Skocz do zawartości
ONE

Beyond Two Souls

Rekomendowane odpowiedzi



Moim zdaniem, wybór lepszy niż przy żeńskiej bohaterce ;) Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie wierzyć lub nie ale tak myślałem, ze wezmą Więckiewicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie pokazywali im scen do których podkładają głos...to by pewnie im pomogło i efekt byłby lepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie pokazywali im scen do których podkładają głos...to by pewnie im pomogło i efekt byłby lepszy...

Właśnie tego za cholerę nie mogę pojąć. Przecież to powinna być podstawa do podkładania dubbingu w grach - widoczna dla aktora aktualnie rozgrywana scena. Tymczasem ktoś nie po raz pierwszy wpadł na debilny pomysł wręczenia im do ręki suchego tekstu. Nie wiem czego polski oddział Sony oczekuje po takim dubbingu, ale o błyskotliwości osób odpowiedzialnych za tę lokalizację to raczej nie świadczy... Zamiast ułatwić aktorowi pracę i tym samym zatroszczyć się o jak najlepszy efekt końcowy, to oni po prostu odpier****ją fuszerkę. Oby tylko Więckiewicz i Socha nie spaprali roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość dubbingów do gier jest tworzona w ten sposób - aktor dostaje tekst na kartce i leci...

I nie jest to wina lokalnych wydawców albo dystrybutorów, tylko tych głównych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym doskonale. Ale przecież polski oddział mógłby zatroszczyć się o pokazanie im tych scen. Nie wierzę, że mają zakaz z góry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wydawało się oczywiste, że podkładający mają dostęp do podglądu scen lub samego audio oryginalnego by móc usłyszeć jak to ma brzmieć żeby miało sens... przynajmniej wiem teraz czemu niektóre głosy w Killzone3 PL brzmiały tak tragicznie...

ciekawe czy np w Niemczech też tak odwalają fuszerkę czy może tylko Sony PL odwala takie oszczędności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze jest dostęp - przykładowo, polski dubbing może być tworzony na równi z oryginalną wersją językową (wtedy zwyczajowo nie ma jeszcze czego oglądać), albo jeśli voicem zajmuje się zewnętrzne studio, to wtedy decydują względy bezpieczeństwa (wyciek kopii gry)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...decydują względy bezpieczeństwa (wyciek kopii gry)...

Dokładnie. Chodzi o bezpieczństwo produkcji. Wyciek (może kopii gry nie koniecznie, ale...) fragmentów rozgrywki jest już wysoce prawdopodobny. Dlatego nasi dubbingowcy otrzymują kartkę z tekstem, gdzie do każdej linii jest opisany nastrój postaci (czy dany tekst postać wypowiada ironicznie, z uśmiechem na twarzy, czy jest przerażona itd.) dlatego nie zawsze „kiepska lokalizacja” = wina aktora.

Jeżeli chodzi o polską wersję B:TS to mówię pass! Nie mam nic do Więckiewicza (to super aktor), ani też do Sochy... ale jakbym miał widzieć Willema na ekranie i słyszeć Roberta to dziękuję :) Dafoe to specyficzny aktor... z niepowtarzalnym głosem i aparycją. Tak jak dubbing mi nie przeszkadzał w takim np. Uncharted tak w Beyond z niego zrezygnuję. Właśnie dlatego, że Quantic Dream przeniosło do swojej gry aktorów w skali 1:1 i nic ich nie zastąpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów aby to opisać takiej gry od dawna oczekiwałem już nie mogę się doczekać aż emocję tak mną pokierują, że będę płakać z radości/smutku, kiedy będę czuł Ellen.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe - mam tylko nadzieję, że nie będzie częstego machania padem, jak w scenie walki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer znakomity, filmowość aż od niego bije, dla mnie to pewniak. Biorę w dzień premiery bez dwóch zdań, mam nadzieje na jakąś fajną limitke.

http://abload.de/img/amarrw.gif

Ciekawe jak gry Quantic Dream będą prezentować się na PS4?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze a ja caly czas czekam na E3 i ewentualna informację o wstecznej kompatybilności PS4 bądź jakiegoś wykorzystania serwisu gaikai bo moja czarnula spalona i teraz nie wiem czy inwestować w kolejne ps3, żeby pograć w takie gry jak The Last of Us, Beyond: Two Souls, czy poczekać i odpalić te gry już na nowej konsoli, a co do samej gry Beyond to jestem strasznie na nią nakręcony, odkąd zagrałem w Fahrenheit jestem fanem Quantic Dream, Fahrenheit i HR przechodziłem kilkanaście razy, tak zapewne będzie też z Beyond :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ,troche glupio zrobilem sprzedajac konsole przed takimi premierami jak TLOU i Beyond ,ale co tam.. Jakos sie przezyje ;D A trailer swietny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupio to delikatnie powiedziane. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko, co za zajebisty trailer, miałem ciary przez całe 2 minuty i 43 sekundy. Uwielbiam jak twórcy podsycają hype. :P Ciekawe tylko czy będzie można znaleźć grę w promocyjnej cenie parę dni po premierze, bo mimo wszystko nie widzi mi się płacenie 249 złoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh ,troche glupio zrobilem sprzedajac konsole przed takimi premierami jak TLOU i Beyond ,ale co tam.. Jakos sie przezyje ;D A trailer swietny;)

Głupio? :) Łaskawy dla siebie jesteś.

Jedno jest pewne. Sony w godny sposób żegna obecną generację. GOW: Ascension, The Last of Us, Beyond: Two Souls i zapewne Gran Turismo 6 (chyba, że faktycznie coś innego zapowiedzą) pod koniec roku. Jakby nie patrzeć - od każdego gracza PS3 wyciągną jeszcze po 1000 zł (łącznie za te cztery gry). Opłacalny interes, nie ma co. A zwiastun godny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladnalem gameplay i moj zapal opadl do podloza... W to sie nie gra ,to sie oglada... Gra powinna miec 100%gameplau. Juz lepiej zapuscic sobie jakis ambitniejszy film. Przynajmniej grafika i fabula lepsza. No ale jak to lubi...

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się ogląda, czy to taki problem. Fahrenheit i Heavy Rain jasno dały do zrozumienia w jakim kierunku idą gry tworzone przez Cage'a i szczerze mówiąc lata mi to czy jest to nazywane grą, pół-grą, pół-filmem, hybrydą gry z filmem czy czymkolwiek innym. Nie potrzebuję takiego szufladkowania. Jeśli ktoś musi sobie tak wszystko definować i klasyfikować na kategorie to jego problem ja natomiast Fahrenheita uwielbiam do dziś, Heavy Rain również choć z deka był przereklamowany i w obydwie gry na pewno zagram jeszcze raz nie zastanawiając się czy jest to właściwe okreslenie dla tych tytułów. Czy będzie ambitna ? ciężko powiedzieć ale jakbym miał wróżyć z fusów powiedziałbym że na pewno ambitniejsza od 90% bezmózgich filmów jakie obecnie rzucane są do kin i telewizji

Swoją droga zastanawiam się kim tak naprawdę jest Cage, czy to jakiś niespełniony twórca którego olano w reżyserskim świecie czy może sam wstąpił na tę drogę uważając gry za ogormny potencjał do tworzenia historii

Nie wiem czy kupię konsole nowej generacji ale jak już się zdecyduję mam nadzieję że szybko będzie mozna kupić poprzednie tytuły quantuic dream na PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co do za nuta od 2:00 w Trailerze ??

Edytowane przez Light56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×