Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o kierownice do GT 5 i 6 czy będzie działać ESPERANZA EG103 ?

Na 99% nie będzie.

 

 

Nie wiem czy już było mówione, ale patch 1.01 podobno zwiększył limit Cr do 50 mln.

 

Co do patcha 1.02 to nic takiego jeszcze nie wyszło, PD wypuszcza drobne rzeczy na bieżąco bez zmiany numerków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:) Kupiłem kask i kombinezon, mam je w przedmiotach ale kompletnie nie wiem ja je użyć. Trochę szukałem ale nie znalazłem opcji. Komuś udało się zmienić kombinezon i kask??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też tak macie, że jak zmieniacie biegi na skrzyni manualnej (G27) nie ma żadnego znaczenia czy wciśnięte jest sprzęgło czy nie?

Bieg zawsze wskakuje, myślałem że to dla tego że auto ma sekwencje, ale wskoczyłem do auta z manualną skrzynią i jest dokładnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garaż>Wyposażenie kierowcy>zaznaczasz i prawy-dolny róg ekrany ZAŁÓŻ


Czy też tak macie, że jak zmieniacie biegi na skrzyni manualnej (G27) nie ma żadnego znaczenia czy wciśnięte jest sprzęgło czy nie?

Bieg zawsze wskakuje, myślałem że to dla tego że auto ma sekwencje, ale wskoczyłem do auta z manualną skrzynią i jest dokładnie to samo.

 

W niektórych autach sprzęgło jest konieczne, a w niektórych nie, ale mi się wydawało, że sprzęgło nie jest aktywne tylko w autach z sekwencją/manetkami. Nie przyglądałem się dokładnie temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To działa tak, że jak zaczniesz wrzucać biegi bez wciskania sprzęgła, to wchodzą jak sekwencja, ale jak wciśniesz sprzęgło to już musisz je wciskać zawsze przy zmianie gałką. Żeby wrócić do zmiany bez sprzęgła wciskasz łopatkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd związany z zapętloną sprzedażą koncepcyjnego Mercedesa nadal nie doczekał się łaty więc śpieszcie się jeśli chcecie mieć stajnię pełną mega aut za Free i od Now. Wczoraj kupiłem GT6 skuszony "deal of the week". Cena 39e wydała mi się korzystną, ale zdecydował błąd pozwalający na zakup wszystkich samochodów praktycznie "od ręki". Miły przedświąteczny prezent ze strony Polyphony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak już zrobiłem sobie trick na 20 baniek to moge spowrotem zrobic aktualizacje do tej wersji bo co chce wlączyć gre to o to pyta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak już zrobiłem sobie trick na 20 baniek to moge spowrotem zrobic aktualizacje do tej wersji bo co chce wlączyć gre to o to pyta...

Oczywiście ze możesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:) Kupiłem kask i kombinezon, mam je w przedmiotach ale kompletnie nie wiem ja je użyć. Trochę szukałem ale nie znalazłem opcji. Komuś udało się zmienić kombinezon i kask??

Wchodzisz w garaż i z opcji tam wybierasz "wyposażenie kierowcy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam ludzi ktorzy ida na latwizne i wykorzystuja ten blad,.... przeciez to psuje gre jak masz wszystko odrazu podane na tacy ... ja np wczoraj jezdzilem jeden wyscig chyba z 4 razy zeby go przejsc nie kupowalem zadnych samochodow , jezdze zdobytymi lub ta Honda co sie ma na poczatku , frajda z jady jest swietna i jakie szczescie i zadowolenie ze w koncu po 40 minuach grania udalo sie przejsc wyscig i zdobyc te 3 gwiazdki i kredyty :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam ludzi ktorzy ida na latwizne i wykorzystuja ten blad,.... przeciez to psuje gre jak masz wszystko odrazu podane na tacy ... ja np wczoraj jezdzilem jeden wyscig chyba z 4 razy zeby go przejsc nie kupowalem zadnych samochodow , jezdze zdobytymi lub ta Honda co sie ma na poczatku , frajda z jady jest swietna i jakie szczescie i zadowolenie ze w koncu po 40 minuach grania udalo sie przejsc wyscig i zdobyc te 3 gwiazdki i kredyty :)

Ja też jeżdżę głównie Fordem którego kupiłem za wygrane. Nie widzę jednak możliwości ze kiedykolwiek będę grał tyle żeby kupić sobie niektóre auta którymi chciałbym pojeździć. Ceny są po prostu za wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam ludzi ktorzy ida na latwizne i wykorzystuja ten blad,.... przeciez to psuje gre jak masz wszystko odrazu podane na tacy ... ja np wczoraj jezdzilem jeden wyscig chyba z 4 razy zeby go przejsc nie kupowalem zadnych samochodow , jezdze zdobytymi lub ta Honda co sie ma na poczatku , frajda z jady jest swietna i jakie szczescie i zadowolenie ze w koncu po 40 minuach grania udalo sie przejsc wyscig i zdobyc te 3 gwiazdki i kredyty :)

 

Ale ty piszesz o singu, a co jak ktoś chce pojeździć sobie z innymi online? to co mają brać tylko wózki za kilka tysięcy kredytów ... wtedy to frajdy nie ma, tak więc proponuje skończyć ten temat bo jest bez sensowny. GT dla mnie to przede wszystkim gra online, singiel jest dodatkiem i konieczność jechania kilkudziesięciu wyścigów aby zdobyć jakąś tam kasę i móc kupić wózek którym chce pośmigać ze znajomymi jest wkurzające. Sam bym wykorzystał to tylko nie chce mi się ściągać jeszcze raz gry cyfrowej i czekać 4h na jego instalacje.

Edytowane przez AXA
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez jest to pójście na łatwiznę. Po porostu to jak granie na kodach i zepsuło by mi zabawę. Dlatego nie wykorzystam tego błędu a jeśli inni chcą.... Tylko jedna rzecz mnie denerwuje, ze w multi nie będę miał większych szans przynajmniej na początku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez jest to pójście na łatwiznę. Po porostu to jak granie na kodach i zepsuło by mi zabawę. Dlatego nie wykorzystam tego błędu a jeśli inni chcą.... Tylko jedna rzecz mnie denerwuje, ze w multi nie będę miał większych szans przynajmniej na początku.

Myślę że ludzie korzystający z tego błędu mogą tak samo irytować jak Ci którzy wydadzą kasę na mikropłatności.... gra już jest parę dni. Ktoś był w stanie kupić Bugatti za mniej niż 50 wyścigów? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd związany z zapętloną sprzedażą koncepcyjnego Mercedesa nadal nie doczekał się łaty więc śpieszcie się jeśli chcecie mieć stajnię pełną mega aut za Free i od Now. Wczoraj kupiłem GT6 skuszony "deal of the week". Cena 39e wydała mi się korzystną, ale zdecydował błąd pozwalający na zakup wszystkich samochodów praktycznie "od ręki". Miły przedświąteczny prezent ze strony Polyphony.

O jakiej obniżce piszesz bo nic nie widzę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie że dojdzie B-spec. Będzie można puszczać bobów z poziomu konsoli, ale i być możę zaistnieje możliwość puszczania ich z poziomu PC czy smartfona. Dojdą kolejne sezonowe z nagrodami podobnymi jak za BMW M4. Można również liczyć, że dojdą premie 200% do przychodów z wyścigów. Kasa z czasem zacznie rosnąć. 

W multi można również dobrze się bawić beż glitchowania. Wystarczy wchodzić do pokoi z ograniczeniami dopasowanymi do swojego stanu garażu, lub samemu owe pokoje zakładać.

Ja tam psuć sobie zabawy nie będę, a do fur za 20 baniek póki co mi się nie spieszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wczoraj kupiłem GT6 i wieczorem przyszedł kolega, chcieliśmy zagrać na podzielonym ekranie i nagle zrobił się problem jak ustawic linie pomocnicza , Kolega nie za bardzo zna tory, przeszukałem chyba wszystkie opcje i ni ch.... Wiecie coś na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w trakcie wyścigu wciśnij start i w opcjach masz asysty i inne "ulepszacze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obecnym etapie, wyścigi krajowe idzie mega łatwo. Ciężko jest nie dojechać na 1 miejscu. Kasy mam około 200k i nie mam na co wydawać bo wygrywam wyścigi tym co dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersje z dodatkowymi autami i na początku gra jest tak łatwa że używam te auta które dostaje za licencje itd i te które miałem dodatkowe i już mam ponad milion na koncie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdym forum poświęconym GT ludzie w podobny sposób dyskutują o glitchu na kasę. Obie strony dyskusji o zasadności jego stosowania mają swoje argumenty, którym nie sposób odmówić racji. Sam też uważam, że robienie wałków na kasę oznacza psucie sobie frajdy z gry, ale trzeba wziąc pod uwagę, że są osoby, które grają w tę serię jeszcze od czasów PSX-a i wraz z przesiadką na kolejne odsłony gry grindowanie kasy na zakup fur staje się dla nich coraz bardziej nużące. Ja zaliczam się m.in. właśnie do tej grupy (tu mówię akurat w swoim imieniu) i jeśli kupiłbym GT6, to tylko po to, żeby samotnie pościgać się po nowych trasach w próbach czasowych, zasiąść za kółkiem nowych fur i nie tracić wolnego czasu (którego przeciętny pracujący i mający prawie 30 dychy na karku gość prawie nie ma) na mozolne zaliczanie kariery.

Dla pewności - nie kupiłem jeszcze swej kopii i cały czas biję się z myślami nad jej zakupem, bo doskonale zdaję sobie sprawę, że w chwili obecnej na 6 w tytule ta gra zwyczajnie nie zasługuje. Powiem więcej, przed wyjściem na jaw informacji o tym glitchu nie brałem nawet pod uwagę opcji jej nabycia i miałem zamiar pozostać przy piątej części.
 

Edytowane przez klayman85
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ok 700k, przeszedłem wyzwania Goodwood i dostałem kilka ciekawych furek. Ten Goodwood hillclimb to zarąbista sprawa, mega fun. Szkoda, że PD nie dało mozliwości porównania czasów ze znajomymi w tych wyzwaniach. Frajda była by jeszcze większa. Ostatnie wyzwanie w X2010, to w ogóle masakra :biggrin: co nie zmienia faktu, że nadal jest bardzo przyjemne.

Co do online, to nie rozumiem narzekań, że trzeba czitować z tymi 20mln bo nie da rady inaczej się ścigać. Mnie jakoś i bez czitów idzie całkiem nieźle. Mój ostatni wyścig to Nurburgring samochodami do 550PO, stock, bez tuningu. Jako że nie miałem takiej fury, postanowiłem użyć X-Bow Street, który miał chyba 515 PO. Przyjemność ze ścigania niesamowita. X-BOW jest ciężkim autem do prowadzenia, ale kiedy już się nauczysz jak nim jeździć, to daje masę satysfakcji. No i ta satysfakcja była jeszcze większa, gdy w końcu udało mi się pokonać bezkonkurencyjną 458 Italia! A najlepszy był moment na ostatniej prostej. X-BOW rozpędza się tylko do 240km/h, i wnet na mapce widzisz rakietę, która z zawrotną prędkością zbliża się do ciebie... :biggrin: całe szczęście, że przed nami była akurat seria 3 szybkich łuków, na których musiał zwolnić tą swoją Italią, a na ostatniej szykanie Hohenrain spotkał się z bandą :biggrin:
 

@klayman, gra zasługuje na tą 6 w tytule. Nowe auta, nowe tasy, imo dają wystarczająco dużo funu i wnoszą wystarczająco dużo świeżosci do serii i z czystym sumieniem można przyznać, że szóstka to szóstka.)))
 

Edytowane przez andryush
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w garaż i z opcji tam wybierasz "wyposażenie kierowcy"

No tak , tak też robiłem , wszedłem w wyposażenie kupiłem kask i kombinezon i dalej nic .Założony mam stary a jak wchodzę na kupione to pokazuje mi się tylko ikonka że kupione i tyle. Nic innego nie mogę wcisnąć:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×