Skocz do zawartości
Patricko

Need For Speed: Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny przejechałem się na tzw "znawcach" jadących po tym tytule na tym forum, albo na ludziach nazywających grę "największym zawodem w historii wyścigów". Nie kupiłem, bo czytałem tylko narzekania. Na szczęście kumpel kupił i pożyczył. Świetna gierka, na tyle fajna, że chciało mi się ją platynować, a z tym u mnie bywa różnie ^_^ SUBIEKTYWNIE - najbardziej grywalny NFS w historii. Ex PCtowcy będą się upierali przy starym MW, a ja im odpowiem: gówno prawda ! Cena bardzo spadła więc grzech nie kupić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest idealna, ale idealne nie istnieją. W HP i MW gram od premier tych gier i stwierdzam, że to dwa najlepsze NFS ze wskazaniem na HP. Zwyczajnie nie ma konkurencji dla tych gier na arenie wyścigów arcadeowych, oprócz Burnouta. Jakieś badziewiaste ridge racery (śmiech). Takie są fakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest idealna, ale idealne nie istnieją. W HP i MW gram od premier tych gier i stwierdzam, że to dwa najlepsze NFS ze wskazaniem na HP. Zwyczajnie nie ma konkurencji dla tych gier na arenie wyścigów arcadeowych, oprócz Burnouta. Jakieś badziewiaste ridge racery (śmiech). Takie są fakty.

Ja bym powiedział, że Midnight Club jest całkiem spoko, chociaż dla mnie zawsze Criterion robiło najlepsze arcade racery. Dla mnie jednak HP było trochę słabsze - głównie przez prostackie trasy i mały ruch na nich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie multi w HP jest bez porównania lepsze od MW. Multi w MW zjeb@li jak tylko się dało. Co to za beznadziejne ustawki i 10 minutowe czekanie na wyścig podczas których rozjeżdżają się gracze wzajemnie jak w jakimś destruction derby. Nic z tego nie wynika i jest przy tym zerowy fun z domieszką chorej frustracji. Multi dla mnie jest przez to nie grywalne. Nie rozumiem też tego arcadu w MW gdzie lata się samochodami jak samolotami. Singiel w MW się broni, ale czy jest lepszy od HP też bym nie powiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3? jedynie hp lub most wanted. obie mam wykasowane i nie wiedzac czemu, po hp mam lepsze wspomnienia. Na pewno omijaj z daleka the run

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Warto kupić Most Wanted Czy mże jakąś inną część polecacie???

LENIU - poczytaj kilka postów wyżej, gdzie ładnie jest wszystko opisane, m.in. przeze mnie. Trochę inwencji może co? 1 post na forum i już wtopa.

 

Mi w MW zostały tylko dwa autka do zagarnięcia i chyba tyle. Nie mam jakiegoś ciśnienia na platynowanie, szczególnie gdy w łapki wpadnie mi Grid 2...

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie multi w HP jest bez porównania lepsze od MW. Multi w MW zjeb@li jak tylko się dało. Co to za beznadziejne ustawki i 10 minutowe czekanie na wyścig podczas których rozjeżdżają się gracze wzajemnie jak w jakimś destruction derby. Nic z tego nie wynika i jest przy tym zerowy fun z domieszką chorej frustracji. Multi dla mnie jest przez to nie grywalne. Nie rozumiem też tego arcadu w MW gdzie lata się samochodami jak samolotami. Singiel w MW się broni, ale czy jest lepszy od HP też bym nie powiedział.

Za to w HP nie ma nic poza prostackimi trasami i pościgami Policja vs Nie wiem, piraci drogowi ? :biggrin:  Rozjeżdzanie podczas czekania na wyścig ? Jasne, ale to nie wina Criterion tylko graczy-idiotów. Poza tym wyścigów mamy dość w singlu, a wyzwania w multi to coś czego nie ma cała wyścigowa konkurencja i niejednokrotnie bawiłem się przy nich lepiej niż podczas klasycznych wyścigów. W HP mamy powtórkę z singla i tyle. Obie gry są świetne z tą różnicą, że HP znudził mi się po kilku godzinach grania, a MW grałem z dwa tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam maly problem z gra... dotarlem do 40 000 000 speed points i gra nie dodaje kolejnych punktow... mial ktos podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z trofeami. Otóż na ps3 zdobyłem platynkę jakiś czas temu, jak ostatnio zacząłem grać na vicie wq ten sam tytuł to ku mojemu zdziwieniu zauważyłem, iż nie ma trofeum za awans na liście most wanted- bo już miałem 1 miejsce z ps3 z prawie 5 mln na koncie, a kolejnym, który mi nie wpadł jest z listą znajomych- mam ponad 10 ludzi z nfs i dalej mi nie zaliczyło trofeum, gdzie wymagana jest liczba 5. A żeby było śmieszniej, nawet pozapraszał ludzi z poziomu gry, aby nowych przybyło i dalej wielkiiiii klops. Nie miałem wcześniej problemów tego typu, może ktoś z was trafił na coś podobnego lub wie, gdzie mogę napisać lub do kogo, że taki problem ma miejsce i proszę o jego rozwiązanie. Człowiek wyda pieniążki bo lub pograć, żona się denerwuje, bo spędza przed konsolą za dużo czasu, lubi pobawić się w zdobywanie platynek i działa kilkanaście godzin, a pod koniec zauważa, że nic z tego nie będzie ;(

Z góry wielkie dzięki za pomoc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z trofeami. Otóż na ps3 zdobyłem platynkę jakiś czas temu, jak ostatnio zacząłem grać na vicie wq ten sam tytuł to ku mojemu zdziwieniu zauważyłem, iż nie ma trofeum za awans na liście most wanted- bo już miałem 1 miejsce z ps3 z prawie 5 mln na koncie, a kolejnym, który mi nie wpadł jest z listą znajomych- mam ponad 10 ludzi z nfs i dalej mi nie zaliczyło trofeum, gdzie wymagana jest liczba 5. A żeby było śmieszniej, nawet pozapraszał ludzi z poziomu gry, aby nowych przybyło i dalej wielkiiiii klops. Nie miałem wcześniej problemów tego typu, może ktoś z was trafił na coś podobnego lub wie, gdzie mogę napisać lub do kogo, że taki problem ma miejsce i proszę o jego rozwiązanie. Człowiek wyda pieniążki bo lub pograć, żona się denerwuje, bo spędza przed konsolą za dużo czasu, lubi pobawić się w zdobywanie platynek i działa kilkanaście godzin, a pod koniec zauważa, że nic z tego nie będzie ;(

Z góry wielkie dzięki za pomoc !!!

Jeśli ktoś ma ponad 5 mln pkt SP w MOST Wanted nawet na PS3 , nie musi być Vita to prosiłbym o nick lub poprostu o wysłanie mi zaproszenia na PSN BadyPl ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak samo sie ustawiło przy polskim języku konsoli to na 99.9% nie da się 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gre Little Big Planeta 2 i język polski pobrał się jako aktualizaca, gry jeszcze nie odpakowąłem wnioskuje po napisach na opakowaniu - każda gra od EA jaką mam ma znaczek PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest po polsku ale nie moge sie polaczyc z autologiem aby grac online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten NFS jest naprawdę bardzo dobrą produkcją. Od momentu jak ją ściągnąłem to z każdą minutą coraz bardziej mi sie podoba. Fajnym bajerem jest jeżdżenie po mieście i odkrywanie nowych aut. Jak na razie to przy każdym nowo odkrytym samochodzie robię wymianę na nowszy :) Szkoda że nie które są dostępne jako DLC, ale dwa najważniejesze auta są dostępne w grze więc nie jest tak źle. Minusem jest to że ostatnio grałem w Sleeping Dogs i teraz caly czas jeżdżę pod prąd :D Jak ktoś chętny na jakieś multi czy nawet bicie czasów na tablicy to dodawajcie mnie. Nick matty26_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co chodzi z tym autologiem ? chce się połączyć to pokazuje mi info że nie można połączyć z moim PSN ID bo jest już zajęty.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem co jest. Ściągnąłem tego NFS-a z PS+ instaluje, ściągam patcha (2 GB  :shok: ) instaluje i przy każdym uruchomieniu ps się zawiesza na logo EA. Ma ktoś tak jak ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zakomunikować tylko, że po ściągnięciu patcha gra działa idealnie :)

 

Może jakieś problemy macie z brakiem miejsca na dysku i się przywiesza ? Wiem że jest to raczej mało prawdopodobne no ale... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na dysku 320 jest jeszcze 26 GB wolnego więc raczej nie w tym problem. Na razie usunąłem NFS-a, ściągnąłem na nowo i bez patcha działa. Po południu sprawdzę czy z patchem też będzie śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×