Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tu może ktoś, kto opanował zmienianie aktywnego zawodnika prawą gałką? Jakieś porady? Bo nie bardzo mi to wychodzi, a zmiana L1 wiadomo, loteria w jakimś stopniu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacząłem grać Liverpoolem...polecam...w ciagu niecałych 4 godzin grałem z: Galatasaray,Benfica,Everton,Chelsea,Borussia,Tottenham,Porto,Arsenal,Fiorentina,Newcastle,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu, jest takie powiedzenie: "Nawet Bóg zaczynał od zera" :)

Ja miałem tego pecha, że kupiłem grę w dniu premiery i oczywiście jak zacząłem wspinaczkę w Sezonach, to po mojej głowie przetoczyły się stada wymiataczy. W końcu droga na szczyt jest jedna i idą nią zarówno najlepsi, jak i maluczcy. Dlatego nawet w najniższych ligach można trafić na mistrzów, którzy dopiero co się zarejestrowali w grze.

A własnie, pamiętam ranking wieczorem w dniu premiery. W pierwszej lidze były wtedy.... 3 osoby ;)

tez mam fifke od premiery i tez "wspinalem" sie z najlepszymi, tyle czasu po premierze watpie aby wymiatacze byli w 10 lidze - kazdy wymiatacz nabyl fife do tej pory 100x ;) aczkolwiek ktos niezly moze sie zawsze trafic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak można zmienić zawodnika ,który wyrzuca aut?Wam też sie nie raz zdarza w sezonach,ze zmiany są zablokowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak można zmienić zawodnika ,który wyrzuca aut?

A da sie?;)

Wam też sie nie raz zdarza w sezonach,ze zmiany są zablokowane?

Mi sie zdarzylo raz.

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 12 napewno była taka opcja,w 13 chyba też widziałem jak ktoś tak zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak pokazać bramkarzem aby zawodnicy poszli do przodu?

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi sie kojarzy to sytuacja, w ktorej najblizszy zawodnik podbiega do pilki zeby szybko wyrzucic aut (tzn. tak, zeby rywal nie mial czasu wrocic - tak jak przy szybkich wolnych), wtedy chyba wystarczy po prostu zaczekac i zawodnik zostawi pilke temu, ktory normalnie powinien wykonywac aut (czyli w 99% bocznemu obroncy). Ale ja sie malo wglebialem w wykonywanie autow wiec moge o czyms nie wiedziec;)

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się dowiedzieć na temat ps move.

Nie posiadam ps move i nie potrzebuje go. I tu pojawia się moje pytanie. do fify 13 wymagany jest move ?

jest mozliwa gra na samym padzie SIXAXIS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się dowiedzieć na temat ps move.

Nie posiadam ps move i nie potrzebuje go. I tu pojawia się moje pytanie. do fify 13 wymagany jest move ?

jest mozliwa gra na samym padzie SIXAXIS ?

a skad ty żeś się urwał? Przede wszystkim w Fifie grasz padem SIXAXIS, a ps move można se w dupę wsadzić i pokręcić trochę....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem nowy chciałem się czegoś dowiedzieć a ty od razu jakieś wredne pytania typu 'a skąd ty żeś się urwał?' zamiast normalnie odpowiedzieć

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

badzcie tolerancyjni bo jechanie raz za razem po kims nie jest wcale smieszne, chlopak zadal pytanie, moze glupie ale co szkodzi odpowiedziec - nie jeden z nas zadawal glupie pytania :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przegralem pierwszy raz od 4 sezonow, na domiar złego z polakiem grajacym pod niemiecka flaga :/ masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić zagranie na obieg? Tzn przepuścić piłkę obok przeciwnika i minąć go z drugiej strony? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychylenie prawym analogiem

Ok, dzięki :) A skoro już jesteśmy przy prawym analogu, to do czego się przydaje poza 'obiegiem', przyśpieszeniem (rwaniem) sprintu i trickami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam strzeiliłem ładnego gola w fifie 13 i wyslalem go na serwer ea gdize moge go teraz obejrzec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki :) A skoro już jesteśmy przy prawym analogu, to do czego się przydaje poza 'obiegiem', przyśpieszeniem (rwaniem) sprintu i trickami?

Mozesz nim zmieniac aktywnego zawodnika (tak jak L1).

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacząłem grać Liverpoolem...polecam...w ciagu niecałych 4 godzin grałem z: Galatasaray,Benfica,Everton,Chelsea,Borussia,Tottenham,Porto,Arsenal,Fiorentina,Newcastle,

dziś ponad 4 godziny o doszły jeszcze: Malaga,Napoli,Milan,Atletico,Psg...naprawde polecam...fajnie się gra co chwile z różnymi zespołami na różnych stadionach...

i jeszcze pytanie - co oznacza taka biała kreska w skaźniku siły np jak mam wolnego albo jak bramkarz wybija ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam wygranych 88 meczy i 43 przegrane :) myślę że fifa zrobiła ogromne postępy :) chciałbym się z kimś zmierzyć numer gg podałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram teraz Evertonem i tez mam roznych przeciwnikow ;-) marsylia, arsenal, chelsea, benfica, braga, lyon, newcastle i kilka jescze inych ;-)

Mam jeszcze pytanie.. zmieniacie taktyke swojego zespolu ustaiajac ja do przeciwnika czy nie? Daje to jakies skutki czy lepiej caly czas tym samym zestawieniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graj tym samym ustawieniem :)

ja mam już 93 wygrane i 45 przegranych a wy jakie macie staty ? chciałbym wiedzieć pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze zaadam glupie pytanie, ale jak znalezc jakiego kolwiek przeciwnika online ?

gdy wlaczam fife i wchoze w online mecz towarzyski to moge sie polaczyc tylkoz tymi co mam ich w znajomych, jezeli sa ofline to juz niemoge znalezc zadnego gracza. dlaczego ?? czymoze o czyms nie wiem ze trzeba w jakis innych opcjach szukac przeciwnika:D

pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze zaadam glupie pytanie, ale jak znalezc jakiego kolwiek przeciwnika online ?

gdy wlaczam fife i wchoze w online mecz towarzyski to moge sie polaczyc tylkoz tymi co mam ich w znajomych, jezeli sa ofline to juz niemoge znalezc zadnego gracza. dlaczego ?? czymoze o czyms nie wiem ze trzeba w jakis innych opcjach szukac przeciwnika:D

pomozcie

w menu online masz mecze niestandardowe (drugi wers od dołu) a tam opcja pojedynek, ustawiasz parametry i szukasz....

gra nierankingowa

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze zaadam glupie pytanie, ale jak znalezc jakiego kolwiek przeciwnika online ?

gdy wlaczam fife i wchoze w online mecz towarzyski to moge sie polaczyc tylkoz tymi co mam ich w znajomych, jezeli sa ofline to juz niemoge znalezc zadnego gracza. dlaczego ?? czymoze o czyms nie wiem ze trzeba w jakis innych opcjach szukac przeciwnika:D

pomozcie

ewentualnie w glownym menu opcja - sezony, i tam jedziesz rankingowe online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×