Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

gugsolina a napisz tak szybko jeszcze jak to jest z first touch, odskakuje ta piła faktycznie ? wpływa to na rozgrywkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wczoraj tego ultimate . Z tym kodem dołączonym do pudełka to wstrzymać się? (chodzi o jego aktywację tak jakby...) do premiery fify 13. ktoś wie jak to ma przebiegać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gugsolina a napisz tak szybko jeszcze jak to jest z first touch, odskakuje ta piła faktycznie ? wpływa to na rozgrywkę?

Wiesz co ?jakos jeszcze za malo go odczulem, sporadycznie cos tam odskoczylo , to moj z 8 mecz dopiero 3 minutowy ,teraz specjalnie pogram dluzszymi pilkami zeby sprawdzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jeden woli blondynkę , drugi woli szatynkę, co nie przeszkadza żeby przelecieć obie"

xD

demo się już ściąga, dzięki za info!

"jeden woli blondynkę , drugi woli szatynkę, co nie przeszkadza żeby przelecieć obie"

xD

demo się już ściąga, dzięki za info!

No własnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna ale jednak co roku jest tak,ze juz nie chce sie wrocic do wczesniejszego wydania... nie wyobrazam sobie wrocic do 12 w tym momencie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zagrałem i jestem rozczarowany- zmiany minimalne a te odczuwalne na minus. Piłka jakaś ciężka i lata jak chce a piłkarze nie zawsze słuchają moich poleceń. I tak kupię pełną wersję dla trybu managerskiego ale pierwsze wrażenie z gameplayu takie sobie :P

Ja już zagrałem i jestem rozczarowany- zmiany minimalne a te odczuwalne na minus. Piłka jakaś ciężka i lata jak chce a piłkarze nie zawsze słuchają moich poleceń. I tak kupię pełną wersję dla trybu managerskiego ale pierwsze wrażenie z gameplayu takie sobie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem wlasnie ciekaw , zobaczymy jak Inni ;) - Dobos ale nie mow,ze nie odczuwasz roznicy grajac z komputerem bo w 12 to niemal nie dalo sie grac :>

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, ale tragedia... to trzeba czekać jeszcze do jutra, żenada po całości. Najpierw gadanie, że wyjdzie dziś w nocy, a teraz się coś zmienia. Niech sie wkońcu zdecydują, bo to już przestaje być zabawne. A ja nie będę specjalnie konto na US zakładał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie się nie dało? :) Mnie grało się świetnie, w demie 13 komputer gra tak samo i tego się nie czepiam :) tylko zawodników którymi kieruje i piłki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim ,ze ciezko bylo trafic na biegnacego z pilka gostka i gral jak robot,teraz latwiej trafic i fajnie,ze zwolnili tempo jakby

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

data wydania dema to 11.09 wiec niewyobrazam sobie by mialo byc inaczej. dajcie jakies filmiki z dema :)

ps. da sie zmienic na us bez zakladania nowego konta?

Edytowane przez Gracz7MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima nasza Panowie i Panie :)

Nie wiem czy to dobrze czy zle ale na jakies 11 meczy komputer mial juz ze 4 karne i to bramkarz moj za kazdym razem go faulowal :> chyba trzeba uwazac teraz z trojkatem :>

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. da sie zmienic na us bez zakladania nowego konta?

Nie , musisz miec zalozone konto na adres usa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie dokonac wyboru pomiędzy PES i Fifką, i wychodzi na to że kupie obydwie :)

No wlasnie ja mam ten sam problem :) 2 raczej nie kupie musze wybrac wracam meczyc demo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpowiem,ze w Fifie jest ciut lepiej jezeli chodzi o rozgrywki sieciowe :> chyba,ze PES szykuje cos po cichu...?

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegralem trzy mecze i jestem bardzo mile zaskoczony,gra duzo plynniejsza,duzo latwiej wykonac drybling,grafika wedlug mnie tez wyglada lepiej,ktos pisal ze nie zauwazyl `first touch`,u mnie z tym nie bylo problemu ,od pierwszego spotkania dostrzeglem roznice i mozna powieciec ze dodaje duzo realizmu,najwazniejsze ze pilka odskakuje tylko w trudnych sytuacjach wiec nie irytuje to praktycznie wogole,jak narazie nie mialem zagrania ręką ktore bardzo dynerwowalo w poprzednich odslonach.Dodam ze jest to pierwsze demo od 2009 ktore mi sie naprawde podoba ,wiec gra moze byc naprawde duzym skokiem w porownaniu do Fify 12(oczywiscie na plus).

Jednym slowem CUDO!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej cieszy ta dojrzałość ,wieksza kontrola nad sytuacjami przeciwnika ,tzn to ,ze w fife 12 czasem nawet jak wiedziales gdzie bedzie biegł przeciwnik to i tak czasem sie z nim mijałeś, tu jest inna baja :)

Napiszcie czy nie macie zbyt wielu rzutow karnych po tym jak nasz bramkarz wpada na przeciwnika ,bo u mnie to juz za czesto :> przymkne na razie na to oko bo to demo

Przez ta gre ,malo co ogladam mecz Polaków :>

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde dopiero teraz zauważyłem że jest puściłem ale ściąga sie wolniutko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie czy nie macie zbyt wielu rzutow karnych po tym jak nasz bramkarz wpada na przeciwnika ,bo u mnie to juz za czesto :> przymkne na razie na to oko bo to demo

Ja oceniam to na mega plus. To nie było realistyczne, że bramkarz wychodził i rzucał się perfekcyjnie w piłkę nie dotykając nóg napastnika. Teraz trzeba ryzykować i za takie wyjścia można dostać kartkę dla bramkarza. Rewelacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej cieszy ta dojrzałość ,wieksza kontrola nad sytuacjami przeciwnika ,tzn to ,ze w fife 12 czasem nawet jak wiedziales gdzie bedzie biegł przeciwnik to i tak czasem sie z nim mijałeś, tu jest inna baja :)

Napiszcie czy nie macie zbyt wielu rzutow karnych po tym jak nasz bramkarz wpada na przeciwnika ,bo u mnie to juz za czesto :> przymkne na razie na to oko bo to demo

Przez ta gre ,malo co ogladam mecz Polaków :>

Gra naszych kopaczy to porażka ale wygrywamy 2:0 a Czarnogóra gromi 0:6 Anglia remisuje 1:1

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oceniam to na mega plus. To nie było realistyczne, że bramkarz wychodził i rzucał się perfekcyjnie w piłkę nie dotykając nóg napastnika. Teraz trzeba ryzykować i za takie wyjścia można dostać kartkę dla bramkarza. Rewelacja ;)

Moze i masz racje ,martwi tylko,ze w takiej sytuacji nie ma powtorki moze w demie tylko tak jest ,zobaczymy

Ta Fifa , to jak nie EA swietna ,plynna i dobrze zoptymalizowana :)

i na razie nie chce zapeszac ale jakiegos momentum tez tutaj na razie nie czuje :>

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpowiem,ze w Fifie jest ciut lepiej jezeli chodzi o rozgrywki sieciowe :> chyba,ze PES szykuje cos po cichu...?

wiem ze ma lepsze tryby :) pes raczej nic nieszykuje .. i mam duzy bol glowy co wybrac ale z meczu na meczu robie jeszce bardziej WOW :) wracam katowac dalej demo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×