Skocz do zawartości
Patricko

Need For Speed: Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie gra jest świetna. bardzo przyjemnie się gra dobra muzyka wpadająca w ucho sympatyczne sterowanie, nie zwiodłem się mocne 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies porady na misje needle point w ktorej trzeba buggatim na mecie miec srednia predkosc 249km/h

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Weź konseninga do tego wyścigu (wymagana mniejsza prędkość)

2. Unikaj kraksy (warto zwolnić, ale nie uderzać)

 

Dzisiaj akurat przechodziłem to na złoto, próbowałem parę razy, faktycznie może sprawić lekki problem :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie !! mam wygranych 60 wyścigów brakuje mi jednego i za cholere  nie wiem gdzie on jest mam wszystkie auta sprawdzałem milion razy i wszystkie mam już zrobione pomocy ;) jest jakiś może ukryty wyścig 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy wszystkich wyścigach masz złoto? Tutaj link do wyścigów i samochodów jakimi można w nich jechać LINK

 

Sprawdź jeszcze raz samochody, wyścig którego Ci brakuje to taki do ktróego będziesz miał tylko możliwość wyznaczenia trasy.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flahu, ja nie mogłem tego zrobić, ale zostawiłem sobie na koniec, ulepszyłem prawie wszystkie mody na pro(oprócz aero, który był właśnie za ten wyścig) i poszło za pierwszym razem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto pomógłby dziś ok 20 przy trofkach multi. Za takedowna, speedliste. Chętni wbijać zaproszenia z dopiskiem MW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto pomógłby dziś ok 20 przy trofkach multi. Za takedowna, speedliste. Chętni wbijać zaproszenia z dopiskiem MW

moge pomocbo sam nie mam zadnych trofikow online jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pomogę - a co mi tam - dopiero odpaliłem ten szays....... i już mi się nie widzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bardzo średnia ta gra, liczyłem na coś lepszego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku wydaje się fajna, a potem zaczyna nużyć. Mogli dać jakiś zarys fabularny. Gra się wydaje bezpłciowa pod tym względem. Mimo tego ma ładną grafikę i duży wybór aut, co daje duży plus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem trochę i stwierdzam, że gra jest średnia.

Model jazdy jest przyjemny i to tyle co ta gra ma do zaoferowania.

Niby duży wybór samochodów... Ale same takie superauta , brakuje zwyklych samochodów typu subaru, honda civic itp.

I kto w ogóle wymyślił, żeby samochody były za darmo?

Kolejna wadą moim zdaniem jest brak tuningu bryki. Nawet koloru lakieru nie można wybrać... A ulepszenia powinno się kupować a nie zdobywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to ja mam problem mam 57 wyscigow wygranych i 57 w ktorych bralem udzial no i nie wiem gdzie sa pozostale 4 ;/ wszystkie samochody juz przelecialem ale w zadnym nie ma wyznacz cel ;/ ehm

http://i.imgur.com/LNTN0.png

nawet korzystalem z tego zdjecia , po kolei sprawdzalem samochod i jak jakis wyscig byl na tej liscie to odznaczalem no i wyszlo mi ze w wszystkich bralem udzial no ale to by pisalo w statyskach ze 61 w ktorych bralem udzial a 57 z nich wygralem

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem trochę i stwierdzam, że gra jest średnia.

Model jazdy jest przyjemny i to tyle co ta gra ma do zaoferowania.

Niby duży wybór samochodów... Ale same takie superauta , brakuje zwyklych samochodów typu subaru, honda civic itp.

I kto w ogóle wymyślił, żeby samochody były za darmo?

Kolejna wadą moim zdaniem jest brak tuningu bryki. Nawet koloru lakieru nie można wybrać... A ulepszenia powinno się kupować a nie zdobywać

Przecież jest Subaru tylko trzeba poszukać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za maly spam z poprzednim juz sobie poradzilem , zostalo mi ostatnie trophy a mianowiice " Zgub poscigi o wszystkich poziomach intenstywnosci " jak to zrobic ?

ponoc wedlug tego nie dziala .. a pozatym zanim sie nabije 6 lvl to chyba kilka godzin minie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem ze znalezieniem jednego bibloardu mam 155 na 156 korzystałem z mapy z poradnika i mam wszystkie zebrane ale nadal mi  jednego brakuje pomocy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się do Autolog'a i tam możesz podejrzeć, który bilboard jeszcze nie zaliczony.

https://www.needforspeed.com/pl_PL/autolog/login

Wypada się pośpieszyć:

"Pragniemy powiadomić wszystkich użytkowników, że 20 sierpnia Autolog Need for Speed: Most Wanted przestanie być dostępny na stronie www.needforspeed.com. Aby uniknąć nieporozumień, zaznaczamy, iż chodzi wyłącznie o usługę Autolog na stronie Need for Speed – naturalnie wciąż można korzystać z Autologu w grze Need for Speed: Most Wanted oraz za pośrednictwem aplikacji Companion. Podjęliśmy tę decyzję z niemałym trudem, wziąwszy pod uwagę bardzo niską frekwencję graczy na stronie Autologu. W tych okolicznościach pragniemy skupić się na poprawianiu jakości samej rozgrywki. Mamy nadzieję, że spędzicie jeszcze mnóstwo wspaniałych chwil przy Autologu w grze Need for Speed: Most Wanted. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja właśnie jestem po pierwszej godzince w grze (albo i więcej?) i muszę przyznać, że jak podchodziłem sceptycznie do tego tytułu, tak na chwilę obecną jestem zachwycony. Gra mi się świetnie, chociaż parę denerwujących rzeczy jest, jak chociażby ujęcia wypadków, których nie da się przewinąć, albo dziwne zachowania samochodu, co niekiedy powoduje właśnie owy wypadek.

Ścieżka dźwiękowa również mi się bardzo podoba, ale to akurat w NFS'ach już od dłuższego czasu nie zawodzi.

Podoba mi się strasznie oprawa graficzna, naprawdę wygląda to wszystko solidnie, a cykl dnia i nocy po prostu wymiata.

Jak zobaczyłem swoją Alfę w pełni księżyca, to aż się prosiło o Photo Mode, którego nie ma :/

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, dlaczego niekiedy nie pokazuje mi czasów z Autologa, mimo iż twierdzi, że jestem zalogowany?

No i druga sprawa...w niektórych wyścigach widzę, że ludzie robili czasy innymi furami w danych wyścigach.

Na chwilę obecną obgrałem tylko Porsche, a widziałem że ludzie mają czasy robione różnymi furami.

Domyślam się, że potem będzie można robić wszystkie eventy dowolnymi furami? Bo na chwilę obecną mogę tylko te przypisane do danego wozu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze masz 41 samochodów, każdy z nich ma chyba 6 wyścigów w podstawowej wersji. Unikalnych wyścigów jest 61. Więc niektóre można jeździć różnymi furami w dodatku dany wyścig jednym autem jest łatwiejszy a innym o wiele trudniejszy jak by np. słynny Needlepoint, Veyronem dość ciężko uzyskać tam prędkość na mecie a koenigsegiem Agerą o wiele łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem platynke, fajna gierka tylko ma strasznie nie wykorzystany potencjał. I tak się chwaląc zrobiłem ten słynny wyścig Bugatti, łatwo nie było i musiałem kombinować z częściami które użyć ale da się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też gameplayowo gra jest bardzo dobra, Najsłabszym jej elementem jest zdecydowania policja, jak dla mnie mogłoby jej nie być. Obecnie jestem na etapie robienia pucharku za te bilbordy i jest to trochę nużące, bo i ile szukanie fur było ciekawe to teraz już tak łatwo nie jest a bilbordów też coś ponad 150...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz takim veyronem z 350 km/h a tu Cię wyprzedza policyjny sedan, chyba musi mieć z 2k koni. Ogólnie zawiodłem się na NFS MW, domeczyc do końca i usunąć. Chwała Bogu że do plusa dali grę bo miałem zamiar kupić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policja fakt, denerwująca jest strasznie. Jak już usiądą na dupie to nie ma szans ich stracić, albo dać się złapać, albo nie wiem.

Jak już pisałem poprzednio, denerwują mnie te przerywniki podczas wypadków, których nie można przewinąć.

Do tego jeszcze te cywilne auta, które zawsze pojawiają się w takim momencie, że za cholerę ich ominąć się nie da :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×