Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest. Wjedź w sezony.

Kupuj śmiało. Na razie różnie to bywa z tą grą, ale co roku jest to samo. Wydadzą patch i będzie lepiej. Nie ma idealnych gier prze sieć.

dzieki za odpowiedz :) faktycznie jest to w sezonach... wlasnie rozegralem 1 mecz w sezonie online i super wygralem mecz i tu drugi problem wiecie jaki ? powinienem miec staty 1-0-0 a tu nagle widze 2-0-0 czyli wynika z tego ze nalicza podwojne ... jakis blad w grze ? najgorsze beda porazki bo bedzie rowneiz naliczac podwojne... cos kiepsko z fifka dopiero co wyszla a juz takie bledy co psuje zabawe online. prosze o odp czy macie rowniez podobny problem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz :) faktycznie jest to w sezonach... wlasnie rozegralem 1 mecz w sezonie online i super wygralem mecz i tu drugi problem wiecie jaki ? powinienem miec staty 1-0-0 a tu nagle widze 2-0-0 czyli wynika z tego ze nalicza podwojne ... jakis blad w grze ? najgorsze beda porazki bo bedzie rowneiz naliczac podwojne... cos kiepsko z fifka dopiero co wyszla a juz takie bledy co psuje zabawe online. prosze o odp czy macie rowniez podobny problem :(

Tak jest to samo.. :) aczkolwiek mogliby zrobić pożytek z tego buga i wprowadzić podwójną porażkę dla uciekiniera... nie dość że miałby dwie porażki z rzędu to jeszcze jeden mecz mniej w sezonie... to nie jest głupi pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica między trybem sezony a Fifa interactive world cup :biggrin:?

taka ze w sezonie zapisuja sie twoje statystyki ogolne online ze kazdy to widzi a FIWC to turniej organizwany przez fife i bodajze najlepsi gracze pojada do Madrytu na zawody ci ktorzy beda najlepsi w tym sezonie online ale nie wiem dokladnie jaki jest regulamin tego... ja sie na to nie pisze bo pewnie musialbym od dnia premiery dziennie grac 100 meczy aby cos powalaczyc a niestety tyle czasu nie mam wiec olewam te FIFWC :)

Tak jest to samo.. :) aczkolwiek mogliby zrobić pożytek z tego buga i wprowadzić podwójną porażkę dla uciekiniera... nie dość że miałby dwie porażki z rzędu to jeszcze jeden mecz mniej w sezonie... to nie jest głupi pomysł :)

powiedz ci tak ze nie ma sie co smiac bo jak znam zycie to bedziemy miec po 100 meczy rozegranych a oni usuna tego buga przy czym statystyki beda usuniete :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to te wszystkie oceny gier sa troche malo obiektywne dlatego ,ze kazdy z nas ma do czegos, kogos slabosc, jakies zboczenie,spaczenie - do czegos,kogos. Na fifasoccerblog w miare pozytywnie sie wypowiadaja. Moze jednak nie bedzie tak zle. Od 2 dni nie gralem ale zobaczymy jak pogram dluzej niz tydzien :)

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dobrze. Gram 7/6 liga i to zupelnie inna gra. Jest lepiej, a bedzie jeszcze lepiej. Najwieksze problemy mam z pressingiem przeciwnika i z zatrzymaniem akcji idacych ze skrzydel. Zawodnicy na skrzydlach scinajacy do srodka sa dla mnie b. trudni do zatrzymania.

Panowie. Zalozyliscie juz ten klub, zebysmy mogli pograc wirtualnymi gwiazdami online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś z kim mógłbym popykać na manualu. Najlepiej kogoś w miarę kumatego. Nie chce mi się wierzyć, że jestem aż taki dobry bo jak na razie miażdżę Lechem Barcelony, Reale i Man City:) Średnio mam 15 strzałów w meczu (rekord to 22 strzały), przy 3 strzałach przeciwnika. Na manualu rozegrałem dopiero około 20 spotkań, dlatego moją mega formę przyjmuję z przymrużeniem oka:) Coś czuję, że trafiają mi się same leszcze, bo gracz ze mnie średni na asystach był:)

Jak już pisałem wcześniej w sezonach online niestety ciężko jest mi sprawdzić moje umiejętności bo do Lecha nie dolosowuje mi drużyn. Nie mam zamiaru czekać 20 min na jeden mecz, dlatego na razie gram mecze niestandardowe online.

Podbijam pytanie jednego z kolegów, czy jest jakiś sposób na wyrwanie się obrońcy, który siedzi nam na plecach w czasie prowadzenia przez nas piłki?

Edytowane przez czehuziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś z kim mógłbym popykać na manualu. Najlepiej kogoś w miarę kumatego. Nie chce mi się wierzyć, że jestem aż taki dobry bo jak na razie miażdżę Lechem Barcelony, Reale i Man City:) Średnio mam 15 strzałów w meczu (rekord to 22 strzały), przy 3 strzałach przeciwnika. Na manualu rozegrałem dopiero około 20 spotkań, dlatego moją mega formę przyjmuję z przymrużeniem oka:) Coś czuję, że trafiają mi się same leszcze, bo gracz ze mnie średni na asystach był:)

Jak już pisałem wcześniej w sezonach online niestety ciężko jest mi sprawdzić moje umiejętności bo do Lecha nie dolosowuje mi drużyn. Nie mam zamiaru czekać 20 min na jeden mecz, dlatego na razie gram mecze niestandardowe online.

Podbijam pytanie jednego z kolegów, czy jest jakiś sposób na wyrwanie się obrońcy, który siedzi nam na plecach w czasie prowadzenia przez nas piłki?

Gramy teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We will be performing scheduled maintenance on FIFA 13 and FIFA 13: Ultimate Team on October 4th at 8pm-10pm Pacific time (Oct. 5, 4am – 6am UK time). All online service will be interrupted. Expected downtime: 2hrs. Timezones: http://bit.ly/T4elo0

During maintenance, we will address the following: • Locked FIFA Ultimate Team web accounts • Loading times on the EA SPORTS Football Club companion application on iPhone • Display of FIFA Ultimate Team Leaderboards on all FIFA 13 platforms • Missing EA SPORTS Football Club pre-order credits for users submitting pre-order codes before Oct 2nd

Online services affected: FIFA 13, FIFA Ultimate Team 13, EASFC(FIFA12 & 13). Thank you for your patience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale spamerzy dośrodkowań na tym necie są... W praktycznie co drugim meczu akcja przeciwnika kończy się zbiegnięciem na skrzydło i dośrodkowaniem. Rozumiem... każdy gra jak chce. Ale wydaję mi się że coś za łatwo jest strzelić bramkę z głową (z dośrodkowań) w 13. Przypomina mi się sytuacja z 11 jak każdy tylko dośrodkowaniem grał i było narzekanie... później to poprawili a teraz znowu. Według Mnie to tok myślenia takich graczy "mam piłkę zbiegnę na skrzydło, no to sobie wrzucę może się uda" i tak cały czas. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ilu minut moge sie rozlaczyc? Mialem lagi, wyszedlem w 4 min, a uznalo jako porazke. Dodatkowo, freezy występują bardzo często, szczególnie w karierze. Jak wcześniej tego nie miałem, tak teraz jest tego multum. Pomogło skasowanie sejwa z twarzą WG oraz wykasowanie sejwów z FIFA 12.

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widział ktoś już tą pierwsza cieszynke z filmiku Van Persiego ? :biggrin: ja teraz taką co bramkę robię bo mam mega zwałe z tego :biggrin:

hehe dobre co do neymara pamietam jak ten "taniec" zrobili jak strzelil gola z wolnego z bialorusia na olimpiadzie jeszcze w dodatku udalo mi sie nagrac ten gol za bramki :D btw wreszcie udalo mi sie ogarnac ten caly odbior pilki i z 10 ligi awansowalem do 6.. ale teraz zaczelo mnie wk*** to co napisal kolega up z tymi wrzutkami ze skrzydla troche przesadzone.. na maxa a szczegolne jak gra sie przeciwko PSG drabina takie wrzutki w 90% strzela i ta ogolem ibrahimovic jest bardzo mocno prze koksiony i strzela sie nim bardzo latwo.. jak gralem w 10 to ibrahimovic nadawal sie do deptania kapusty pod bramka a teraz to odbior, obrona etc ma o wiele wieszka az za wiele..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ze znużenia wybrałem Juventus do gry online,przeciwnik PSG i gra jego opierała się na jednym- podanie na skrzydło,R2 i dośrodkowanie na Ibre - raz dałem się na to nabrać,mecz skończony remisem 1-1.

Raz też grałem Montreal Impacts vs.NY i koles nie używał żadnego innego zagrania po za L1 + X i L1 + ^ mysalalem,że szału dostanę :-D każde podanie nawet od obronców cisnal na Henryiego.

Co do matchmakingu coś skopali przez to wyeliminowanie podobnych koszulek,jak gram Roma domowe to z Galatasarayem grałem tyle razy że wscieku dupy dostaje,a jak biorę czarne stroje to znowu ciągle OM,nie wierzę że nikt innymi zespolami nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś z kim mógłbym popykać na manualu. Najlepiej kogoś w miarę kumatego. Nie chce mi się wierzyć, że jestem aż taki dobry bo jak na razie miażdżę Lechem Barcelony, Reale i Man City:) Średnio mam 15 strzałów w meczu (rekord to 22 strzały), przy 3 strzałach przeciwnika. Na manualu rozegrałem dopiero około 20 spotkań, dlatego moją mega formę przyjmuję z przymrużeniem oka:) Coś czuję, że trafiają mi się same leszcze, bo gracz ze mnie średni na asystach był :)

Jak już pisałem wcześniej w sezonach online niestety ciężko jest mi sprawdzić moje umiejętności bo do Lecha nie dolosowuje mi drużyn. Nie mam zamiaru czekać 20 min na jeden mecz, dlatego na razie gram mecze niestandardowe online.

Podbijam pytanie jednego z kolegów, czy jest jakiś sposób na wyrwanie się obrońcy, który siedzi nam na plecach w czasie prowadzenia przez nas piłki?

Ja gram na manualu i chętnie dziś zagram – z tym, że raczej po 21.00 (oczywiście, jeśli nie będzie jakiś przeszkód – żona :biggrin: ). Z tym, że jednak nie uważam się za kogoś w miarę kumatego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym meczu możesz wyjść do 5 minuty meczu. Ja czasami wychodzę i nigdy nie miałem porażki.

Czy w UT też to działa? Bo granie brązową drużyna vs wymasterowana złota nie ma sensu..

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Kilka moich spostrzeżeń na temat Fify 13.

Czytając kolegów posty odnośnie szybkiego tempa odniosłem wrażenie, że nie wszyscy rozumują istotę tej gry. T.z. Za jak to określacie Szybkie tempo jesteście sami odpowiedzialni!! I pisze to z pełną świadomością. Założe się, że jeżeli przeciwnik gra presingiem i szybko, Wy chcecie mu dorównać lub być jeszcze szybszym, pewnie i wyrzuty z autu wykonujecie od razu. To wszystko sprawia, że tempo może być szybkie. Ale posłuchajcie, jeżeli widzicie, że gość od początku lata z R2, zabierzcie mu piłkę, wymieńcie kilka podań nie biegajcie z R2 /to i piłka przy okazji nie będzie Wam odskakiwać/. Kilka podań i od razu tempo spada. Jeżeli koleś będzie napierał dajcie mu L1+ :triangle: i macie sytuację wymarzoną. Raz drugi i kolega /na ogół/ przestaje w ciskać R2 bo widzi, że nic nie ugra i tempo spada. Tempo będzie szybko jeżeli dwie drużyny będą grały Z R2. Takie jest moje zdanie.

Czytając wszystkie posty mam wrażenie, że za mało tutaj polemiki odnośnie ciekawych sztuczek / z wytłumaczeniem jak się je robi/ czy np kombinacji klawiszy przy strzałach podaniach główkach itp.

Sam mam kłopot odnośnie przechwytywania górnych piłek od swojego jak i przeciwnego bramkarza.

Co wykop to piłka ląduje na główce przeciwnika. Macie jakąś kombinacje klawiszy albo sposób, aby chociaż połowa piłek spadała na moją dyńkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę gloryfikować manuala, bo jak już wspominałem wcześniej każdy wybiera sterowanie pod siebie, zresztą sam grałem kilka lat na asystach i częściowym wspomaganiu (tam gdzie się dało je ustawić). Wszystkie schematy znikają na manualu, bo mega ciężko jest o jakiś schemat ponieważ każde podanie musi być dokładne o co trudno. Jedynym rozwiązaniem jest po prostu ustawienie takiej taktyki, żeby wyeleminować skrzydła co w kensekwencji wyeleminuje wrzutki.

Ja ostatnio odkryłem ciekawą sztuczkę, której nie widziałem w żadnym tutorialu :) Wystarczy do tego dwugwiazdkowy zawodnik.

Kiedy sterujemy naszym graczem i idziemy z piłką przy pomocy przycisku L2 próbujcie dodatkowo nacisnąć zamarkowanie strzału (strzał+podanie). Oczywiście L2 cały czas trzeba trzymać. Wychodzi fajny trick, którym rzeczywiście można zmylić przeciwnika.

Edytowane przez czehuziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę gloryfikować manuala, bo jak już wspominałem wcześniej każdy wybiera sterowanie pod siebie, zresztą sam grałem kilka lat na asystach i częściowym wspomaganiu (tam gdzie się dało je ustawić). Wszystkie schematy znikają na manualu, bo mega ciężko jest o jakiś schemat ponieważ każde podanie musi być dokładne o co trudno. Jedynym rozwiązaniem jest po prostu ustawienie takiej taktyki, żeby wyeleminować skrzydła.

Ja ostatnio odkryłem ciekawą sztuczkę, której nie widziałem w żadnym tutorialu :) Wystarczy do tego dwugwiazdkowy zawodnik.

Kiedy sterujemy naszym graczem i idziemy z piłką przy pomocy przycisku L2 próbujcie dodatkowo nacisnąć zamarkowanie strzału (strzał+podanie). Oczywiście L2 cały czas trzeba trzymać. Wychodzi fajny trick, którym rzeczywiście można zmylić przeciwnika.

Może masz rację. Ja chciałem zwrócić uwagę na "szybkie tempo gry".

Ciekawa sztuczka i do tego każdym zawodnikiem. Da sie ją zrobić na całym boisku czy tylko na połowie rywala? A co powiesz na temat wykopów bramkarzem i przejęcia tych piłek w powietrzu? Zapomniał bym o rzutach rożnych. W ogóle nie spadają mi na dyńke.

Z ciekawości powiem Wam, że wczoraj rozegrałem 10 meczy online drużyną Chelsea i ani razu nie trafiłem na Barcelonę i Real.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na temat wykopów bramkarzem i przejęcia tych piłek w powietrzu? Zapomniał bym o rzutach rożnych. W ogóle nie spadają mi na dyńke.

Przyłączę się do prośby. Ja też mam ogromne trudności z wygrywaniem główek, szczególnie przy rzutach rożnych. Ktoś pisał kilka (kilkanaście) stron wcześniej, że w ten sposób zdobywa większość bramek. Ja jeszcze żadnej tak nie strzeliłem. Może to z powodu manuala, choć nie wydaje mi się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sztuczka i do tego każdym zawodnikiem. Da sie ją zrobić na całym boisku czy tylko na połowie rywala? A co powiesz na temat wykopów bramkarzem i przejęcia tych piłek w powietrzu? Zapomniał bym o rzutach rożnych. W ogóle nie spadają mi na dyńke.

Co do sztuczki, to nie próbowałem jej robić na swojej połowie. Spróbuj zrobić naciskając L2 zamarkowanie górnego podania (podanie górne+podanie).

Jeżeli chodzi o walkę w powietrzu to jaa staram się przejmować piłki naciskając L2 i w odpowiednim momencie X (i trzymam ten przycisk długo, a nie chwile). Wydaję mi się, że w tej wersji Fify tzw. "timing", czyli naciśnięcie przycisku w odpowiednim momencie jest jeszcze bardziej istotne niż w Fifie 12. Sam nie wiem czy dobrze robię :) Lepiej poczekać na opinie innych graczy

@Jarek-73 wydaje mi się, że na manualu jest o tyle ciężej trafić, że trzeba też celować gałką w stronę bramki przy główce, o czym często zapominam.

Edytowane przez czehuziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na full manualu mozna bardz ale to bardzo fajnie pograc :) , tylko niestety trzeba sie poswiecic... Ja tak zrobilem w 12stce, gralem praktycznie od premiery do wiosny(kwiecien) tylko na asystach, a pozniej juz mnie nudzilo i sprobowalem manuala. Na poczatku tragedia, ale twardy bylem. Po jakim tam czasie troche opanowalem ta sztuke i szczerze gralo sie wybornie. NAwet tego calego mementum czy momentum nie zauwazalem na manualu :) . Jak ktos sie poswieci i uprze to pozniej gra mu to wynagrodzi po stokroć ;)..To jest tylko moje odczucie i nikogo nie namawiam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa pytania (w tym jedno powtórzone :P)

- jak bronicie na manualu bramkarzem? tzn. jaki przycisk za to odpowiada ? pomóżcie albo rzućcie przydatnym linkiem :)

- panowie jak walczyć ciałem gdy mamy piłkę przy nodze ?? w obronie prawy analog a w ataku często przegrywam taką walkę

a co do walki w powietrzu to trzymajcie L2 przy ustawianiu się do piłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa pytania (w tym jedno powtórzone :P)

- jak bronicie na manualu bramkarzem? tzn. jaki przycisk za to odpowiada ? pomóżcie albo rzućcie przydatnym linkiem :)

- panowie jak walczyć ciałem gdy mamy piłkę przy nodze ?? w obronie prawy analog a w ataku często przegrywam taką walkę

a co do walki w powietrzu to trzymajcie L2 przy ustawianiu się do piłki

odpowiem na piewsze , na manualu rzucasz sie normalnie lewa galka kierunek prawa ruch zawodnika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×