Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe gdzie to zmienisz? to już jest wkurwiające, teraz miałem 3 mecze pod rząd bez piłki, a pomijając to wgl nie da ię grać z takim nastawieniem drużyny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe gdzie to zmienisz? to już jest wkurwiające, teraz miałem 3 mecze pod rząd bez piłki, a pomijając to wgl nie da ię grać z takim nastawieniem drużyny....

W ustawieniach gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos slyszał moze o Premier Guide do Fifa 13? http://www.fifa13guide.com/ Zastanawiam sie nad kupnem tego poradnika. Wyglada interesujaco. CO o tym myslicie? Mieliscie juz styczność z podobnym poradnikiem?

Podoba mi się tekst z podanej stronki: "You will learn how to win".

A co, jeśli wszyscy przeczytają ten poradnik? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trening czyni mistrza, a nie poradniki - jak nie masz co robic z hajsem to kupuj, ale zapewniam Cie, ze nie zaczniesz dzieki niemu lepiej grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie ... nowa kariera inna drużyna już po zaaplikowaniu patcha i co ? nie wiesza się 1 lipca ani jak wchodzę w listę transferową ale wiesza się bez względu na wszysto 7 lipca

To jakaś parodia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jakie są dostępne komentarze w wersji konsolowej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trening czyni mistrza, a nie poradniki - jak nie masz co robic z hajsem to kupuj, ale zapewniam Cie, ze nie zaczniesz dzieki niemu lepiej grac

Oj, ale nie wprowadzaj kolegi w błąd. Trening nie jest nic warty, jeśli Cię ktoś odpowiednio nie nakieruje. Dojdziesz do pewnego momentu i się zatrzymasz. Na domiar złego będziesz utrwalał coraz bardziej błędy.

Zawsze warto jest czytać porady, słuchać innych i podpatrywać najlepszych.

Ja np w Fifie12 przegrywałem większość wysokich piłek. Dopiero w jakimś poradniku wyczytałem, co i jak należy wciskać. I warto było. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam Fifa 13 online? Mi wyskakuje informacja, że nie mogę zarejestrować internetowego paszportu, a jeszcze dziś rano było wszystko ok ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

broniłem fify ale niestety co raz częściej zdarzają mi sie "wieczne areny" podczas wyszukiwania przeciwnika i kilka razy grałem mecz bez piłki, czy jest w planach jakis nastepny patch? chciałem jeszcze spytać co oznacza opcja fifa ultimate team? o co w tym chodzi? dzięki

Edytowane przez memeczyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, co jakiś czas chcę sobie zrobić przerwę w FUT i zagrać sezony online lub FIWC ale za każdym razem wyskakuje mi "podczas szukania aktualizacji składów wystąpił błąd.spróbuj ponownie później." i tak to trwa od trzech tygodni, nie mogę online zagrać w nic innego niż FUT, pomoże ktoś?

dzięki już sobie poradziłem, wystarczył reset modemu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, ale nie wprowadzaj kolegi w błąd. Trening nie jest nic warty, jeśli Cię ktoś odpowiednio nie nakieruje. Dojdziesz do pewnego momentu i się zatrzymasz. Na domiar złego będziesz utrwalał coraz bardziej błędy.

Zawsze warto jest czytać porady, słuchać innych i podpatrywać najlepszych.

Ja np w Fifie12 przegrywałem większość wysokich piłek. Dopiero w jakimś poradniku wyczytałem, co i jak należy wciskać. I warto było. ;)

ja do wszystkiego doszedlem sam,, ale jesli mowimy o klawiszologi to faktycznie.... tyle, ze myslalem ze ludzie nie ogarniajacy klawiszologi nie wchodza do online wogole %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zapytać o daną rzecz. Ostatnio słyszałem, iż da się grać online z kumplem, ale On na PC a Ty na konsolce. Moje pytanie brzmi jak to zrobić? :) Jeśli ktoś by wiedział, prosiłbym o odpowiedź. Z góry przepraszam, jeśli temat już był, a ja go nie potrafiłem znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zapytać o daną rzecz. Ostatnio słyszałem, iż da się grać online z kumplem, ale On na PC a Ty na konsolce. Moje pytanie brzmi jak to zrobić? :) Jeśli ktoś by wiedział, prosiłbym o odpowiedź. Z góry przepraszam, jeśli temat już był, a ja go nie potrafiłem znaleźć.

No to bzdurę usłyszałeś. Nie da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany od ponad dwóch tygodni nie mogę się połączyć z eas fc. Co zrobić

Edytowane przez DonBilson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie że zapomniałeś hasła i je zmień na to samo co masz teraz. U mnie pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje brak połączenia z eas fc

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak wyglada sprawa gry online? Nie ma takich jazd jak w PES 2013. Wszystko chodzi płynnie bez lagow, disconnectow?

Jakie tryby gry są dostępne?

Czy jest do wyboru język hiszpański w opcjach komentarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje brak połączenia z eas fc

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

A zrobiłeś to co Ci napisałem ?. Miałem taki sam problem i to pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zmienić to hasło

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak walczyć o górne piłki w grze online? przegrywam wszystkie rzuty rożne, przez co trace mnóstwo bramek. :square: to nie pomaga :x: to też nie... już nie wiem jak zrobić żeby wybić piłkę głową....

i jeszcze jedno, teżmacie tak że czasami po prostu nie da się wygrać meczu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest tu ktoś kto wytłumaczy mi jakie porty odblokować w routerze i przede wszystkim jak ? tylko nie piszcie że są google bo tam nie moge tego znaleść...router Thomson...potrafie wejść w ustawienia ale co dalej ? pomoże ktoś ?

Router Thomson czyli przypuszczam , że od UPC masz neta. Więc wejdź w zakładkę advanced i potem po lewej zobaczysz DMZ Host i tam wpisz numer IP konsoli , który możesz zobaczyć w ustawieniach sieci bezpośrednio na konsoli. To powinno załatwić sprawę i firewall powinien być po operacji NISKI w FIFA. Daj znać czy pomogło bo mi właśnie ten sposób zmniejszył ze średniego na niski.

nie pomogło...jest ktoś ktoś kto wytłumaczy jak to sie robi z tymi portami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest tu ktoś kto wytłumaczy mi jakie porty odblokować w routerze i przede wszystkim jak ? tylko nie piszcie że są google bo tam nie moge tego znaleść...router Thomson...potrafie wejść w ustawienia ale co dalej ? pomoże ktoś ?

Router Thomson czyli przypuszczam , że od UPC masz neta. Więc wejdź w zakładkę advanced i potem po lewej zobaczysz DMZ Host i tam wpisz numer IP konsoli , który możesz zobaczyć w ustawieniach sieci bezpośrednio na konsoli. To powinno załatwić sprawę i firewall powinien być po operacji NISKI w FIFA. Daj znać czy pomogło bo mi właśnie ten sposób zmniejszył ze średniego na niski.

nie pomogło...jest ktoś ktoś kto wytłumaczy jak to sie robi z tymi portami ?

Mam jeszcze jeden pomysł. Wejdź w zakładkę Firewall na routerze i ustaw na OFF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×