Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie http://portforward.com/ nie ma opisu forwardingu w moim routerze - Sagem Fast 3764 - typowy wifi z Neostrady - wie ktoś jak zrobić to prawidłowo?

Daruj sobie zmianę ustawień w routerze gdyż to niewiele Ci pomoże albo wręcz w ogóle Ci nie pomoże. Po prostu gra jest zje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie patcha nr 2, poczytajcie fora, z tego co obiło mi się o uszy, to patch nr 2 został już udostępniony graczom PC. Udało mi się przeczytać parę komentarzy na forach, po jego zainstalowaniu, i niestety, ale ludzie nadal narzekają.

Nie patrząc na to co będzie, a raczej nie czekając, możemy spokojnie czuć się oszukani przez EA - bezwzględu na to ile poprawi albo znowu popsuje kolejny patch. Jest niedopuszczalne, aby wypuścić niekompletny, niesprawny produkt na rynek -prawo reklamacji. Z mojego punktu widzenia i pewnego doświadczenia, spokojnie można by się ubiegać o zwrot poniesionych kosztów na zakup gry. Oczywiście wiązałoby się to ze zwrotem gry i okazaniem, przedstawieniem dowodu zakupu.

Pozostaje czekanie... na lepsze jutro, albo jeszcze gorsze, bo na to również stać ekipę z EA - co już nam udowodniła wypuszczając patcha, który jeszcze bardziej zepsuł grę.

Też czuję się oszukany bo za nie małą cenę dostałem niedopracowany produkt.Grę zakupiłem z ps store.Jutro dzwonię do EA o zwrot kosztów które poniosłem</p>

Edytowane przez reters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie zmianę ustawień w routerze gdyż to niewiele Ci pomoże albo wręcz w ogóle Ci nie pomoże. Po prostu gra jest zje...

Chyba lepiej spróbować i żałować, niż nie spróbować i siedzieć jak gamoń z założonymi rekami.

Niech chociaż sprawdzi. U mnie po odblokowaniu portów skończyły się problemy. A wcześniej mnie krew zalewała jak miałem zwiechę co godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej spróbować i żałować, niż nie spróbować i siedzieć jak gamoń z założonymi rekami.

Niech chociaż sprawdzi. U mnie po odblokowaniu portów skończyły się problemy. A wcześniej mnie krew zalewała jak miałem zwiechę co godzinę.

ok, ale ktoś odpowie na moje pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają wam serwery?

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moje pytanie dlaczego mogę grać tylko tarczę EA skoro gram w 3 lidze EA USA odpowiedziało, że nie może się zająć moim problemem i żebym poszukał sobie na forum bo tam jest baza wiedzy. Znalazałem jednen link gdzie człowiek opisał taki problem jak mój lecz nikt mu nic nie poradził. Polskie EA jeszcze się do mnie nie odezwało.

Co do gry również uważam, że co najmniej jest niedopracowana. Odblokowanie PRAWIDŁOWE portów plus szybki internet u mnie pomogło. Na 10 meczy online 9 uda się zagrać. Więc nie mogę narzekać. Z drugiej strony były takie dni, że nie mogłem na początku nic prawie zagrać bo ciągle rozłączało. Poza tym konsola również się wieszała kilkanaście razy, po patchu nie miałem zawiechy.

Nie chcę wyrażać jednostronnych poglądów. Uważam, że jest to fajna gra lecz niedopracowana. Irytuje mnie również momentum, którego kilkadziesiąt razy doświadczyłem zarówno na swoją korzyść jak i niekorzyść. Zdarzały mi się również serie w sezonach po 10 wygranych a następnie po kilka porażek pod rząd. Najbardziej wryrównanym trybem wydaje się FIWC lecz ja wole sezony tak więc pogodziłem się z mankamentami i gram starając się nie denerwować, choć czasem jest to bardzo trudne. Pozdrowienia dla FIFowców, osobiście uważam że tak gra nieżle uzależnia :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Chcę zagrać w sezon FUT off-line i wyświetla mi że wymagania to drużyna max 2-gwiazdkowa... Mam drużynę 4-gwiazdkową i nie mogę grać off-line. Miał ktoś coś takiego i wie jak to rozwiązać.

Pozdr

Edytowane przez Adi'x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś ma też dziś problem z serwerami EA? zalogować się można jednak po włączeniu meczu online czy to w sezonach, UT czy WG to natychmiast mnie wywala :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca tygodnia będzie na bank więc trzeba uzbroić się w cierpliwość...

O 18stej powinno być na PS3 ...

The Patch for the Xbox 360 should be available at some point between 4AM and 8AM Central (10AM and 2PM GMT).*

The Patch for PlayStation3 should be available at 11AM Central (5PM GMT).*

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 18stej powinno być na PS3 ...

Ahm czyli po aktualizacji pss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bardzo jestem ciekawy tej poprawki, żeby nie było jak zwykle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu pytanie bo nie mam jak odpalić fify: czy da się w końcu do jasnej ... grać normalnie na dwa pady w szybkim meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu pytanie bo nie mam jak odpalić fify: czy da się w końcu do jasnej ... grać normalnie na dwa pady w szybkim meczu?

nie wiem w czym miałeś problem, ja od samego początku grałem normalnie na dwa pady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w czym miałeś problem, ja od samego początku grałem normalnie na dwa pady.

Pewnie masz dwa Dualshocki 3, ja mam jeden z ps2 i nie idzie grać...zresztą wiele osób się na to skarży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz dwa Dualshocki 3, ja mam jeden z ps2 i nie idzie grać...zresztą wiele osób się na to skarży...

aha no tak mam... więc na twoje pytanie ci nie odp musisz poczekać aż ktoś sprawdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×