Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

ea-sports-ufc-gamescom-reveal-blogheader

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=10101983396409772

 

 

 

That gameplay was very early footage from the UFC Fan Expo, purely to showcase some striking. Keep in mind that the game doesn't even launch until Spring 2014, so the gameplay is going to get a lot better!


http://www.youtube.com/watch?v=e_9yPRW08DM

 

 

 

...ale monolog :) nikt oprócz mnie nie czeka na EA UFC ?

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan MMA w ogóle (nie tylko federacji UFC), czekam z niecierpliwością na ten tytuł, mając nadzieje, że będzie równie świetny jak FN: Champion. Ubolewam trochę, że zabraknie go na PS3 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem fanem UFC. Chętnie zobaczyłbym w tej gierze Cage Kick bo z tego co pamiętam w żadnej części UFC ta akcja nie wystąpiła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie to wygląda. Może teraz zrobią jakieś normalne poddania.. No i ten system "destrukcji" ciała powinien być świetny.. O żyłkach na szyi nawet nie wspominam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz ten gameplay zobaczyłem na youtube, bo na żywo szczena mi opadła jak pokazali Polskę i już nie mogłem się skupić na oglądaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po epickich pojedynkach w FNC - czekam na mma od ea, napewno nie zawioda, w porownaniu do ufc3 i zupelnie nie grywalnego multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOOO tak... po EA SPORTS MMA spodziewałem się duzo po świetnej serii Fight Night, ale jak dla mnie to była lipa, ale teraz... na next-genach, gdzie już mają licencję UFC - <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOOO tak... po EA SPORTS MMA spodziewałem się duzo po świetnej serii Fight Night, ale jak dla mnie to była lipa, ale teraz... na next-genach, gdzie już mają licencję UFC - <3

Dlaczego Ea Sport MMA było również dobre i miało coś czego seria UFC u konkurencji nie miała.Można było spokojnie grać mecze Online :)

Nie rozmywając tematu :) Wybieramy panowie Finalna Runda :)

http://www.ufc.com/covervote

Licze na niespodziankę w głosowaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan sportów walki, ogrywałem wszystkie produkcje o tej tematyce. Pamiętam jak ogłosili UFC od THQ w demo rozegrałem chyba z 500 walk mega zajawka. Jak gra została wydana, orałem ją mocno lecz w tamtym czasie nie pasował mi system klawiszowy oraz wieczne loadingi (o zgrozo). Na EA MMA mocno sie najarałem po FNR4 które było świetne. Przypasowało mi sterowanie, lecz gra była mocno arcadeowa choć system online bardzo dobry to brakowało abym ten tytuł przyciągnoł na dłużej.

Reasumując od nowego UFC oczekuje aby twórcy wyciągneli wnioski z obydwu marek. Na pewno jestem spokojny o świetną licencje, wspaniałe multi oraz oprawe graficzną. Do tego dołożyć mega grywalność oraz magnes który nas przyciągnie do wirtualnej maty na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ea-sports-ufc-jon-jones-image.jpg

Boasting the deepest, most explosive talent pool of any MMA organization on the planet, the UFC has built its reputation on showcasing the best and brightest athletes mixed martial arts has to offer. This Spring EA SPORTS will do the same.
 
We recently hit Alpha here at EA SPORTS UFC and to celebrate, we’ll be giving fans their first look at our roster of nearly 100 fighters! Over the next few months we’ll reveal which fighters you’ll be able to play in-game, along with screenshots showcasing their next-gen likeness for the first time.
 

Don’t forget to comeback regularly as we unveil additional fighters. And, to make sure you never miss a beat with EA SPORTS UFC, follow us on Facebook and Twitter. 

 

 


Niecałe 100 zawodników to masakrycznie mało

 

9 dywizji + 10 w drodze czyli po mniej niż 10 zawodników 

 

Znając zamiłowanie EA do DLC solidnie wydrenują portfele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli o Polakach z UFC można będzie zapomnieć. 

Bo i nie sądzę, żeby wydali z nimi DLC, bo kto by im to kupił później...

Szkoda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być po 10 zawodników dywizję to wątpię aby jakiś się załapał w podstawowej wersji gry

 

DLC to sprawa otwarta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że jak dam te 250 zł za grę to oczekiwałbym, żeby była pełonowartościowa, a nie lista zawodników, jak w poszerzonym demie.

Nawet jak dadzą mega pakę - 'Jotko + Hallmann' za 25 zł to nie wiem czy jestem aż takim frajerem, by się na nią skusić, czy nie starać się zrobić randoma podobnego. Są fora anglojęzyczne, gdzie kolesie wrzucają zrobionych przez siebie fighterów, gdzie podobienstwo do ich odpowiedników jest uderzające. Tyle, że komentator będzie posługiwał się pseudonimem a nie nazwiskiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 fighterów to mało??
Ja bym poszedł w jakość z każdej dywizji 8 fighterów ale za to na maksa dopracowanych zaimptelowane charakterystyczne ruchy zagrania, styl poruszania się, bicia ciosów

Przecież wiadomo że każdy zawodnik ma inną biomechanikę uderzeń, chodu

To by było coś

Wolałbym pójść w mega dopracowanie zawodników a nie w ilość co z tego że by była postać z nazwiskiem Hallmann i miała tą samą fizyke co Nate Diaz czy Josh Thomson a inny skin na postaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.mmarocks.pl/ufc/pawel-pawlak-kolejnym-polakiem-w-ufc/  swoją drogą Polska robi się małą potęgą jeśli chodzi o naszych reprezentantów w UFC, dodatkowo gala w naszym kraju w przyszłym roku - to wszystko mogłoby skłonić EA do wrzucenia w podstawowej wersji gry chociaż jednego naszego rodaka, który byłby jako tako dopracowany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie chce Polaków w UFC :) nawet jak by tam byli to mieli by tak marny OVR, ze granie nimi online bylo by bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy w UFC walczą za 8+8. Żaden z nich nie załapie się do podstawowej wersji gry

 

Tylko od tego jak długo i jak obficie EA będzie nas karmić DLC zależy czy jakimś pogramy.

Byłoby miło nawet przy marnych statsach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy w UFC walczą za 8+8. Żaden z nich nie załapie się do podstawowej wersji gry

 

Tylko od tego jak długo i jak obficie EA będzie nas karmić DLC zależy czy jakimś pogramy.

Byłoby miło nawet przy marnych statsach.

Wiadomo, zawsze ze znajomkiem mozna by bylo popykac. Zobacz, juz w UFC3 byly DLC, sam mialem Diaza (ktorego uwielbiam :D), znając EA bedzie mozna dokupywac paki z fighterami - cos w podobie do Fight Night - zreszto tutaj tez wykupilem zawodników, ale tylko dlatego, ze gra byla genialna. Jesli UFC od EA tez bedzie b. dobre, nie bede mial problemow z wykupieniem ulubionych zawodnikow ktorzy nie zalapia sie do podst. wersji gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 100 fighter'ów to nie jest mało ;)  Jakby było z 50, to wtedy bym się trochę zawiódł, ale jako że nie jestem jakimś wykwintnym fanem i oglądaczem UFC, nie wymieniłbym z tej federacji nawet tych 50. Jedynym minusem tych "tylko" stu fighterów jest to, że niestety nie zobaczymy Polaków, ale tak to jest ok. Najważniejszy będzie gameplay i miód płynący z gry! :biggrin:

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×