Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Co jak co, ale EA robi troche ludziom wode z mozgu... A przewaznie takie gimbusy daja sie "zlapac" na reklame i lykaja fifoline... Na pewno taki zabieg podnosi kilka % sprzedaz... A przecietny gracz ma chyba swoj rozum i sam zdecyduje na co wyda swoje zarabione pieniadze... Nie ukrywam, ze EA moze sie pochwalic lepszymi wynikami sprzedazy, ale moim zdaniem jak Fifa co roku bedzie przechodzila tylko ewolucje, a nie rewolucje to te wyniki moge zacznac spadac i to drastycznie ;)

PES od 2008 roku do teraz był cieniem gry z przed lat... Przez te lata w tej grze nie było nawet ewolucji nie wspominając o rewolucji... Natomiast Fifa z roku na rok ewoluowała więc stąd te wyniki sprzedaży a nie tam reklama... Jak ktoś tego nie widzi to jest po prostu zaślepiony... Teraz kiedy produkt jest już na takim poziomie to ciężko o rewolucję (poza tym trójcy muszą raczej skupić się na rozwoju produktu w taką stronę by go nie zepsuć tylko ulepszyć i ja to rozumiem, rewolucja nie zawsze wychodzi na dobre) , przyjdzie czas na nowy silnik wtedy będzie rewolucja...

Cholernie jestem ciekaw, czy w tej edycji będzie można grać 2 VS 2 ,ja np z bratem VS kumpel z bratem.. tak jak da się na 4 pady w jednym domq...

Będzie można nawet jak każdy będzie na innej konsoli w innym miejscu... W poprzednich Fifach też dało się grać po sieci w sezonach 2 vs 2 tylko że po dwóch na jednej konsoli. Wystarczyło wcisnąć trójkąt przy wyborze drużyny by zaprosić gościa...

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a na co mam wydawać? Przeczytaj swój post raz jeszcze....

Czerpię sobie przyjemność z grania w fifę, ABSOLUTNIE NIC nie tracę, nie sprzedajiię żadnych składów, czy innych pierdół na które poświęcam czas.

Ty sobie grasz 2-3 godzinki dziennie i ja sobie gram 2-3 godzinki dziennie, z tą różnicą, że ja jeszcze dodatkowo potrafię to wykorzystać i bez poświęcania czegokolwiek zarobić kilkaset złotych. To jest gra dla pieniędzy? Ja bym to nazwał przedsiębiorczością.

Jesli ktoś wkłada w "coś" jakieś pieniądze....to inaczej mówiąc inwestuje.

To i ma w zamyśle jakiś późniejszy ZAROBEK .

Tak więc na początku wydałeś te 400 zł....tylko po to żeby mieć jakąś przyjemność, taką samą jaką ja mam ? ha ha

Twoja inwestycja już motywowała do tego by grać więcej, a później by coś z tego zarobić.

Bo jeśli wydałeś te 400 zł ot tak dla przyjemności .....to uważam to za totalny idiotyzm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiaderko ale samo granie za pieniądze to może być też dla kogoś innego idiotyzm. jak ktoś ma na to ochotę to w czym problem

EDIT:

Nie było tematu, niepotrzebnie się wtrąciłem :> uważam ,że ktoś może idiotyzmem nazwać kupno dekodera C+ , a dla kogoś to ciekawa inwestycja i co ?każdy przeznacza pieniążki na co chce :>

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiaderko ale samo granie za pieniądze to może być też dla kogoś innego idiotyzm. jak ktoś ma na to ochotę to w czym problem

Nie w tym sęk. Przeczytaleś ostatnie zdanie tylko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiaderko nigdy nie wydaje pieniędzy ot tak dla własnej przyjemności. Małgo tego! Ogląda mecze reprezentacji w internecie podczas gdy inni płacą za ppv! Pamiętajcie o tym mordy

p.s sorry wiaderko mam słabość do ciebie po tym jak się do*ebales do mojego posta (bezpodstawnie) Jesteś już na mnie skazany na tym forum, chyba że uprosisz administratorów o danie mi bana xD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ludzi którzy płacą za takie paczki rynek gier wygląda jak wygląda. Gry krótkie, za to pełno DLCków, online passy i inne wynalazki. Za kilka lat będzie pewnie abonament w każdej grze bo zawsze się znajdzie ktoś kto zapłaci. To tak jak z PPV, jak się przyjmie to stanie się standardem.

Osobiście często gram w UT i lubię ten tryb ale wydawania prawdziwych pieniędzy na to nigdy nie zrozumiem. Ciekawe kiedy EA wprowadzi możliwość kupowania za prawdziwą kasę monet do UT a nie tylko paczek, to dopiero interes będzie :P

Edytowane przez Dobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiaderko nigdy nie wydaje pieniędzy ot tak dla własnej przyjemności. Małgo tego! Ogląda mecze reprezentacji w internecie podczas gdy inni płacą za ppv! Pamiętajcie o tym mordy

p.s sorry wiaderko mam słabość do ciebie po tym jak się do*ebales do mojego posta (bezpodstawnie) Jesteś już na mnie skazany na tym forum, chyba że uprosisz administratorów o danie mi bana xD

propsuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś wkłada w "coś" jakieś pieniądze....to inaczej mówiąc inwestuje.

To i ma w zamyśle jakiś późniejszy ZAROBEK .

Tak więc na początku wydałeś te 400 zł....tylko po to żeby mieć jakąś przyjemność, taką samą jaką ja mam ? ha ha

Twoja inwestycja już motywowała do tego by grać więcej, a później by coś z tego zarobić.

Bo jeśli wydałeś te 400 zł ot tak dla przyjemności .....to uważam to za totalny idiotyzm.

Zastrzeliles mnie tym postem. Wydawanie pieniedzy dla przyjemnosci nie jest inwestycja , jak mam ochote pograc w pokera albo w ruletke ide do kasyna wydaje kase bo sprawia mi to przyjemnosc

Jesli zamiast stracic te pieniedze wygram to przyjemnosc jest jeszcze wieksza , jak widze niektorzy nie potrafia tego zrozumiec , ze sa ludzie ktorych stac na to aby wydawac pieniadze , bez potrzeby martwienia sie o to co wloza do gara.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak widze niektorzy nie potrafia tego zrozumiec , ze sa ludzie ktorych stac na to aby wydawac pieniadze , bez potrzeby martwienia sie o to co wloza do gara.

A ja widzę że są ludzie którzy nie rozumieją że niektóre zachowania są nierozsądne by nie powiedzieć głupie i grubość portfela nie ma tu nic do rzeczy. Są ludzie których stać na podcieranie się banknotami ale nie zmienia to faktu że to idiotyzm.

Smutne jest też to że niektórym większą przyjemność sprawia przepuszczenie pieniędzy w kasynie niż oddanie ich na jakiś cel dobroczynny (edit: jak ci nie pasują fundacje możesz dać bezpośrednio ludziom potrzebującym, mało to ich w kraju?)

Edytowane przez Dobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest przede wszystkim to, że tak strasznie spamujecie. Idźcie sobie gdzie indziej z tymi wątkami gospodarczo-obyczajowymi, bo bałagan się tu robi niesamowity.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę że są ludzie którzy nie rozumieją że niektóre zachowania są nierozsądne by nie powiedzieć głupie i grubość portfela nie ma tu nic do rzeczy. Są ludzie których stać na podcieranie się banknotami ale nie zmienia to faktu że to idiotyzm.

Smutne jest też to że niektórym większą przyjemność sprawia przepuszczenie pieniędzy w kasynie niż oddanie ich na jakiś cel dobroczynny.

Cel dobroczynny powiadasz , obsmialem sie do lez .

Polecam film pt "Fundacja" oparty jest on na faktach.

Poza tym musze przyznac Ci racje podcieranie sie banknotami to idiotyzm ale tylko dlatego , ze sa sliskie i zle wchlaniaja gowno.

Wracajac do tematu gry , cieszy fakt ze EA dodala kilka fajnych "smaczkow" o ktorych juz koledzy wspominali jednak najwieksza wada demo jest to , ze nie mozna przetestowac trybu , ktory tygrysy lubia najbardziej czyli gry on-line

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątki gospodarczo-obyczajowe są nieodłącznym elementem naszej szarej egzystencji. Nie przesadzaj ;) spamu i tak jest malutko a fajnych argumentacji i ciekawych komentarzy cała masa. Pan Musiol powinien tu zajrzeć przed napisaniem recenzji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytając ostatnie posty mam wrażenie jak by tu Kulczyk, Sołowow i inni prezesi wielkich firm się wypowiadali :)))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiaderko nigdy nie wydaje pieniędzy ot tak dla własnej przyjemności. Małgo tego! Ogląda mecze reprezentacji w internecie podczas gdy inni płacą za ppv! Pamiętajcie o tym mordy

p.s sorry wiaderko mam słabość do ciebie po tym jak się do*ebales do mojego posta (bezpodstawnie) Jesteś już na mnie skazany na tym forum, chyba że uprosisz administratorów o danie mi bana xD

Nigdy na nikogo nie kablowałem i nie zamierzam.

Widzę że nikt tu nie umie czytać ze zrozumieniem.

Ludzie ! Przeczytajcie najpierw dokładnie, a nie pierdzielicie głupoty o tym że wyśmiewam kogoś za wydawanie pieniędzy dla przyjemności.

Ale niech mi nie wciska kitu że jak zainwestuje 400 zł to nie myśli o późniejszym zarobku....jak coś takiego istnieje od kilku odsłon. Czyli grał również dla pieniędzy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś wkłada w "coś" jakieś pieniądze....to inaczej mówiąc inwestuje.

To i ma w zamyśle jakiś późniejszy ZAROBEK .

Tak więc na początku wydałeś te 400 zł....tylko po to żeby mieć jakąś przyjemność, taką samą jaką ja mam ? ha ha

Twoja inwestycja już motywowała do tego by grać więcej, a później by coś z tego zarobić.

Bo jeśli wydałeś te 400 zł ot tak dla przyjemności .....to uważam to za totalny idiotyzm.

Nie chce mi się tego raz jeszcze tłumaczyć, a już tu kiedyś wklejałem całą stronę A4 na temat tego sposobu.

W każdym razie KAŻDE 5zł wydane na paczkę, wracało do mnie po 5 minutach (no dobra, doliczając czas przelewu z allegro to 1-2 dni), a nadwyżkę coinsów z paczki (jacyś wartościowi zawodnicy etc) mogłem sobie dowolnie wykorzystać na własny skład.

Czy tu gdziekolwiek następuje "gra"? Poświęcałem na to 30 minut dziennie, a cały "deal" zakończył się po tygodniu, gdy ceny na allegro spadły odpowiednio nisko.

Właściwie traktuje to jako dodatkowy bonus, który zapewnia mi fifę za darmo i w tym roku będzie podobnie.

Jeszcze raz podkreślę. To nie jest tak, że ja wrzucam za jednym zamachem 400zł w psn i modlę się o dobrych graczy w paczkach, żeby się zwróciło.

Nie jest też tak, że gram 10h dziennie żeby coinsy zarobione na spotkaniach sprzedać.

Buduję sobie swój skład, ciesze się swoją grą, A PRZY OKAZJI mam niemal pewne źródło darmowego dochodu. Taki mix przyjemnego z pożytecznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p>

Nigdy na nikogo nie kablowałem i nie zamierzam.

Widzę że nikt tu nie umie czytać ze zrozumieniem.

ludu Izraela, opcja "ignoruj usera" was zbawi :P gra dla przyjemności spoko ale jakbym miał zarabiać na tych monetach, grając z ludźmi , którzy grają bardzo męcząco (schematy, ciągłe granie 1-2 np itd ) byle tylko wygrać to autentycznie wolałbym nie wiem (będąc w liceum jeszcze) iść na weekendy do jakiegoś marketu czy coś

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na grach w rózne sposoby mozna zarabiac. Jak ktos ma zajawke to czemu nie? :) ... Pamietam jeszcze swego czasu jak ludzie na glupiej Tibii zarabiali i to nie male sumki za postacie.... JAk ktos ma smykalke do UT i wie jak sie dobrze zakrecic to szczerze gratuluje ;)... zeby ktos zarobil to ktos musi stracic, bo hajs musi sie zgadzac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograc i pokombinowac troche w fifie i przytyulic pare zl, a ogarniac postacie w grach typu tibia czy wow i je wypakowac pod konkretna sprzedaz to dwie baardzo odlegle sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p>

ludu Izraela, opcja "ignoruj usera" was zbawi :P gra dla przyjemności spoko ale jakbym miał zarabiać na tych monetach, grając z ludźmi , którzy grają bardzo męcząco (schematy, ciągłe granie 1-2 np itd ) byle tylko wygrać to autentycznie wolałbym nie wiem (będąc w liceum jeszcze) iść na weekendy do jakiegoś marketu czy coś

Czesc o kablowaniu tyczyła się postu 'Pezlwh'

O tym że go zbanują za to że się mnie uczepił....a niech się produkuje jak chce. :]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie sobie co chcecie o swojej liniowości itp. ale każdy wie swoje, ja też wiem swoje i moim zdaniem liniowość w FIFIE jest i to duża i była ona od kiedy sięgam pamięcią (a gram w każdą FIFĘ od 2002) i od zawsze gracze online którzy grali wysokie prostopadłe podania wygrywali i byli w czołówce, rzadko który grał bez nagminnego używania tego, przynajmniej na polskiej scenie, jest tak i teraz. Większość "dobrych" graczy tak gra i robi to ciągle, ja też czasami tego używam ale wolę zagrać po ziemi akcję czy strzelić nawet z daleka bo gdy się umie to i wpada z 40 metrów. Ustawienia obrony też są liniowe i luki które się tworzą też, ale to gra a nie prawdziwe boisko, idealnie być nie może. Demo mi się podoba, wprowadzili parę nowych rzeczy, ale już mam lekkie "zmęczenie materiału", ale pewnie jak co roku kupię Fifę jak nie na premierę to nie długo po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wymyślą grę która nie ma liniowości to ja chętnie zobaczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gugso włączaj Pogoń z Wisłą na końcówkę. Tam nie ma liniowości a first touch jest bez przerwy, tylko nie wiem co z tym impact engine bo melikson przewraca się bez przerwy jak kiedyś Miro Radovic haha

Edytowane przez pezlwh
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wiecie może czy w 13 jest coś takiego żebtrzyma się x i piłkarz automatycznie kieruje się w strone przeciwnika z piłką.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×