Skocz do zawartości
wwseba97

DUST 514

Rekomendowane odpowiedzi

dust-514-cover-okladka.jpgKolejny exclusive na naszą czarnulke. Gra jest z gatunku FPS i obecnie jest w fazie beta.

Wykorzystuje Technolohie UNREAL. Oczywiście będzie F2P (Free 2 play).

Link do oficjalnej strony: http://www.dust514.com/ (można zarejstrować się do bety).

Premiera pod koniec 2012 roku.

Film ukazujący gameplay z E3 2012

http://www.youtube.com/watch?v=FSCFKYaRhpM

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Free to play więc można by spróbować. Nie przepadam za FPSami, ale lubię klimaty Sci-fi. Może akurat mnie wciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta dla :psnplus: 22 września, oraz -50% na Mercenary Pack

hahahahahahahah PSN/twórcy wredne gnojki miała być beta dla wszystkich ale jakoś tego nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam grał ktoś już? bo zassysam betę i zanim zacznę chciałbym poznać kogoś opinie na temat tego tytułu. Gra waży niecałe 2GB (1,9 z groszami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przygotuj sie na patcha 2gb po zassaniu :] jeszcze 20 procent instalki i sprawdze, wczesniej dostalem kod na weekend ale brak natchnienia mi towarzyszyl na ta gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem zobaczymy co to za gra.Napewno będzie obsługa myszki i klawiatury.

Po chwili grania, grafika sterylna i słabe dźwieki broni itp. Przeciwników widać z kilometra bo są oznaczni czerwona obwódką nie ważne czy stoją, biegną, więc nie można się nawet schować żeby np przeładować.Po odblokowaniu pewnie wielu dodatków gra będzie inna bo teraz np. klasa heavy ma bazooke ale nie ma szans dalej bo do tego jest tylko 5 strzałowy pistolet.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na moją relację. Ta gra idealnie pokazuje że branża nie może pójść w kierunku F2P. Ta gra to Pay2Win. Jeżeli ktoś chciał kupić boostery ulepszające Szybkość czy zadające większe obrażenia to się zdziwi bo nie można tego kupić za walutę w grze tylko za PLNy.

Teraz do samej rozgrywki. Oprócz Team Deadmatch mamy jeszcze skirmish który polega na zniszczeniu statku wroga (i ochronę swojego) zdobywając punkty kontrolne gdzie są różne działa które po przejęciu celują w statek wroga. Są jeszcze inne działa laserowe i rakietowe przy punktach które trzeba zdobyć osobno i one celują w przeciwników. Możemy do takiego działa wejść i celoweć nawet w statek.

Medycy mają przesrane. Nikt o nich nie dba a w każdej grze w jakiej byłem, byłem jedynym gościem który leczył, medycy mogą też nosić tylko jedną broń.

Z pojazdami nie jest lepiej. Najpierw trzeba kupić żeby poprosić o zrzut a jak ktoś zrzuci to niczym w Section 8 robi Dżihad Car, Dropship czy co innego.

Wiązałem duże nadzieje z tym tytułem bo myślałem że zastąpi MAGa ale to nie to. Jestem zawiedzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena będzie krótka - włączyłem, dołączyłem, i odinstalowałem - całość zajęła mi 10 minut...

Dawno nie "grałem" w takiego crapa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja idę się modlić aby pełna wersja była lepsza.

Wątpię jeżeli już na etapie bety karzą ci płacić PLNami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyłem aktualizację 2GB to od razu gra wyleciała z dysku bo nie chce mi się aktualizować bety, do tego w trakcie aktualizowania nic nie można robić innego....

czemu te patche nie są integrowane z plikiem gry na serwerze ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem trochę tą grę i muszę przyznać że gra się bardzo fajnie tylko sterowanie jest niemiłosiernie wkurw... kontrola osi x i y jest wolną jak żółw zdążę zginąć 5 razy nim się obrócę, za długo trwa zmiana na broń podreczną i oczywiście jak na bete przystało trochę pomniejszych bugów.

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP Albo to jest twój pierszy FPS na ps3. Lub był patch :D pozatym jak ktoś ma drugi klucz do bety to może mi go podesłać na PW?

Edit paczałem na twoją sygnaturke. Zwracam honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie z fpsami mam duże. Na konsloach call of duty od świetnego MW do MW3(wszystko na xboxie), BFBC/2 BF3 i wiele innych.Jak zasysałem wczoraj Dusta to pobierał mi 2 gigową łatke więc może tam coś zmienili.

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobrałem, pograłem, żygałe. Panowie to jest chyba podrasowany unreal engine 2 dawno nie widziałem takich tekstur podłoża i generowania cieni . Pozatym bronie dają mało obrażeń gre by wyratował spilt-screen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma wyjść w przyszłym tygodniu mam nadzieje, że zmienią przybliżanie w karabinie szturmowym i dadzą kilka nowych tekstur broni bo jak kupiłem to miałem wrażenie ze strzelam z tej samej. Według mogli by też usunąć tarcze bo przez to trzeba w gościa wywalić 2 magazynki z karbinku i 2-3 heady z snajpy.

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się dorwałem do bety, masakra. Totalnie nie podchodzi mi ta gierka, jak dla mnie największym minusem jest ten MARKETPLACE i ograniczona ilość użyć danej broni, ale w sumie co w tym dziwnego, w końcu gra ma być F2P. Jakby to coś poszło na wzór PlanetSide 2 to może nawet fajnie by było.

Edytowane przez Jarvis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend grałem i wolno tekstury wczytuje w czasie potyczek: zobaczymy dalej, gra ma potencjał. Należy pamiętać, że to beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widomo cioś co się dzieje dalej z tą grą ?

Mam voucher na jakieś dodatki do tej gry i nie wiem co z nim zrobić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest chyba dalej w facie beta. Grałem na samym początku bety i średnio mi się spodobała. Graficznie wtedy wyglądała słabo, a interfejs był przekombinowny i mało intuicyjny. Było to jakieś pół roku temu, więc nie wiem jak to teraz wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×