Skocz do zawartości
ONE

Prince of Persia

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka fajna, momentami strasznie żal pada, ale zakończenie beznadziejne (chyba, że są różne zakończenia) :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dlugo czekalem na ta giere !! i co ! :D !

lipa straszna -.- ....

Gra jest nudna ! po 1h ja wylaczylem... ile mozna robic te same czynnosci tylko na innych teksturkach ; o gdyby bylo choc troszke trudniejsza... ta laska nie pozwoli ci nigdy zginac.. no jakas tragedia.. co to za frajda ?

pomijam to ze walka jest co jakies 20 min z 1 przeciwnikiem ktorego mozna zabic jednym combosem -.-.. jak dla mnie to szkoda na to kasy... juz lepiej kupic sobie Mirrors edge jezeli chcecie sobie skakac : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na princa aż mi listonosz przyniesie;] i nie sądze żebym sie zawiódł, bo w takich grach liczy sie dla mnie tylko i wyłącznie fabuła, a podobno jest dobra pozatym lubie takie baśniowe klimaty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakonczenie bedzie dostepne za ok.36 zl hehehe, zenada Panowie z ubisoftu,zenada. w zlym kierunku to wszystko zmierza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirror's Edge jest prawie bez fabuły i chodzi tylko o to żeby szybko biec i skakać

fajna gierka tylko momentami chce się rzucać padem a nie o to w tym chodzi.

Prince jest grą z innej półki dla osób które chcą miło i bez nerwów pograć

jest to pierwsza gra którą prawie przeszedłem i przejdę bo zostało mi tylko zakończenie ;)

Bardzo dobra gra dla ludzi którzy nie spędzają całych dni przed konsolą tylko

w czasie wolnym od pracy i rodziny lubią się odprężyć ;)

Jak jesteś hardkorowcem i możesz spędzać cały dzień i noc na wałkowaniu

jednego levelu tak aby go nad ranem następnego dnia przejść to kup

jakąś inną grę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Mirror's Edge-zgadzam się w pełni. Momentami można wyrzucić pada przez okno, poza tym jest ona faktycznie prawie bez fabuły oraz monotonna.

Co do Prince of Persia-napiszę jak listonosz przyniesie :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie prince podoba. tak jak ktos wczesniej pisal lubie basniowe klimaty i gry w ktorych sie odprezam i lubie sobie "pograc" a nie przechodzic 1 misje 4 wieczory

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgadzam sie z wami co do Mirror's ale! co do Prince to juz nie za bardzo. Miło spedzic czas moze i mozna ale przez 1h moze 2.. pozniej to sie juz robi nudnawe.. ta gra jest po prostu za latwa : / ze az odrzuca.. no przynajmniej mnie.

Grafika i system skakania jest naprawde fajny ale gdyby dodali do tego wiecej potworków jak we wczesniejszych wersjach i gdyby ta "laska" nie ratowala nas za kazdym razem to gra bylaby duzo lepsza.. :)

Takie sa oczywiscie moje odczucia co do tego tytulu. Kazdy ma swoje zdanie, jedni lubia spokojne gre ktore sa dla mnie nudne a niektorzy szybsze.. bardziej wymagajace przez co tez bardziej wciagajace :P nie zawsze chodzi o fabule. :P

A i Mirror's Edge nie jest wcale taki trudny... wystarczy "Ogarnac Pada" B)

Edytowane przez true

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś się tnie ta gra?!?

Ostatnio zauważyłem że mi się przycina w niektórych momentach, wcześniej tego nie było na pewno dopiero tak od połowy gry. Myślałem że to może być wina zbyt dużej ilości kontaktów ale jak jestem wylogowany z PSN jest to samo. Kumpel od którego pożyczyłem tą grę mówił że mu wszystko ładnie płynnie chodziło. Kurde nie wiem czego to może być wina, może laser mi siada :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może konsola ma za ciepło ??

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów

Zacząłem dzisiaj grać w Księcia, i jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tej gry, dobra jest, ale mam pewną wątpliwość.

A mianowicie

Po co są te światełka które zbieramy dla Eliki, czy są one konieczne do przejścia gry ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Szanownych Forumowiczów

Zacząłem dzisiaj grać w Księcia, i jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tej gry, dobra jest, ale mam pewną wątpliwość.

A mianowicie

Po co są te światełka które zbieramy dla Eliki, czy są one konieczne do przejścia gry ?

Pozdrawiam

Tak są one konieczne do przejścia gry :P nie koniecznie te 1001 ale tak mniej wiecej 500-600 z tego co pamiętam :P wymagane są one do Odblokowania Energy Plate'a ;P czy jak to tam się nazywało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc powiem. Gra jest wspaniała dla trochę niedzielnego gracza który lubi sobie przyjść do domu i zrelaksować się przed konsolą.

Ale już widzę że zbieranie tych światełek będzie nieco frustrujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć trofea :

-Improviser

-Throw Master

-Assassin View

-Titanic View

-Climbing to New Highs

-Sinking to New Depths

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

improviser - będziesz i tak musiał podczas przechodzenia gry zrobić a chodzi o to żeby wepchnąć przeciwnika na słup

throw master - tych czarnych co się spawnują podejdź do krawędzi i jak on podejdzie zacznij combo od X i potem [] [] [] (ewentualnie trójkąty - w sumie to nie pamiętam czy jest takie combo ale chodzi o to żeby spychać ciosami przeciwnika na krawędź) za którymś ciosem powina się zrobić animacja że książe posyła kolesia z kopniaka na dół ;)

assasin view, titanic view i Sinking to New Depths zobacz na youtube tam są filmiki ;)

climbing to new highs - to jest podczas fabuły więc napewno się zrobi samo ;)

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Princa i jak dla mnie to Bomba ;)

Czekam z niecierpliwością na ten dodatek, wie już ktoś kiedy będzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia

Gra bardzo mi się podoba. Ładna bajkowa grafika od tego Elika, która nam pomaga. Gra jest dobra, ma wady

-mało walki

-monotonna i jeśli grasz dłużej to NUDZI!

-za dużo tych światełek do zbierania, bardzo frustrujące...

Uporam się z tą grą i ją sprzedam, w połowie zaczynam się nudzić, a jak pomyślę, że muszę ją przejść w 12h i Elika nie może mnie uratować więcej niż 100 razy to, zaczyna mnie bolećgłowa.

Gra jest OK. 7+/10 to moje maximum do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz tylko po to aby dostać trofea to każda gra się znudzi ;)

Nie musisz zbierać wszystkich światełek i nie ważne ile razy Elika Cię uratuje

oczywiście jeśli nie zależy Ci na pucharku (wydaje mi się że za pierwszym razem nie uda

Ci się tego zdobyć ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie gram na luzie :) A potem się zobaczy czy jakieś trofea wpadną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak... przeszedłem i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony i wcale nie uważam tak jak inni,że jest nudna fakt prosta ale czy nudna? dla mnie nie. Teraz bede przechodzil drugi raz zeby zdobyc platyne.Ciekawe czy ten dodatek ktory ma wyjsc na PSN bedze współpracował z polska wersja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na PSS pojawił się dodatek EPILOG. Już pobrałem (36 zł), odpalam grę a tu nic - standart. Mam polską wersję językową, na dodatku napisane jest EPILOG-DLC Europe. Czy ten dodatek nie współpracuje z polską wersją gry? Może komuś z was udało się odpalić epilog?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epilog uruchamia sie z menu gry w pozycji Bonus Content z tego co pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, pomyślałem o tym jak już zakupiłem DLC. Nasz sklep opiera się o sklep europejski, czyli tak naprawdę pobieramy materiały skierowane na całą Europe. Skoro tak, to pewnie SCEP, nie przygotował dodatku z językiem polskim i co za tym idzie, nie będzie współpracował z polską kopią gry.

Szkoda wydanej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×