Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej chyba w tym temacie wyczytałem,że będzie można pozwolić wyjść piłce na aut.Stąd też pytanie - jak to zrobić?Czy w ogóle sie da?

Najładniejsza bramka jaka mi wpadła:

http://www.ea.com/pl...o/ugc/135065711

Może niewiarygodnie ładna bramka to to nie jest,ale strzelam na klasie światowej tak mało goli,że już chyba w tym demie nic lepszego nie strzele :)

Wyjście piłki na aut już było z 3 fify temu

trzymasz L2+R2 i w tedy zawodnik nie leci do piłki i masz aut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja dorzuce swoje trzy grosze:

Dla mnie nie jest to jakieś "wow", podobnie było z demem F12 jedno co od razu rzuca się w oczy to nowe menu, prezentacje składów i nowy tryb (widou)kamery. Napewno największą gratką (nowością są mini gierki (zabawy z piłką, strzelanie do tarcz - strasznie fajna sprawa). Grafa jak dla mnie bardzo zbliżona do poprzedniczki, zawodnicy momentami faktycznie wyglądają jak kukły (większość z daleka prezentuje się identycznie) dopiero na zbliżeniach widać (różnice) twarzyczki. (być może zbyt krótko pograłem i nie widzę wszystkich nowostek). DLA mnie jest to tylko DEMO, napewno kupie pełną wersję i wtedy bedę ją katował.

Czekam na "fulla" !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pesowcy, macie swój temat więc uciekajcie tam, a Fifkę zostawcie nam w spokoju. Czy my wchodzimy w temat "PES" i narzekamy na niego? Nie. Więc prosiłbym o to samo.

Skoro PES to lepsza gra, to co ty robisz w temacie FIFY? Tak ciężko Ci się z nią rozstać?

panowie naprawdę nie róbcie z siebie skończonych nerdów i nie piszcie takich rzeczy :/ wiecie jaki jest stereotyp graca w prasie nie branżowej? wiecie :) to nie potwierdzajcie tego takimi tekstami ...serio denerwujecie się bo ktoś tu napisał , ze fani piłki wybiorą pesa? serio ? naprawdę? jesli tak to zróbcie coś z tym będzie kiedyś za późno i Brevik będzie dumny :P po to jest forum by rozmawiać a nie głaskać się po przyrodzeniach w męskim gronie, prawda?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie naprawdę nie róbcie z siebie skończonych nerdów i nie piszcie takich rzeczy :/ wiecie jaki jest stereotyp graca w prasie nie branżowej? wiecie :) to nie potwierdzajcie tego takimi tekstami ...serio denerwujecie się bo ktoś tu napisał , ze fani piłki wybiorą pesa? serio ? naprawdę? jesli tak to zróbcie coś z tym będzie kiedyś za późno i Brevik będzie dumny :P po to jest forum by rozmawiać a nie głaskać się po przyrodzeniach w męskim gronie, prawda?

dobrze gada, plać mu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktos wybierze fife to nie jest fanem pilki noznej? Prosze cie! Kazdy wybierze to co mu sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham EA. Dodali cieszynkę "Ai se eu tu pego"

Juz sie nie mogę doczekac jak bede swoje tance po golach odprawial : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktos wybierze fife to nie jest fanem pilki noznej? Prosze cie! Kazdy wybierze to co mu sie podoba.

no wiem i co z tego? bo na pewno nie to, ze jak ktoś napisał to co napisał :P to powinno się go w trzech stąd wypraszać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham EA. Dodali cieszynkę "Ai se eu tu pego"

Juz sie nie mogę doczekac jak bede swoje tance po golach odprawial : D

Mnie tam cieszynki z FIFY irytują. Podobnie jak powtórki po strzelonym/straconym golu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjście piłki na aut już było z 3 fify temu

trzymasz L2+R2 i w tedy zawodnik nie leci do piłki i masz aut

to powoduje anulowanie biegu i możesz sam sterować zawodnikiem, co prawda można tak "zastawić" piłkę i pozwolić jej wyjść, ale zawodnik stoi normalnie, a w 13 można zrobić tak, że zawodnik pochyla się, ustawia szeroko nogi i zastawia piłkę całym ciałem, komputer w 13 przeciwko mnie już tak zrobił i sam jest ciekaw, jak to się robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powoduje anulowanie biegu i możesz sam sterować zawodnikiem, co prawda można tak "zastawić" piłkę i pozwolić jej wyjść, ale zawodnik stoi normalnie, a w 13 można zrobić tak, że zawodnik pochyla się, ustawia szeroko nogi i zastawia piłkę całym ciałem, komputer w 13 przeciwko mnie już tak zrobił i sam jest ciekaw, jak to się robi.

Mnie się raz udało. Ale nie wiem jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak!Fifa 13 miażdzy strasznie!!siada mi na mase:)jest pięknie!

Edytowane przez Fankis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam cieszynki z FIFY irytują. Podobnie jak powtórki po strzelonym/straconym golu.

Mnie również to irytuje. Cieszynki sa jakieś sztuczne, a powtórki to już tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również to irytuje. Cieszynki sa jakieś sztuczne, a powtórki to już tragedia.

hmm trochę są faktycznie sztuczne ale jednak fajna sprawa na wyrażenie emocji po strzelonej bramce jak się np przegrywa i w 90 minucie strzela wyrównującą bramkę albo zwycięską to wtedy można przeciwnikowi trochę napsuć krwi :)

Co do powtórek to w PESie też mi nie siedzą bo za dużo tego bluru i wszystko się rozmazuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takich pierdół jak cieszynki mogłoby w ogóle nie być :)

Powtórki powinny być dwa nawet trzy raz dłuższe, przynajmniej te które możemy sobie obejrzeć po meczu.. mnie najczęściej z całej akcji interesuję rozegranie piłki, asysta, zwłaszcza jeśli jest na co popatrzeć.

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że na koniec meczu można w powtórce puścić sobie całe spotkanie, a nie tylko jego fragment. Nie widziałem takiej opcji w poprzedniej Fifie, przynajmniej w trybie sezonu pojadenków (online).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszynki czasem i tam se mogą być,jak człowiek bardzo się cieszy, to co mi tam szkodzi...ale powtórki to od daaawnaa są za krótkie!

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takich pierdół jak cieszynki mogłoby w ogóle nie być :)

Powtórki powinny być dwa nawet trzy raz dłuższe, przynajmniej te które możemy sobie obejrzeć po meczu.. mnie najczęściej z całej akcji interesuję rozegranie piłki, asysta, zwłaszcza jeśli jest na co popatrzeć.

tu się zgadzam, mogli by dać powtórki od momentu przejęcia piłki więc ładnie całą akcja byłaby pokazana :) choć jakby było klepanie przez 30 sekund to taka powtórka dla tego kto stracił bramkę byłaby wnerwiająca... ale po meczu mogłyby się takie zapisywać coby cobie na spokojnie obejrzeć...

Nie wiem czy wiecie ale w demo można sobie SELECTEM zmieniać piosenki w MENU :) fajna sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótkim ograniu mam jedno zastrzeżenie: za szybkie tempo. Poza tym zapowiada się naprawdę dobrze, standardowo mamy raczej ewolucję niż rewolucję, ale wygląda na to, że znów moje dwie stówki trafią na konto EA;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem mnie cieszynki również wkurzają a czasem to jest taki mój odpowiednik Fatality z MK :D żeby dobic przeciwnika ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótkim ograniu mam jedno zastrzeżenie: za szybkie tempo.

Polecam zmianę tempa gry na slow w ustawieniach. Gra jest jeszcze ciekawsza i można fajnie budować atak pozycyjny. Oczywiście jeśli zdążysz bo podczas 3 minutowego meczu w demie ciężko pobawić się piłką ;)

Edytowane przez Graczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy opłaca się brać wersję Ultimate Team i o co w nim chodzi? Czy może jest to jakiś badziew na który szkoda pieniędzy.

Wcześniej nie kupowałem Fify więc nie wiem co to za tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy opłaca się brać wersję Ultimate Team i o co w nim chodzi? Czy może jest to jakiś badziew na który szkoda pieniędzy.

Wcześniej nie kupowałem Fify więc nie wiem co to za tryb.

To zależy jak bardzo cenisz sobie swój czas. Jeżeli chcesz sobie ułatwić granie - możesz kupić.

Jeżeli nie zamierzasz na to wydawać pieniędzy - nie opłaca się. Nigdy nie wydałem na UT ani złotówki a zwykle miałem dream team ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×