Skocz do zawartości
ONE

Prince of Persia

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pogrywam sobie w tą grę i muszę przyznać że jest to naprawde dobry tytuł. Wg bije na głowę "bladego" Assassina. Grając w AC, oczekiwałem coraz bardziej zakończenia gry gdyż mnie po prostu nudziła, tu jest trochę inaczej. Mimo że w każdym levelu jest prawie to samo to i tak gra jest naprawdę przyjemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat, świetna muzyka, ładna grafika i animacja, do tego ciekawe i dobrze zagrane postacie. Wszystko to sprawia, że gra jest bardzo fajna i nadaje się do wielokrotnego przechodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ktoś może wie jak przejść Misję w Temple Gdzie drzwi są zamknięte a trzeba wejśc do światyni bo Mi się kompletnie pokończyły pomysły i niewiem co zrobić ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może, czy z polską wersją działa Epilogue? I czy gra (również w polskiej wersji) współpracuje z trofeami? Wolę się upewnić przed zakupem, żeby potem nie okazalo się, ze bedzie tak, jak z Falloutem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trofea działają, ale dodatek z tego co słyszałem już nie. Angielski nie jest na wysokim poziomie w PoP, więc polecam kupić wersję angielską - ja dorwałem z kodem na pobranie Epilogu taniej niż "gołą" wersję PL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak banalny ten angielski to nie jest, więc nie pisz takich rzeczy, bo ktoś się da zaskoczyć i będzie Cię obwiniał o wprowadzenie w błąd. ;) Jest mniej więcej na poziomie UNCHARTED. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz,

@dla mnie jednak angielski zarówno w PoP jak i w Uncharted jest na banalnym poziomie, to nie stanowi problemu - (gralem juz w Księcia na pc po angielsku) - po prostu przyjemniej jest czasami posluchac rodzimego jezyka ;) Ale jesli dodatek moze nie dzialac, to lepiej nie eksperymentowac i po prostu kupic angielska wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest mocno przeciętna, bardzo schematyczna (dojdź do żyznego pola->pokonaj przeciwnika, uzdrów lokację-> zbierz ziarna światła). Jestem już w połowie i zasypiam. Choć jest mało walk to są długie i ciekawe (przydało by się żeby Książę szybciej poruszał podczas walki), mało jest sekwencji QTE w których trzeba naciskać dużo przycisków. Sekwencje akrobatyczne mimo, że się wydają jakieś skomplikowane to nie są aż tak, wszystko tu jest "automatyczne" (nie wiem czy to plus) można wykonać skomplikowane sekwencje poprzez naciskania... jednego przycisku. Grafika jest ładna jecze lepsza jest oprawa audio (muzyka!). Podsumowując gra jest średnia, przydało by się jakieś urozmaicenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowej odsłonie będzie powrót do korzeni. Słowem, ostre rnięcie na ekranie, co mnie zniecęciło do kontunuacji przygody z Księciem. Szkoda, bo baśniowy PoP jest bardzo przyjemny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem PoP'a. Gra jest mocno przeciętna. Może mi ktoś napisać jakie jest zakończenie w epilogu? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Jedno muszę przyznać że gra muzykę ma znakomitą. Po prostu miód dla ucha. Natomiast mam takie bardzo ważne pytanie i kto wie może ktoś na forum będzie znał nie odpowiedzieć. Jaki utwór leci w Prince of Persia Launch Trailer >>>

<<< Dokładnie interesuję mnie kawałek który leci od 1:30 w przód? Dawno nie słyszałem tak doskonałego kawałka typu Monumental *___* Bardzo mnie ciekawi kto jest wykonawcą tego utworu i jak też się ten kawałek nazywa ^^ Byłbym bardzo rad gdyby ktoś wiedział jak to się nazywa ^O^  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie malutkie przemyślenie, którym chciałbym się z wami podzielić. Czytając o najnowszym PoPie można natknąć się na informacje, że "seria wraca do korzeni, koniec z pjedynkami 1 na 1, wszak takich w PoPie być nie powinno", co mnie osobiście dziwi. Korzeniami serii jest starusieńki jedno godzinny PoP, a tam walki odbywały się w sposób zblizony do tego co mamy w tym baśniowym Księciu. Ot, taka myśl. Szkoda, że seria ponownie zakręca w kierunku rzezi w stylu Klatosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie malutkie przemyślenie, którym chciałbym się z wami podzielić. Czytając o najnowszym PoPie można natknąć się na informacje, że "seria wraca do korzeni, koniec z pjedynkami 1 na 1, wszak takich w PoPie być nie powinno", co mnie osobiście dziwi. Korzeniami serii jest starusieńki jedno godzinny PoP, a tam walki odbywały się w sposób zblizony do tego co mamy w tym baśniowym Księciu. Ot, taka myśl. Szkoda, że seria ponownie zakręca w kierunku rzezi w stylu Klatosa.

Tyle, że trochę trudno byłoby walczyć z 10 przeciwnikami w starym PoPie. Jedno cięcie na krzyż tam było.

Czytałem zapowiedź w PSX extreme nowej odsłony Księcia. Wydaje się powrotem do POP:WW co mi bardzo dopowiada, bo to była moja ulubiona część.

Mam tylko nadzieję, że umieszczą trochę nowych patentów (oprócz zamrażania wody).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś zainteresowany przegląda to forum i nie może się zdecydować na kupno tej gry - odradzam! Gra bardzo schematyczna i nudna - każda misja nonstop to samo! Trzba być "twardzielem" i mieć mocne samozaparcie, żeby tą gierkę przejść smile.gif Chyba, że ktoś baaaardzo się nudzi.

Być może nie mam dużego doświadczenia w graniu na PS3 ale po zabawie w Unacharted - to PoP to dno i wodorosty:)

Edytowane przez franz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie masz zbyt dużego doświadczenia i nie trzeba być ,,twardzielem'', by przejść PoP'a nawet dwa razy. Ładna grafika, ciekawa postać księcia jako jajcarza, a do tego Elika dawały radę. Do tego misje może są monotonne, ale ciekawią i podział na światy dodawał rozgrywce troszkę swobody. Troszkę mało było walki, ale świetne elementy przygodowe dawały dużą frajdę, animacje również świetne. Gra na 7+/10.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze SzymuR ze masz bardzo liberalne podejscie ;D

Mnie osobiscie gra strasznie nudzila, zdecydowanie duzo bardziej wole konkretna naparzanke! xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoje w obronie tytulu tak samo jak SzymuR, jak dla mnie bardzo ciekawa pozycja do tego w swietnej oprawie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy PoP, od czasu pierwszego, w którego grywałem na AMIDZE, który mnie wciągnął. Sands of Time zapowiadao się fajnie, ale jak zaserwowali mi dziesiatki napakowanych rzeźników, dałem sobie spokój. Bajkowemu Księciu z Eliką bliżej do pierwowzoru, gdzie pojedynki najczęściej były pojedynkami, a nie chaotyczną sieką w stulu Klatosa. Jeśli ta gra jest nudna, to co można powiedzieć o większości gier tego typu? Zawsze się powtarza pewien schemat, nawet w "piaskownicach" tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ocb z tymi 3 kopiami Eliki przy bosie Concubine<3 od lewej 3 wieża> namnożyło mi się tych Elik i nie wiem co robić ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za gra :sick:

Pierwsza gra, której zakupu żałuję( dobrze że to wyprzedaż była i tylko 8F dałem za to).

Kompletnie nie czuję sterowania tą postacią,

to jak zjazd rowerem z górki z poluzowaną kierownicą.

ideałem "sterowania" (reakcji postaci na pada) dla mnie był AC2.

Jakoś nie mam w zwyczaju narzekać na grafikę w grach, ale ta mi kompletnie nie leży.

Nie wiem dla kogo ten produkt ma być.

Jestem na etapie zbierania światełek po (raz pierwszy) od kilku dni, i jakoś wcale nie ciągnie mnie by dalej w to grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ocb z tymi 3 kopiami Eliki przy bosie Concubine<3 od lewej 3 wieża> namnożyło mi się tych Elik i nie wiem co robić ;o

skocz w przepasc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może i głupie pytanie, ale muszę się o to zapytać bo nie daje mi to spokoju. Jak zapewne większa część graczy wole mieć gry na płytkach w pięknych pudełeczkach :rolleyes:, aniżeli ściągać przez psn. Niestety epilog do PoP'a wyszedł tylko w dlc i tutaj pojawia się pytanie. Istnieje szansa, że ukarze się kiedyś ten PoP+epilog w wersji pudełkowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×