sad:

 

Ja tak miałem, jak przeskakujesz z budynku na budynek to nie możesz się rozwalić musisz normalnie wylądować.

A na mapie masz go zaznaczonego ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra czasami nie zalicza poprawnie rozwalonego Billboardu. Miałem tak, że rozwaliłem, pokazało mnie lub znajomego z najlepszym wynikiem, jadę tam potem w tym samym dniu czy innym, a tam Logo EA czy DICE i myślę wtf, przecież był zaliczony. I tak chyba w sumie 3 razy miałem. Z bramkami miałem większe jaja, zostały mi ostatnie 2. rozwaliłem je i nic. Gdybym nie miał podglądu na Autologa z bramkami, to bym szukał innej bramki. A tu trzeba było, wyłączyć grę, włączyć ponownie. Bramka się "zrespiła" rozwaliłem ja raz jeszcze i zaliczyło ostatnia bramkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem, jak przeskakujesz z budynku na budynek to nie możesz się rozwalić musisz normalnie wylądować.

A na mapie masz go zaznaczonego ? 

Tak, nawet jest moja twarz na billboardzie.

EDIT/ Dobra, przeszukałem mapę raz jeszcze. Wyszło na to, że jeden billboard nie został zwyczajnie zaliczony (na mapie był pokazany) i widniało logo EA. 

Dzięki za pomoc ;)

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chetnego do zrobienia trofki Nothing Personal / To nic osobistego ...

dodajcie do znajomych jak ktos potrzebuje tez ten pucharek.. pozdro

Edytowane przez TaMLiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się dopisuję, potrzebne by mi było w sumie wsparcie do wyeliminowania znajomego i zagrania z własną listą prędkości. Wystarczy jedna osoba. Jeśli ktoś jest zainteresowany wspólną pomocą i ustawieniu się 1v1 na któryś wieczór, pisać na PW.

 

UPDATE: Już w zasadzie sobie ponabijałem trofea z multi wszystkie, ale jakby ktoś chciał pomocy (na przykład żeby bezboleśnie zaliczyć "Nothing personal" albo własną listę prędkości), to niech się odezwie na PW.

Edytowane przez wh1sky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×