Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

no i bardzo dobrze ze odeszli od ea mma, ta forma znana wlasnie z wczesniejszych odslon ufc bardziej sprawdzala sie, widac ze naprawde sie przylozyli do wygladu i odzwierciedlenia  zawodnikow. ciekawe kiedy rzuca demo :) widac jeszcze jakies tam drobne bledy i kolizje np jak pettis dostal lokiec i byl zamroczony przez chwile i stamina spadala do zera a ten dostal czysciutkiego high kicka w pape i nic :)

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na klepaninę w stylu kto szybciej wcicśnie więcej przycisków

 

High Kick bez obrony prosto na szczękę po którym przeciwnik nawet się nie skrzywił

 

Szkoda że nie pokazali poddań, bo te w EA MMA były fatalne

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO ładnie to wygląda :) jak będą ludzie do gry to wciągnę to bankowo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło by zaskoczyli jakby po tym trailerze jutro wrzucili demo

Podzielam zdanie Pablosa
Na pierwszy rzut oka fajnie lecz niektóre rzeczy wyglądają na prawdę nie naturalnie

Rozumiem że to tylko symulacja ale te częste flying knee słabo wygląda

Na plus na pewno różne formy obrony ciosu garda zbicie dłonią unik fajnie:)
Czekamy na demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem jeszcze raz. W sumie nie mam się do czego przyczepić poza tym, że zawodnicy nie wykonują ruchów głową, praktycznie poza odskokami na bok nie wykonują ruchów, aby cios był chybiony.

No nic mam nadzieję, że w przeciągu dwóch tygodni dostaniemy demo i wszystko się wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram sie na ta gre jak ksiadz na nowego ministranta :) Super wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra moja kolej :)
W stójce wygląda to bardzo podobnie w moim odczucie jak EA Sports MMA klepanie klepanie klepanie.Brak takiego hmmm rytmu walki chaotyczne nawalanie tak jak to napisał Pablos.

 

Co mi sie podobało oprócz stójki balans zawodnika w tym przypadku Aldo podczas ruchu,obalenie(perfekcja)  

Grafika widać ze dali rade jest pięknie .Nie grałem i jak narazie jeden czysty gameplay stwierdzam będzie kawał solidnego grania.

Tak jak ktoś wcześniej napisał prawdopodobnie będą to zawodnicy dostępni w demie i śmiem twierdzić ze demo po wszystkich akceptacjach spełnieniu wymogu itd.. pojawi sie na ps store za tydzień w środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obys mial racje :D bo juz bym sprawdzic chcial :) trzeba czekac na oficjalne info co do dema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi ogólnie to ja bym również zastosował coś takiego w Fifie czemu ja gram do końca nawet jak jest 6:1 w plecy a gościowi jak wrzucę szybkie 2 3 gole to sie rozłącza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo będzie ale dopiero 3 czerwca

Następny robiący za wróżkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi ogólnie to ja bym również zastosował coś takiego w Fifie czemu ja gram do końca nawet jak jest 6:1 w plecy a gościowi jak wrzucę szybkie 2 3 gole to sie rozłącza 

Ale po co ? Tobie wpada szybki win i grasz kolejny mecz :) nie ma co przez 12 minut bić dzieciaka i tracić czas :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz w tym racje trzeba podchodzić do tego na chłodno chodzi mi o to ogólnie że ja grając np do końca okazuje temu komuś szacunek a nie zawsze działa to w drugą strone

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz w tym racje trzeba podchodzić do tego na chłodno chodzi mi o to ogólnie że ja grając np do końca okazuje temu komuś szacunek a nie zawsze działa to w drugą strone

That's the spirit! :) Byle grać do końca :) wszystko da się wyciągnąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny robiący za wróżkę?

Chcesz się założyć?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się założyć?? ;)

Chcesz brnąć w durny dialog, nie podając żadnego linka potwierdzającego Twoją wróżbę, aby mod miał co usuwać? Spoczi... WIĘC TAK, CHCĘ SIĘ ZAŁOŻYĆ ZIĄ. Ehhhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale no spokojnie. O co spinacie. Będzie to będzie :) Też nie mogę się doczekać, ale wróżenie z fusów nic nie da. Może Ci się uda przewidzieć datę dema lol prawdziwy wyczyn.

 

Przez te kilka/kilkanaście dni jakoś wytrzymam jak już tak długo wytrzymałem i wy też wytrzymacie..

Co do ostatniego gameplayu jose aldo vs show time to nawet mojej dziewczynie się grafika podobała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Literówkę strzelił tak ciężko Ci się domyśleć o co mu chodziło

Ja zrozumiałem i większość pewnie też lecz jeżeli Ty nie to zapraszam do powrotu do podstawówki i zabawy w skojarzenia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz. Gdzie najlepiej zamówić gre, żeby pograć przed Bożym Ciałem? W Empiku powiedzieli, że będzie w następny dzien roboczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pieknie :)

Co do tego gameplay'u; jak dla mnie trochę rzeczy wygląda tu trochę naturalnie. Ruchy zawodników są takie trochę chaotyczne i wydaję mi się szybkie. To trochę dziwne, że czyste trafienia na pysk kończą się tylko lekkim wstrząśnięciem... Powinno być trochę hardcorowo, jeden dobry cios i gościu leży nieprzytomny na macie, a nie trzeba go klepać i klepać. Wygląda trochę, jakby gra była robiona pod casuali, którzy by tłukli pady po dostaniu od jakiegoś dobrego gracza jednego ciosa i zakończenie walki. No zobaczymy jak to będzie ;) Największy szok to chyba wywarła na mnie grafika, jest piękna i można odczuć te next-geny. No cóż, póki co nie widzę minusów, gameplay może i nie będzie mega realistyczny, ale na pewno miodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. Tempo gry na tym gameplayu może być lekko przyspieszone, żeby było widowiskowo.

2. Ruchy są szybkie bo to Pettis i Aldo przecież... jedni z szybszych zawodników wagi lekkiej, nie bez powodu ich wybrano na pierwszy gameplay
3. Biorąc pod uwagę to, że jest to w/w waga lekka to ciosy też nie są zbyt mocne, na pewno w przypadku zawodników z wagi półciężkiej czy ciężkiej będzie wyglądało to inaczej.

 

Mi się trochę nie podoba ruch sędziego po oktagonie, no ale nie dla sędziego się grę kupuje :biggrin:

 

Do tego jak ktoś mówi, że nierealistyczne jest to, że zawodnicy się klepią, klepią i ciągle klepią to niech zobaczy walkę Melendez vs Sanchez lub Griffin vs Bonnar (ta pierwsza, z finału TUF 1)  :laugh:

Edytowane przez Haqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dokladnie nie kazda walka konczy sie od jednego ciosu tak jak wyzej kolega napisal, mozliwe ze nie wszyscy ogladaja gale i poszczegolne walki a tylko najlepsze nokauty na YT ;) i uwazaja sie za ekseprtow ufc hehe ale nawet i w ciezkiej nie padaja zawsze od jednego coisu jak np walka bigfoot z huntem :) ale napewno tak sie moze zdarzyc wiec glosy tylko i wylacznie ze gra jest slaba bo nie padaja od mocnego 1 ciosu to jedynie uchyla znajomosc mma ;) fajnie wlasnie jak by dali w demo po 2-ch zawodnikow zkategori wagowej  polciezka ciezka i srednia  i wtedy kazdy sprawdzi sobie wage i sile ciosu jak to wyglada. a co do tempa no to nie ma co sie dziwic pettis aldo waga lekka i wiadomo ze napewno tak sie ruszac nie beda z ciezkiej kategori wagowej ;)

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dokladnie nie kazda walka konczy sie od jednego ciosu tak jak wyzej kolega napisal, mozliwe ze nie wszyscy ogladaja gale i poszczegolne walki a tylko najlepsze nokauty na YT ;) i uwazaja sie za ekseprtow ufc hehe

Nie trzeba być ekspertem aby stwierdzić, że czysty cios na szczękę położy każdego :) oby multi było tak miodne jak w FNC i biorę :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×