Skocz do zawartości
ONE

Prince of Persia

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na PSS pojawił się dodatek EPILOG. Już pobrałem (36 zł), odpalam grę a tu nic - standart. Mam polską wersję językową, na dodatku napisane jest EPILOG-DLC Europe. Czy ten dodatek nie współpracuje z polską wersją gry? Może komuś z was udało się odpalić epilog?

Witam, podobnie jak kolega Leon_81 zakupiłem na PSS dodatek i również posiadam polską wersję tej gry.

Najgorsze jest to, że mam taki sam problem :blink: Dodatek zainstalowany ale w grze nic się nie zmieniło.

Wie może ktoś co z tym fantem zrobić? Jak dla mnie to jest już obojętne czy dodatek będzie po polsku, czy po angielsku ale kurcze fajnie jakby w ogóle był tym bardziej, że kasa poszła :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSS PL dodatku już pobrać nie można, tzn. mogą tylko te osoby co już zakupiły. Prawdopodobnie SCEP dostał informację, że w polskim sklepie powinien być dodatek współgrający z polską wersją Popa. My dostajemy pozycje ze sklepu angielskiego, więc DLC, był też przewidziany na kopie angielskie/europejskie. Mam nadzieję, że poprawią to i Epilog będzie można pobrać (bez ponownego płacenia) i już w niego zagrać.

Edytowane przez Banzai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będziecie mogli pobrać bez ponownego płacenia gdyż z PSS można

pobrać jedną rzecz za którą się zapłaciło chyba pięć razy. Można pobrać wielokrotnie na 5 aktywowanych konsol // edit kill

Chyba, że polski dodatek będzie nie plikiem podmienionym

tylko nowym, proponuje Wam napisać zbiorową petycje do SCEP

Polska żeby coś poradzili, myślę że na pewno jakiś odzew będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy, czy wiadomo coś w sprawie polskiego dodatku?

Zastanawiam się jak to będzie z kolejnymi dodatkami? Czy już stale będziemy poszkodowani?

Coś czuję, że od razu trzeba było kupić angielską wersję :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jest taka sytuacja, że dodatek jest na polskim PSS i w moim przypadku gdzie już kupiłem ów dodatek, który oczywiście nie działa z polską wersją gry, mogę sobie go znów (uwaga !), kupić.

Nie mam go zaznaczonego tak jak już zakupione rzeczy ze sklepu.

Oczywiście nie ryzykuje wydania kolejnych 36 zł, gdyż nadal nie wiem, czy ten już działa z polską kopią gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to was dobije mam wersję zakupioną w holandii i u mnie śmiga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to co, jakie masz języki do wyboru w tej wersji?

Polska ma oczywiście polski i rosyjski, więc nikt (SCEP) sobie nie zadał trudu aby przygotować spolszczony epilog, tylko dali to co dostaje pozostała część europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne, bo jakby był tylko duński, to bym się zastanawiał o co chodzi. A tak, jeśli jest angielski i dodatek jest po angielsku, to wszystko gra.

Że też mnie podkusiło na tą polską wersję :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wam pomoże ale tak jak ktoś wcześniej napisał dodatek nie jest pokazany w głównym menu tylko trzeba wejść w "bonus content" (nie wiem jak przetłumaczyli w polskiej wersji) i tam jest do wyboru pozycja EPILOGUE... Ja mam wersję zakupioną w Anglii, dodatek kupiłem w polskim psstore i wszystko mi działa...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy już 2 kwietnia i nadal nic nie wiadomo co będzie z polską wersją dodatku?

Czy jest jakaś szansa na pozytywne zakończenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo ^^' , Pytam sie o wrazenia z gry tych ktorzy skonczyli ja wraz z trofeami... Jak to jest, bo czaje sie na tą gre, i naprawde niewiem czy warto kupic...

-Czy gra niejest jakas strasznie monotonna,nudna

-Jak stoi z trofeami ? Jakies straszne trudne trofea, czy poprostu wpadaja ladnie...

-I jak fabuła? Czy gra mi na pare dni wystarczy? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest monotonna, ale mnie nie nudzi. Przeszedłem grę raz i mam wszystkie prócz 4 trofeów, a więc wpadają one latwo :) Możesz namęczyć się tylko z Be gentle with her i 1001 light seeds, grę można przejść w jeden wieczór niestety ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra może nie jest zbyt długa i trudna ale gra się naprawdę przyjemnie, taki chillout ;]

co do trophy to chyba jest to jedna z najłatwiejszych platyn jakie są ;)

jeśli chodzi o czas gry to za 1 razem jest to ok 11h jak zbierasz seedy i rozmawiasz dużo z Eliką

ja osobiście polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra może nie jest zbyt długa i trudna ale gra się naprawdę przyjemnie, taki chillout ;]

co do trophy to chyba jest to jedna z najłatwiejszych platyn jakie są ;)

jeśli chodzi o czas gry to za 1 razem jest to ok 11h jak zbierasz seedy i rozmawiasz dużo z Eliką

ja osobiście polecam :)

Zgadzam się z przedmówcą. Platyna bardzo łatwa. Wystarczy dwa razy przejść grę. Co do samej gry to jest bardzo przyjemna. Fajnie się gra choć mało walk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zakupilem Prince of persia, i jak patrze na grafike , to niejest jakas normalna... Te postacie jakies komiksowe?? TEZ TAK MACIE? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo właśnie to jest kwintesencją grafiki, ładny kontrast podobnie jak w afro samuraiu u mnie duży plus za to ;)

Edytowane przez Kerm_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zakupilem Prince of persia, i jak patrze na grafike , to niejest jakas normalna... Te postacie jakies komiksowe?? TEZ TAK MACIE? :|

No bo to jest grafika Cel-Shadingowa?

@up

nie było Cię jak to pisałem, a co do grafiki to znam grę z PSXa w cel shadingu - ''Sheep, dog and wolf'' swoją drogą świetna gra.

Edytowane przez Souly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zakupilem Prince of persia, i jak patrze na grafike , to niejest jakas normalna... Te postacie jakies komiksowe?? TEZ TAK MACIE? :|

fail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zakupilem Prince of persia, i jak patrze na grafike , to niejest jakas normalna... Te postacie jakies komiksowe?? TEZ TAK MACIE? :|

Ech... Niezły jesteś. Jak jak decyduję się na zakup gry to najpierw muszę chociaż raz zobaczyć jak ona wygląda w akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gre mialem przez tydzien czasu fajnie sie gra tak luznooo grafika jest inna mi sie np bardzo podobalo duzy minusem dla mnie jest ze ciagle jest to samo jak w Assasins creed. Co do trophy to troche zrobilem ale sie znudzilem mialem okazje to wymienilem na cos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ech... Niezły jesteś. Jak jak decyduję się na zakup gry to najpierw muszę chociaż raz zobaczyć jak ona wygląda w akcji.

Hoh... gralem na X'ie i naprawde nie bylo widac tam Cel-Shadingu... Widzialem w trailerkach to tez nie bylo tak :D Naprawde sie zdziwilem ale naprawde gra jest extra... Tylko niemoge zdobyc all swiatelek w King's Gate ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×