Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Denerwujące jest to że na świecie formuła drift jest popularniejsza niż jakieś gokarty z biegami, a driftu obojętne jakiego ciężko szukać w PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienglasz, to jest stosowane w innych tytulach tez, iR, rFactor (nie pamietam jak bylo w AC). Chyba po to, aby każdy mial tak samo przechlapane ;) A tak na serio, to trudniej jedzie sie z wnetrza niz spod zderzaka, a jak pisal Ygoi dla wziekszenia realizmu fajnie sie "pomeczyc". Zwlaszcza ze ten widok jak jest dobrze zrobiony to jest swietny i szybko sie czlowiek przyzwyczaja. Zwlaszcza ze mozesz sobie fotel czy FOV dowolnie ustawic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, równie dobrze można się umówić, że bez racing seata nie ma jazdy ;) Nie wiem tylko co to ma na celu - lubisz konkretny widok to po prostu go sobie ustawiasz. Jedyne co ma sens to zakładanie pokoju z takimi ustawieniami (ograniczony widok) by wyłapać randomów potencjalnie zajaranych tego typu widokiem (by zbudować sobie ekipę pod taką jazdę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mikro błędów,jak jedziecie Formuła z widokiem ' z oczu' to gdy uzywacie KERS/DRS to nasz kierowca nie wciska przycisku za to odpowiedzialnego na kierownicy,po prostu dziala ot sobie 'automatycznie'.

 

Z wiekszych bledow cos mi nie gra,jak jedziecie Formula bez uszkodzen i pod katem max 45 uderzycie w bande to pojazd przynajmniej na moje oko dziwnie sie przykleja do bandy i dostaje jakby przyspieszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładanie tak jak mówicie, niech każdy gra jak mu się podoba. Trzeba także oddać ukłon w stronę twórców że zrobili coś dla fanów jazdy ze środka. Osobiście wolę jeździć ze zderzaka, po prostu tak się przyzwyczaiłem, po drugie ze środka nic nie widzę i mam wrażenie że mógłbym komuś niechcący przez to zepsuć wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, równie dobrze można się umówić, że bez racing seata nie ma jazdy ;) Nie wiem tylko co to ma na celu - lubisz konkretny widok to po prostu go sobie ustawiasz. Jedyne co ma sens to zakładanie pokoju z takimi ustawieniami (ograniczony widok) by wyłapać randomów potencjalnie zajaranych tego typu widokiem (by zbudować sobie ekipę pod taką jazdę).

 

 

Takie blokady są przydatne jak masz jakąś ligę w której wymagany jest dany widok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, wszyscy tutaj jednogłośnie sądzą, że gra z asystami, absem czy kontrolą trakcji jest bez sensu bo po co kupować symulator skoro chce się jeździć jak w arcade.

Wystarczyło tylko poruszyć temat widoku i nagle okazuje się, że mało kto jeździ na kamerze z kokpitu, więc teraz ja pytam, po co kupować symulator skoro chce się jeździć jak w need for speed?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panie, to tylko gra. A kokpit to tylko "kokpit".

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę mieć opcje blokady kamery niż nie mieć, nie chcę nie włączam proste...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie czy dobrze zrozumialem ze wymuszanie to rzecz opcjonalna?

 

Jesli gra sie w ekipie mozna uzgodnic wczesniej jak host ustawi pokoj - asysty, uszkodzenia, i cokolwiek innego. Wiec nie widze tu problemu. Jesli to opcja. Wiadomo jesli gra sie ze zgrana ekipa to mozna sie dogadac. 

 

Porownujac GT6 i bete pCARS w ktora gralem to jesli chodzi o kokpit to GT wypada slabo. 

pCARS:

- przesuwanie fotela

- ustawianie fov

- usuniecie kierownicy zeby nie widziec realnej i wirtualnej

i to wszystko jako opcje on/off lub suwaki wedle zyczenia gracza. 

 

Liczylem na pCARS niestety kijowo rozplanowalem budzet :sad: wiec za szybko to ja do was szczesliwych i zadowolonych graczy nie dolacze :( 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzieki Yogi, od razu ta wirtualna kiere wylacze. 

Wczoraj kombinowalismy tez z ustawieniami stopnia obrotu kiery i zdaje sie ze najlepiej dziala dla wartosci 720 lub 900 stopni. Ale to juz sprawa indywidualna, chociaz plecam sie pobawic tym parametrem

A ja nie polecam się tym bawić. Najlepiej ustawić po prostu 900 w kalibracji i tyle. Np. w gokartach jest ok 270 stopni, stare dtmy(uważam, że to najmocniejsza strona tej gry) ok 540*, a w takim Mercedesie 300 SEL 6.8 amg trzeba się sporo nakręcić, bo po prostu gra z automatu daje tyle ile być powinno. 

A co do widoku, to niepotrzebna rozmowa. Chyba wiadomo, że lepiej jak jest taka opcja. Sam nie uważam, że jeździ się zdecydowanie trudniej z takiego widoku. Już w gt6 w niektórych autach tak jeździłem i po pierwsze wczuwa jest większa a po drugie czasy też miałem lepsze jak ze zderzaka. Oczywiście, tam nie można było nic ruszać, więc tylko niektóre uta nadawały się do takiej jazdy. Słyszałem też od osób jeżdżących w GT ze zderzaka, że w innych symulatorach śmigają z wnętrza bo można sobie po prostu ustawić. 

Edytowane przez piotras3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze wpisy co raz bardziej się przekonuję, że czas kupować PS4 i PCars :)

Czekam jeszcze na solidną recenzję na stronie, no i żebym nie płakał bardzo, że mało aut w specyfikacji "road" :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czytając wasze wpisy co raz bardziej się przekonuję, że czas kupować PS4 i PCars :)

Czekam jeszcze na solidną recenzję na stronie, no i żebym nie płakał bardzo, że mało aut w specyfikacji "road" :whistling:

Moim zdaniem nie warto brac PS4 - mowie to jako wieloletni posiadacz psx,ps2,ps3, psp a od wrzesnia ps4, oraz oczywiscie pc.

 

Co do samej gry, to im wiecej gram na padzie, tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, ze gra na padzie nie ma sensu.Gra nastawiona na symulacje a nie jakis typowy arcade - nawet na full asystach jak dasz za duzo gazu przy wyjsciu z zakretu jadac F1 to robisz 360, a w multi hmm duzo jest sesji bez asyst/ pol asystowane + ludzie graja na kierownicy.Doliczmy do tego ze wlasnie jeden prosty blad wykonany na padzie moze sie zakonczyc banda, uszkodzeniem pojazdu i koncem wyscigu wlasciwie.

 

Owszem jestem w to slaby, ale naprawde trzeba byc wg mnie kozak zawodnikiem, zeby dobre czasy na padzie wykrecac. Na kierownicy jest to znacznie przyjemniejsze i latwiejsze, a sama kierownica jest tez znacznie tansza - juz od 250-300 za uzywke Logitech Driving Force GT to naprawde nie duzo. Nowa sztuka Thrustmastera ktora łaskawie zadziala z PS4 kosztuje tysiac zlotych wiecej. Dlatego moim zdaniem zakup ps4 pod ta gre jest bez sensu - konsola jakies 1400 + 1300 za kierownice to wychodzi 2700, za 2500 mozna kupic sensowny komputer ktory ta gre wezmie na ultra + własnie logitecha dfgt. 

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i powiedz mi jaka jest przewaga PC

Konsola+t300 dobry sprzęt do grania i zarąbista kierownica 

Pc+dfgt dobry sprzęt do grania i średnia kierownica więc wcale nie ma przewagi PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jak? Na pc masz lepszą teksturę toru, a to już coś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - nie róbmy wojenki PS4 vs PC, bo nie o tym pisałem.

Każdy gra na czym mu wygodnie.

Ja zakup PS4 nie tylko do PCarsa mam zamiar zrobić, bo w takim przypadku faktycznie patrząc z punktu finansowego być może zakup PC byłby lepszy.

Po prostu PCars jest tym przyciągaczem dla mnie, ale nie jedynym powodem.

End OT :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto brac PS4 - mowie to jako wieloletni posiadacz psx,ps2,ps3, psp a od wrzesnia ps4, oraz oczywiscie pc.

Co do samej gry, to im wiecej gram na padzie, tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, ze gra na padzie nie ma sensu.Gra nastawiona na symulacje a nie jakis typowy arcade - nawet na full asystach jak dasz za duzo gazu przy wyjsciu z zakretu jadac F1 to robisz 360, a w multi hmm duzo jest sesji bez asyst/ pol asystowane + ludzie graja na kierownicy.Doliczmy do tego ze wlasnie jeden prosty blad wykonany na padzie moze sie zakonczyc banda, uszkodzeniem pojazdu i koncem wyscigu wlasciwie.

Owszem jestem w to slaby, ale naprawde trzeba byc wg mnie kozak zawodnikiem, zeby dobre czasy na padzie wykrecac. Na kierownicy jest to znacznie przyjemniejsze i latwiejsze, a sama kierownica jest tez znacznie tansza - juz od 250-300 za uzywke Logitech Driving Force GT to naprawde nie duzo. Nowa sztuka Thrustmastera ktora łaskawie zadziala z PS4 kosztuje tysiac zlotych wiecej. Dlatego moim zdaniem zakup ps4 pod ta gre jest bez sensu - konsola jakies 1400 + 1300 za kierownice to wychodzi 2700, za 2500 mozna kupic sensowny komputer ktory ta gre wezmie na ultra + własnie logitecha dfgt.

Bzdury wypisujesz, na kierownicy jest przyjemniej ale tak samo łatwo można popełnić błąd, gra na padzie w pcars jest też dobra. Co do tematu komputer-ps4 to darujmy sobie kolejnej wojny co lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za 2,5tys komp do ultra? Dobry żart :P

http://www.morele.net/inventory/info/U1bF9G/ zlozony wlasnie na szybko(dodatkowo macie najnowszego batmana i wieśka), mozna by dokonac kosmetycznych zmian - przekroczylem budzet o 34 zl o zgrozo, ale jakby liczyc dalej to na allegro ten procesor jest prawie 100 zł tanszy. Reasumujac i5 kazda gre bierze na ultra, co do gtxa odsylam do testow pclaba

 http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/chaostheory/2015/05/pcars/charts4/pcars_c_1920.png

. Lepiej nie wypowiadaj sie na tematy na ktore nie masz pojecia, nic konstruktywnego nie wnosisz, ja swoja opinie wyrazilem co WARTO naprawde wziac.

 

Bzdury wypisujesz, na kierownicy jest przyjemniej ale tak samo łatwo można popełnić błąd, gra na padzie w pcars jest też dobra. Co do tematu komputer-ps4 to darujmy sobie kolejnej wojny co lepsze.

W inna gre gramy, przy wyjsciu z zakretu bez asyst jadac Formula decyduja detale czy sie utrzymasz czy nie - ile dasz gazu oraz jak mocno skrecisz. Obydwie rzeczy zdecydowanie latwiej opanowac na kierownicy - pedal stawia wiekszy opor aniezeli R2 w Dualshocku, no a co do koła vs analog to sie nawet nie ma co wypowiadac.

 

i powiedz mi jaka jest przewaga PC

Konsola+t300 dobry sprzęt do grania i zarąbista kierownica 

Pc+dfgt dobry sprzęt do grania i średnia kierownica więc wcale nie ma przewagi PC.

Pc + dfgt = zdecydowanie lepszy sprzet do grania i jak to okresliles 'srednia' kierownica, ale spokojnie kup sobie 10 gier to Ci sie zwroci i bedziesz mogl sobie kupic thrustmastera za 1300-1400 bez sprzegla :)

 

PS. Oczywiscie ja nikomu nie bronie grac na czym kto chce, sam od zawsze gralem tylko na konsolach a komputer ciagnal mi conajwyzej gry przegladarkowe, niestety ta generacja mnie zawiodla i sie przekonalem do komputera, dla mnie tu wszyscy jestescie tylko literkami, i co kto zrobi z moja rada i na co wyda swoje pieniadze to jego sprawa.

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze uno - taki komp w życiu nie pociągnie tej gry na ultra. Po drugie uno - gdzie DFGT, a gdzie T300. Dwie różne bajki. Koniec offtopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje, szkoda mojego cennego czasu na dalsze produkowanie się - przedstawiłem argumenty, a same testy tej gry są łatwo dostępne w necie, Twoim jedynym argumentem jest 'ten komp nie pociągnie tej gry na ultra' albo 'dobry żart', no cóż tak jak mówię szkoda mojego czasu by wybijać z błędu totalnie obcą dla mnie osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten babol przy wyjeździe z pitu trafia się tylko na torze Zolder. Nie mogłem na kwali wyjechać :D

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończymy czy da radę czy nie, co jest lepsze pc czy ps4, jest to forum o playstation więc przy nim zostanmy. Odnośnie co mnie wkurza w grze to często gubi moje ustawienie Huda albo zaczynam z innym. Usterki w pit stopie właśnie miałem że nie zdołali naprawić do końca skrzyni biegów i brakowało mi biegu ale nie wiem którego bo koniec sesji kwalifikacyjnej 10 sekund ponownym ruszeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Obok trybu online są jakby takie wyzwania tzn. czasówki. Zrobiłem niezły wynik o w rankingu się nie zapisał. To muszę jakoś specjalnie zapisać czy jest to błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Time Trial. Na zapisanie twojego wyniku musisz trochę poczekać, za jakiś czas powinien wskoczyć, za ile? Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×