Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ja mam problem z szybkimi taktykami, otóż jak wybieram na krzyzaku jakąś taktykę to pokazuje wybraną, ale później nie jest nic zaznaczone. Na początku każdego meczu przy High Pressing I Swap Wings jest jakby pogrubiona strzalka, w 2 polowie meczy juz nie, ale taktyki sie

dalej nie zaznaczaja. Forumowicze Help! :)

P.S : sprawdzane kilka padów.

Ponawiam pytanie :) Może zna ktoś przyczynę tego bug'a czy jak to w tym wypadku nazywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dopiero co kupiłem fifę 13.dlaczego w pojedynkach online tzn w grze towarzyskiej pokazuje mi że są dostepne max 30 osób i musze czekac po 5 minut by zagrac mecz.czy istnieje jakis inny sposob by grac z innymi ludzmi mecze towarzyskie online(nie chodzi mi o gre ze znajomymi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dopiero co kupiłem fifę 13.dlaczego w pojedynkach online tzn w grze towarzyskiej pokazuje mi że są dostepne max 30 osób i musze czekac po 5 minut by zagrac mecz.czy istnieje jakis inny sposob by grac z innymi ludzmi mecze towarzyskie online(nie chodzi mi o gre ze znajomymi)

Online możesz grać Sezony, FIWC, albo nierankingowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jaka to radosc z gry jak tylko ronaldo bede strzelal bramki.. po to wymyslono atak totalny zeby wszyscy oporcz bramkarza se podlaczali do atakow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to FIWC?

Fifa Interactive World Cup :) Tak jak sezony, tylko jest mniej lig i wszystkie drużyny mają zawodników z umiejętnościami na poziomie - 85. Ranking jest 'resetowany' co miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu mi nie działa a innym tak ?

Mi też nie działa... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te sezony to jedna wielka niesprawiedliwość. Non stop walę na bramkę przeciwnika i ni ma gola, a on 1 strzał i gol. nie lubie tego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagraj Realem Madryt ustaw taktykę Ultra defensywną :) i tylko Ronaldo będzie grał razem z dwoma skrzydłami czyli np. Di Maria i Benzema :) sprawdź sam :) ja już 1 lige wygrałem :)

:) spawdź i mi napisz

Jaką formacją grać najlepiej? Bo ja gram Realem czy Barceloną ultra defensywnie z 5 lub 4 obrońcami i nie zawsze się wygrywa. Najlepiej mi idzie jak gram formacją 5-5-0. Podaniami i grą z kontry jak się idzie to można dużo strzelić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te sezony to jedna wielka niesprawiedliwość. Non stop walę na bramkę przeciwnika i ni ma gola, a on 1 strzał i gol. nie lubie tego....

Mam to samo tak złych statystyk jeszcze w fifie nie miałem nie raz to można ciężkiej nerwicy dostać a nie raz jest taki mecz że można z zamkniętymi oczami wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez nie dziala i czytalem ze z tej godz 19 co pisalem wczesniej zrobila sie 23 wiec brawo sony z 4 rano miala byc 19 a teraz 23 a co dalej brak slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką formacją grać najlepiej? Bo ja gram Realem czy Barceloną ultra defensywnie z 5 lub 4 obrońcami i nie zawsze się wygrywa. Najlepiej mi idzie jak gram formacją 5-5-0. Podaniami i grą z kontry jak się idzie to można dużo strzelić.

najlepiej ? 352 ale to nie jest formacja dla miekkich siurakow na ultra defensywie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu00 no w Fifie 12 jak grałem Barceloną to tą formacją się grało bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram taką taktyką jaka jest ustawiona od początku gry ale wieczorem grają większe pro wiec teraz 1 wygrałem i 2 przegrałem :) ale 55 na plusie jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez nie dziala i czytalem ze z tej godz 19 co pisalem wczesniej zrobila sie 23 wiec brawo sony z 4 rano miala byc 19 a teraz 23 a co dalej brak slow

aby po 23 było on :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi PSN działa cały czas z tym że albo EAS FC nie działa albo wcale Fifa się nie łączy Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wygrałem 1 lige :)

Niesamowite!!!!! Takie ważne wydarzenie, a w TV cały dzień tylko o dopingu Armstronga i wygranej naszych szczypiornistów z Serbią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grochu chętnie się z Tobą zmierze, pisz na private

Grochu chętnie się z Tobą zmierze, pisz na private

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładna wczoraj końcówka była :D a żeby pisać na temat to chętnie zagram z kimś. jestem najczęściej w godzinach wieczornych.. więc jakby ktoś chciał to chętnie zagram. mój PSN ID: zuba1899.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi PSN działanormalnie... jak macie chęć zagrac to jutro jestem do dyspozycji tylko nie mam mikrofonu jeszcze. PSN: Beier89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi działa PSN też ale:

Z przykrością informujemy, że konserwacja PSN przedłuży się przynajmniej do rana. Damy Wam znać, kiedy godzina przywrócenia usługi zostanie oficjalnie potwierdzona.
Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×