Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

Czy opłaca się brać wersję Ultimate Team i o co w nim chodzi? Czy może jest to jakiś badziew na który szkoda pieniędzy.

Wcześniej nie kupowałem Fify więc nie wiem co to za tryb.

Moim zdaniem jest to niepotrzebny wydatek, bo nie gram w ten tryb, kompletnie mnie nie wciągnął i uważam, że jest słaby, Polega to mniej wiecej na tym, ze dostajesz jakas paczkę złotych kart (zawodników itd), które są unikatowe i rozgrywasz mecze, za które dostajez pkt i wymieniasz je na inne karty. Wg mnie to jest badziew i wyłudzanie pieniędzy, dlatego też osobiście Ci odradzam. Zaoszczędzisz może nawet i 40zł. Prawie każdy podnieca się tym FUT'em a ja nie rozumiem fenomenu tego trybu.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja Ultimate kosztowała 20 zł drożej teraz ok. 40 zł drożej. Moim zdaniem warto jeżeli ma się zamiar grać w FUT. Ja wybieram właśnie wersję Ultimate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to niepotrzebny wydatek, bo nie gram w ten tryb, kompletnie mnie nie wciągnął i uważam, że jest słaby, Polega to mniej wiecej na tym, ze dostajesz jakas paczkę złotych kart (zawodników itd), które są unikatowe i rozgrywasz mecze, za które dostajez pkt i wymieniasz je na inne karty. Wg mnie to jest badziew i wyłudzanie pieniędzy, dlatego też osobiście Ci odradzam. Zaoszczędzisz może nawet i 40zł. Prawie każdy podnieca się tym FUT'em a ja nie rozumiem fenomenu tego trybu.

Co znaczy wyłudzanie pieniędzy? Czy ktoś Cię zmusza do płacenia za paczki? Śmiem twierdzić, że płacą jedynie nieudacznicy którzy nie potrafią uzbierać konkretnej ilości monet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fifa jest stworzona do gry online. Granie kariery to ciągle te same schematy komputera które już dawno mi się znudziły. Ultimate Team mnie wciągnęło i właśnie tam gram większość meczy ale żeby wydawać na to jakieś pieniądze to odradzam. Ogólnie EA wypuszcza co chwile różne turnieje więc pieniądze szybko się zbierają o ile ktoś dużo gra po necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schlachcic więc ja jestem nieudacznikiem bo w zesszłym roku wydałem z 200zł na paczki... co prawda potem sprzedałem coinsy za ponad 1000, ale skoro taki szanowany dzieciak z gimnazjum nazywa mnie nieudacznikiem to jestem. W tym roku też będę bo doładowałem konto 400zł (co prawda 18 poszło na RDR:UN) ale zapewne taki gnojeczek się ze mnie pośmieje no bo w końcu prawdziwi ludzie tzn Ci co albo są w gimnazjum albo zasuwają po 7zł/h w macu nie wydają pieniędzy na paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już o biznesie mowa...

Electronic Arts pochwaliło się kilkoma liczbami dotyczącymi kolejnej odsłony piłkarskiego cyklu. Najbardziej imponującą z nich jest ta dotycząca pobrań wersji demonstracyjnej gry. Otóż do tej pory demo FIFA 13 zostało pobrane 2 miliony razy - to o 29% więcej pobrań na przestrzeni trzech pierwszych dni niż w przypadku dema FIFA 12.

Całkiem obiecująco wygląda także liczba złożonych pre-orderów. Na kupno gry w przedsprzedaży skusiło się 875 tys. fanów, przy czym w Europie rozeszło się o 37% więcej pre-orderów niż w ostatnim roku, zaś w Stanach Zjednoczonych - aż o 62% więcej. A to wszystko na dwa tygodnie przed premierą gry. Nieźle. Naprawdę nieźle.

żródło

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już o biznesie mowa...

Electronic Arts pochwaliło się kilkoma liczbami dotyczącymi kolejnej odsłony piłkarskiego cyklu. Najbardziej imponującą z nich jest ta dotycząca pobrań wersji demonstracyjnej gry. Otóż do tej pory demo FIFA 13 zostało pobrane 2 miliony razy - to o 29% więcej pobrań na przestrzeni trzech pierwszych dni niż w przypadku dema FIFA 12.

Całkiem obiecująco wygląda także liczba złożonych pre-orderów. Na kupno gry w przedsprzedaży skusiło się 875 tys. fanów, przy czym w Europie rozeszło się o 37% więcej pre-orderów niż w ostatnim roku, zaś w Stanach Zjednoczonych - aż o 62% więcej. A to wszystko na dwa tygodnie przed premierą gry. Nieźle. Naprawdę nieźle.

żródło

I tak większość fanów PESa stwierdzi, że Fifa jest dla dzieci i tylko dzieci ją kupują bo z prawdziwą piłką nie ma nic wspólnego i że EA fałszuje takie dane bo sami wykupują sobie gry ze sklepów :P... a no i że to marketing i licencje a nie gameplay przyciąga takie rzesze ludzi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zmianę tempa gry na slow w ustawieniach. Gra jest jeszcze ciekawsza i można fajnie budować atak pozycyjny. Oczywiście jeśli zdążysz bo podczas 3 minutowego meczu w demie ciężko pobawić się piłką ;)

Dobrze, że jest taka opcja w ogóle, bo dla mnie też za szybko to wszystko się dzieje a w 3 minutowym demie tylko piłka do nogi i do przodu bez zbędnych ceregieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zmianę tempa gry na slow w ustawieniach. Gra jest jeszcze ciekawsza i można fajnie budować atak pozycyjny. Oczywiście jeśli zdążysz bo podczas 3 minutowego meczu w demie ciężko pobawić się piłką ;)

Nie chce, bo dla mnie fifa ma sens tylko online a tam już tempa nie zmienię, więc wolę się nie przyzwyczajać;) Ale mam ogromną nadzieję, że to poprawią, bo na razie jest to dla mnie jedyny powód, dla którego powstrzymuję się od zamawiania gry już dziś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo w końcu prawdziwi ludzie tzn Ci co albo są w gimnazjum albo zasuwają po 7zł/h w macu nie wydają pieniędzy na paczki.

gdybym miał w JAKIEJKOLWIEK grze płacić za takie rzeczy uznałbym jej sens za ZEROWY bo hej -po to gram by się bawić, co akurat nie ma zadnego związku z moją sytuacją finansową (bo akurat jest bardzo dobra) ani z wiekiem (bo niestety nie chodzę do gimnazjum już dawno, ba , gdy byłem uczniakiem to gimnazjum nie było w Polsce). Niedługo to dosłownie leniwce będą placiły za murzyna, który im będzie gry przechodził , zupełnie zapominając po co je kupili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co innego jak zapłaci i umie na tym potem zarobić tak że mu się zwraca parokrotnie a co innego jak płaci za takie pierdoły i nic z tego nie wyciąga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za zarobek jak sie gra na to tygodnioami zeby pozniej zarobic pare zl szkoda czasu,moze bezrobotni tak cos zarobia ale normalni ludzie to raczej o tym nie mysla ,zeby siedziec i grac zeby zarobic 500zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, zresztą jaka ktoś musi mieć frustrację gdyby grał dla kasy a mu nie szło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce, bo dla mnie fifa ma sens tylko online a tam już tempa nie zmienię, więc wolę się nie przyzwyczajać;) Ale mam ogromną nadzieję, że to poprawią, bo na razie jest to dla mnie jedyny powód, dla którego powstrzymuję się od zamawiania gry już dziś.

Uważam że z każdym dniem będziesz zapominał o tym tempie....tak szybko jak odstawi sie 12. Przynajmniej ja tak miewałem kiedy się przestawiałem na nowsze części. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo było z nowym systemem obrony, kwestia czasu i da się do tego przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za zarobek jak sie gra na to tygodnioami zeby pozniej zarobic pare zl szkoda czasu,moze bezrobotni tak cos zarobia ale normalni ludzie to raczej o tym nie mysla ,zeby siedziec i grac zeby zarobic 500zl

Czegoś tu nie rozumiem. Jak ktoś wyda na paczki, to jest głupcem, ale jak zarobi na tym 500zł, to wtedy jest to "pare zl"?

Ja w obecnej edycji wywaliłem na paczki jakieś 400zł, z czego 300 na samym początku. Upłynniając cały stuff z paczek w coisny, a następnie wystawiając to na allegro na żadnej nie byłem stratny, a na końcu nadwyżkę monet sprzedałem i miałem kilkaset złotych na własne przyjemności. Ja tu nie widzę żadnej gry dla pieniędzy. Składy sobie zostawiłem, dalej czerpałem przyjemność z gry, a że udało mi się zarobić na niewiedzy innych, to źle?

Nie znacie dokładnie tematu, a podejmuje się oceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem. Jak ktoś wyda na paczki, to jest głupcem, ale jak zarobi na tym 500zł, to wtedy jest to "pare zl"?

Ja w obecnej edycji wywaliłem na paczki jakieś 400zł, z czego 300 na samym początku. Upłynniając cały stuff z paczek w coisny, a następnie wystawiając to na allegro na żadnej nie byłem stratny, a na końcu nadwyżkę monet sprzedałem i miałem kilkaset złotych na własne przyjemności. Ja tu nie widzę żadnej gry dla pieniędzy. Składy sobie zostawiłem, dalej czerpałem przyjemność z gry, a że udało mi się zarobić na niewiedzy innych, to źle?

Nie znacie dokładnie tematu, a podejmuje się oceny...

I jeszcze piszesz że nie widzisz tutaj faktu gry dla pieniędzy ? :]

Jeszcze wydajesz te kasę dla przyjemności..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak większość fanów PESa stwierdzi, że Fifa jest dla dzieci i tylko dzieci ją kupują bo z prawdziwą piłką nie ma nic wspólnego i że EA fałszuje takie dane bo sami wykupują sobie gry ze sklepów :P... a no i że to marketing i licencje a nie gameplay przyciąga takie rzesze ludzi :]

Co jak co, ale EA robi troche ludziom wode z mozgu... A przewaznie takie gimbusy daja sie "zlapac" na reklame i lykaja fifoline... Na pewno taki zabieg podnosi kilka % sprzedaz... A przecietny gracz ma chyba swoj rozum i sam zdecyduje na co wyda swoje zarabione pieniadze... Nie ukrywam, ze EA moze sie pochwalic lepszymi wynikami sprzedazy, ale moim zdaniem jak Fifa co roku bedzie przechodzila tylko ewolucje, a nie rewolucje to te wyniki moge zacznac spadac i to drastycznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze piszesz że nie widzisz tutaj faktu gry dla pieniędzy ? :]

Jeszcze wydajesz te kasę dla przyjemności..

No a na co mam wydawać? Przeczytaj swój post raz jeszcze....

Czerpię sobie przyjemność z grania w fifę, ABSOLUTNIE NIC nie tracę, nie sprzedaję żadnych składów, czy innych pierdół na które poświęcam czas.

Ty sobie grasz 2-3 godzinki dziennie i ja sobie gram 2-3 godzinki dziennie, z tą różnicą, że ja jeszcze dodatkowo potrafię to wykorzystać i bez poświęcania czegokolwiek zarobić kilkaset złotych. To jest gra dla pieniędzy? Ja bym to nazwał przedsiębiorczością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre "gimbusy" całkiem ładnie grają w fifę, znam paru takich, ale i tak nie widzę związku....co z tego, że i dzieciaki grają w Fifę, boli Cię to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Lipka:) Normalnie chcemy sobie pograć w futa, płacimy za paczki, jak mi się fut znudzi to wszystko sprzedaję i kasa wraca, w dodatku pomnożona. Więc nie wiem po co te komentarze, zresztą można to porównać do osób które kupiły gierownicę do gt5, tak samo jest z futem, zupełnie inaczej się w niego gra majac fajny skład. Zresztą fantasy ligi są bardzo popularne na świecie a fut jest do tego bardzo zbliżony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że z każdym dniem będziesz zapominał o tym tempie....tak szybko jak odstawi sie 12. Przynajmniej ja tak miewałem kiedy się przestawiałem na nowsze części. ;)

Tak samo było z nowym systemem obrony, kwestia czasu i da się do tego przyzwyczaić.

Na 99% macie racje - przy każdej fifie pierwsze mecze mnie prawie odrzucały od gry, ale ostatecznie z roku na rok coraz więcej godzin spędzam przy grze. Tym niemniej i tak mi się to tempo nie podoba;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest indywidualna sprawa, może wole budyń ,a może cukiereczek. Ja od edycji 09 rozgrywałem zaledwie sezony i z bratem towarzyskie, czas przetestować tego FUT-a :)

Wracając do gry to na pewno trzeba niektórych rzeczy uczyć się na nowo...

Widzę ,że jakiś kompleks gimnazjalistów jest na tym forum...Mnie nie interesuje ile lat ma ten ktoś z kim gram, ważne ,że jest rywalizacja.

Cholernie jestem ciekaw, czy w tej edycji będzie można grać 2 VS 2 ,ja np z bratem VS kumpel z bratem.. tak jak da się na 4 pady w jednym domq...

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jak bede chcial to wydam i 2tys zl na paczki, nic na tym pozniej nie zarabiajac - pytam co wam do tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×