Skocz do zawartości
ONE

Beyond Two Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście już gdzieś miejsce, gdzie można zamówić preordera ze steelbookiem w polskiej wersji?

Jeszcze nie można...

 

jaram się oby nie było akcji w stylu: "zabójcą origami jest"... W dzień premiery gry trzeba będzie odłączyć się od sieci ;)

Pewnie się trafią - jak z każdą taką produkcją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarzucę jakimś starym wywiadem z IGN, tym razem bez wkurzającego śmiechu Grega Millera. David Cage to jest jednak gość, nie wstydzi się opowiadać o uczuciach i mam nadzieję że Beyond mnie równie emocjonalnie zmiecie co Heavy Rain. Nie ma spoilerów, więc śmiało:

 

 

Z tego co słyszałem to Normand Corbeil zdążył nagrać muzykę do Beyond - oby to była prawda, bo OST z Heavy Raina słucham do dzisiaj i niezmiennie mnie dołuje :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konfie sony pokazano nowe urywki gry.

 

Trochę mam po nich mieszane uczucia ale też ciekawi mnie co tak na serio z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie przesadzili z ilością interakcji między graczem i klawiszami na padzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Heavy Rain'ie wciskałem klawisz nosem bo mi palców zabrakło podczas jednego z wyzwań zabójcy Origami. 

Mam nadzieję, że w Beyond się to nie powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam taką nadzieję bo w jednej z walka w HR palcy mi brakło żeby powiciskać tą sekwencję QTE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyanie za 100 punktów. Czy Sony Poland zdecyduje się zasrać okładkę? Proponuję: POZAWSZYSTKIM: Dwie Dusze i oczywiście nazwiska naszych wspaniałych aktorów.

W przypadku Heavy Rain'a zostawili oryginalny tytuł ;) Więc sądzę, że i w tym przypadku będzie tak samo. Ewentualnie podtytuł zostanie przetłumaczony.

 

W Heavy Rain'ie wciskałem klawisz nosem bo mi palców zabrakło podczas jednego z wyzwań zabójcy Origami. 

Mam nadzieję, że w Beyond się to nie powtórzy.

Hahaha xDD Prawie nie spadłem z krzesła, jak to przeczytałem :D No, ale co prawda, to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TVgry pokazali materiał z gry - jak dla mnie BOMBA :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Heavy Rain'a zostawili oryginalny tytuł ;) Więc sądzę, że i w tym przypadku będzie tak samo. Ewentualnie podtytuł zostanie przetłumaczony.

 

 

no przecież już wiadomo o tytule: w PL będzie Beyond: dwie dusze  :/

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się chyba "dzudi" a nie "dźodi". Już widze jak dużo będzie błędów w polskiej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymowa jest dobra...

 

Nie ma to jak teaser trailera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Warto obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile TLOU polską wersję zrąbali tak tu zapowiada się całkiem nieźle choć wiadomo, że oryginałowi nie dorówna ale jest całkiem blisko :)

Jedyne co mi się nie podobało to jak zostawiali tą dziewczynkę to głos jej (chyba) ojca pasował do komiksu a nie do takiej gry ale to pikuś,

 

Jest nieźle przynajmniej patrząc na ostatni filmik pl i eng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i dla Ciebie zrąbali - mnie się polska lokalizacja TLoU podoba...

Trochę mało tych próbek na tym filmiku można usłyszeć, ale głos Pana Więckiewicza, jakoś średnio pasuje do wyglądu / wieku postaci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada się ciekawie. Coś czuję, że będzie to gra z typu wielu kupi ją na premierę i zaraz po przejściu sprzeda. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przeszła cała ta podniecająca otoczka na tą grę. Zupełnie tak samo jak w The Last Of Us. Chyba się starzaje i bardziej jaram się seksem jak grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przeszła cała ta podniecająca otoczka na tą grę. Zupełnie tak samo jak w The Last Of Us. Chyba się starzaje i bardziej jaram się seksem jak grami.

Przejdzie Ci ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×