Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Momentum to domena gry online. Jak chciałbyś to poczuć w demie? :P

Świetnie, że zrobili coś z tymi faulami bramkarzy. Ile w 12 miałem niepodyktowanych karnych to głowa mała :) Jeszcze tylko 50% :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Momentum to domena gry online. Jak chciałbyś to poczuć w demie? :P

EE wydaje mi sie ,ze z kompem w tych 90 minutach tez sie czasem cos im w glowach i w nogach przestawialo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle nie w d*pach ;) Są w demie te minigierki zamiast areny?

tak sa :)

offtop serbia 6-1 walia ;)

anglia dostaje 0-1 z ukraina ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, sa. kurna ale bedzie giercowanie po nocach, ta gra ma spory potencjal! tempo idealne jak dla mnie nic nie za szybko nic za wolno!coraz bardziej widze ten first touch jest to fajne tylko ciekawe czy do wyczucia...

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, sa. kurna ale bedzie giercowanie po nocach, ta gra ma spory potencjal! tempo idealne jak dla mnie nic nie za szybko nic za wolno!

tez wlasnie zaczynam to czuc ze jest idealne tez dlamnie ahh te EA namieszalo mi w glowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez wlasnie zaczynam to czuc ze jest idealne tez dlamnie ahh te EA namieszalo mi w glowie :)

Super ,ze tu co chwila sie ktos wysuwa albo podbiega , to jest to !

PS. zmien sobie godzine meczu na 18:30 i zrob deszczowa pogode ,Miodzik

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znalesc te gierki???W training ground nic takiego nie widze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znalesc te gierki???W training ground nic takiego nie widze :)

zartujesz czy jak ? podczas dogrywajacego sie meczu np :) dopoki nie wcisniesz start mozesz sie bawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu gralem caly czas ta sama druzyna i caly czas mialem to samo cwiczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem bo czlowiek nie moze sie oderwac od tych meczy :)

mam nadzieje,ze w finalnej wersji nie ruszyli tempa gry

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zrobilem konto us i juz mi sie zasysa, przy okazji pobieram f1 2012 i sonica. Jutro bedzie granie :) Tymczasem ide spac bo trzeba do szkoly isc. Milej nocy przy Fifie ;)

Wysyłane z mojego Optimus 2X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu gralem caly czas ta sama druzyna i caly czas mialem to samo cwiczenie :)

Jest zakładka TRYBY GRY- tam masz gry treningowe jakbys chcial na spokojnie sie pobawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle nie ma na EU bo nie wiem czy odpalać konsolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika na +

system kolizji +

gra w obronie +/- (łatwiejszy time'ing odbioru, co kto woli , nie narzekałem na ten z 12, stąd +/-)

gra piłą na + (first touch sporo zmienia!, jest element przypadkowości)

techniczne strzały chyba też na + (czekam na wasze opinie, ja mam wrażenie że nie ma już "bicia na pamięć", ale to wyjdzie w praniu)

ogólne wrażenia z dema jak najbardziej pozytywne. Jestem zaskoczony. Spodziewałem się odgrzewanego kotleta po tym co oglądałem na youtubie. Nic z tych rzeczy Panowie a tym którzy tak myślą polecam ściągać jutro demo i samemu testować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założenie konta na USA to 3 minuty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam, że miałem nieszczęście oglądać wcześniej mecz Polski z Mołdawią, co mogło nieco zaburzyć moje postrzeganie piłki nożnej ;)

Rozegrałem 2 mecze Man City - Arsenal. Grałem City.

First touch jest i zepsuł mi już niejedno "ostatnie" podanie. Nie da się już przyjąć piłki w sprincie na kilka centymetrów i oddać sobie strzału - brawo EA.

Zawodnicy ruszają się jakby mieli motorki w dupie. Ja nie wiem, czy jakikolwiek piłkarz wytrzymałby takie tempo przez 30 minut, a tu mecz się kończy - zawodnik nadal świeży (stamina na 50%) i uśmiechnięty (mimo, że w 90 minut przebiegł maraton i to na sprincie). Nie mówię już o zwrotach z piłką (czy bez) - przeciążenia jakim poddani są zawodnicy położyłyby chyba niejednego pilota F16.

Formacja na 4 napastników - wtf? Witaj h2h online ;)

Świetnie wygląda gra bez piłki, wszystko się rusza na pełnym gazie (może nierealistyczne, ale sprawia, że akcje robi się prosto i przyjemnie). Zastanawiam się, czy dobrze został zrobiony balans atak-obrona. Bo obrona nadal jakby kuleje (mówię o AI całej formacji, nie o swoich - marnych zresztą - umiejętnościach). Tak czy inaczej czuje się swobodę w rozegraniu i to jest nie krok a skok do przodu.

Gra z pierwszej piłki bardzo ułatwiona, first touch jakby tego nie dotyczył - wniosek? Najlepiej sobie klepać i piłki stracić nie powinieneś - byle nie przyjmować, bo może być różnie. No chyba, że po prostu miałem wyjątkowe szczęście i te podania wychodziły mi zawsze. Grałem zresztą na asystach.

Gra jest mega płynna, piłka lata jak szalona po boisku i naprawdę wygląda to super efektownie. Dopracowali każdy element, nawet menu się nie ścina (choć w F12 też tak było, że nie ścinało na języku angielskim a polski to masakra).

Strzały z dystansu - próbowałem ze 4 razy, marny skutek. Może nie umiem a może nadal trzeba z pola karnego lub sweet spoty z R2 (to u mnie jest controlled shot czy jakos tak).

Animacje i grafika pierwsza klasa, widać tu olbrzymią przewagę nad konkurencją i to na next (current?) genach się nie zmieni.

Teraz zabawię się w proroka ;-) Wydaje się, że znów wracają czasy 5-3-2 (albo 5-2-3). Najłatwiejszy sposób na bramkę to long ball do napastnika (typu Carew) i odegranie z pierwszej piłki do wchodzącego z drugiej linii zawodnika (a wchodzą przecież prawie wszyscy). Budowanie akcji to strata czasu?

To jest bardzo fajna gra o tematyce piłkarskiej. Pewnie jeszcze pogram w to demo, a na pewno jeszcze w pełną wersję. Ale tempo tego co się dzieje na boisku póki co mnie jednak odrzuca, w pewnym momencie miałem wrażenie, że oglądam mecz [tak!] ale na fast forward...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo fajna gra o tematyce piłkarskiej. Pewnie jeszcze pogram w to demo, a na pewno jeszcze w pełną wersję. Ale tempo tego co się dzieje na boisku póki co mnie jednak odrzuca, w pewnym momencie miałem wrażenie, że oglądam mecz [tak!] ale na fast forward...

Serio? a mnie jakos podobalo sie to tempo,hmm mialem wrazenie,ze jest idealne -moze za bardzo sie zauroczylem wszystkim innym?a moze nie!?Ciekawe jak u Innych jest z odczuciami tempa gry ... dla Ciebie nadzieja,ze w finalnej bedzie inaczej...

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zakładka TRYBY GRY- tam masz gry treningowe jakbys chcial na spokojnie sie pobawic

Sprawdz czy napewno jest to dostepne :)

U mnie po wejsciu jest tylko opis i zadnej mozliwosci gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś w tym jest o czym pisze cycorus, ja też po kilku meczach mam wrażenie że czasem za duzo i za szybko się dzieje. Na pewno przesiadając się z 12nastki nie odnoszę wrażenia że tempo spadło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy napewno jest to dostepne :)

U mnie po wejsciu jest tylko opis i zadnej mozliwosci gry

aa rzeczywiscie tam jest tylko opis mozliwosci gier treningowych

coś w tym jest o czym pisze cycorus, ja też po kilku meczach mam wrażenie że czasem za duzo i za szybko się dzieje. Na pewno przesiadając się z 12nastki nie odnoszę wrażenia że tempo spadło

to demo to chyba bylo pokazywane na gamescomie jesli jest tak jak na YT to rzeczywiscie wydawalo sie wtedy za szybko, a dopiero na pozniejszych filmach bylo juz normalniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pożyczyć konto na US, bo nie chce mi się wypełniać i wymyślać jakiegoś adresu w USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe. Poza tym co za problem w finalnej zrobić wolniejsze ;) ogólnie i tak wrażenia na duży +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×