Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

No to będzie świetny filmik instruktażowy ;) Swoją droga to w prosty sposób sprawdziłem czy kary w PC są wystarczające. Jednak nie do końca i pewnie w przyszłych wyścigach eventowych będziemy działać jak w starym dobrym GT czyli z wykorzystaniem komisji sędziowskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach sterowania można sobie przypisać te regulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, dziękuję bardzo za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(ciekaw jestem co Kaz wymysli w GT7 oprocz wozow standard :P)

 

Przekonamy sie za jakies trzy lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie warto brać ten tytuł ? Gram w driveclub aktualnie. Project jest lepszy ?

Przejrzyj ten watek od czasu premiery gry, masz sporo opinii. Bo takie pytania pojawiaja sie odrobinke zbyt czesto!

 

pCARS to racing sim - wiec jest duzo bardziej wymagajacy niz DC. Nie masz tutaj rynny w ktorej jedziesz a przy wylaczonych asystach prowadzenie to wyzwanie.

Tyle odemnie - bo mam małe doswiadczenie z obiema grami - raz jeszcze zachecam do przejrzenia tego watku.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto brać ten tytuł ? Gram w driveclub aktualnie. Project jest lepszy ?

Hehe , nie wiem nie grałem w DC;) A tak serio to są dwie zupełnie rożne gry arcade vs symulacja i to cholernie dobra symulacja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na full ustawieniach realistik gra trudna i na kierownice ale sa juz ustawienia na pada na ktorych mozna grac po obniżeniu czulosci.

zalezy czego oczekujesz od gry bo ta moze byc hardkorowa a nam sprawia to najwieksza frajde a tobie nie koniecznie ale w sumie po wlaczeniu ulatwien nawet srednio ogarniety czlowiek bedzie mial tu przyjemnosc

grafika full hd i 60 fps robi swoje no i dzwieki w tej grze tu mozna pisac eseje na ten temat skromna recke pisalem na innym forum poszukaj po moim klubie GTPL bo nie chcem sie tu reklamowac. 

 

tylko trzeba uwazac ludzie onlinie scinaja szykany ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gram i ja

Po pierwszych 40 minutach praktyki i wyścigu jest zacnie. Na padzie trudno (nie zmieniałem żadnych czułości itp.) ale lubie takie wyzwania - wszystkie asysty na OFF i AI 100%

Więc na samym końcu zawsze bo błędy i poziom.

Fizyka bardzo ale to bardzo podobna do RRE.

Faktycznie gra wymaga poświęcenia dużo czasu by auto było konkurencyjne w trakcji/prowadzeniu.

Grafika to 4+ ale dla mnie ok.

Dźwiękowo, muza, otoczka toru, auta poezja!

Ps. Panowie przypominam że w niedziele WTCC na Nürburgring (Zielone Piekło) więc warto obejrzeć na Eurosport.

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie, ile jeszcze przyjdzie osob, ktore nie maja Project Cars, i bedzie nas przekonywalo, ze gra na padzie nie ma sensu i sie nie da. No ilu jeszcze?

Jak najbardziej ma sens lecz to nie to samo co gra na kierze.

Kiedy wróciłem ze sklepu z pCARS, uruchomiłem na ps4 i zawiodłem sie. Niby model jazdy fajny, grafika na plus ale frajda z jazdy mała. W Driveclub bardzo fajnie grało sie na padzie natomiast pCARS aż prosi sie o kierownice. Dwa dni pózniej zakupiłem kiere i od tamtej pory szkoda mi przerywać grę nawet na zrobienie jedzenia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością kierownica wynosi grę na inny lepszy poziom. Ja gram na padzie i jest trudno ale czy właśnie nie tego oczekujemy po symulatorze? Porównywanie gry z DC jest kompletnie nie trafione. To zupełnie inne gry. Zgadza się tylko to że w obydwu główni bohaterowie to samochody. W PC jazda treningowa naprawdę ma sens. Zapoznanie z torem i z każdym zakrętem a także z autem jak się spisuje na poszczególnej partii toru teraz ma sens. W czasie wyścigu jednym z przeciwników jest twoje własne auto. Trzeba z nim powalczyć kiedy wszystkie asysty wyłączymy. Czekałem na taki tytuł na konsolę Jeszcze tylko Arma i będę w pełni usatysfakcjonowany:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, a ja mam pytanie z zupełnie innej beczki (nie mogłem wyszukać tego w tym wątku). 

Już pomijam tę zrypaną animację na PS4, nieczytelne pobocze przy większych prędkościach lub w zakrętach (bo to dla mnie jedyne wady tej gry jak na razie). A na T500 z shifterem gra się super :) 

 

Na drugi dzień po odpaleniu zniknął mi HUD. W menu pauzy wszystko było niby wporządku, ale po powrocie do gry cały HUD znikał.

Dopiero kiedy wszedłem w ustawienia z poziomu menu samej gry, HUD ustawiłem na "wyświetl wszystko", sytuacja wróciła do normy.

Lecz nie na długo- po kilku następnych grach lusterko wsteczne znikło i nie mam pojęcia dlaczego. 

 

Miał ktoś z Was taki problem? Co zrobić aby lusterko wróciło? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, a ja mam pytanie z zupełnie innej beczki (nie mogłem wyszukać tego w tym wątku). 

Już pomijam tę zrypaną animację na PS4, nieczytelne pobocze przy większych prędkościach lub w zakrętach (bo to dla mnie jedyne wady tej gry jak na razie). A na T500 z shifterem gra się super :)

 

Na drugi dzień po odpaleniu zniknął mi HUD. W menu pauzy wszystko było niby wporządku, ale po powrocie do gry cały HUD znikał.

Dopiero kiedy wszedłem w ustawienia z poziomu menu samej gry, HUD ustawiłem na "wyświetl wszystko", sytuacja wróciła do normy.

Lecz nie na długo- po kilku następnych grach lusterko wsteczne znikło i nie mam pojęcia dlaczego. 

 

Miał ktoś z Was taki problem? Co zrobić aby lusterko wróciło? 

A może niechcący usuwasz je naciskając krzyżak (prawy lub lewy) w czasie jazdy bo można w ten sposób "edytować" HUDa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może a raczej na pewno wyłącza  to sobie sam lewą "strzałką"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mam problem po podłączeniu kiery fanateca samochód nie przyśpiesza chociaż obroty idą na maksa a bieg jest w bity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ze sprzęgłem. Kalibrowałeś pedały w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale pedału sprzęgła w ogóle nie wykrywa pedały od g27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z przejściówką do pedałów w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś tak miły i zeskanował w dużej rozdzielczości okładke Project Cars?

Byłbym bardzo wdzięczny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

 

czekałem na ten tytuł. Po odpaleniu gry wszytsko spoko ale nie było "och", pojeździłem kartami, następnie przyszła kolei na mocniejsze auta. Po przejechaniu jednego wyścigu, mocno się zdenerwowałem. Nic... ta gra nie jest na pada w końcu tak też piszą na forum :). Wchodzę na allegro wystawiam grę. Po poworcie nastepnego dnia z pracy zasiadam jeszcze raz i co ? przebłysk !! ta gra jest genialna ! w końcu nie ma siadania, R2 w opór i 1 miejsce :) W końcu ! w końcu przegrywam i muszę walczyć. W końcu ! Ciesze się sterowaniem i zarazem nauką. Ober ? Spin ? naturalne ale i tak micha się cieszy ! Ta gra jest jednak tym na co czekałem. Cierpliwość popłaca, a każdy przejchany fragment toru na czysto, a po poznaniu szybciej daje mega satysfakcję !! w końcu mamy symulatora ! Pewnie gra na kierownicy w ogóle już wgniata w fotel, ale póki co nie mam budżetu jaki i warunków na nią i dalej będę grał padem. Powtórzę to jeszcze raz - ta gra jest genialna ! cierpilowśc i jeszcze raz cierpliwość i bedziemy jeździć czysto :) Co do ustawień pada wziąłem te z 2-3 strony wcześniej - ktoś wkleiał.

Edytowane przez PaPaY
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja póki co osobiście korzystam z takich ustawień i póki co jest przyjemnie, dodam że na PS3 spoooro ścigałem się z G27 więc mam dobre porównanie :)
 

Steering dead zone: 0
Steering Sensitivity: 30

Throttle dead zone: 0
Throttle Sensitivity: 50

Brake dead zone: 0
Brake Sensitivity: 30

Clutch dead zone: 0
Clutch Sensitivity: 45

Speed Sensitivity: 75
Controller Filtering: 50

Force Feedback: 100 
Advanced: Off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja póki co osobiście korzystam z takich ustawień i póki co jest przyjemnie, dodam że na PS3 spoooro ścigałem się z G27 więc mam dobre porównanie :)

 

Steering dead zone: 0

Steering Sensitivity: 30

Throttle dead zone: 0

Throttle Sensitivity: 50

Brake dead zone: 0

Brake Sensitivity: 30

Clutch dead zone: 0

Clutch Sensitivity: 45

Speed Sensitivity: 75

Controller Filtering: 50

Force Feedback: 100 

Advanced: Off

Kogo ja tu widze :biggrin: kope lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×