Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzięki za informację

A wybrałeś kraj? Pod pseudonimem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do grających na padzie,. Nie macie czasami tak że podczas redukcji np z 5-tki wskakuje odrazu 1-ka co kończy się spinem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile masz ustawione sprzęgło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwa strefa - 0

Czułość - 45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mam więc nie wiem już co jest grane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto brac PS4 - mowie to jako wieloletni posiadacz psx,ps2,ps3, psp a od wrzesnia ps4, oraz oczywiscie pc.

 

Co do samej gry, to im wiecej gram na padzie, tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, ze gra na padzie nie ma sensu.Gra nastawiona na symulacje a nie jakis typowy arcade - nawet na full asystach jak dasz za duzo gazu przy wyjsciu z zakretu jadac F1 to robisz 360, a w multi hmm duzo jest sesji bez asyst/ pol asystowane + ludzie graja na kierownicy.Doliczmy do tego ze wlasnie jeden prosty blad wykonany na padzie moze sie zakonczyc banda, uszkodzeniem pojazdu i koncem wyscigu wlasciwie.

 

Owszem jestem w to slaby, ale naprawde trzeba byc wg mnie kozak zawodnikiem, zeby dobre czasy na padzie wykrecac. Na kierownicy jest to znacznie przyjemniejsze i latwiejsze, a sama kierownica jest tez znacznie tansza - juz od 250-300 za uzywke Logitech Driving Force GT to naprawde nie duzo. Nowa sztuka Thrustmastera ktora łaskawie zadziala z PS4 kosztuje tysiac zlotych wiecej. Dlatego moim zdaniem zakup ps4 pod ta gre jest bez sensu - konsola jakies 1400 + 1300 za kierownice to wychodzi 2700, za 2500 mozna kupic sensowny komputer ktory ta gre wezmie na ultra + własnie logitecha dfgt.

Oczywiście to jest twoje zdanie , lecz ja się z nim nie zgadzam . Gram na padzie i mi idzie bardzo dobrze . Wiadomo czasami się poślizgiem czy coś ale to kwestia wyczucia , ja nie wiem czy bym umiał grać na kierownicy bo nigdy nie grałem a tak BTW. Zobacz na różne próby czasowe w pierwszej 10 zawsze najwięcej ludzi ** padziarzy**
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mam więc nie wiem już co jest grane

 

 

Redukujesz za szybko. Rób to powoli a nie od razu walisz z piątki na jedynkę... :)

 

 

Ja mam pytanie odnośnie ustawień fotela. Jak ja mam przypisać do tego 6 przycisków jak na padzie nie mam tylu wolnych? Nie będę przecież przy każdym samochodzie po ustawieniu fotela wychodził do ustawień i zmieniał przypisanych przycisków... Próbowałem klawiaturę i nawet widzi bo strzałkami przesuwam ale jak chcę przypisać jakiś klawisz to nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam takiego skilla czy co ale w kartingach na początku już 6 wyścigów wygrałem, poziom nowicjusz ale wszystkie uszkodzenia i zużycia włączone, pomoce też wszystkie oprócz wspomagania hamowania i kierowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karting jest łatwiutki ^^

 

Co ciekawe po supercartach dostałem oferty z formuły rookie, Clio cup oraz... GT3 i LMP3 ;O

 

Nie sądziłem, że to tak szybko nastąpi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos napisac jak wlasciwie skalibrowac t300rs glownie chodzi mi o ten drugi obrot o ile stopni mam obrocic czytalem na innym forum ze na tym filmie co wstawil Mattaman ten koles zle to zrobil i sam juz sie zakrecilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Masz kręcić tak aby wyświetlało 900 stopni. Po kliknięciu X kółko wraca do neutralnego położenia, więc uwaga na ręce ;)

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten typ tak ma, u mnie też raz wraca, następnym razem już nie. Mimo to kiera kalibruje się właściwie. Czasem gdy odpalam na drugi dzień, gra gubi kalibracje, zwłaszcza pedałów (t3pa).

Jest to rzecz do poprawki napewno.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posmigalismy wczoraj w zmiennych warunkach trochę i jest zajebiscie:) Deszcz padał fajnie , progresywnie:) Zaczynało sie od drobnej mżawki której nawet nie zauważałem. Po chwili deszcz był coraz mocniejszy, trzeba było włączyć wycieraczki a opony zaczęły tracić temperaturę. Jazda stawała sie coraz trudniejsza i niebezpieczna ( zero asyst oczywiście łącznie z brakiem abs) Trzeba było zjechać do pitu ii zmienić opony na deszczówki. Na deszczówkach pierwsze i podstawowe zadanie to je rozgrzać a w deszczu nie jest łatwo , jednak jak już sie uda to nawet w sporej ulewie można mieć radochę z wyścigowej jazdy. Jest trudniej i trzeba pamietać jak jeździc w deszczu ale nie jest to walka o życie jak w GT6 przy 100% wilgotności. Często tez deszcz przestawał padać i wymuszał kolejna zmianę opon:) Wczoraj sporo świetnych pojedynków zaliczyliśmy w mega ulewie:)

Teraz co do samego pitu to aby nie trwał on bezsensownie długo ;) warto ustawić sobie wcześniej strategie pit. Wyjściowa strategia ma ustawione tankowanie pod kurek co przy 5-10 kołkowych sprintach było bez sensu. Do tego warto sprawdzić czy przy wymianie opon jest ustawiona mieszanka dostosowana do warunków pogodowych:)

No i na koniec wisienka na torcie. Wczoraj w czasie sprintów multi jednemu ziomkowi wybuchł silnik w aucie....dosłownie:) Ogień i MEGA MEGA kłęby dymu z tylu auta a w HS usłyszeliśmy " chłopaki ... pale sie pale" hehe czad:)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i na koniec wisienka na torcie. Wczoraj w czasie sprintów multi jednemu ziomkowi wybuchł silnik w aucie....dosłownie:) Ogień i MEGA MEGA kłęby dymu z tylu auta a w HS usłyszeliśmy " chłopaki ... pale sie pale" hehe czad:)

 

No ten opis slowny az prosi sie o jakas powtorke z roznych kamer :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh Mag, gdybym zapisał powtórkę to pewnie pokusił bym sie na zmieszczenie jakichś fotek . Niestety od kiedy zacząłem grać w PC nagrałem chyba tylko jedna powtórkę. To dla tego ze w wyścigu są takie emocje i tyle sie dzieje ze zawsze w ferworze po wyścigowym zapominam kliknąć.

Musisz uwierzyć mi na słowo , lub nie ;) a jak sie jeszcze raz przytrafi to już będę wyczulony na zapis:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie z jakiej kamery korzystacie? Ja staram się jeździć z kokpitu, głównie dla klimatu, ale niestety mało widać, zwłaszcza na wzniesieniach. Da się jakoś zrobić żeby kamera była ustawiona pod nieco innym kątem?

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz w ustawieniach przypisac klawisze i sterowac fotelem moze to ci cos da

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mógłbyś Yogi może napisać gdzie dokładnie są te kąty? Ja widzę tylko opcję oddalenia/przybliżenia kamery..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj szukaj tam gdzie przypisuje się ustawienie klawiszów co do ustawień fotela jest też ustawienie kąta głowy czy fotela kierowcy 

 

yogi coś dziś tego on linie po wyprzedasz mnie po szykanach jak pryszczaty nastolatek z USA  ja tak 21-22 nie szybciej 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gustaw , pewnie sie pojawię ale pózniej:) A co do tych szykan to cicho sza;) Jakby co to haluny miałem:))

Kurde, mógłbyś Yogi może napisać gdzie dokładnie są te kąty? Ja widzę tylko opcję oddalenia/przybliżenia kamery..

To co Ci moze pomoc oprócz katów to podniesienie fotela kierowcy. Pisałeś ze masz problem ze wzniesieniami. Faktycznie przy hopkach kamera z kokpitu ogranicza widoczność dla tego ustawiłem sobie przycisk odpowiadający za odsuniecie fotela i kolejny za podniesienie. Odsuwam na maksa do tylu i podnoszę do góry dzięki temu polepszylem widoczność .....jeszcze bardziej bo wyjściowo jak na widok ze środka i tak było super. To jest świetne w tej grze ze zawsze możesz sobie coś ustawić żeby było lepiej;) Katów nie dotykałem na razie bo sie bałem ze coś namieszam ale.... moze warto spróbować:)

A co do tego gdzie dokładnie są te katy to chyba tam gdzie pisał Gustaw:) Teraz już dokładnie nie pamietam ale na bank są:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haluny do dziś sie budzę w nocy i nie mogę tego przeżyć jak ścinasz tą szykaną i tak pięknie wywalczone P1 u uczciwej walce tracę a twoją rzecz ma reapley kiedyś go wykorzystam w temacie jak nie ciąć szykan w zasadach CRC. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×