Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

No i przegrałem przez decyzje znowu, nie mam pojęcia co robię źle że sędziowie mnie oceniają gorzej. Szczerze to wydawało mi się, że byłem troche lepszy :biggrin: Nawet obalałem toreso troche i trzymałem full mount :P

 

Dzięki za grę

Edytowane przez Haqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za walke, tak bywa. Dobra co dalej, gramy cos jeszcze?

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no koniec chyba. Handy wygrywa 1 turniej, Arbi89 ma drugie miejsce a toreso trzecie 

 

btw jak się klika na portal na stronie to dostajemy słodkie info:

9U0ox.png

Edytowane przez Haqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za walki. Na przyszłość to myślę że fajnie by było zrobić ligę i eliminacje. Wtedy będzie sprawiedliwiej. No i walki będzie można odbyć w dogodnym terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi fuviks bo był naprawdę dobry 5 rund walczyliśmy. Równie dobrze mógł dość do finału, a tak odpadł jako pierwszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No takie są uroki turnieju ;)

Chociaż ja szczerze wolałbym zdecydowanie takie rozgrywki w formie ligi, a nie kto przegra odpada. Zrobić kolejki, kto z kim gra i tak rozporządzić tp właśnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^to jest właśnie główny cel. Na weekendzie można się spodziewać startu takiej formy, z tym że na to potrzeba ludzi, na ten moment wpisało się 11 osób, myślę, że jeszcze trochę potrzeba. Jutro mam wolne, to będę siedział i myślał, wszystko przedstawię na stronie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^to jest właśnie główny cel. Na weekendzie można się spodziewać startu takiej formy, z tym że na to potrzeba ludzi, na ten moment wpisało się 11 osób, myślę, że jeszcze trochę potrzeba. Jutro mam wolne, to będę siedział i myślał, wszystko przedstawię na stronie.

 

No to gitara.

Ja myślę że 15 ludzi spokojnie powinno starczyć żeby wystartować, przy takiej ilości wydaje mi się że już ma to sens.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem z body spamerem, gość walił 5 obrotówek pod rząd. Zdziwiło mnie to że nie wszystkie mogłem zbić. Cios na głowę łatwiej jest zbić. Gość grał silvą ja jonesem. Dostał sporo potężnych kopniaków i mocnych ciosów na głowę, ale i tak przetrwał do końca. Widać Silva ma mocną szczękę. Tak przy okazji z tymi wagami coś jest nie tak w grze, Aldo można grać w wadze średniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem z body spamerem, gość walił 5 obrotówek pod rząd. Zdziwiło mnie to że nie wszystkie mogłem zbić. Cios na głowę łatwiej jest zbić. Gość grał silvą ja jonesem. Dostał sporo potężnych kopniaków i mocnych ciosów na głowę, ale i tak przetrwał do końca. Widać Silva ma mocną szczękę. Tak przy okazji z tymi wagami coś jest nie tak w grze, Aldo można grać w wadze średniej.

 

No mnie też drażnią te wagi trochę, powinno być po jednej wadze do wyboru, tak jak jest w rivals ze znajomym.

Grasz gościem z muszej, a przeciwnik ma kogoś z piórkowej. To już jest średnio sprawiedliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wszystko opisane :

http://en.wikipedia.org/wiki/EA_Sports_UFC

Inkognito, wiadomo.

Ale chodzi o dobór w mistrzostwach sieciowych. Czasem zdarza się tak że dostajesz gościa dwie wagi wyżej, tak jak pisałem musza/piórkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy ten zawodnik ma inne staty, sprawdź sobie np. Urijah Faber, w dwóch waga, dwie rożne statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś zapisane walki bo nie wiem czy mam co startować, co by wstydu nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wrzuciłem na fb ostatnią mistrz.dakon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy ten zawodnik ma inne staty, sprawdź sobie np. Urijah Faber, w dwóch waga, dwie rożne statystyki.

Ale niektórzy zawodnicy tak nie mają. Możesz ich wybrać do walki ze statami z niższej kategorii wagowej przeciwko komuś z wyższej.

Ma ktoś zapisane walki bo nie wiem czy mam co startować, co by wstydu nie było :)

Chyba nie, ale startuj nie wstydź się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem z body spamerem, gość walił 5 obrotówek pod rząd. Zdziwiło mnie to że nie wszystkie mogłem zbić. Cios na głowę łatwiej jest zbić. Gość grał silvą ja jonesem. Dostał sporo potężnych kopniaków i mocnych ciosów na głowę, ale i tak przetrwał do końca. Widać Silva ma mocną szczękę. Tak przy okazji z tymi wagami coś jest nie tak w grze, Aldo można grać w wadze średniej.

 

Miałem to samo. Silva kręci się na pięcie zadając obrażenia. Po zbiciu nie możesz nawet skontrować, bo postać jest od razu daleko i nawet zanim dojdzie cios to znów robi obrotowy kop na brzuch. Ma 0 staminy, ale kopie z taką samą prędkością jak ze 100%. Do tego bywa czasami tak, że kilka ciosów wchodzi i mimo bloku i kontry nic się nie dzieje. Obrywasz, bo gra nie reaguje prawidłowo. No i na dokładkę dochodzi to że osoba broniąca się traci więcej staminy niż bijąca, bo ktoś wymyślił, że zbijanie staminy polega na zadawaniu ciosów... Kontra ogólnie pozostawia za mała przewagę, do tego ciosy z kontry są powolne nawet gdy masz 100% staminy.

Ale na pocieszenie powiem, że obecnie robię sobie relegację do białego pasa i od czasu do czasu pomiędzy przegranymi walkami jak widzę, że ktoś bezczelnie spami robię wyjątek i jak już mam czerwoną część ciała to zaczynam dopiero grać i tych leszczy bije się z uśmiechem na twarzy :P Jednak mimo wszytko granie w najwyższej lidze robi swoje i spammerzy "z dołu" to chłopcy do bicia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie... Cała ekipa turnieju tutaj, a ja na virtualfighter.pl czekam na wyniki pozostałych walk i się zastanawiam skąd wy wiecie kto z kim :-P No ale rozumiem, że trzeba poczekać zanim strona uzyska pełną funkcjonalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie... Cała ekipa turnieju tutaj, a ja na virtualfighter.pl czekam na wyniki pozostałych walk i się zastanawiam skąd wy wiecie kto z kim :-P No ale rozumiem, że trzeba poczekać zanim strona uzyska pełną funkcjonalność.

No tak się szybko przenieśliśmy tutaj bo były straszne problemy z działaniem strony, ale pewnie na następną edycję/ligę będzie już wszystko dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gitara.

Ja myślę że 15 ludzi spokojnie powinno starczyć żeby wystartować, przy takiej ilości wydaje mi się że już ma to sens.

Uzbiera się :) na bank.Dla mnie liga będzie o wiele lepszym rozwiązaniem bo tak jak fifke grałem przez kilka lat w lidze to tam zazwyczaj miałem kilka dni na rozgrywanie kolejek.Czas mnie często goni i tak jak np. wczoraj nie miałem czasu zagrać z wami turnieju myślę ze takich osób jak ja jest więcej.

Co do wczorajszego turnieju widzę ze dobra zabawa była i o to chodzi.Gratulacje dla zwycięzców jak i przegranych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Inkognito przeniósł już stronę bo chodzi o niebo lepiej niż wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nie przeniósł, po adresie widać, że to nadal jest home.pl... A działa lepiej, bo nie ma ludzi to raz, a dwa, że jakieś opcje wczoraj zostały przez niego wyłączone w celu przyśpieszenia strony. No i trzy wczoraj podobno home.pl miało jakieś problemy, może już je rozwiązali i stąd przyśpieszenie strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mat_eyo :biggrin: mamy sherlocka ! wszystko się zgadza.

Znalazłem przyczynę opóźnieni powodowaną przez aplikacje na wordpress, dodatkowo home.pl dało dupy.

Dziś wieczorem wszystko powinno być jak należy, wrzucę również pełne info o lidze.

 

Co do wczorajszego turnieju, to mimo niedociągnięć pokazał nam, że będzie zajebiście - ludzie się zebrali(nawet ponad stan) i walki były kozackie. Pełna profeska, liga będzie mega.

 

 

Generalnie udało mi się zbić ładowanie strony z (UWAGA) 27sekund, na 2,17. Teraz pracuję nad forum, apletem do kontaktu i będzie wsio.

Edytowane przez INKOGNITO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mat_eyo :biggrin: mamy sherlocka ! wszystko się zgadza.

Znalazłem przyczynę opóźnieni powodowaną przez aplikacje na wordpress, dodatkowo home.pl dało dupy.

Dziś wieczorem wszystko powinno być jak należy, wrzucę również pełne info o lidze.

 

Co do wczorajszego turnieju, to mimo niedociągnięć pokazał nam, że będzie zajebiście - ludzie się zebrali(nawet ponad stan) i walki były kozackie. Pełna profeska, liga będzie mega.

 

 

Generalnie udało mi się zbić ładowanie strony z (UWAGA) 27sekund, na 2,17. Teraz pracuję nad forum, apletem do kontaktu i będzie wsio.

 

Bardzo podoba mi się twój entuzjazm Inkognito, w pełni go podzielam, bez tego ani rusz ;)

A rozpisałeś już może tą ligę jakoś? jak wypadają kolejki? jakie dni? i jak to tak ogólnie wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×