Skocz do zawartości
ONE

Beyond Two Souls

Rekomendowane odpowiedzi

zapytałem na czacie amazonu i w ciągu 2 dni podeślą info o wersji językowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta ciekawa. Sam bym się skusił tylko czy będzie PL. Miałem od szwagra GoW III kupione w Holandii i był polski dubbing. Może ktoś kto zna dobrze angielski skrobnie do nich maila z zapytaniem

Zapytałem amazon.uk - to jest angielska wersja językowa, brak polskiego.

Edit: Singularity, na chacie szybciej ;) Dopytuję też o kilka innych tytułów.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda troche bo roznica 80 zl za jezyk jest ogromna a z drugiej strony w tej grze trzeba zrozumiec wszystko ;)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest info na chwilę obecną, możliwe, że to się jeszcze zmieni. Odpisali mi, że będą uaktualniać stronę produktu o dostępne wersje językowe na bieżąco, jakby co.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne niezbyt często dostają zapytania o inne języki niż eng więc info nie mają. W ciągu 2 dni [roboczych] powinniśmy wiedzieć już na 100%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taak, na dubbing nie licze ale same napisy w zupelnosci by starczyly.

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta edycja specjalna, która widnieje w newsie na głównej jest strasznie biedna. Nie wiem kto da za to najpewniej 250zł lub więcej. Bez sensu moim zdaniem bo nic specjalnego w niej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem nie jest przebogata, ale na amazonie można ją mieć za 170-180zł więc jest jeszcze do zaakceptowania, a jeśli się okaże, że jest polski język to chyba się skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amazon póki co miliczy ale miały być 2 dni robocze więc niedziela się nie liczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, więc czekam cierpliwie na info   :)

Edytowane przez spajrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z tym co pisali w emailu po zgłoszeniu zapytania po ponad 2 dniach oczekiwania "przypomniałem" im się z zapytaniem. Odpowiedź ma być do 5dni ponieważ nadal nie mają info czy są napisy/pełne audio

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pytałem ich na czacie i podali info, że nie ma polskiej wersji. No chyba, że są aż tak zakręceni i nie wiedzą, co sprzedają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy pytałeś? ja w niedzielę i "nie wiemy ale w 2 dni sprawdzimy i odpiszemy".... 

 

edit: polecam motyw beyond: wchodzimy do pss> szukaj> beyond > do gry> themes /motywy/ i mamy dynamiczny motyw za friko

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy pytałeś? ja w niedzielę i "nie wiemy ale w 2 dni sprawdzimy i odpiszemy".... 

 

edit: polecam motyw beyond: wchodzimy do pss> szukaj> beyond > do gry> themes /motywy/ i mamy dynamiczny motyw za friko

W niedzielę, na czacie, przecież masz kilka postów wyżej. Rodrigo, czy inny Ricardo z obsługi, po sprawdzeniu zarzekał się, że polskiego brak. Ale nie zdziwiłbym się, jakby coś się zmieniło, bo twierdził, że do GTA też nie ma polskiej wersji - może mają jeszcze niepewne info - tak czy siak, mają aktualizować na stronie, jeśli się dowiedzą o zmianach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zobaczyłem grę w ruchu (szczególnie twarze/animacje/emocje) byłem w szoku, że tra gra jest tworzona na starego dziadka jakim jest ps3.

Naprawdę gdyby Beyond miało wyjść na ps4, to nie miałbym żadnych zarzutów w kwestii oprawy wizualnej. Panowie, to będzie HIT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy już The Last of Us teraz dostaniemy Beyond, jeśli gra okaże się hitem to będzie piękne zakończenie generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film z gameplayu gry jaki udało mi się znaleść wcześniej nie widziałem go nigdzie. Uwaga spoilery !!!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??? 190zł...przeca to normalna cena jak za gre na premiere...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie...niestety hajp na BTS mnie dotknął i już mam odłożone pieniądze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×