Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś już dodaje punkty, bramkę można wysłać przy zapisie trójkąt i bierzesz opcję wyslij na serwery

ja mialem serię 7 porażek pod rząd z juve i wszystkie po bramkach w końcówce jednobramkowo :biggrin:

Chyba za bardzo sie spiąłem, w końcu to i tak wina rządu i polityków...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal za mecze pd nie dodaje.. Tylko za awans albo włączenie... Ma ktoś tak jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się od 2 dni nie mogę wpisać do PSN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal za mecze pd nie dodaje.. Tylko za awans albo włączenie... Ma ktoś tak jeszcze?

Ja też za mecze nie dostałem dziś punktów, zaporę miałem zieloną, nie rozłączyło mnie, a nie dostałem.

Wczoraj za to jak grałem Liverpoolem w trybie kariery to wyszedłem Reiną z bramki, faulowałem, dostałem czerwoną kartkę, a rzut karny i resztę meczu bronił w bramce Reina i grałem w jedenastu <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. panowie , czy przy wykonywaniu rzutów wolnych jest możliwość dostawiania swoich zawodników do muru przeciwnika? tak ze trzech ?

2. przy wolnych gdy wciskam L2 i R1 dodaje kolejnych zawodników, jest jakaś możliwość żeby zmienić tych których mi dodaje do wykonania kombinacyjnego rzutu wolnego?

3. :dpad: służy mi do wyboru taktyk czy gdy wybieram taktykę ze strzłaki do góry to mogę dodać taktykę ze strzalki do do dołu czy tylko wybieram taktykę albo z góry albo z dołu ?

koledzy pomoże mi ktoś z tymi pytaniami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poćwiczyłem rożne i w jednym meczu Ramos zdobył hat trick z rzutów rożnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem, że gdy np. FIFE 2013 dam na wyłączanie gry to nie chce mi wejść w menu PS3 tylko jest czarny obraz i nie mogę nic więcej zrobić tylko wyłączyć Play'a. Prosiłbym o pomoc, a data kupna to 2010r. w Carrefour.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne najlepiej swoje ustawić tylko niech ktoś powie jak tego użyć w meczu później

Pod :dpad: krzyżakiem wybierasz wczesniej zapisane warianty stałych fragmentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tego nigdy nie ustawiam. Klikam tylko :square: i jak dobrze nacisnę :cicle: to wpada.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kiedyś używałem tych stałych fragmentów i 2 bramki tylko strzeliłem mi chuja to dało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie podać link do jakiegoś dobrego poradnika, który pomoże mi nauczyć się wykonywać tricki, stałe fragmenty itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydrukuj sobie ściągę z klawiszami, włącz trening i ćwicz, inaczej się na pewno nie nauczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie podać link do jakiegoś dobrego poradnika, który pomoże mi nauczyć się wykonywać tricki, stałe fragmenty itd.

aż tak Ci się nie chce wpisać w google i przejrzeć kilku wyników, że szukasz jelenia który zrobi to za Ciebie?

Pod :dpad: krzyżakiem wybierasz wczesniej zapisane warianty stałych fragmentów.

zamiast taktyki bedą czy tylko dostępne przy rożnym?

ja też tak mam. ale jak się samo nie naprawi to nic z tym nie zrobisz. teraz dużo się mówi jaki to Valdes jest słaby.... a popatrzcie co on wyprawia... :biggrin:http://www.ea.com/pl...o/ugc/149285877

szczerze to nic niezwykłego nie zrobił, wolisz żeby dobił do własnej bramki ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakasiedlce - wiem, że wpisując w okienko google pewne słowa znajdę listę oczekiwanych wyników i wcale bym nie chciał by ktoś to zrobił za mnie. Po prostu myślałem, że ktoś zna jakąś ciekawą witrynę, czy film z przeznaczeniem dla początkujących graczy, który mogłem pominąć. Jednakże nie uzyskując oczekiwanej odpowiedzi zastosuję metodę fryza, bo w końcu najlepiej uczyć się w praktyce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem m bo nie moge się połączyć ze znajomym żeby zagrać towarzyski mecz online z innymi znajomymi nie mam problemu tylko z tym jednym który zresztą nie może połączyć sie tylko ze mną. Jaka może być tego przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakasiedlce - wiem, że wpisując w okienko google pewne słowa znajdę listę oczekiwanych wyników i wcale bym nie chciał by ktoś to zrobił za mnie. Po prostu myślałem, że ktoś zna jakąś ciekawą witrynę, czy film z przeznaczeniem dla początkujących graczy, który mogłem pominąć. Jednakże nie uzyskując oczekiwanej odpowiedzi zastosuję metodę fryza, bo w końcu najlepiej uczyć się w praktyce :)

na jutubie wpisz new skills turtorial ten film polecam z telefonu nie mogę dac link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszystkich którzy wiedzą o odpowiedź

Chciałbym z kolegą (dwa pady) zagrać na jednej konsoli przez z internet z inną dwójką graczy , czy jest to możliwe???

chodzi mi o takie 2vs2 z tym że my będziemy grać na jednej konsoli

Pozdrawiam, proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem m bo nie moge się połączyć ze znajomym żeby zagrać towarzyski mecz online z innymi znajomymi nie mam problemu tylko z tym jednym który zresztą nie może połączyć sie tylko ze mną. Jaka może być tego przyczyna?

Mam identyczny problem.

na jutubie wpisz new skills turtorial ten film polecam z telefonu nie mogę dac link

Dzięki.

Edytowane przez hekmito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam PSN? Mnie nie chce wpisać, a jak już wpisze, to nie mogę zagrać onilne, bo wyskakuje okienko, że nie można wczytać paszportu... ;/

Edytowane przez Kalvi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierz jeszcze raz paszport czasem tak się dzieje i ponowne pobranie pomaga. U mnie psn działa dobrze bo brat gra online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×